Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

לפני 5 שעות, yaniv572 כתב:

הכיסא היחיד שהיה לי נוח היה מ"מליון כסאות",כיסא שלטענתם מיוצר בארץ, אבל עם גב מרופד ובגלל שבחדר עבודה אין מזגן דיי פחדתי לקנות כיסא שיחמם אותי עוד יותר.

מקווה שהגב יהיה מרוצה כי מהשבועיים האלה שאני יושב על הכיסא של הפינת אוכל התחילו קצת כאבי גב.

קנה מזגן נייד ביד 2 בפחות מ 1000 שח, מעולה לקירור חדר אחד.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2020 בשעה 22:05, Michazzz כתב:

מי שמעוניין, אפשר עד מוצ"ש להזמין במחיר המיוחד (כולל מע"מ 5265 שח),

שלא תגידו שלא אמרתי😃

יקר שלא בצדק לטעמי.

מירה2 עולה בערך 3500 והוא לא פחות טוב

סטילקיירס ג'סצ'ר עולה גם סדר גודל של 3500 והוא בטוח לא פחות טוב

יש לי את הג'סצ'ר בבית ואת המירה2 בעבודה - אני חושב שהמירה יותר נוח ברגע הראשון כי הסטילקייס כן דרש איזו עקומת למידה קטנה - אבל ברגע שלומדים איך לשבת עליו נכון - הדבר הכי טוב שיכול להיות לגב שלכם לדעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yaniv572 כתב:

במקרה אתמול ראיתי את הכיסא באתר שלהם ומסתבר שחזר המלאי (לפחות לפי האתר).

איפה ראית שחזר המלאי? אני גם רוצה כזה. 

20200801_134015.jpg

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שלשום קיבלתי את הכיסא יוליה שהזמנתי לאחר סאגה של כמה שבועות מול גרפיטי.
על הכיסא עצמו אכתוב בהודעה הבאה, אך קודם אספר על הסאגה...
את ההזמנה עשיתי דרך אתר ביג דיל כי המחיר שם היה מעט נמוך מהמחיר אצל גרפיטי ישירות (בוואלהשופס היה אותו מחיר אבל כבר היה לי ניסיון רע איתם). ביצעתי את ההזמנה, קיבלתי אישור עם זמן אספקה של עד 7 ימי עסקים. ביום העסקים השמיני כשהכיסא עדיין לא הגיע, התקשרתי לברר מה קורה. בטלפון (של גרפיטי) שהופיע בהזמנה היתה מערכת לניתוב שיחות שאף פעם לא הובילה למענה. מצאנו מספר אחר באתר שבו ניתנה האפשרות להשאיר פרטים ו"יחזרו אליך". אכן חזרה אלינו מישהי בשם סיוון (ממספר חסוי) שאמרה שהיא רואה את ההזמנה שלנו ושהיא "כבר לוקטה" ובטח תגיע אלינו למחורת (יצא חמישי) או מקסימום ביום ראשון. חיכינו. לא קיבלנו כלום וביום שני התקשרנו שוב. שוב השארנו פרטים ושוב חזרה אלינו סיוון. הפעם טענה שזמן האספקה הוא 14 ימי עסקים ושיש טעות באתר, ושאין מה לדאוג נקבל את הכיסא. לאחר 14 ימי עסקים כששוב התקשרנו והיא חזרה אלינו, טענה שהכיסא כבר יצא ולדרישתנו נתנה מספר מעקב של צ'יטה. כשהמספר לא זוהה באתר של צ'יטה גם ביום למחורת, שוב התקשרנו. חזרה אלינו. נתנה מספר אחר. על המספר הזה במשך בערך יומיים הופיע לא נאסף. התקשרנו שוב. שוב חזרה אלינו ופתאום "קרתה טעות. לא תקבלו את הכיסא". [emoji34][emoji35][emoji2959] את הקללות שעברו לי בראש אתם יכולים לנחש.
לאחר דין ודברים נתנה לנו את הטלפון של מישהו מהמחסן בטבריה ואמרה ש"הוא מכיר את כל הסיפור, תדברו איתו". [emoji2357]
התקשרתי לבחור, ועוד לפני שהספקתי לומר משהו הוא התחיל להתנצל והבטיח שהוא דואג שנקבל את הכיסא האחרון שיש לו (מנחש שנלקח מהזמנה של לקוח אחר). אמר שעוד היום הכיסא יוצא. הבטיח שישלח תמונה כשיעמיסו למשאית של צ'יטה. באותו יום לא קיבלתי עדכון. למחורת בבוקר שוב פניתי אליו. אמר שאחר הצהריים צ'יטה אוספים אותו. ביקשתי שיעדכן כשיאסף ויתן מס' מעקב. בסוף היום שלח לי הודעה שהכיסא יאסף למחורת. פניתי שוב למחורת אחר הצהריים לברר אם יצא, וסוף סוף נאמר שיצא וצפוי להגיע אלי תוך יום, מה שאכן קרה.
אז לאחר 23 ימים הגיע אלי קרטון חבוט וקרוע, אך חלקי הכיסא היו יחסית מוגנים בפנים עם פצפץ וקרטונים נוספים, כך שהוא שרד.

תמונות והתרשמות מהכיסא בהודעה הבאה...

אז לגבי הכיסא עצמו...
קודם כל חשוב לדעת שכל החלקים הכסופים הם בעצם פלסטיק צבוע. לתומי חשבתי שיש שם אלומיניום או נירוסטה.
הגימור לא מדהים כמו שניתן לראות באחת התמונות המצורפות, אך סה"כ לא משהו נורא.
הכיסא רחב מאוד. די בטוח שהבת שלי יכולה להתיישב לידי כשהידיות הכי צמודות פנימה שאפשר.
משענת הראש מיותרת לחלוטין בעיניי. אני עובד עם מחשב ולכן לא נשען אחורה עם הראש.
מעבר לזה הכיסא סבבה. יש כיוון גובה בטווח מספק לכיסא ולידיות. יש מנגנון נדנוד עם אפשרות ביטול (תמיד מבוטל אצלי). יש תמיכת גב תחתון מתכווננת (אם כי לא הרגשתי שינוי משמעותי).
מקווה שיועיל למי ששוקל לקנות את הכיסא הזה.7f90a70ed12deb214d1db83d238d2e31.jpg8f7e27ea423b4cb296d543e23b886b12.jpgce608d980dd10072c9ba8a770c36832f.jpg68bc62dc5b3360facc4df38e62315700.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yohai71 כתב:

איפה ראית שחזר המלאי? אני גם רוצה כזה. 

20200801_134015.jpg

אני גם רואה את זה עכשיו, אבל כן ביצעתי הזמנה ביום שישי.

מחר  בבוקר אתקשר לוודא, אולי כמה יחידות  בודדות חזרו למלאי...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, A_lex כתב:

אז שלשום קיבלתי את הכיסא יוליה שהזמנתי לאחר סאגה של כמה שבועות מול גרפיטי.
על הכיסא עצמו אכתוב בהודעה הבאה, אך קודם אספר על הסאגה...

WTF?

עשיתי הזמנה ישירות מהם (יש מצב שישירות אפילו מאותה סיוון) וקיבלתי באותו שבוע, בלי קרטון, כיסא מורכב, הגיע עם משאית של גרפיטי עצמם

לפני 13 שעות, arik100 כתב:

לא מכיר את הכסא אבל חייב להגיד שהוא נראה לי סופר פשוט, ולא עמיד במיוחד

זה כיסא, בפני מה הוא אמור להיות עמיד?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, arik100 כתב:

500 שקל לכסא... לא זול במיוחד 

זה בהחלט בצד הזול מאוד של הסקאלה של כיסאות משרדיים.

רואים את זה גם במבנה של הכיסא (ידיות , מנגנון תחתון , איך שהבד מחובר)

סהכ אין פתרונות פלא.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמכרתי למצב הנדנדה, ובעקבות המעבר לכיסא החדש של צרעה (אפילו שלא מדובר בכיסא יוקרה) אני מרגיש שהשרירים פחות עייפים ותפוסים.

מחזק את ההמלצה לגבי צרעה מדי פעם יש שם כל מיני מבצעים והנחות.

אני מניח שמדובר בטעם אישי - הכסאות בד"ר גב לא היו לי נוחים ודווקא בצרעה מייד התחברתי שם לכיסא מסוים.

אני לא מכיר את וקסמן אבל משיטוט באתר שלהם על הנייר מקבלים כיסאות דומים בפחות.  (לא ניסיתי)

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, arik100 כתב:

500 שקל לכסא... לא זול במיוחד 

זול זול.

אפילו אולי הכי זול שראיתי שכולל:

כיוון גובה ידיות

גב רשת

כיוון גובה מושב 

כיוון זווית משענת (?)

בשיחה עם גרפיטי עדכנו שהיה פריט אחד אחרון במחסן (אולי איזה ביטול או החזרה), מחר יעדכנו סופית אם יגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כיוון זווית משענת, כן יש כיוון קשיחות משענת, נע בין הקשיחות של הרשת (שזה דיי רך) ועד לפלסטיק מצופה ספוג ורשת שתומך דרך הרשת (קשיחות בינונית)

הצרעה שיש לי במשרד נותן מנעד רחב יותר מקשיחות של הרשת ועד פלסטיק שתומך דרך הרשת, אבל זה לא היה חשוב לי.

500 שקל לכיסא משרדי זה סופר-זול, בטח עם הפיצ'רים הללו.

לי מה שחשוב זה שהוא נוח, את העמידות לאורך זמן נבדוק לאורך זמן

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...