Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

ספציפית רק אליהם?

ניסיתי את כולם ושום דבר לא היה נוח.  לבסוף, רכשתי כסא מצרעה שהיה במבצע.

גם אם תשלם עוד 100-300 ש"ח עדיף לך שזה יהיה כיסא נוח ולא להתפשר בהיבט הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתם לי... לפני שבוע עברתי בסניף של דר' גב בנושא אחר. פתאום בזווית של העין אני קולט משהו נורא מוכר... העתק כמעט מושלם של היוליה שאצלם נקרא כיסא מנהלים מג'יק. המחיר בחנות - 999 ש"ח. באתר שלהם הוא מפורסם ב-1300. [emoji2369]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיס ושלדת אלומיניום יצוק, כיוונון לכרית גב, מושב לא מונח על קרש, אלא באוויר מספוג שלא אמור לשקוע, מנגנון הטיה שעוצר בכל מצב ולא יורה את המושב בחזרה כשמשחררים, ידיות לכל הכיוונים כולל רוחב, 5 שנים אחריות. כסא של Total comfort.
אני באמת לא יודע מה עוד צריך שהוא יעשה. 1600 שקל.e10062272c0b668b84ff67f13b228d47.jpg
ולא כתבת מאיפה ואיזה דגם, או שאני פספסתי?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עכברוני ואין לי כיסא כזה, אבל חיפוש קצר בגוגל הביא את זה. נראה די דומה בסה"כ, אז אני מניח שזה זה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.8.2020 בשעה 22:45, pooh-bear כתב:

אני לא עכברוני ואין לי כיסא כזה, אבל חיפוש קצר בגוגל הביא את זה. נראה די דומה בסה"כ, אז אני מניח שזה זה.

אגב לאתר הזה יש הנחה לאשראי הייטק זון,במקרה ראיתי אם מישהו קונה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ. סלחו לי כי חטאתי ולא קראתי בעיון כל 28 העמודים של השרשור.

לענייננו,

איפה קונים את השטילקייס הזה? (Leap V2)  ראיתי כי יש שני מפיצים בארץ, עם אתרים מעוצבים לעילא אך דלי אינפורמציה שימושית. האם יש (עוד) חנויות בהם ניתן/כדאי לרכוש אותו?
האם יש טעם כלשהו להזמין מהחנות של אדון בזוס? (פרט חשוב - אני עסק, מע"מ לא מעניין.)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש חוות דעת על כיסא Cougar Argo
חוץ מהמלצה של חבר וביקורת אחת שלילית (בעיקר בגלל המושב רשת - נטען שקשה מידי) ואחת חיובית באמזון לא מצאתי יותר מידי ביקורות וחוות דעת.
איזה עוד כסאות מומלצים בטווח מחיר של עד 2000 שח? פחות מחפש RGB וכאלו, לא שוקל הרבה יחסית וגובה ממוצע אז אין דרישות יותר מידי מיוחדות.
מציין שמעולם לא ישבתי ולא ניסיתי אף כיסא גיימינג (בגלל הסגר כנראה שזה לא יתאפשר).
כרגע יושב בבית על כסא מעפן של איקאה לכן מאמין שהכל ירגיש לי יותר טוב בגלל זה ממש צריך את עזרתכם.
התלבטתי בהתחלה אם לקנות את ה Armor Titan Pro אבל כל הדמוי עור של הכסאות האילו נראה לי מחמם מאוד (מקווה לפחות שהוא נח).
תודה לעוזרים6133a1a3ca1187d9023386ac7208fe20.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה כיסא מחברה שההתמחות שלה זה מארזים וספקים.

זה כנראה מוצר מדיף סיני (או שעטנז של כאלו) עם הלוגו שלהם עליו.

אם אתה מחפש כיסא גיימרים טוב - secretlab omega 2020 מבד זה כנראה בטופ של מה שתמצא (ממה שאני ניסיתי ויש אותו לכמה חברים):

https://secretlab.co/collections/omega-series#omega_2020_softweave-black3

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.8.2020 בשעה 19:43, Ahbarony כתב:

בסיס ושלדת אלומיניום יצוק, כיוונון לכרית גב, מושב לא מונח על קרש, אלא באוויר מספוג שלא אמור לשקוע, מנגנון הטיה שעוצר בכל מצב ולא יורה את המושב בחזרה כשמשחררים, ידיות לכל הכיוונים כולל רוחב, 5 שנים אחריות. כסא של Total comfort.
אני באמת לא יודע מה עוד צריך שהוא יעשה. 1600 שקל.e10062272c0b668b84ff67f13b228d47.jpg

בדיוק הגעתי לכסא הזה גם, ואני מתלבט אם שווה לנסוע לכפ"ס כדי לשבת עליו ולבדוק אותו.

כמה זמן יש לך אותו?

איך הישיבה? איזה דגם לקחת? (נראה כמו רק ספוג בלי רשת, נכון? זו הייתה ההעדפה שלך? אפשר לשאול למה?)

ובאופן כללי אשמח לכמה שיותר פרטים 😆

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה כיסא מחברה שההתמחות שלה זה מארזים וספקים.
זה כנראה מוצר מדיף סיני (או שעטנז של כאלו) עם הלוגו שלהם עליו.

אם אתה מחפש כיסא גיימרים טוב - secretlab omega 2020 מבד זה כנראה בטופ של מה שתמצא (ממה שאני ניסיתי ויש אותו לכמה חברים):
https://secretlab.co/collections/omega-series#omega_2020_softweave-black3
יש מקום להזמנה מהארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כיסא מחשב מומלץ לסטודנט? לישיבה ממושכת

תקציב סביר של כמה מאות, לא רואה סיבה וצורך לשלם 1000₪ על כיסא.

ויש גם שולחן עם ספריה מחוברת? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Fixesss כתב:

ויש גם שולחן עם ספריה מחוברת? 

לאיקאה בזמנו היה שולחן פינתי עם תוספת של ספרייה מלמעלה , אני צריך לחפש תמונות כי היה לי כזה והוא היה לא רע יחסית לתקציב של סטודנט.

זה מה שאני מוצא בשלוף:

https://www.ikea.com/us/en/p/micke-corner-workstation-white-50250713/

בתמונות בגוגל אני גם רואה את הדגם שהיה לי שהיה קצת שונה בסידור שלו אבל רעיון דומה

• מעניין 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...