Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ ושיחזור אלפא ברלינה

shlomi_beno
שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתחיל ואומר כל הכבוד על הרצון הטוב ועל ההשקעה.

אמשיך בכך שיש דברים שחייבים להאמר, כמו למשל על עבודת הפחחות הירודה והלא מקצועית, שכנראה נעשתה מתוך מקום של חוסר ידע ולא דווקא ממקום של זלזול ו"חיפוף".

אחרי כל כך הרבה עבודה שחורה של ריתוכים קשים ושיוף עם דיסק, החלק הקל של להתיז חומר נוגד חמצון וחלודה לפני מריחת חומר פחחים זו טעות של חוסר ידע, לא של זלזול.

אני בדעה, שאם כבר משקיעים כל כך הרבה אנרגיות, כל כך הרבה רצון טוב וכל כך הרבה כסף, אז למה לא ללכת לפחח מקצועי, בעל ידע והבנה בתחומו, שיעשה עבודתו נאמנה ?

בסך הכל הרכב נראה יפה, ובטוח שהוא במצב טוב יותר משהיה, אבל אחרי כזאת השקעה כואב לדעת שזו הפחחות שנעשתה.

על כל פנים, תהנו מהרכב ושיהיה בכיף.

אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המשפט "הפוסל במומו פוסל" מתאים מאוד למקרה הזה, והמבין יבין (לא חיים יבין).

אם קיים תקציב נמוך לשיפוץ והאופציות הן לשלוח את הרכב להיות פחית קולה או לשפצו באופן חלקי על מנת שיוכל לעלות לכביש ובעתיד כשהתקציב יגדל לשפצו כראוי, אני בוחר באפשרות השנייה.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי , אחלה על האלפא שנוסעת בכבישים.

אבל מפה עד להלל את השיפוץ הדרך רחוקה, כמו גם שנראה שכסף רב הושקע בשיפוץ ועם קצת תשומת לב , מקצוענות ואכפתיות זה היה נראה יותר טוב ( בעצם זה היה נשמר לאורך זמן ארוך יותר )

הכוונה שלי הייתה לשים את האמת הדברים כמו שהם נראים.

מצטער אם פגעתי במישהוא לא היתה לי כוונה כזות.

ואני מקווה שבעלי אלפא ישנות יחשבו טוב ויתכננו כמו שצריך תיקוני פחחות כדי שלא יאיצו את הפיכת הרכב הנדיר שלהם

לערמת חלודה שלא ניתנת לשיפוץ.

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רון, יש אנשים (ליתר דיוק: איש) שלא יהססו לקפוץ כמוצאי שלל רב על אמירות לא פופולריות כשלך, נכונות וצודקות ככל שיהיו, ולו רק כדי לגזור מהן רווח פוליטי כלשהו.

הסבריך (הנכונים!) נופלים על אוזנים ערילות, וכל שנותר זה רק להצטער על כך שבעל הרכב נופל קורבן למלחמה התודעתית המכוערת הזאת.

ככה זה כשיש ביננו אנשים שאינם מהססים לדרוך על גופות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב רון, יש אנשים (ליתר דיוק: איש) שלא יהססו לקפוץ כמוצאי שלל רב על אמירות לא פופולריות כשלך, נכונות וצודקות ככל שיהיו, ולו רק כדי לגזור מהן רווח פוליטי כלשהו.

הסבריך (הנכונים!) נופלים על אוזנים ערילות, וכל שנותר זה רק להצטער על כך שבעל הרכב נופל קורבן למלחמה התודעתית המכוערת הזאת.

עכשיו אני יודע מהיכן שאב את השראתו ג'ורג' אורוול כשכתב את 1984

"אמת היא שקר, מלחמה היא שלום, 2+2 הם 5 "

אתה כנראה אינך רואה את הגיבנת שלך - מי נלחם? למי אזניים ערילות? מי מחרחר ריב?

אדם מנסה למתן את הביקורת על מישהו ששיפץ את רכבו באמצעים וביכולות שלו - כפי שהוא מבין ואתה מאשים אותו בהבלים כמחרר ריב, כדורך על גופות ?

אתה באמת חושב שכולם מטומטמים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבונן במראה ותראה את אחד האנשים המרכזיים שגרמו למועדון שלך לאבד את הקלאסיות. אני בכלל לא מבין מה אתה עושה כאן בפורום הזה, מה לך ולאספנות, בעצם, מה לך ולאלפא...

לגבי הברלינה, היא שופצה כבר לפני כחמש שנים, שימו לב לתאריכים בסרטון, גם לך רון היקר יש פיצוצים בצבע מספר שנים אחרי השיפוץ, זו לא סיבה לקפוץ על בנאדם שהציל אלפא שכל חטאו הוא השתייכות ל"מועדון אלפא קלאסיק" ולא למועדון הרם והנעלה שלכם. ולגבי לבוא וללמוד כיצד משפצים אלפא, זה רק במועדון אלפא קלאסיק כי אצלנו נמצאים המשפצים והידענים "הכבדים" בתחום האלפות הקלאסיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב

השיפוץ אכן נעשה לפני חמש שנים

בתמונה רואים את הכנף שעברה תאונה ושופצה שיפוץ פרוביזורי

מאחר והרכב משמש כרכב יומיומי

אנו שמחים שיש מפרגנים ומי שלא יכול להראות לנו מה הדרך הנכונה לשפץ (להראות לא לכתוב, לכתוב קל מאוד כמו שראובן אמר)

בנוסף החלק שלפי דעתי קובע זה הלב (המנוע) ומה שמסביבו

כולכם מוזמנים למוסך

חובבי רכב למיניהם יהנו

אני מבטיח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שכל דבר הופך מייד לריב אישי.

אני יכול לומר לפחות על עצמי שהביקורת שלי נאמרה בתום לב, לא מכיר את בעל הרכב ואין לי שום כוונה לפגוע באיש.

אני חושב שברור לכולם שניתן לשפץ ברמה גבוהה בהרבה, אך אין ספק כי העלות תהיה גבוהה מאוד.

אני באופן אישי ויתרתי על רכב שלצורך הבאתו לשלמות (שלמות ברמה שאני רואה אותה) נדרשו כמה עשרות אלפיי שקלים של שיפוץ בידיי אחד הבודדים בארץ שאני מעריך כפחח אמיתי ורציני, אך מכיון שלא היה בידיי להגיע לסכומים כאלו, וסברתי כי אוכל למצוא בעתיד בסיס טוב בהרבה לשיפוץ, ויתרתי בסופו של דבר על הרעיון ועל הרכב הספציפי.

אני מקבל ומכבד בהחלט שישנם כאלה שיעדיפו לשפץ בזול מאשר למכור או לזרוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתבונן במראה ותראה את אחד האנשים המרכזיים שגרמו למועדון שלך לאבד את הקלאסיות. אני בכלל לא מבין מה אתה עושה כאן בפורום הזה, מה לך ולאספנות, בעצם, מה לך ולאלפא...

אין לי מושג על מה אתה מדבר. מועדון אלפא רומיאו, הגם שאינו מועדון "שלי" כפי שהגדרת (אינני אף נמנה על מקימיו), מכיל בתוכו בעלי אלפות קלאסיות רבים, לצד בעלי אלפות חדשות. המועדון מקבל לחיקו בשמחה כל חובב אלפות באשר או, ללא אפליה כלשהי. מי שיצר את אותה אפליה לכאורה זה אתה וחבורתך, שבכשרונכם כי רב הצלחתם להמאיס את עצמכם על כל חבר מועדון שעיניו בראשו, לאחר שניסיתם לפרק את המועדון.

אם כבר, אני זוקף לזכותי את העובדה שאתה ושכמותך הדרתם את רגליכם מהמועדון שלנו. באמת רווח לנו אחרי לכתכם, ואפילו הקרקע החרוכה שהשארתם כבר מזמן הצמיחה דשא חדש ורענן.

לגבי שהותי בפורום אספנות: לא זכור לי שאני צריך לקבל ממך אישור היכן אני רשאי לכתוב.

עכשיו, אחרי שהרסת (גם) את השרשור הזה, אני מקווה שאתה מרגיש טוב עצמך.

נ.ב.: איך זה יכול להיות שבכלל לא דיברתי עליך או הזכרתי את שמך, ואיכשהו תמיד אתה ויואל קופצים? האם על ראש הגנב בוער הכובע? (אל תענה לי בכלל, זאת שאלה רטורית).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוקף לזכותי את העובדה שאתה ושכמותך הדרתם את רגליכם מהמועדון שלנו.

כאן יש לנו הסכמה מלאה, אכן אתה יכול להתגאות בזה שבזכותך (לא רק) הקמנו את מועדון אלפא קלאסיק המונה כיום 60 חברים מכל רחבי הארץ ואנחנו נהנים מכל רגע של פעילות ענפה ותורמת לכלל החברים.

תודה לאלעד- "הדובר של מועדון אלפא רומאו".

215549_144035735667089_100001819902127_245920_2483835_n.jpg

215317_144036895666973_100001819902127_246006_2019610_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועדון אלפא רומיאו קלאסיק? ואללה? אני רוצה לתת לכם תרומה כדי שתרימו אירוע. על שם מי לכתוב את הצ'ק?

הניסיון הנואל שלך לקשור בין עובדת היותי (בין היתר) דובר מועדון אלפא רומיאו לבין דבריי בשרשור זה אינו יותר מניסיון נוסף להטיל רפש באנשים מבלי להתחשב בעובדות, כפי שאתה כל כך מיטיב לעשות. האם הזדהיתי כאן כדובר מועדון אלפא רומיאו? האם אינני רשאי להביע את דעתי בנוגע לשיפוץ שפלוני עשה ברכב כלשהו ושפורסם בפורום שכלל אינו קשור למועדון אלפא רומיאו מבלי להופיע תחת הטייטל של "דובר מועדון אלפא רומיאו"? האם עצם העובדה שאינני מחזיק ברכב אספנות, יש בה כדי למנוע ממני להביע את דעתי בפורום זה?

זה משעשע שאתה מנסה לקחת בעלות על הדברים האלה, ויותר מכל רומז על שגעון הגדלות ממנו אתה סובל. אגב, למה אתה תמיד מדבר בלשון רבים? האם אינך בעל בטחון מספיק כדי לדבר בשם עצמך?

אם פעם הייתי מתעצבן מהשטויות שלך, היום אני לכל היותר מגחך. הימים שבהם היית יכול להתל באנשים פסו להם מן העולם. היום כבר כולם יודעים מי אתה.

כלל ידוע הוא שאסור להתווכח עם טיפש, מכיון שהוא תמיד יגרור אותך למטה. בהתאם לכך, הדו-שיח ביננו הסתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 חברי מועדון אלפא קלאסיק מאוד מרוצים, יותר מ-2000 חברים בפייסבוק מכל העולם שיצרו המון קשרי ידידות והחלפת מידע בנושאי אלפא רומאו, הצלחנו להשיג לחברים חלפים נדירים, הוזמנו לארועים רבים בעולם, יצרנו אין ספור ארועים בתקופה קצרה יחסית.

עם הצלחה שכזאת אי אפשר להתווכח.

אלעד, אני לא חושב שאתה טיפש (כפי שכינית אותי), אני כן חושב שאתה חיפשת ועדיין מחפש מלחמות מיותרות לחלוטין, וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהשרשור הזה יצא מפרופורציה .

תפרגבו לבן אדם על השיפוץ . אז לא ברמה הכי גבוה אז מה .זה מה שהבן אדם החליט שטוב לו.

זה לא חשוב לאיזה מועדון און מי החברים שלו . העיקר שהרכב חזר לכביש

בקיצור תרגעו.

לבעלים של האלפא תהנה ממנה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...