Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ ושיחזור אלפא ברלינה

shlomi_beno
שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל וכואב שאף אחד לא אומר את האמת, חבל על הפחחות רמה ז, חבל על הכסף שירד לטמיון וחבל על האלפא שהייתה צריכה לקבל את השיפוץ הזה .

אלפא זה לא מגיע לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:oops: נאלץ להסכים עם קודמי (לגבי התוכן, לא לגבי סגנון הכתיבה. גם ביקורת שלילית אפשר להעביר בצורה חיובית)

אין ספק שלעומת ההתחלה, המצב יותר טוב, והשיפוץ הפנימי נראה טוב מאוד, אבל הפחחות... לא משהו, בלשון המעטה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל וכואב שאף אחד לא אומר את האמת, חבל על הפחחות רמה ז, חבל על הכסף שירד לטמיון וחבל על האלפא שהייתה צריכה לקבל את השיפוץ הזה .

אלפא זה לא מגיע לה.

לצערי, הדברים הנ"ל נכונים. בהתחלה חשבתי שזה רק אני לא רואה טוב.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא זה לא מגיע לה.

מסכים לצערי עם כל מילה!:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתה יכול להביא ילד לעולם אך לא לשמור שלא יפצע לעולם

כנ״ל גם כאן

לראיה כל הספקנים יכולים לראות את המרצדס שבהזדמנות אני אעלה סרטון של איך היא הגיעה אלינו

כמו כן כל התגובות גם המפרגנות וגם אלו שפחות מתקבלות בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור

הריי רואים שהכנף שכניראה שופצה ע'י חומר פחחים הספיקה להתפוצץ כבר.סה'כ הצבע ברמה ירודה וניראה שמשהוא פישל בקטנה

אבל אי אפשר לשכוח את המצב שהיא נכנסה אילכם ועשיתם עבודה באמת מדהימה!! פשוט כינראה בפיניש למשהוא נגמר הכוח:twisted:

נדב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"השיפוץ" הזה פשוט מאיץ את הברלינה למוות בטוח. כרגע היא בשלב של ספיחת לחות וחלודה מתקדמת מתחת לצבע ולמילוי, היא לא תהיה ניתנת לשיקום. היא תתפורר בקרוב.

[פשוט כואב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה לאוטו למה הוא ניראה כך? מי עשה לו את העבודה?

בתמונות זאת האלפא המשופצת?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל "הלבבות הטובים" כאן, הברלינה הזאת הייתה מגיעה היום לאוליפיאדה בסין בתור מתכת ללא גולן.

לא כולם משקיעים עשרות אלפי שקלים בשיפוץ.

כרגע היא בסיס טוב לשיפוץ הבא, בינתיים היא נוסעת, ונוסעת טוב, היא מצטרפת לכל ארועי "מועדון אלפא רומאו קלאסיק ישראל" בכבוד רב וללא שום תקלה. תלמדו קצת לפרגן, הברלינה הזאת ניצלה מכלייה.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט!!!!אני מסכים מאד עם ראובן כול הכבוד לגולן לכול יפי הנפש קל להיות צופה מהצד ולתת ביקורות על אנשים אשר במו ידיהם מצליחים להתעלות ולהציל ולשקם מכונית אחת שהיא בשבילם עולם ומלואו

ישר כח גולן תמשיך כך ותתעלה על כולם כמו שאתה מצליח

אני מאחל לך המון המון שנים של טיפול ושיפוץ מכוניות ושכולם סלח לי על הביטוי ......יאכלו את הלב....

כול הכבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראובן ,

שים פס, תן גז ותהנה מהרכב!

הרכב לא שייך לי אלא לגולן, אכן אני מקבל את הצעתך, אני מעריך שגם גולן.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר באמת להמשיך אם הפרגון וחלוקת המחמאות זה קל , זה נשמע נחמד וכולם מחייכים ושמחים.

אבל התפקיד שלנו להגיד את האמת, והמטרה שלנו היא לשמר אלפות קלסיות לאורך זמן.

אם אנחנו בוחנים את ארצנו שהתברכה במספר אלפות לא מבוטל, ג'וליות ג'וניורים ואלפטות למיניהם רמת השרידות נמוכה ביותר. וכל זאת למרות תנאי האקלים הטובים, אין שלג, אין מלח על הכבישים וחלק גדול מהמדינה הוא מדבר עם אחוזי לחות נמוכים. אז למה האלפות לא שרדו ? הסיבה הראשונה היא טיפולי פחחות חובבניים שמאיצים ( כן אחרי התיקון קצב החלודה יגבר ) את התגברות החלודה וכל זאת בגלל ריתוכים לקויים ומריחת חומר פחחים על פח חשוף שלא נוקה בצורה יסודית. חומר פחחים הוא חומר שסופך בקלות לחות וכך החלודה מתחילה לאכול את כל הפח מבפנים עד לנזק הסופי, הרכב לא ניתן לתיקון נוסף.

אם תראו את האלפות שרדו בארץ אז בדרך כלל הם אלו שלא עברו תיקוני פחחות למיניהם .

העניין הוא לא רק כסף, הוא הבנה השקעת זמן ותשומת לה לפרטים החשובים

רון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר באמת להמשיך אם הפרגון וחלוקת המחמאות זה קל , זה נשמע נחמד וכולם מחייכים ושמחים.

אבל התפקיד שלנו להגיד את האמת, והמטרה שלנו היא לשמר אלפות קלסיות לאורך זמן.

אם אנחנו בוחנים את ארצנו שהתברכה במספר אלפות לא מבוטל, ג'וליות ג'וניורים ואלפטות למיניהם רמת השרידות נמוכה ביותר. וכל זאת למרות תנאי האקלים הטובים, אין שלג, אין מלח על הכבישים וחלק גדול מהמדינה הוא מדבר עם אחוזי לחות נמוכים. אז למה האלפות לא שרדו ? הסיבה הראשונה היא טיפולי פחחות חובבניים שמאיצים ( כן אחרי התיקון קצב החלודה יגבר ) את התגברות החלודה וכל זאת בגלל ריתוכים לקויים ומריחת חומר פחחים על פח חשוף שלא נוקה בצורה יסודית. חומר פחחים הוא חומר שסופך בקלות לחות וכך החלודה מתחילה לאכול את כל הפח מבפנים עד לנזק הסופי, הרכב לא ניתן לתיקון נוסף.

אם תראו את האלפות שרדו בארץ אז בדרך כלל הם אלו שלא עברו תיקוני פחחות למיניהם .

העניין הוא לא רק כסף, הוא הבנה השקעת זמן ותשומת לה לפרטים החשובים

רון

ואיזו אלפא אתה הצלת

בברכה,רפי

נהג מתחיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם באחד ממפגשי אלפא האחרונים. ( בעלי אלפא שרוצים יעוץ בשיפוץ מוזמנים למפגש השבועי בהרצליה )

שופצה לפני 12 שנים.

אורי היא רק בת 8 אבל היא אומרת שהג'וניור תהיה שלה.

oil3.jpg

img00072201102111314.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...