Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

נתקלתי במבצע הבא - כיסא בול כמו אחד שראיתי בוקסמן, ב500 שח כולל משלוח הביתה:

https://www.lastprice.co.il/p/100016855?aff=qMY2A1OoIV

כיסא דומה יש לבת הזוג שלי, הדבר היחיד שהפריע לשנינו זה כיסא בד בקיץ, אבל היא מצאה איזה כיסוי מיוחד לדגם הזה גם לגב וגם למושב בכמה שקלים)

(יש קוד קופון: ALIBUYLP למי שרוצה)

הבעיה היא שאין בכלל אפשרות ללכת לבדוק אותו לפי מה שראיתי. השאלה אם שווה לקחת את הסיכון כדי לחסוך 40 אחוז מעלות "המקורי" (לינק למה שראיתי בוקסמן: 

https://shop.waxman.co.il/product/כסא-משרדי-דגם-f15/

)

או שעדיף פשוט להמתין עד שאוכל ממש לנסוע ולבחון, ובינתיים לנסות להסתדר עם כאבי הגב. מה אתם הייתם עושים?

תודה.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני אומר שזה לא המצב עם וקסמן , אבל בא נגיד שזה יכול להיגמר כמו חיקוי איירפודס מול איירפודס אמיתיים 🤷‍♂️ כלומר הראה זהה רק בתמונות and you get what you pay for 

בסופו של דבר במאות שקלים את ה מקבל כיסא שהוא סוג של הימור וצריך לקחת בחשבון שהוא לא יחזיק מעמד מעבר לשנים בודדות באותה צורה שהוא מגיע.

ולגבי המה הייתי עושה - מוציא כסף וקונה כיסא טוב (באמת , מעבר לווקסמן) אם אני מתכוון לשבת עליו 9 שעות ביום בעתיד הנראה לעין.

אני ככ שמח שקניתי את הsteelcase leap ומרוצה מקרנדלצשהזמנתי מהם השבוע אארון משופץ.

אני אעדכן כשיגיע. (קיבלתי תקציב משרד ביתי חדש, צריך עוד כיסא לבית)

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.1.2021 בשעה 13:26, Michazzz כתב:

הזמנתי כסא סטילקייס מארה"ב עם USHOPS

הכסא עלה 507$ מכאן Steelcase V2 Leap - Remanufactured by Crandall with 12 Year Warranty (crandalloffice.com)

המשלוח לארץ עם מסים והכל עולה 395$ (משלוח מהיר 330, מע"מ 109, מסים ושחרור מהמכס 30, ביטוח 16, ומס שקר כלשהו על קורונה עוד 10. קופון הנחה הוריד 99 דולר)

מקווה שיגיע בשבוע הבא כמו שהבטיחו.

3000 ש"ח סה"כ

היום הגיע הכסא,

עדכון בקרוב

PHOTO-2021-01-27-16-34-34.jpg

PHOTO-2021-01-27-13-38-45.jpg

• אהבתי 3

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הייתה העלות הסופית? 902$ כמו בהודעות הקודמות?

אני שואל כי:

בתאריך 16.1.2021 בשעה 12:05, Michazzz כתב:

כן יש אפשרות כזו ב 100 דולר בערך

אלו המידות האמריקאיות 

26x17x31 and 56 pounds :)

אם תתחייבו על 5 רוכשים לפחות - אוכל לארגן אולי משלוח ימי בהנחה לכמות, אפשר גם הרמן מילר בעוד 100 דולר

זה קורץ לי.

*תתחדש.

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ בשח 1,671.20 לכסא + 1,273.90 למשלוח ומכס = 2,945 שח

חושב לקנות במרוכז 5 כסאות, מי שמעוניין שיפנה בפרטי

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לכסאות מחודשים (ברמה מאוד גבוהה עם מכלולים חדשים לגמרי) הרמן מילר Aeron עם שנתיים אחריות, או ל steelcase leap V2 עם 12 שנות אחריות, משלוח ימי או משלוח אווירי, כל זה ישפיע על המחיר הסופי, אבל במחיר של הדולר היום זה כנראה ישתלם מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובתזמון מושלם עם @Michazzz (וזמן משלוח קצת יותר קצר :) ) הגיע גם האארון מחבירינו בקרנדל ששוב עושים עבודה מ ע ו ל ה!

הכיסא נראה חדש לגמרי וכל המנגנונים עובדים פיקס!

הוא מצטרף לLeap V2 מחודש מהם שנרכש לפני מעל חצי שנה לשמש אותי למשרד הפרטי (זה ישמש בעיקר את אשתי בעמדת עבודה / מחשב ביתי שלנו למטה לאחר שהכיסאות הפשוטים עברו לילדים ללימודים הוירטואלים)

הכיסא מדהים - אני מת עליו. מבחינת כיוונונים והגב לדעתי הLeap קצת יותר מוצלח , אבל מבחינת איכות הרכבה - האארון הזה מרגיש כמו טנק! שאין סיכוי שמשהו יזיז לו.

כמו שאמרתי - הכיסא נראה חדש לגמרי.

לגבי נוחות בין ה2 - the jury is out. כל מה שאני יכול להגיד זה ששניהם כיסאות מעולים ועושים המון הבדל בישיבה לטווח ארוך מכיסאות פשוטים יותר (צרעה , ווקסמן וכל מני תחליפי אארון שניסיתי לאורך השנים).

במשרד גם באמזון וגם בדור דאש יש לי הרמן מילר מירה 2 ולדעתי שניהם מוצלחים ממנו בהרבה (למרות שגם הוא כיסא דיי מוצלח שהיו לי איתו 0 בעיות. אבל ההפרש לדעתי שווה לשדרג לטופ במקרה הזה)

את הליפ קניתי בסייל שהיה ב470$ בזמנו (עם מיסים ומשלוח בארה״ב)

האארון עלה 674$ יחד עם שידרוג לגלגלים 3״ שקטים לHard floor (שווה את השידרוג. הגלגלים שלהם מעולים)

IMG_0179.jpg

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר פשוטה.

החלק התחתון של הכיסא מגיע מורכב לגמרי (כולל גלגלים , מושב וכו)

אז נשאר רק להרכיב את ה4 ברגים של הגב ולהעלות את הידיות והמושב מהמצב הכי נמוך לגובה שבא לך.

לקח בול 2 דקות על השעון.

(הליפ לקח בערך 10 דקות. גם סופר פשוט)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...