Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

קראתי את השרשור הארוך מאד הזה, ולא כל כך מצאתי את מה שאני מבקש.
אשמח אם תוכלו לעזור/להמליץ:
אני מבקש לרכוש 2 כסאות מחשב/עבודה אבל חייב להגיד שטווחי המחירים כאן הם מעל היכולות שלי.
אשמח להמלצות לכסא בסביבות ה- 300-500 ש"ח, לא יותר.
אין לי בעיה להחליפם בעוד כמה שנים.

על הכסאות הללו יושבים בערך 4-8 שעות ביום, מקסימום.

אין משתמשים במשקל יתר ואין הרבה דרישות מעבר לבסיסי של נוחות ואמינות.
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכומים נמוכים  אני ממליץ מניסיון ארוך שנים רק צרעה. 

הבעיה שהתקציב ממש נמוך לכיסא איכותי. תקציב זה מתאים לכיסאות בכל מיני חנויות רהיטים ששם תמצא במחירים כאלה, אבל תקבל איכות בהתאם. (לא נוח, מתפרק, נוטה לצד, מנגנונים זולים, איכות חומרים)

אם יש גמישות, אפשר לחשוב על Opal TZ שיש עליהם הנחה של 20% על הראשון, שני 25% הנחה. מחיר מלא 870. (אבל תקבל איכות)2018-01-14.jpg.f9693458e095dbc08b8183f5ab20d93e.jpg

לשיקולך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

מתעלק על השירשור.
איזה כסא אפשר לקנות ברמה אחת מעל כל הזבל ב 400-500 שח.
שיחזיק מעמד שנים ויהיה בסדר.

עד גג1000₪

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הדורות הבאים, מעדכן שרכשתי לפני כשבועיים את הארקו של ווקסמן. הגיע עם שליח עד לדלת כשבוע אחרי. הם גובים עבור שליחות ובמחירים שלהם, היה ראוי שיתנו את זה בחינם. הקפה שאני מזמין מ"יוליוס מיינל ישראל" גם הוא מגיע עד הדלת, בדר"כ יום אחד אחרי ההזמנה- ובחינם. מילא, אני לא נכנס להם לכיס- רכשתי והמחיר היה ידוע מראש, אז אין לי מה להתלונן.

בגדול אני מרוצה מהכסא, אם כי לדעתי מי מכם שעובד מהבית (= יושב הרבה שעות), עדיף לו להוסיף כסף עבור הדגם עם משענת הראש (הוספתי גלגלי סיליקון במקום). אני יושב על הכסא ברציפות גג שעה, וממילא אצלי הוא החליף כסא "מזכירה" מבית אופיס דיפו (או דומה, לא זוכר בדיוק), כך שכל יצרן נורמלי הוא שיפור אדיר בשבילי. אגב, הכסא המקורי עדיין תקין, רק שהוא מתחיל להאנח (משמיע רעשים כאלה כשמתיישבים) וכועס (נותן דפיקה מרעישה כשקמים)... הנחתי אותו במקום ייעודי לאוכלי נבלות בחוץ, וכצפוי הוא נעלם.

יתרונות לווקסמן- כוונון לא רע של כל הפונקציות החשובות, כמובן כולל נדנוד ותמיכה בגב תחתון, אבל דבר אחד מציק (מעט); משענות הידייים מתכווננות ימינה\שמאלה, אבל אפילו בתזוזה קטנה מאבדות את הכוונון, כלומר, למי שזה חשוב לו שלא תהיה שם תזוזה- שישקול שנית. אני, כאמור, לא יושב מספיק שעות בשביל שזה יפריע לי מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yohai71 כתב:

הם גובים עבור שליחות ובמחירים שלהם, היה ראוי שיתנו את זה בחינם. הקפה שאני מזמין מ"יוליוס מיינל ישראל" גם הוא מגיע עד הדלת

אתה לא באמת משווה משלוח של קופסא ענקית של כיסא לקפה שנכנס בשקית קטנטנה נכון ?

במשאית חלוקה - כמה קפה אפשר להכניס וכמה כיסאות?

נפח ומשקל משנים לגמרי את החישוב של הובלה של סחורה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום הזה מתחיל לעלות לי מלא כסף....

הוזמן כרגע Remanufactured Steelcase 462 Leap V2 Office Chair ב 507$, אחרי משלוח מסים ועוד הפתעות זה ייגמר ב 900$ אני מניח

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yohai71

תודה שהזכרת לי!

הזמנתי את הARCO עם משענת ראש וגלגלי סיליקון.

הוא שיפור משמעותי ממה שהיה לי לפני, אבל עדיין במחיר כזה הייתי מצפה שהכיסא ירגיש קצת יותר "ROBUST".

יש קצת רעשי פלסטיק כשנישענים על הידיות והמשענת ראש קצת רופפת ככה שבתנועות מסוימות היא גם מרעישה.

• אהבתי 1

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Legend כתב:

מהיכן הזמנת?

בהתחשב בשער הדולר, 900$ נשמע אטרקטיבי.

מכאן:

Steelcase V2 Leap - Remanufactured by Crandall with 12 Year Warranty (crandalloffice.com)

תודה ל Liviur על ההמלצה

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Liviur כתב:

אתה לא באמת משווה משלוח של קופסא ענקית של כיסא לקפה שנכנס בשקית קטנטנה נכון ?

במשאית חלוקה - כמה קפה אפשר להכניס וכמה כיסאות?

נפח ומשקל משנים לגמרי את החישוב של הובלה של סחורה.

במחיר שהכיסא הזה עולה? כן, אני מצפה* שהמשלוח יהיה בחינם.

הקפה היה רק דוגמא, ישנם עוד מוצרים שהגיעו עד פתח הדלת ולא עלו שליחות. אני כבר לא מדבר על זה שאם באמת היה להם שכל, היו כוללים את מחיר המשלוח בתוך מחיר הכסא ורושמים באתר באותיות קידוש לבנה: "משלוח חינם!!!". או שהיו סופגים את העלות האסטרונומית של 73 ש"ח שהם גובים עבור משלוח. אפשר למצוא כל מיני דרכים "יצירתיות", לפחות עבור הובלות בתוך גוש דן- דחילק, הם מובילים את הכסא הזה מצומת סגולה לקרית אונו, לא שולחים אותו כמו אמאזון לרוחב אמריקה. אבל עזוב, זה כבר הדיון שאינו נגמר על איך אפשר לצאת שרותיים וכמה זה לא קיים בישראל, אפילו אצל אלו שנחשבים כמוצלחים.

עריכה: זה מצטרף לביקורת ש @HybridBoyכתב מעלי- סופו של דבר,לא מדובר פה על טופ אוף דה ליין, אלא משהו ממוצע-פלוס בין הכסאות ה"טובים", מה ששם את המחיר שלו בפרופורציה אפילו גדולה יותר.

* לא באמת מצפה- כבר כתבתי שהכל ידוע מראש ואם לא היה מתאים לי לא הייתי מזמין. הרי אני לא אתרושש מהסכום הזה, כמו שווקסמן לא יתעשרו ממנו.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Michazzz כתב:

הפורום הזה מתחיל לעלות לי מלא כסף....

תתנחם בזה שלי הפורום עלה הרבה יותר. אדון "אהרון" (הרמן מילר) הגיע לפני כשבועיים. אני עדיין לא יכול להגיד שעפתי מהכיסא (pun intended), צריך לעבור עוד זמן כדי שאוכל לגבש חוות דעת.

• מצחיק 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, yohai71 כתב:

במחיר שהכיסא הזה עולה? כן, אני מצפה* שהמשלוח יהיה בחינם.

המחיר הזה כאמור לכיסא - הוא לא באמת גבוהה - הוא איפשהוא באמצע.

האם הם צריכים לספוג את העלות / לגלם אותה במחיר הכיסא בשביל נראות / לא להרגיש התחשבנות ? אולי.

אם כבר ציינת את ארה״ב אגב - המשמעות של לשלוח חבילה כבדה וגדולה פה הרבה יותר גדולה - כי לא צריך לחשב על מדינה של מאות קילומטרים מקצה לקצה , אלא על טיסות מול משאיות ושילוב לוגיסטי עם Last mile delivery.

ההבדל היחיד הוא שבארץ - המשלוח הבינלאומי כבר מגולם במחיר הכיסא ואז הם מתחשבנים איתך על המשלוח המקומי.

יש פה עוד המון אותיות קטנות. ואם מדברים - גם מפה - אם הייתי רוצה משלוח מהאיקאה הקרוב - זה היה בן 15 ל75 דולר (תלוי בסוג המשלוח).

איקאה גם מוכרים באמזון עם ״משלוח חינם״ - אבל יש markup רציני שפשוט כולל בתוכו את המשלוח (כלומר רגליים לשולחן שעולות נגיד 5 דולר - תעלה באמזון 20 דולר , בדיוק כדי לכסות את המשלוח)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Liviur כתב:

המחיר הזה כאמור לכיסא - הוא לא באמת גבוהה - הוא איפשהוא באמצע.

האם הם צריכים לספוג את העלות / לגלם אותה במחיר הכיסא בשביל נראות / לא להרגיש התחשבנות ? אולי.

אם כבר ציינת את ארה״ב אגב - המשמעות של לשלוח חבילה כבדה וגדולה פה הרבה יותר גדולה - כי לא צריך לחשב על מדינה של מאות קילומטרים מקצה לקצה , אלא על טיסות מול משאיות ושילוב לוגיסטי עם Last mile delivery.

ההבדל היחיד הוא שבארץ - המשלוח הבינלאומי כבר מגולם במחיר הכיסא ואז הם מתחשבנים איתך על המשלוח המקומי.

יש פה עוד המון אותיות קטנות. ואם מדברים - גם מפה - אם הייתי רוצה משלוח מהאיקאה הקרוב - זה היה בן 15 ל75 דולר (תלוי בסוג המשלוח).

איקאה גם מוכרים באמזון עם ״משלוח חינם״ - אבל יש markup רציני שפשוט כולל בתוכו את המשלוח (כלומר רגליים לשולחן שעולות נגיד 5 דולר - תעלה באמזון 20 דולר , בדיוק כדי לכסות את המשלוח)

לדעתי ווקסמן (ועוד רבים אחרים) צריכים לגלם או "להחסיר" את עלות המשלוחים מהמוצרים, למען השרותיות, אבל זה רק אני. הי- עובדה שזה עובד להם, כי אם אני, שזה מפריע לו, בכל זאת הזמנתי מהם (בלי הנחות או שטיקים), כנראה שהם מבינים מי הלקוחות יותר טוב ממני.

אגב, דווקא איקאה לא דוגמא כל כך טובה- כל תפיסת העולם שלהם היא שהמוצרים עולים מה שהם עולים תוך תחשיב של "הכל מוכן, רק תיקח ותבנה לבד". כשהם הגיעו לישראל, אפילו לא הייתה אפשרות למשלוחים- רק איסוף עצמי. כמובן, מאז הם התקדמו, שלא לדבר על הקורונה שהכריחה אותם להיות חלק מעולם השליחויות באופן סופי. והמחיר- ברור ש"יתעדכן". כל השאלה היא איך אתה, כעסק, מיישם את זה. ועדיין יש הבדל בין איקאה (מוצרי DIY המוניים) לווקסמן ("מותגי יוקרה בינלאומיים", כפי שהם מגדירים את עצמם) ומכאן ההתרעמות שלי.

ואת כל זה אני כותב כחסיד גדול של משלוחים, עוד לפני הקורונה- מוכן לשלם כשצריך (כפי שבאמת עשיתי עם ווקסמן), רק שחרר אותי מבזבוז הזמן והסחיבות. משלוחים מחצי-חינם אני עושה כבר  מאמצע 2019, אחרי שנמאס לי לסחוב את הקניות השבועיות, כנ"ל בגדים, שלמרות הקורונה אני עדיין מזמין (בדר"כ מאמאזון גרמניה או Redbubble). אם היה לי הכסף, אפילו הייתי מזמין את הדארט 1971 כמו שהיה לאבא שלי ז"ל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...