Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

בדיוק הגעתי לכסא הזה גם, ואני מתלבט אם שווה לנסוע לכפ"ס כדי לשבת עליו ולבדוק אותו.
כמה זמן יש לך אותו?
איך הישיבה? איזה דגם לקחת? (נראה כמו רק ספוג בלי רשת, נכון? זו הייתה ההעדפה שלך? אפשר לשאול למה?)

ובאופן כללי אשמח לכמה שיותר פרטים [emoji38]
אין לי מושג. קניתי לבן שלי. הוא מרוצה. אבל אני חושב על לקנות עוד אחד כזה למשרד. בגב רשת למטה ספוג. אבל רק ספוג. בלי קרש אם אני זוכר נכון. ספוג מיוחד.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Liviur כתב:

לאיקאה בזמנו היה שולחן פינתי עם תוספת של ספרייה מלמעלה , אני צריך לחפש תמונות כי היה לי כזה והוא היה לא רע יחסית לתקציב של סטודנט.

זה מה שאני מוצא בשלוף:

https://www.ikea.com/us/en/p/micke-corner-workstation-white-50250713/

בתמונות בגוגל אני גם רואה את הדגם שהיה לי שהיה קצת שונה בסידור שלו אבל רעיון דומה

האמת שאני מחפש משהו גדול יותר בסגנון של 
https://www.tudo.co.il/product/שולחן-מחשב-עם-ספריה-מגירת-מקלדת-ומקום-למחשב-ומדפסת-מבית-רהיטי-יראון-דגם-220

רק חדשני יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא באמת גדול יותר ממה ששמתי , זה רק סידור אחר.

שמגביל מאוד את גודל המסך אגב והעומק של השולחן לא להיט (אני לא חובב של החלק הנשלף למקלדת)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולחן פינתי זה תענוג.

השארתי אצל ההורים אחד כזה בן איזה 17 אולי יותר.

וגם אני שונא את המדף הנשלף למקלדת, הם תמיד נמוכים מדי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים, אני מניח שכמו רבים בתקופה האחרונה, גם אני מוצא את עצמי בזמן האחרון יושב יותר ויותר על הכסא בפינת העבודה שלי בבית ונראה כי מה שעשה את העבודה בישיבה של שעתיים- שלוש מול המחשב ביום כבר פחות מתאים לישיבה ממושכת של 8-10 שעות. אשמח לשמוע מניסיון איפה מומלץ לקנות כסאות איכותיים ונוחים במקסימום VFM (עדיפות לרשת אבל מה שבאמת חשוב זה מקסימום נוחות), בתקציב הנמוך מ1,000 ש"ח. אשמח גם לדעת אם יש פרמטרים שניתן ללמוד ולבדוק על הכסא כך שניתן יהיה לרכוש אונליין בלי ללכת לבדוק פיזית, עכשיו כשהחנויות סגורות. 

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שפספסתי חלק מההודעות אבל בסקאלה הנמוכה של המחירים ההפניה הייתה לד"ר גב, צרעה, אייס וכיו"ב ומלבד ביטול מזדמן לא ראיתי המלצות על כסאות של איקאה.

האם הם באמת כה נחותים ביחס לשאר האפשרויות?

אני משתמש בסטילקייס במשרד וקניתי איקאה לבית (יחד עם שני שולחנות\פלטות) בתחילת הקורונה.

כצפוי אני בהחלט מעדיף את הסטילקייס - אבל לא בפער - והאיקאה מרגיש לי סה"כ פ'סדר.

שניהם אגב נחותים עבורי מהרמן מילר שהיה לי במקום העבודה הקודם - כך שאולי בסוף באמת מקבלים מה שמשלמים עבורו...

היות ולא נראה שאנחנו חוזרים למשרד בזמן הקרוב - יש אפשרויות שדרוג שעדיפות משמעותיות מהאיקאה הנ"ל בתקציב דומה?

Ikea.thumb.jpg.9484ee245ef9ff3ea95767264ff89fec.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי מעל שנה על איקאה מרקוס. בסקלה של כסאות מתחת לאלף ש"ח אני חושב שהוא בהחלט סביר ואף עולה על רוב הזבל הגנרי הקיים בקטגוריה זו, בטח מבחינת איכות חומר ועמידות.

גם לי, אגב, לקח כמעט עשר שנים, 4-5 כסאות זבל גנריים (המרקוס כאמור דווקא היה בסדר) ופריצת דיסק אחת, כדי להבין שפעם אחת צריך לקנות כיסא טוב. אז אחרי הסגר אלך לשבת בתצוגה על סטילקייס ועל הרמן מילר.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, hissi כתב:

כצפוי אני בהחלט מעדיף את הסטילקייס - אבל לא בפער - והאיקאה מרגיש לי סה"כ פ'סדר.

שניהם אגב נחותים עבורי מהרמן מילר שהיה לי במקום העבודה הקודם - כך שאולי בסוף באמת מקבלים מה שמשלמים עבורו...

איזה סטילקייס מול איזה הרמן מילר?

אני משאר שלא מדובר בleap v2 או בgesture ומצד שני אתה משווה כנראה לאארון.

לפחות הגב שלי אומר שהleap v2 מאוד קרוב לאארון ברמה. (כן אני מעדיף אארון כנראה - בתנאי שזו גירסא מאובזרת מאוד עם המשענות ידיים ותמיכה לגב המשודרגים)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסאות שאליהם התייחסתי של סטילקייס הם Gesture ו- Think (לכל עובד ניתנה בחירה).

בגדול נדמה לי שרחבי גוף העדיפו את ה Think בעוד שנשים ואנשים צרים יותר העדיפו את ה Gesture.

Leap לא היה זמין לנו ולא ניסיתי מעולם.

ה Gesture בגדול אחלה, אני רזה וגמיש משהו, נוטה להרים רגליים על הכסא ולהתכופף לכל הכוונים  ויחסית אליי הכסא  תומך ומחזיק אותי ישר.

לכן גם בחרתי במקור באיקאה הבייתה משום שלמראית עין נראה צר וישר שכזה.

לגבי הרמן מילר - בכנות אני לא זוכר את הדגם.

מהתבוננות עכשיו בתמונות נדמה לי שאארון בגלל מבנה הגב הקשתי אבל לחלוטין לא סגור על זה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט זוכר שכתבתי פה בתחילת השרשור, אבל אני לא זוכר שסיפרתי את חווית השירות שלי מ"צרעה".

לפני תחילת הסגר הראשון רכשתי כיסא מ"צרעה". 
לפני כחודשיים התגלה כי משענת הגב החלה להתפרק נקודתית - הרשת התנתקה מהמסגרת.

צלצול מהיר לזוהר מנהל החנות, תוך כדי השיחה הוא ביקש שאשלח מייל עם התמונות של משענת הגב. 
עוד בטרם לחצתי על כפתור ה-Send זוהר כבר פתח קריאת שירות ותיאם לי החלפה של המשענת.

הגעתי לחנות ביום שקבענו, המשענת הוחלפה תוך דקות ספורות וחזרתי לביתי מרוצה מהשירות.

חוויית שירות מצויינת, לקיחת אחריות ופתרון מהיר. כן ירבו

עריכה אחרונה על ידי BioS

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, BioS כתב:

חוויית שירות מצויינת, לקיחת אחריות ופתרון מהיר. כן ירבו

כן נו ... רוב החברות הגדולות נותנות 12 שנה אחריות של החלפה ללא שאלות... אבל עדיין טוב לראות שמישרים קו עם שירות לקוחות.

לפני 54 דקות, hissi כתב:

הכסאות שאליהם התייחסתי של סטילקייס הם Gesture ו- Think (לכל עובד ניתנה בחירה).

מעניין , הGesture לדעתי מעולה , עם דגש על הגב שלו , על הthink לא ישבתי.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תגזים עם האחריות. לדעתי מדובר בשנה אחריות (או כמה שנים בודדות בלבד). בכל זאת, אנחנו בישראל, לא ארה"ב.

סה"כ אני מרוצה מהכיסא שלי.
אבל, אין ספק שבכיסא הבא אשקיע פי כמה ואקנה הרמן מילר או סטילקייס.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...