Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

אתה מצליח להשמיד בממוצע כיסא כל שנתיים ו-5 חודשים?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיס ושלדת אלומיניום יצוק, כיוונון לכרית גב, מושב לא מונח על קרש, אלא באוויר מספוג שלא אמור לשקוע, מנגנון הטיה שעוצר בכל מצב ולא יורה את המושב בחזרה כשמשחררים, ידיות לכל הכיוונים כולל רוחב, 5 שנים אחריות. כסא של Total comfort.
אני באמת לא יודע מה עוד צריך שהוא יעשה. 1600 שקל.e10062272c0b668b84ff67f13b228d47.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כרגע יושב על כסא תלמיד של צרעה שעלה לי 450 ש"ח בערך, לא זוכר בדיוק.

הוא לא נוח במיוחד או מלא כוונונים אבל הוא בן 15 שנים, רק אומר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה אותה תקלה עם ווקסמן

הבוכנה התקלקלה מהר מאוד 

אני זוכר שהייתי צריך לתקן את הכסא במסגרת האחריות והשירות והתיקון לא מוצלח במיוחד, כך שהבעיה חזרה מהר מאוד

חוץ מזה אחלה כסא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.8.2020 בשעה 03:59, gilgil28 כתב:

הכיסא הקודם שלי של 650 שקל החזיק שנה וחצי

אממממ, אני שואל בזהירות, יש מצב שאתה עושה משהו לא נכון?

נשבע שבחיי לא היה לי כיסא שהחזיק רק שנה וחצי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המלצה על כסא אכותי במחיר מצחיק של 341 ש"ח:

https://www.ace.co.il/furniture/tables-and-chairs/student-office-chairs/5788468.html

קניתי אתמול וממש הופתעתי מהמחיר לרמת הכיסא, גב אורטופטי עם תמיכה בגב תחתון בצדדים, ידית נעילה של הנידנוד בזווית הרצויה, וכמובן 2 ידיות לגובה והטיית הגב.

משענות הייד מתכווננות לגובה ועשוייות ספוק דחוס גמיש כמו בדגמים יקרים.

מצ"ב גם המדבקה על הקופסה עם המחיר במקור.

תהנו :-)

WhatsApp Image 2020-08-27 at 15.48.55.jpeg

WhatsApp Image 2020-08-27 at 16.51.05.jpeg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לזה, אבל הסיבה שהצעתי היא ביגלל שזה לא כיסא של 300 שקל, זה כיסא שבכיף מוכרים ב600 וכניראה לACE יש מלאי שמנסים להיפטר, אני שוקל 80 קילו ואני מרוצה למחיר ששילמתי, רק המשענות יד שוקלות כמו כסא זול חח.

מצרף עוד תמונות:

WhatsApp Image 2020-08-28 at 08.54.34 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-28 at 08.54.34.jpeg

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מרבה להזמין בארץ, אבל במהלך 20 השנים האחרונות השירות שקיבלתי היה תמיד סביר ומעלה.

את אותם מוכרים שמתקשרים אלי טלפונית לפני ביצוע ההזמנה אני רואה דווקא באור חיובי - מוודאים שההזמנה נכונה ומצמצמים גם לעצמם וגם לי את הסיכון של צורך בהחזרה.

ודרך אגב, ליביו, אל תשווה הובלה ממרחק שני סטייטים להובלה מטורקיה לישראל. בארה"ב שירות רכבות מצויין, וגם שירותי התעופה כבר מתאוששים, שלא לדבר על כך שמשלוח בין סטייטים  אינו כרוך בפרוצדורות יצוא ויבוא.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...