Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחה מסחרית לדלק לחברי הפורום

Ron_Melner
שימו לב! השרשור הזה בן 4178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

YARIN, אם אנשים יתקלו בקשיים לאורך זמן ביצירת קשר עם יקי או כל דבר אחר, אשמח לרכז את העניין בעצמי.

בינתיים אני לא שומע מאותם 45 איש שפנו אליי וזה קצת תמוה, מוזר, אפילו קצת מרגיז.

אני מקווה שיתעוררו, קודם כל בשביל עצמם, ושנית נוכל להנות מכך כולנו ולמקסם את ההנחה.

גם אני פניתי אליו ביום חמישי, עדיין לא קיבלתי שום פקס..

אם יש לך טפסים ריקים אולי תוכל לשלוח אותם אלינו במייל ?

תודה.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מעוניין במידה וזה תקף בכל תחנות סונול. גם ככה אני מתדלק בסונול קבוע (חיפה - משה דיין)

זה לגבי 95, 2-6 רכבים

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לכמות המצטרפים, אני יכול להגיד לך שלי היה קצת קשה להשיג את יקי בטלפון וגם אחרי שדיברנו ביום חמישי והעברתי לו את מספר הפקס שלי - לא קיבלתי את הטפסים (אני אדגום אותו שוב ביום ראשון).

גם אני לא הצלחתי להשיג, שלחתי לך ה"פ. (gtv)

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין 95 מחירו מפוקח ולכן המחיר המירבי נקבע ע"י האוצר. מכאן גם נגזרת ההנחה הקטנה שמקבלים כולם והנחה קצת יותר גדולה שמקבלים ציי רכב.

האוצר החליט לצמצם את מרווח השיווק של החברות וכתוצאה מכך, מיד צומצמה ההנחה גם לפרטיים וגם למוסדיים. הראשונים שנפגעו הם ציי הרכב כי גם אצלם התכווצה ההנחה.

אם מישהו חושב למצוא הנחה גדולה משמעותית בבנזין 95 בפריסה ארצית - הוא טועה.

בנזין 98 כמו גם סולר, מחירו חופשי וכל אחד יכול לבקש כמה שהוא רוצה. במקרה הזה אין הגבלה ולכן קבעו המשווקים מחיר גבוה וממנו הם יכולים להעניק הנחות יפות. כמו כל דבר בישראל, אם הישראלי לא מרגיש שסחט הנחה, הוא לא חושב שעשה עיסקה מוצלחת. הענקת ההנחות היא סוג של תרגיל שיווקי בדיוק כמו שבסופר מעלים מחיר כדי שיהיה אפשר לתת מבצע של השני בחצי מחיר.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים.

למען הסר ספק, ההנחה שאני פירסמתי כאן, מתייחסת לדלק באוקטן 98 בלבד!! לסוכן של סונול קוראים יקי, ומס' הטלפון שלו הינו 057-7700396

אין מה לעשות, צריכים סבלנות! הבן אדם עסוק מאוד וייתכן שלעתים לא יענה לטלפון, פשוט נסו שוב!

אני מצידי אנסה לרכז את העניין ואפנה ליקי שוב.

כל מי שמרגיש שממש לא הולך לו ובשום אופן לא הצליח להשיג את יקי, שיפנה אליי בבקשה!

תודה,

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הצעה,

לפי השיחה איתו (ולפי מה שכתבת פה) אנחנו אמורים לקבל טפסים, להחתים בבנק לחתום בעצמנו ואז להחזיר אליו.

אם ניתן לפרסם את הטפסים וכל אחד יוריד לעצמו עותק, זה יחסוך את כאבי הראש לסוכן ולך.

מי שיצור איתו קשר יהיה כבר אחרי מילוי ואישור הטפסים.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...