Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

אחרי יותר מ -13 שנים (חושב יותר) מרגיש שאני צריך להחליף את Comfort. אחד הכיסאות הטובים

שאני מכיר מעבר להרמן מילר. (מחירים בהתאם)

כיסא לא זול אבל שווה כל שקל שהושע בו. קניתי במכה אחת 3 כיסאות מצורה ברמת שנות. (זולים יותר כמובן)

אחרי סבב בכמה מקומות. אחרי ישיבה של 5 דקות על ד"ר גב, גם היקרים היו פשוט לא נוחים. (עד 3500 ש"ח)

קשים, לא תומכים למרות שזה המוטו שלהם, איכות בניה לא לטעמי, מנגנוני הפעלה מסורבלים. 

מה שלא תיקנו לפי התקציב שלכם, לא לקנות בשום שלב דמוי עור זולים שמוכרים בכל חנות רהיטים. 

Comf1.jpg.9cdd6d0210791d2a9b458b4e6eab9390.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגבי ד"ר גב אם כי זה מאוד אינדיבידואלי.

התיישבתי כמעט על כל הכיסאות בחנות והם היו מאוד לא נוחים.

אני באופן אישי רכשתי את הכיסא הזה ואני  מרוצה ממנו.

הנדנוד זה עולם אחר. (יש לי בעיה שהרגל נרדמת לי ועם מצב הנדנדה זה פשוט לא קורה). 

הדבר היחיד שאני קצת תוהה לגביו הוא איכות הפלסטיק אבל הזמן יגיד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שלוש כיסאות של צרעה שקניתי במכה אחת, הזול ביותר נשבר, הבינוני (850 ש"ח בערך) מחזיק עד היום

שלי (Comfort) מתחיל להראות סימנים של התיישנות (הזווית והתמיכה לא כפי שהייתה) עדיין זה כיסא

שיותר טוב ממה שמוכרים בחנויות ACE או בכל חנות רהיטים ברחוב הסמוך. 

כיסא אחרון שקניתי לאחד החדרים של ACE זה  אחד הכיסאות הכי לא נוחים שאני מכיר,שלא נדבר על מנגנוני תפעול  מיושנים -כל ישיבה עליו זה סיוט עבורי. 

את ד"ר גב בדקתי שלוש/ארבע פעמים כי כל פעם לא האמנתי שחברה כזו נחשבת ( כמה שמסע פרסום עוזר למצב מוצר) תהיה לא נוחה. כל פעם זה התחזק אצלי. גם התמיכה לגב הנהג זרקתי אחרי שבוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת המחלה של צרעה, ידיות נשחקות מהר. מאמין שהם שיפרו את זה מבחינת איכות חומרים. (אחרי 12 שנים זה מתבקש)

חייב להחליף אותן במהרה.

IMG_20201203_111336.jpg

IMG_20201203_111330.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על מחירים של 3500, אפשר ללכת ולבדוק את ה leap של steelcase. זה עולה קצת יותר, אבל הרבה יותר זול מהרמן מילר למרות שבחול מתומחרים דומה.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיסאות הזולות הידיות נשחקו תוך שנה שנתיים, הוחלפו פעמיים על ידי צרעה ללא תשלום עד הבית. (שירות מעולה) הידיות של Comfort כנראה יותר איכותיות כי עובדה שלקח יותר מ 10 שנים  עד שהגיעו למצב הזה. הרבה בזכות מישהו שישב על הכיסא שלי ויש לו נטיה להרוס ידיות. (זה קרה בכל הכיסאות) אם רק אני הייתי על הכיסא, כנראה היה מחזיק עד היום.

יש הרבה משמעות לאופן שימוש על כל מוצר אפילו האיכותי ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כמה הוא עולה הCOMFORT הזה? נורא מציק לי שהמחיר מוסתר ולא מופיע באתר שלהם, כמו התנהגות של שוק 

2. איזה התנהגות כבר יש על כסא? חוץ ממשקל שזה צריך לייעד מראש ואז זה כבר במסגרת שימוש סביר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלך אני זוכר מחירים גם לפני כמה עשורים.

מחיר מלא היה בסביבות ה -2400 ש" דאז (12/14 שנה משער) בזמנו יצרתי קשר חם עם אחת המנהלות/מוכרות בחנות בתל אביב, לחצתי מעט והיא סידרה לי כיסא מתצוגה כביכול, שהיה שם אולי שבוע במחיר של 1750 ש"ח. (בערך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.10.2020 בשעה 18:57, Fixesss כתב:

אני קניתי כזה (עם קופון הנחה)

https://shop.waxman.co.il/product/כסא-ארגונומי-דגם-broker-שחור/

השבוע הוא אמור להגיע. אם הוא לא יתאים לי אני אשדרג לדגם ה ARCO שנחשב מוצלח יותר.

מאיפה הקופון? 😉

עשיתי היום סיבוב בכמה חנויות, ואללה לא התלהבתי יותר מדי מרוב הכיסאות, גם נראה שהמחיר הוא די שרירותי.

בצרעה לא מצאתי כיסא שהוא אשכרה נוח, רק אחד שהיה די סבבה אבל לא שווה מעל 1000 ש"ח.

חלק מהכיסאות שם מתומחרים ב3500 שקל ומעלה, אבל באמת שלא רואה על מה.

הייתי גם בוקסמן, שם היו שני כיסאות שהתחברתי אליהם.

עשיתי קצת הלוך חזור ביניהם ודי התלבטתי, אחד מהם הרגיש לי קצת יותר נוח אבל אז ראיתי את המחירים, עשה לי את ההחלטה הרבה יותר קלה.

הראשון היה דגם ARCO והשני שאהבתי יותר היה LIBERTY.

שוב, לא רואה על מה הם רוצים 1000 שקל יותר, בכיסא השני יש אפילו פחות פונקציות.

בנתיים מתבשל לי קצת עם הקניה, אבל כנראה שאלך על הARCO עם משענת ראש.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, HybridBoy כתב:

הראשון היה דגם ARCO והשני שאהבתי יותר היה LLIBERTY

שוב, לא רואה על מה הם רוצים 1000 שקל יותר, בכיסא השני יש אפילו פחות פונקציות.

בנתיים מתבשל לי קצת עם הקניה, אבל כנראה שאלך על הARCO עם משענת ראש.

LIBERTY לא סתם יקר,  יש לו מנגנון ייחודי שעובד בסינרגיה עם היושב/משקל,  שמעניק תמיכה מותאמת אישית לגב. כמובן שלא חייבים להאמין לזה ולא תמיד ההפרש תואם את הנוחות, ויכול להיות שגם הזול יותר יתאים לכל אחד.  אבל קח בחשבון שכיסא נמדד לאחר ישיבה של שעות/שבועות/חודשים רק אז מבחינים אם הפרש היה שווה. (כמו בכל דבר בחיים, על איכות משלמים)

ישבתי פעם על כיסא של הרמן מילר, תוך שנייה  הבנתי שאני רוצה כיסא כזה. ( המחיר זאת הבעיה) כשכיסא איכותי ונוח זה ברור כבר מהתחלה, כמו שכיסאות של ד"ר גב לא נוחים בשום שלב כבר בשנייה הראשונה. (למרות השם המפוצץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...