Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם גם אתם גיליתם בפייסבוק שאנשים שאתם מכירים בעצם סרוטים קשות?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני חשבתי ככה עד לרגע שנכנסתי לבדוק את העניין מחשבון אחר , ומהחשבון השני שממנו בדקתי את הפרופיל זה עדיין חוסם כל אפשרות לראות משהו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בעניין ה HIDE, יש דרך להתחרט ולבטל אותו?

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתם עוד סוג:

"הילדים של" לדוג' הבן של אחותי ביקש ממני להצטרף לחשבון שלו כדי שיהיו לו הרבה חברים והוא יהיה מקובל בחברה.

אז אמרתי לו שזה לא אישי אבל אני ממש ממש לא מעונין לשמוע איך __אדיוט כלשהו___ יצא מלך בהפסקה והוא בכלל בן 11.

אחרי יומיים אחותי מוסרת לי ד"ש בצ'אט של הפייסבוק, שאלתי אותה איזושהי שאלה ומסתבר שזה הבן שלה. :twisted:

אני מיד מעיף מהפרופיל שלי את כל החופרים למינהם.

וכן יש לי חשבון ומדי פעם אני מפרסם בו דברים שנראה לי מעניינים אותי ,

מי שלא מעניין שלא יסתכל.

פשוט מאוד

+1 על המינונים אני מכיר לא מעט מכורים לחווה או לאיזושהי תגובה על כל שטות,

למזלי לא מקושר אליהם [נמחקו מהפרופיל שלי].

מה שכן גיליתי לא מעט חברים לעבודה הקודמת ש" התחתנו\ התגרשו \ילדו ילד ובכלל כיף לשמור על קשר עם אנשים שבד"כ לא היית יכול לדבר או למצוא לפני עידן הפייס בוק.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקבל עדכון בפייסבוק זה לשמור על קשר? :silly:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל להגיב או לדבר בצ'אט\הודעה בעקבות העדכון זה מעבר לשמירת הקשר שהייתה בלי אותו עדכון.

קרא לי OLD FASHIONED אבל אני מעדיף 2-3 חברים טובים שאני נפגש איתם מינימום פעם בשבוע מאשר הקשקשת חסרת התכלית (בעיניי) של 250 חברים שהקשר בניינו זה SMS לאחר עידכון, פעם בשנה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי לך לאשר אותו? אם זה לא מתאים לך ולא משעשע אותך אז כמובן שאתה יכול פשוט להתעלם :)

סתם מצחיק אותי ששללתם אנשים ש-

1. פותחים פרופילים לחיות המחמד שלהם.

2. התחתנו\נולד להם ילד וכותבים על זה.

3. מפרסמים.

4. שכותבים על פוליטיקה ונושאים שעל סדר היום החברתי.

5. שרושמים פתגמים.

6. שמטיילים וכותבים על זה.

7. משחקים במשחקי מחשב (פלאש) מפגרים.

8. מוסיפים סתם אנשים כדי להכיר.

9. מדברים על הלימודים שלהם.

10. מדברים בשפה אחרת.

11. חדשים בפייסבוק ומחקים אחרים.

וזה רק מה שאספתי מרפרוף על התגובות.

בשורה התחתונה מבחינתכם - אסור בכלל לפרסם\לכתוב שום דבר על הWALL שלך.

אז אם זה כלי לניהול הודעות פרטיות בלבד, מה רע באימיילים? למה אתם בכלל רשומים בפייסבוק?

אני כן מסכים עם מי שאמר שזה תלוי במינון. אם מישהו עושה את אחד הדברים בצורה קיצורנית, זה עלול להפריע. (נכון לכל דבר בחיים לא?)

אבל בשביל זה נועד ה-HIDE, כמו שכבר ציינו.

לייק.

מה שאני גיליתי על אנשים שאני מכיר אלה בעיקר שינויים גדולים ולפעמים מפתיעים בחיים שלהם:

התחתן, חזר בתשובה, חזר בשאלה, התגרש, נולד לו ילד, מוות במשפחה, עבר לחו"ל, התחיל\סיים ללמוד, עבודה חדשה...

וזאת אחת הסיבות שאני כן בעד הפייסבוק, בתור אחד שגרוע בשמירה על קשר.

לגביי סעיף 10 הצלחת להצחיק אותי כי אני גם כותב בשפה שרה (גרמנית) בדיעבד זה נראה לא מעים שחבר כותב בשפה שאתה לא מבין

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא לי OLD FASHIONED אבל אני מעדיף 2-3 חברים טובים שאני נפגש איתם מינימום פעם בשבוע מאשר הקשקשת חסרת התכלית (בעיניי) של 250 חברים שהקשר בניינו זה SMS לאחר עידכון, פעם בשנה.

ושוב: Like!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להתייחס לזה כאילו זה בא אחד על חשבון השני?

יש את מעגל החברים הקרוב, שקל לשמור איתם על קשר ולא צריך פייסבוק בשביל זה, ויש את השאר ששם זה מסתבך אצלי.

ואני לא מבין למה צריך להכריז שכל מי שאני לא נפגש\בקשר טלפוני איתו, אסור להיות בקשר איתו בכלל.

בנוסף, אפשר להגדיר רשימה\קבוצה של חברים קרובים ולראות רק את העדכונים שלהם בפייסבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אמיתיים שלי בפייסבוק - זה סתם נחמד, אבל זו מבחינתי סוג תופעת לוואי. עיקר השימוש שלי הוא שמירה על קשר עם לקוחות, מהעבר ופוטנציאלים, וכן ניתוח וריכוז מידע מתחום העיסוק שלי.

מאז שפתחתי חשבון, ועשיתי את זה מאוחר יחסית - הרחבתי משמעותית את מעגל הלקוחות שלי, ואני מוצא שהקיימים מבסוטים הרבה יותר.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאז שפתחתי חשבון, ועשיתי את זה מאוחר יחסית - הרחבתי משמעותית את מעגל הלקוחות שלי, ואני מוצא שהקיימים מבסוטים הרבה יותר.

וזאת למעשה השורה התחתונה והעצובה של הז'אנר הזה.

כסף כסף כסף.

במילים אחרות, בשביל חברים וירטואליים לא צריך פייסבוק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי אשה של חבר שלא יכולה לצאת לטיול כי היא חייבת ב 5 בבוקר לחלוב את הפרות ברפת באיזה חווה וירטואלית מטומטמת שהיא שקועה בה ואם היא לא תחלוב אותן, הן יקבלו איזה דלקת מזדיינת בעטינים והיא תצתרך להוציא הרבה כסף על טיפולים וטרינרים לפרות והריווחיות של החווה תרד! :crazyeyes:bad-word::screwy:

עכשיו שלא תהיה טעות לאף אחד, זה סיפור אמיתי וביטלנו אחלה טיול שבעולם בגלל המטומטמת שצריכה לחלוב את הפרות המטומטמות שלה שמעולן לא היו ולא נבראו.

Oh, Jesus fucking Christ!

זה ממש דורש כאפה.

אין המצאה יותר גרועה מאשר החווה המפגרת הזאת.

מעולם לא התקנתי את זה ולא התעסקתי עם זה פשוט כי יש דברים יותר מעניינים, כמו להשקות את הקקטוס שלי.

כל עוד יוסי לא הגיב בת'רד הזה, הוא לא ת'רד שלם מבחינתי!:lol:

:idea:

כן כן, אני חייב להגיב.

אני משתמש בפייסבוק בשביל לשעשע חברים ולשמור על קשרים מינימליים במקביל לערוצי מידע אחרים.

במילים אחרות, רוב האנשים שאני מתקשר איתם הם אותם אנשים שאני מדבר איתם פה בפורום או שאני פוגש באוניברסיטה.

אחד הדברים העיקריים זה קשר עם מרצים וחברים ללימודים.

רוב התמונות שלי הן תמונות שאני חולק עם המשפחה (וההגדרות בהתאם כדי שלא כל אדם יוכל לראות כל מה שבא לו).

אני ממש משתדל לא לכתוב דברים מפגרים מדי ויש לי כמה אלבומי תמונות שבהם אני פשוט כותב דברים מוזרים בתור תמונות.

ככה אי אפשר לראות את זה אחרי שאני מוחק, ומי שמסתכל לי על הסטאטוסים לא יחשוב שאני שרוט קשות.

הנה דוגמה של זה, מאלבום שקרוי "מחשבות ומסקנות של יוסי"

עריכה: מה הקטע של אנשים שכותבים את השם שלהם בעברית בפייסבוק? זה די מעצבן. האינטרנט זה באנגלית אז למה לסבך הכל? אחר כך אי אפשר למצוא אותם.

111.jpg

11111.jpg

111111.jpg

1111111.jpg

11111111111.jpg

1111111111111111.jpg

111111111111111111111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...