Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסיפור האמיתי (שלי) בנוגע לS2000 עם המנוע שנשבר

gargamel1
שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

dorki - נסעתי בקטע של יגאל אלון פעמיים שבוע שעבר , וניסתי להבין את הרחוב הנ"ל :lol:

אם העצירה ורשימת התקלה הסופית במהירות 160 קמ"ש ברכב הייתה מול היכל הספורט נוקיה .

אין מספיק מרחק לבצע תאוצה רצינית בקטע הנ"ל - אלה אם כן אתה במרדף עם כדורים מעל הראש :cool:

מצומת יצחק שדה עד צומת לה גארדיה , הקטע באורך של כ 300-350 מטר - היכל הספורט באמצע כ 200 מטר מהצומת.

עם כ 3 רחובות חותכים אשר בשניים מהם יש רמזורים במרחק של פחות מ 100 מטר בנייהם .

הצמתים הללו די בעייתיים , ולא נראה לי כי גם בגל ירוק יעברו בהם ב 100 קמ"ש וימשיכו להאיץ , כאשר יש רמזורים קרובים אחרייהם.

להאיץ ל 160 קמ"ש - ולהספיק ולעצור כעבור 100 מטר , כאשר הרמזור מתחלף - לא הגיוני , אין מספיק מרחק , והרחוב לא בדיוק נותן ביטחון וטווח ראיה רחב .

אם מישהו בקטע הרחוב הנ"ל זוכר חבר :wink: אשר נסע 150 קמ"ש , שתף אותנו .

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 483
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש סיבובי יתר ויש סיבובי יתר. יש סיבובי יתר שהם כ- 1,000 סל"ד מעל הקו האדום שנרשמים במחשב המנוע אבל לא עשיית נזק לרכב. יש סיבובי יתר שסקלת מד הסל"ד נגמרת ושבהם גם המנוע מתפוצץ.

לדברי הונדה המנוע סיים את חיו בסיבובי יתר מהסוג השני.

NO OFFENCE אבל בחיית דורקי!

לא רק שאתה מפריח כאן גרסאות דימינויות במטרה לא ברורה, לא רק שהפכת למומחה למנועי S2000 ולרמת הנזק כתלות בדרגת סל"ד יתר - עכשיו אתה גם יודע בכל אחד ממקרים של סל"ד יותר באיזו דרגה זה היה.

נראה לי שהגזמת עם ספקוצלציות ורצוי שתפסיק.

אם אתה לא מסוגל להתאפק - פתח שירשור נפרד :lol:

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיפור הזה, למרות כל מיני גילויים מרעישים שפורסמו בו, רב הנסתר על הגלוי ולכן אני מציע שכולנו נתאפק עד שיעלו או יתגלו עובדות נוספות או מסקנות.

מעבר לכך, באמת לא סופר כלום על הנזק שנגרם למנוע ולמידע זה יש חשיבות מכרעת להשתלשלות העיניינים ולמי אשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NO OFFENCE אבל בחיית דורקי!

לא רק שאתה מפריח כאן גרסאות דימינויות במטרה לא ברורה, לא רק שהפכת למומחה למנועי S2000 ולרמת הנזק כתלות בדרגת סל"ד יתר - עכשיו אתה גם יודע בכל אחד ממקרים של סל"ד יותר באיזו דרגה זה היה.

נראה לי שהגזמת עם ספקוצלציות ורצוי שתפסיק.

אם אתה לא מסוגל להתאפק - פתח שירשור נפרד :lol:

שום הגזמות וממש לא מומחה ל- S2000 שעליה גם מעולם לא נהגתי.

קרא מה שכתבתי ותפנים, בסיפור הזה רב הנסתר על הגלוי ולדעתי שני הצדדים משחררים מידע חלקי.

רציתי שהחברים ישתחררו מהקיבעון המחשבתי שאחז בהם, יבינו שאין להם מספיק מידע לשפוט ושכל המידע שברשותם ניתן לפרשנויות שונות ומשונות ושאחת מהן גם הדגמתי.

אגב - את התסריט הספקולטיבי שהעלתי לא הצלחת לסתור לוגית, הטיעון הנגדי שלך הוא מתחום הססמאות בלבד.

דעתי בעניין עדיין לא השתנתה ואני מאמין (ברמת סבירות בינונית מינוס) שגרגמל צודק, זה לא מונע ממני להרהר בקיומן של אפשרויות נוספות.

אף פעם אל תהיה נעול בקונספט - הדבר גורם לשגיאות גדולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להאיץ ל 160 קמ"ש - ולהספיק ולעצור כעבור 100 מטר , כאשר הרמזור מתחלף - לא הגיוני , אין מספיק מרחק , והרחוב לא בדיוק נותן ביטחון וטווח ראיה רחב .

אם מישהו בקטע הרחוב הנ"ל זוכר חבר :wink: אשר נסע 150 קמ"ש , שתף אותנו .

אייל.

לא יודע אם 150, אבל כבר היו דברים מעולם.

קרא הודעה מס' 16 כדי להבין במה מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד(נוסף) עדיין לא נהיר לי.

כשאדם מהיישוב ניגש לשכור רכב, מובהר לו הכיסוי הביטוחי וידועות לו עלויות ההשתתפות עצמית.

אדם הגיוני כמובן מתאר לעצמו שנזק שיגרם בזדון על ידו לא יכוסה ביטוחית.

אז איך קורה מצב שאדם ששוכר רכב ומודע לכך שבמקרה הכי גרוע יאלץ לשלם כמה אלפי שקלים בודדים, נדרש לשלם כמעט תשעים אלף שקל?

הרי ביטוח נועד לכסות עלויות במקרה גניבה או נזקים שנגרמו לרכב בתאונת דרכים, שנגרמות בד"כ בגלל טעויות אנוש.

האם טעות בתפעול הרכב לא נכנסת לקטגוריה המתאימה?

האם כשהולך המנוע כדאי לעלות על אי התנועה הקרוב?

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילת המפתח בסופו של יום היא "סביר". הרי אם שוכר רכב כלשהו יחליט לשפוך מיכל נפט על הרכב שהוא שכר ולהצית אותו, ברור לכולם שהשמוש לא סביר, שום חברת ביטוח לא תכסה את הנזק והשוכר הרשלן יאלץ לכסות את הנזק מכיסו.

במקרה שלפנינו גם כן, אם השימוש של גרגמל ברכב יוכח כסביר הוא ילך לדרכו, אם לא, הוא יצטרך לכסות את הנזק מכיסו או כל קומבינציה אחרת של שותפות באחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW איזה שרשור.

לדעתי זה השרשור של שנת תש"ע

ויהיה גם השרשור של שנת תשע"א.

מעניין לשמוע מהנהלת הפורום-מה היה השרשור הארוך ביותר

וכמה תגובות היו לו ואם אפשר לקבל לינק.

בכל מקרה במקרה שלנו:

כל אחד מושך לכוון שלו ושופך את האשמה על הצד השני.

אני מניח שיהיה משפט ,אז יהיה בודק אובייקטיבי לחלוטין ,והוא יקבע מי אשם.

עד אז כולנו מקשקשים בלי להסתמך על עובדות משמעותיות אלא על ספקולציות. .

מסקנה אחת כבר הסקתי: לא מספיק לבדוק שריטות ומכות בעת שכירת רכב.

יש לבדוק את הרכב מבחינה מכנית,ואולי להסתיע במכונאי מוסמך ,שירים את הרכב על ליפט:wink:

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW איזה שרשור..

מעניין לשמוע מהנהלת הפורום-מה היה השרשור הארוך ביותר

וכמה תגובות היו לו ואם אפשר לקבל לינק.:wink:

נראה לי שהכי ארוך הוא השרשור של תמונות וסרטונים מצחיקים ולא כך כך רחוק מאחוריו נמצא שרשור זיהוי רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור הזה ישנם מספר הבטים

כל הנאמר הוא כמובן על סמך מה שנכתב כאן על ידי שני הצדדים, מבלי שבידינו כל התמונה.

ההבט הטכני ההבט המשפטי וההבט התדמיתי.

נתחיל בקל מביניהם

ההבט התדמיתי.

ישראלימו כאן מפסידה בנוקאאוט עד עתה, למרות ששמה כעת ידוע לרבים שעד היום לא שמעו עליה. אבל ההסברים שסיפקה , והזלזול ויש החשים אפילו השחצנות שהופגנה בהודעותיה כלפי הפורום בוודאי לא קנו לה מעריצים.

ההבט הטכני

לא ברור כלל מה גרם לכשל במנוע, האם כטענת גרגמל בעיות שמן תת לחץ שמן ו דפיקות במנוע וכו' או כטענת ישראלימו סל"ד יתר שגרם לנזק .

אין הוכחה חותכת. כל הנסיונות להראות כי הדו"ח שהוציאה הונדה משקף את המצב של המנוע בשניותיו האחרונות ולא בזמן אחר בעבר נדון לכישלון עקב חוסר בתאריך על הדו"ח. אם נקבל את דברי גרגמל , הרי העדר של הסימפטומים האלה בדו"ח המחשב מחזק את ההשערה כי הדו"ח הוא לא של השניות האחרונות של המנוע אלא של מועד אחר מוקדם בהרבה.

מוזר גם שהמחשב יש לו היסטוריה כשרצו ינואר 2010 ואילו כרגע 15 אוגוסט הוא לא יודע היסטוריה, פשוט אילם.

ההבט המשפטי

אין לנו מושג איזה ביטוח יש לשוכר ומה הוא מכסה

אין לנו מושג מה כתוב בחוזה השכירות - חוזה שיתייחסו אליו כאל חוזה אחיד וככזה תנאים בלתי סבירים בו יימחקו על ידי בית המשפט כבלתי מחייבים.

יש לנו ידיעה כי נחתם חוזה שכירות בין הצדדים, כאשר תקופת השכירות היא לחודש ימים.

ביצועו של ההסכם נקטע באיבו ולכן מגיע לגרגמל או רכב חליפי זהה/דומה לתקופת השכירות או החזר כספי של מה ששולם על ידו.

ישראלימו מצידה יכולה לתבוע את גרגמל על הנזקים שהוא כביכול גרם למכוניתה. את זאת יהא עליה להוכיח בבית המשפט.

לפי המידע שבידינו , סיכוייה קלושים ביותר.

לכן כל אשר נשאר לעשות זה להמתין חודש חודשיים שנה שנתיים עד שנדע את תוצאות הדיון המשפטי או את הסדר הפשרה שהצדדים יצליחו להגיע אליו.

כל התרחישים שהעלו כאן הכותבים אפשריים, השאלה היא הסבירות כי אכן תרחיש כזה התקיים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך ישה,

אם כבר בספקולציות עסקינן.

אז עוד היבט אחד, ברשותכם:

מדוע קיבלתי הנחה על השכרת הרכב הנ"ל , והמחיר שהוצע לי על ידי החברה הינו: 3000 דולר לחודש שכירות. במקום מחיר רגיל של 5850 דולר לחודש ? :idea:

אבל, איך אמרתם? לא בספקולציות עסקינן.

דרך אגב

מישהו יודע האם אפשר להשיג תצלום של הרכב מחברת נתיבי איילון? (אם זה למטרה משפטית לדוגמא).

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מדוע קיבלתי הנחה על שכירות ההונדה, ושילמתי על חודש שכירות 3000 דולר, במקום המחיר הרגיל של 5850 דולר...? :idea:

בו בזמן שהם רדפו אחריי חודשיים שאשלם על דו"ח חניה ע"ס 100 שקל שהרכב קיבל בהשכרה הקודמת (בעבר הרחוק שכרתי אותו למספר ימים)

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם משהו שעלול לעניין את 2 הצדדים פה (בעקבות הצעת המחיר המפוצצת של מאיר):

לפני כשבוע במקרה דיברתי עם מכר שלי שעוסק בענף הרכב ותו"כ שיחה סיפרתי לו על המקרה הזה, כשהוא שמע את הצעת המחיר של מאיר כמעט נפלו לו הגבות.

הוא עידכן אותי שלא מזמן (בטווח של החודש וחצי האחרון) נרכש מנוע מפירוק (אם אני לא טועה מהמאגר) במחיר בסביבות ה-15K-16K שקלים (הוא לא ידע לומר על השקל, אבל זה הטווח).

מדובר במנוע S2000 כמובן.

אני בכוונה כותב את זה פה כדי ש-2 הצדדים יבדקו אופציה של מנוע מפירוק, זה בפירוש יוזיל (בהמון) את העלות תיקון.

עידן

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן לך תדע

אולי המנוע נרכש עבור הרכב של גרגמל על ידי ישראלימו.

אחרי שחזרו לו הגבות למקום אולי המכר יכול לאשר או לשלול את המידע...סתם

עוד שפקולציה כפי שהיינו נוהגים לאמר כשהיינו קטנים.. וזה היה מזמן אני וסימון ומואיז הקטן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדין,

שחבר שלך יחזיר את הגבות שלו בחזרה.

אם מנוע משומש מפירוק עלה 16,000 - כמה צריך לעלות מנוע חדש מיובא מיפן/אירופה לפי תמחור חלקפים אירופאי(יקר) של הונדה ואחרי מיסים?

ברור שהצעת מחיר גבוהה ואפשר לדון איתם על זה ולהוריד אותם נגיד ב-20%.

אולי 30%.

אתה יודע מה - אפילו 50%.

איפה זה ואיפה 16,000 ש"ח?

חבר שלך לא מבין שמדובר בשני מוצרים שונים?

תמיד מרגיזים אותי כל החוכמולוגים שמגדילים בלמים ב-200 ש"ח ומתקינים קיט טורבו ב-3,000 ש"ח.

אם הוא כזה חכם שיביא מנוע בדיוק כזה חדש - אז נראה בכמה הוא יתמחר את זה ללקוח.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...