Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

לפני 47 דקות, outnex כתב:

איפה נקנה?

מישהו פרטי שקנה מהחברה שלו כסא חדש. מכרו לאחר חודשיים של שימוש כסא באמת במצב ח-ד-ש, החליטו למכור.

יש כאלה מפעם לפעם ביד 2 או מרקטפלייס של פייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, Chaos כתב:

מישהו פרטי שקנה מהחברה שלו כסא חדש. מכרו לאחר חודשיים של שימוש כסא באמת במצב ח-ד-ש, החליטו למכור.

יש כאלה מפעם לפעם ביד 2 או מרקטפלייס של פייסבוק.

והנה הסיבה שאני מאבד אמון באנושות בכל פעם שאני נכנס לפחות או יותר כל סוג של לוח יד-שניה בישראל:

image.png

• מצחיק 4

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פבל כתב:

והנה הסיבה שאני מאבד אמון באנושות בכל פעם שאני נכנס לפחות או יותר כל סוג של לוח יד-שניה בישראל:

image.png

במצב כזה כבר עדיף לעשות מדי פעם סיבוב ליד הקריה ולהביא כסאות משם.

הכיסאות אולי לא הכי במצב טוב (מכנית) אבל יש שם כמה וכמה מציאות טובות - לא ברמה שמתוארת בדפים האחרונים אבל עדיין אני יושב על כיסא מA&D פתרונות ישיבה.

את הכיסא שאני הבאתי - לדוגמה אני לא יכול להגביה. אבל שאר הפונקציות עובדות.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש בושה לנסות למכור כיסאות שנראים במצב כזה. אפילו למסירה הייתי מתבייש.

מנגד מוסרים באגורה דברים במצב טוב יותר ללא תמורה, ועוד אנשים מניחים ליד הבית כיסאות/רהוט

ודברי חשמל במצב כמעט חדש. לא מזמן עברתי ליד איזה מושב ואני רואה כיסאות כמו חדשים מעוצבים ממש יפה (נראים יקרים) העמסתי על הרכב ונתתי לחבר שגר בשכירות במושב, ויש לו גינה קטנה מקורה, שהכיסאות באו בדיוק בזמן עבורו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר להניח שמדובר באיזה ילדון שמחפש לעשות כמה שטרות, מי שישלם על זה מעל 20 ש"ח שיגיד תודה אם בכלל.

בתאריך 25.3.2021 בשעה 16:44, פבל כתב:

איפה כתוב שהוא "נושם"? בליסטינג שלו באמזון כתוב שהחומר הנוכחי הוא "10% יותר נושם" - 10% יותר ממה?

בשורה התחתונה, רוב הסיכויים שזה אותו P.O.S (ולא Point of Sale) גנרי שכל (כמעט, למעט אלה שהרימו שיתופי פעולה עם חברות נורמליות כמו לוג'יטק [הרמן מילר] או אשכרה עשו משהו כמו רייזר וקוגר) מותגי הגיימינג הוציאו בשנים האחרונות. זה הכל מגיע מאותו מפעל בסין שמייצר בדיוק את אותו מוצר לכולם עם או בלי שדרוגים אופציונליים חסרי משמעות לחלוטין. 

יחד עם זאת אני ממש בספק שב-500 שקל תמצא משהו טוב. 

מסכים עם מה שאתה אומר (רק שלגבי רייזר הבנתי שמלבד ה ISKUR אין להם כסאות של ממש?)

זה לא ב 500, זה שקיבלתי פשוט 500 הנחה לשימוש בבאג או אייבורי ולכן התלבטתי על לרכוש משם כסא כבר, כלומר כסא של 1000+ מינוס ה 500 הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, אם אתה סובל (מהגב) אז כולנו סובלים. 

חברים,

אני מציע לפתוח קופת "כסא לפבל", 10 ש"ח מכל אחד ונסגור לו אחלה כסא, שיהיה לו נוח ויכתוב לנו עוד דברים = יותר זמן פורום,בשבילנו קצת פחות זמן אשה/ילדים/ אחר, ב 10 שקלים זה יצא לי הרבה יותר זול. כולם כאן יודעים שחצי שעה עם המשפוחה עולה הרבה יותר מ 10 שקלים, ככה שזה כלכלי...(;-

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, liav12 כתב:

מסכים עם מה שאתה אומר (רק שלגבי רייזר הבנתי שמלבד ה ISKUR אין להם כסאות של ממש?)

גם אני לא מכיר שיש להם עוד כסאות שהם "שלהם" באמת, אבל אני לא יודע את זה ב-100% אז העדפתי ניסוח עמום ומתחמק :)  

לפני 41 דקות, ST12345 כתב:

פבל, אם אתה סובל (מהגב) אז כולנו סובלים. 

אני סובל, אבל לא מהגב. הבעיה אצלי באזור גבוה יותר... :lol: 

• מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מפרסמים בבאג האמת כסאות חדשים של RAZER במחיר זול בחצי ויותר מה ISKUR, אבל ממה שאני מבין הסדרה הזו בכלל תוצרת ZEN שבטח גם ייצור סיני כלשהו.

נראים טוב מצד שני ונוחים מי יודע לכמה זמן דבר כזה יחזיק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 11.8.2020 בשעה 19:43, Ahbarony כתב:

בסיס ושלדת אלומיניום יצוק, כיוונון לכרית גב, מושב לא מונח על קרש, אלא באוויר מספוג שלא אמור לשקוע, מנגנון הטיה שעוצר בכל מצב ולא יורה את המושב בחזרה כשמשחררים, ידיות לכל הכיוונים כולל רוחב, 5 שנים אחריות. כסא של Total comfort.
אני באמת לא יודע מה עוד צריך שהוא יעשה. 1600 שקל.e10062272c0b668b84ff67f13b228d47.jpg

@Ahbarony האם זו הגרסה עם משענת-גב מרשת או מבד?

הייתי בשבוע שעבר ב - Smile Office החנות שמוכרת את הכסא, ובדקתי את הTotal Comforst הנ"ל. הכיסא באמת נוח ואיכותי במחיר סביר ביותר.

אך מה שלא אהבתי זה שלמרות שמשענת הרשת הרגישה עוטפת ותומכת יותר ממשענת הבד, חתיכת הפלסטיק שאמורה לתמוך בגב התחתון פשוט חפרה לי בגב לא משנה איך כיוונתי אותה. אין עליה שום ריפוד, זו חתיכת פלסטיק פשוטה לא נוחה. 

אז ניסיתי את הגרסה עם משענת הבד שבאמת היתה נוחה יותר מבחינת התמיכה בגב התחתון, מפני שלא הרגשתי את חתיכת הפלסטיק ההיא חופרת.

אבל אז שמתי לב שהבד של המשענת צמוד ליריעת בד ניילון שחורה מאחור, מה שמונע אוורור מספיק של הגב.

אז עניין אותי לשאול אותך באיזו גרסה אתה משתמש, ומהם רשמייך מהמשענת וגם אולי מהפלסטיק התחתון שאמור לתמוך בגב התחתון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי אותם מוזכרים פה אז אתן המלצה, אין לי כל קשר אליהם מעבר להיותי לקוח -  אחרי המון חיפושים והחלפה של 3 כיסאות השנה (כולל ווקסמן, שהאכזבה שלי מהשירות שלהם הייתה כנראה חד פעמית ולא מייצגת),
קניתי כיסא מחברה שנקראת Ergotherapy (יושבים במודיעין, שירות לקוחות אדיר - מוזמנים לנסות). הלכתי על דגם NetOne Mid Back בכ-1,500 ש״ח שהתאים בדיוק למה שאני צריך.

שווה בדיקה, למי שמחפש כסא טוב עם פונקציות מגוונות במחיר סביר בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רכשתי את דר' גב ב 1500 ולאחר חצי שנה בערך אני יכול להגיד שהוא סביר. משענת הגב לא הכי יציבה אבל בגלל שאני בעל מבנה גוף קטן יחסית עם 70 ק"ג, זה לא קריטי. 

יש המלצות אחרות כאן. 

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הבנים שלי קנה כסא של דר גב ב-1500 ש"ח - הכסא היה נוח, אבל הריפוד התרפט מהר מאד. השבוע הכסא חזר מהרפד אחרי תיקון שעלה 800 ש"ח, בתקוה שיהיה נוח ושלא יתבלה כל כך מהר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...