Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסא למחשב

Yakird12

פוסטים מומלצים

מסקרן אותי לדעת מאיפה יש להם מלאי כל כך גדול של כסאות יד 2 

והמשלוח חינם... חבל שאי אפשר לארגן מכולה קבוצתית לרכישה של כל הכסאות ולהביא אותם לארץ עם MARKUP נמוך

אני בטוח שהיו קופצים על הדבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, arik100 כתב:

מסקרן אותי לדעת מאיפה יש להם מלאי כל כך גדול של כסאות יד 2 

והמשלוח חינם...

אם אתה מתכוון למה שאני העלתי - הם פשוט קונים מעסקים ומשרדים (במיוחד בתקופתינו - שמשרדים נסגרים ופושטים רגל).

יש המון עסקים כאלו בארה״ב שקונים תכולה של משרדים שנסגרים - וברוב החברות הגדולות יש לרוב 2-3 דגמים סטנדרטים של כיסאות - או מהרמן מילר או מסטילקייס.

לגבי המשלוח חינם - הוא פשוט מגולם במחיר של הכיסא. משלוח בכזה גודל בארה״ב עולה גם לעסק עם חשבון עסקי באחת מספקיות המשלוחים לפחות 30-40 דולר (בהנחה שלא קוראים לחברה אמזון ואז המערך הלוגיסטי שלהם מטורף).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא באמת משווה משלוח של קופסא ענקית של כיסא לקפה שנכנס בשקית קטנטנה נכון ?
במשאית חלוקה - כמה קפה אפשר להכניס וכמה כיסאות?
נפח ומשקל משנים לגמרי את החישוב של הובלה של סחורה.
מקרר, מכונת כביסה, מיקרו, טוסטר אובן, ספה (!), לא חסר…
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Liviur כתב:

לגבי המשלוח חינם - הוא פשוט מגולם במחיר של הכיסא. משלוח בכזה גודל בארה״ב עולה גם לעסק עם חשבון עסקי באחת מספקיות המשלוחים לפחות 30-40 דולר (בהנחה שלא קוראים לחברה אמזון ואז המערך הלוגיסטי שלהם מטורף).

הייתי משלם כל יום על משלוח 30-40$ במרחקים כאלה...

לצערי להביא מאירופה יוצא לפעמים יותר יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איקאה מרקוס. עולה סביב 800 ש"ח.
ואללה הלכתי עם ההמלצה שלך.
רכשתי, הבאתי וכבר הרכבתי ויושב עליו. עושה רושם של כסא טוב ומסיבי סך הכל. הרגשה נעימה בגב, חומרים מרגישים טובים סה"כ.
אני לא עובד ממנו, זה יותר אצל הילדה שפה ושם לומדת ועושה עבודות במחשב.
אהבתי שניתן לנעול את הזווית של השענה אחורה שלא כמו בכיסאות אחרים שהיו לנו, זה רק היה נידנוד.

עלה 745שח כרגע, איסוף עצמי מאיקאה. תודה וממליץ dd01eeff8ff53dc15b57e030a641a63c.jpg

Sent from my SM-N980F using Tapatalk

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@HybridBoy@yohai71 מצטרף להמלצות על הArco H עם הסתייגות קטנה

בדיוק לפני רבע שעה שליח לקח ממני את אותו דגם שהוזמן לפני שלושה שבועות.

הכיסא הגיע אליי עם הבדל של 2 ס״מ בין בגובה של משענות היד + ברגים טחונים בברזל שמחזיק את המשענות בתחתית הכיסא (לפי אבחון טכנאי), 

לזכותם ייאמר שברגע שהטכנאי רצה להחליף ידיות אבל קלט עוד פגם, הוחלט להחליף לכסא חדש.

אחרי שבועיים של מריחות וחוסר עדכון, אבל יאללה, הגיע כסא חדש - שוב עם אותה תקלה, הפעם הבדל של פחות מס״מ.

לשירות הלקוחות כנראה היה נשמע הזוי שציפיתי לקבל מוצר תקין, והנציגה החליטה שכל כסא שיגיע אליי לא יגרום לי להיות מרוצה כי אני מחפש תקלות.

בקיצור, ביטלתי את העסקה ואני חוזר לחפש כסא אחר מחנות אחרת.

לטובה על הכיסא - מושב נוח לישיבה ממושכת, כיוון משענות יד וורסטילי, מנגנון נעילת זווית נוח ותפעול פשוט יחסית. 

דברים שפחות אהבתי - הבד של המושב עצמו אוסף פירורים בקצב מסחרר, זה לא קרה לי עם אף כסא אחר אבל אולי זה רק אני,

וכמו שכתבו כאן למעלה - יש קצת קרקושים בפלסטיקה אבל סביל בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Tal7 כתב:

הכיסא הגיע אליי עם הבדל של 2 ס״מ בין בגובה של משענות היד

הרגשתי את ההבדל בגובה בשניה הראשונה שהתיישבתי על הכיסא, אבל אמרתי לעצמי שאולי אני מדמיין ואני צריך לתת לזה זמן.

מדדתי את הגבהים וזה בסך הכל משהו כמו 4 מ"מ, אבל בחיי שזה ממש מורגש וקצת מחרפן אותי.

לא חושב שיש מה לעשות עם זה לצערי.

עוד משהו זה גובה הכיסא עצמו, אני יושב הכי נמוך שהכיסא מאפשר אבל הייתי רוצה לרדת עוד טיפה למטה.

מוזר שדווקא למטה הוא קצת מוגבל אבל כלפי מעלה אפשר להגיע למצב שהמושב נמצא בגובה של השולחן 🤔

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@HybridBoy למה אין מה לעשות עם זה? תבקש שיחליפו. אולי יוציאו אותי ממועדון מחפשי התקלות :)

ועכשיו ברצינות, ברור שאני מוציא כאן קיטור, וברור שיש כאלו שבשבילם הבדל של כמה מ״מ זה סביר והשאיפה למוצר תקין היא טרחנות - אבל בדיוק כמוך, הרגשתי את זה בשניה שהתיישבתי ומשם אין דרך אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Tal7 כתב:

@HybridBoy@yohai71 מצטרף להמלצות על הArco H עם הסתייגות קטנה

בדיוק לפני רבע שעה שליח לקח ממני את אותו דגם שהוזמן לפני שלושה שבועות.

הכיסא הגיע אליי עם הבדל של 2 ס״מ בין בגובה של משענות היד + ברגים טחונים בברזל שמחזיק את המשענות בתחתית הכיסא (לפי אבחון טכנאי), 

לזכותם ייאמר שברגע שהטכנאי רצה להחליף ידיות אבל קלט עוד פגם, הוחלט להחליף לכסא חדש.

אחרי שבועיים של מריחות וחוסר עדכון, אבל יאללה, הגיע כסא חדש - שוב עם אותה תקלה, הפעם הבדל של פחות מס״מ.

לשירות הלקוחות כנראה היה נשמע הזוי שציפיתי לקבל מוצר תקין, והנציגה החליטה שכל כסא שיגיע אליי לא יגרום לי להיות מרוצה כי אני מחפש תקלות.

בקיצור, ביטלתי את העסקה ואני חוזר לחפש כסא אחר מחנות אחרת.

לטובה על הכיסא - מושב נוח לישיבה ממושכת, כיוון משענות יד וורסטילי, מנגנון נעילת זווית נוח ותפעול פשוט יחסית. 

דברים שפחות אהבתי - הבד של המושב עצמו אוסף פירורים בקצב מסחרר, זה לא קרה לי עם אף כסא אחר אבל אולי זה רק אני,

וכמו שכתבו כאן למעלה - יש קצת קרקושים בפלסטיקה אבל סביל בהחלט.

וזה למה, גם אם הייתי יכול הייתי קונה כללללל דבר אפשרי שקיים מאמזון / חו"ל ולא מחברות כאלו בארץ.

מדהים אותי שאתה משלם על מוצר, ועוד באים אלייך בטענות למה אתה לא מקבל אותו עם הליקויים. פשוט בזוי והזוי.

טוב עשית שהחזרת, שיתקעו עם מלאי אמן.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר תקופה שאני משוטט באינטרנט ומחפש כסא מחשב טוב.

כרגע יש לי כסא 'גיימרים' עם 5 גלגלים, נראות ספורטיבית כזו ומשענת מתכווננת לגב.

אממה, אחד הגלגלים נשבר ובלי קשר הכסא הזה צר להחריד ולא נוח לי.

IMG-20210110-WA0012.thumb.jpeg.56f7bc4a10ddda6f7b4ef7cc00a87e81.jpeg

בעל הבית שלי בדיוק קנה לבן שלו כסא מחשב קצת יותר רחב, עם כרית לראש וכרית לגב תחתון, משענת מתכווננת ו5 גלגלים שנראים מסיביים יותר ממה שיש אצלי (זרועות חזקות יותר)

התיישבתי על הכסא, הוא אכן נוח אבל הוא מחומר דמוי עור, מה שהולך להיות סבל עבורי בחודשי הקיץ כמעט בוודאות.

IMG-20210110-WA0022.thumb.jpg.f738fbc10a37c2ee03491d60373f88a8.jpg

אני מחפש כסא בד שיתן תמיכה טובה לגב, ושלא יהיה יקר מדי, כלומר עד בערך 1000 ש"ח

הכסאות שציינתי בפוסט עולים בין 500-700 ש"ח.

כרגע ראיתי את האופציה הזו שמזכירה, או שכנראה זהה, למה שיש אצלי בעבודה ומהנסיון שלי מדובר בכסאות לא רעים, אבל אין לי עליהם נסיון לישיבה ממושכת.

https://www.dr-gav.co.il/132f9428e0?gclid=Cj0KCQiArvX_BRCyARIsAKsnTxPXrt8xJvYVnSuCEerj-23lH6PGm0SgaG5XTHwhCsJ2ETfEktFS_W0aArNYEALw_wcB

האם מישהו מכיר מנסיון אישי מה שאני מחפש ויכול למהליץ? יש כל כך הרבה סחורה באינטרנט שכבר התבלבלתי לגמרי.

תודה מראש.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תציץ פה

https://www.waxman.co.il/כסאות_עבודה_ארגונומיים/

קניתי מהם כסא בפחות מ600 והוא מרגיש יותר איכותי ויותר נוח מכל הכסאות "גיימינג" שישבתי עליהם ברשתות במהלך החיפושים. 

המחסן שלהם בסגולה משם גם האיסוף עצמי, יש מצב תוכל לקבוע איתם לעשות ישיבת מבחן על כל מיני דגמים מבלי להרחיק עד בני ברק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על כיסא עם גב רשת, זה משמעותית יותר נוח ומאוורר מגב בד (והרבה יותר מדמוי עור).

אישית גם המשענת ראש זה דבר חשוב לי מאז ומתמיד בערך.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...