Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית RNS510 - האם ניתן להחליף תוכנת ניווט?

שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחשוב לטווח קצת יותר ארוך.

אתה יכול לקנות מערכת מקורית משומשת עכשיו ולאט לאט להוסיף לה את כל מה שצריך.

זה לא חכם לקנות עכשיו באיזה 5K רכיב אפטרמרקט שכולל הכל ואז לשדרג - כי תצטרך להחליף את כולו.

מה חשוב לך שהמכשיר יתן? לי חשוב מאוד המראה המקורי, שתהיה דיבורית BT כמו המקורית וGPS.

פחות חשוב לי לראות בו סרטים, שיהיה בו מסך מגע או כל דבר אחר שמכשירים אחרים יכולים לספק (וה-RNS-E לא).

אני תמיד יכול להוסיף את האפשרות לראות סרטים אם יבוא לי...

תנסה לחפש גם באיביי בריטניה:

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p3907.m570.l1313&_nkw=RNS-510&_sacat=See-All-Categories

אני את ה-RNS-E שלי מצאתי שם בזמנו.

הלכת רחוק עם ה5K, גג של הגג של המכשירים האלו הוא 600 דולר, וגם זה אם תפרו אותך.

ואתה תתפלא כמה אנשים משתמשים במכשירים האלו גם בארץ וגם בעולם.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 416
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שאלה המחירים פחות או יותר שדיברו עליהם כאן בשרשור, הרי לא בדקתי בעצמי.

600 דולר כולל DVD, BT, GPS ? יפה מאוד ועדיין, אני הייתי הולך על המקורי.

אם כבר מזכירים מספרים, אז אני חושב שלי עלה בסופו של דבר כ10K לפני התקנה לRNS-E+GPS+BT.

אל תטעה. אני לא טוען שהמכשירים האלה לא טובים בעליל, אפילו לא טענתי שהם פחות טובים מהמקורי ואני בטוח שחלקם טובים יותר.

אני ציינתי מה אני מחפש במכשיר ושמתי בראש סדר העדיפויות את העובדה שהוא יהיה מקורי. אם אודי היו מוציאים מכשיר אפטרמרקט ברמה גבוהה יותר, היה על מה לדבר :)

זאת שריטה שלי כנראה, אבל מאוד חשוב לי מקורי. אפילו חשוב לי שיהיה רשום Audi Navigation System למטה.

כנראה הרבה לא יבינו, אבל אני בטוח שאייל למשל כן מבין.

אם ה-RNS-E היה מכשיר שאין לו דיבורית BT, שלא ניתן לחבר לו GPS והפונקציונליות שלו שואפת לאפס, אז אולי לא הייתה לי ברירה. אבל זה לא המצב.

כל השיחה הזאת רלוונטית לאנשים שרוצים רמת סאונד טובה מאוד, אבל לא HIGH-END, שאז כמובן אין ברירה אלא להחליף גם את הHU.

זה ברור לי לחלוטין ואני מסתפק (ומרוצה) מהרמת סאונד שיש למערכת המקורית ברכב. אם אי פעם אני ארצה לשדרג, אני כנראה אתחיל ואסיים ברמקולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

אתה מדבר על תקציב אבל מוכן לשלם על מוצר סיני לא איכותי שאתה תתבאס ממנו ויעדו כאן אנשים שעשו את הטעות.

אני לא פגעתי בפונקציולאיות של הרכב כי אצלי אין מחשב דרך מורחב ואין שליטה מההגה!

וגם אם תלביש לימוזין על ה510, מה עם המצלמת רוורס והדיבורית BT? כל אחד מהם יעלו גם כמה אלפים.., לא?

אגב המחיר של ה 8024 ירד ל6.8K

זה לא רחוק מהתקציב שלך...

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל , אתה מטעה את הציבור :lol: רמת הסאונד במערכת המקורית " העלובה" שלנו , הוא פי ...150^150 בערך מההעתק הסיני ...

אני לא יודע למה , ויש מצב שזה היה רק במכשיר שלי, הסאונד מוזר ולמשל גיליתי שיש סאב מקורי ברכב שלא פעל כלל משום שמערכת הסינית ה"טובה" פשוט לא יודע לעבוד עימו, וכך עם הרמקולים אחורה שפעלו בחולשה. כל מה שאני מנסה להסביר פה שהפאנל המקורי לפי דעתי יודע להפעיל את המערכת ברכב בצורה הטובה ביותר , ויש שיחלקו על דעתי אבל אני מדבר על פי האוזן הפרטית שלי. ד"א למרות שקטלתי אותו היה אחלה לשירות הקצר שהייתי צריך עד לרגע שהבנתי שאין כמו המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב בכיוון של סיני.

נראה מקורי, ממשק שנראה טוב ולא סיני טיפוסי, ומקבל ביקורות טובות (באופן יחסי).

IGO 8 זו תוכנה נהדרת וגמישה שאני כבר מכיר ואני לא רוצה לעבור לאחת אחרת.

איכות סאונד - אני לא מחפש משהו מדהים, אני מאמין שהסיני הזה ייתן איכות זהה למערכת המקורית (עם הרמקולים המקוריים) וזה מספיק לי.

עוד לא החלטתי וכלום עוד לא סגור אבל זה הכיוון כרגע.

ולמען האמת, נראה לי עדיף לשים 2300 שקל על מוצר שאולי יתקלקל ויהיה גרוע, מאשר לשים 16K על מוצר שיהיה מדהים ויעבוד לנצח.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמישהו שיש לו בבית 2 רכבים, אחד עם RCD510, והשני עם מכשיר סיני אני אגיד לכם חד משמעית:

כן, אין כמו מקורי, אבל לא בכל מחיר.

אם היה לי RCD510 לא יודע כמה מהר הייתי רץ להחליף מכשיר.

אבל כשיש לך באוטו משהו כמו הRCD300 המגעיל הזה שמגיע בדור 5 של הגולף, לא הייתי רץ לקנות RCD510 או RNS510 במחירים הזוים ובלי הרבה תמורה, אלא מחפש את הפונקציונאליות והתמורה למחיר, והקשקוש הזה על איך שהמערכת הסינית עבדה עם הרמקולים נשמע לי כמו התקנה כושלת, אצלי שומעים סבבה לגמרי, והתגובות בפורומים בחו"ל על איך שזה נשמע עם רמקולים כמו שצריך ומגבר בכלל מרגיעות.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנה לא היתה כושלת, אלא המערכת היתה כושלת. אני לא אפרט היכן היא הותקנה , אבל בוא נאמר שהם בעלי מקצוע מוכשרים.

אתה מוזמן להכנס לפורומים של DYNAVIN: http://bbs.dynavin.com

שים לב בפורומי התמיכה , לכמה בעיות חוזרות על עצמן, לדוגמה זליגה של הרדיו גם כאשר אתה שומע דיסק, אקולייזר שגורם לרעשי רקע נוראיים כאשר מנסים לשנות אותו מהמצב המקורי, דיבורית שלא יכולה לטעון אנשי קשר וכמובן מצלמת רוורס מרצדת ללא הסבר כלשהו , כאשר נבדקה על מערכת החשמל ברכב ולא נמצא שום פתרון ועוד ועוד. אלה היו רק הדוגמאות שאני נתקלתי בהן.

אני מצרף כמה תמונות של המכשיר שהותקן לאחר מכן, אשר נקנה ב EBAY , כאמור המכשיר המדובר הוא RNS-E. המודלים שהותקנו בנוסף הם מצלמת רוורס שדרשה מתאם שנקרא DIETZ 1417 , ודיבורית מקורית שהתחברה והפעילה את כלל הכפתורים ופונקציות הדיבור ברכב.

בתמונה האחרונה ניתן לראות את המערכת הקודמת. (מצטער על האיכות הכל צולם ב אייפון הארור)

Picture 018.jpg

Picture 012.jpg

Picture 014.jpg

Picture 020.jpg

Picture 023.jpg

Picture 016.jpg

Picture 022.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתקנה לא היתה כושלת, אלא המערכת היתה כושלת. אני לא אפרט היכן היא הותקנה , אבל בוא נאמר שהם בעלי מקצוע מוכשרים.

שים לב בפורומי התמיכה , לכמה בעיות חוזרות על עצמן, לדוגמה זליגה של הרדיו גם כאשר אתה שומע דיסק, אקולייזר שגורם לרעשי רקע נוראיים כאשר מנסים לשנות אותו מהמצב המקורי, דיבורית שלא יכולה לטעון אנשי קשר וכמובן מצלמת רוורס מרצדת ללא הסבר כלשהו , כאשר נבדקה על מערכת החשמל ברכב ולא נמצא שום פתרון ועוד ועוד. אלה היו רק הדוגמאות שאני נתקלתי בהן.

אני מצרף כמה תמונות של המכשיר שהותקן לאחר מכן, אשר נקנה ב EBAY , כאמור המכשיר המדובר הוא RNS-E. המודלים שהותקנו בנוסף הם מצלמת רוורס שדרשה מתאם שנקרא DIETZ 1417 , ודיבורית מקורית שהתחברה והפעילה את כלל הכפתורים ופונקציות הדיבור ברכב.

בתמונה האחרונה ניתן לראות את המערכת הקודמת. (מצטער על האיכות הכל צולם ב אייפון הארור)

אני קצת חורג מהנושא, אבל אם כבר הלכת לכיוון של להראות לנו, אני אשאל אותך כמה שאלות כיוון שכרגע אני בתהליך של שדרוג הRCD510 בגולף של אמא שלי:

1. אפשר קצת פרטים על המתאם של הוידאו למצלמה

2. זו המלצמה הפשוטה הזו שנכנסת בבית של המספר נכון?

3. יש חישני רוורס באוטו? אם כן, איך זה עובד עם הRNS והמצלמה יחד?

4. כיוון שאני מבין שזו לא מלצמה מקורית: המכשיר מראה לך או לא מראה לך את הפסי סימון (שאמורים לעזור לך לחנות) על גבי המסך כשאתה ברוורס?

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת חורג מהנושא, אבל אם כבר הלכת לכיוון של להראות לנו, אני אשאל אותך כמה שאלות כיוון שכרגע אני בתהליך של שדרוג הRCD510 בגולף של אמא שלי:

1. אפשר קצת פרטים על המתאם של הוידאו למצלמה

2. זו המלצמה הפשוטה הזו שנכנסת בבית של המספר נכון?

3. יש חישני רוורס באוטו? אם כן, איך זה עובד עם הRNS והמצלמה יחד?

4. כיוון שאני מבין שזו לא מלצמה מקורית: המכשיר מראה לך או לא מראה לך את הפסי סימון (שאמורים לעזור לך לחנות) על גבי המסך כשאתה ברוורס?

1. המתאם נקרא Dietz 1417, נקנה מאיבי במחיר של 200 דולר. למתאם יש כמה חלופות כאשר היקרה היא מתאם שלKufatec שאם אני לא טועה מייצרים לכל הואגיות מתאמים.

2.המצלמה נכנסת בבית של המספר עם תאורה, אחרת המחשב היה מראה שגיאה של תאורה בלוחית הרישוי .

3. אין לי חישני רוורס, המצלמה החליפה אותם ללא צורך לקדוח לי בטמבון החמוד, ולכן לא רואים אותם על המסך.

4. המצלמה היא כן מקורית, אבל את פסי הסימון לא ניתן לראות כי ב A3המכשיר לא תומך בכך לעומת האחיות הגדולות A4, A6 שכן תומכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. המתאם נקרא Dietz 1417, נקנה מאיבי במחיר של 200 דולר. למתאם יש כמה חלופות כאשר היקרה היא מתאם שלKufatec שאם אני לא טועה מייצרים לכל הואגיות מתאמים.

2.המצלמה נכנסת בבית של המספר עם תאורה, אחרת המחשב היה מראה שגיאה של תאורה בלוחית הרישוי .

3. אין לי חישני רוורס, המצלמה החליפה אותם ללא צורך לקדוח לי בטמבון החמוד, ולכן לא רואים אותם על המסך.

4. המצלמה היא כן מקורית, אבל את פסי הסימון לא ניתן לראות כי ב A3המכשיר לא תומך בכך לעומת האחיות הגדולות A4, A6 שכן תומכות.

תודה על התגובה המהירה,

מאיפה נקנתה המצלמה?

עד כמה שאני יודע הRCD כן אמור לשות קוים שכאלו (יש סרטונים ביוטוב של שירוקו וגולף עם זה), השאלה היא האם בגלל שזה מחובר עם מתאם שכזה זה ישפיע בצורה כלשהי?

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה,

מאיפה נקנתה המצלמה?

עד כמה שאני יודע הRCD כן אמור לשות קוים שכאלו (יש סרטונים ביוטוב של שירוקו וגולף עם זה), השאלה היא האם בגלל שזה מחובר עם מתאם שכזה זה ישפיע בצורה כלשהי?

אני מצטער על הבורות בכל הנוגע לפולקסוואגן אבל לא חקרתי את הנושא לעומק, ולכן אני אוכל לתרום אך ורק מהידע האישי. ישנה מערכת שנקראת OPS, Optical Parking System והיא תוספת. היא מציגה חיווי גרפי על המסך של חישני הרוורס בצורת קווים.vw_rns_510_ops_front_rear.jpg

המתאם תפקידו אך ורק המרה של האות מ RCA לחיבור של ההד יוניט. לפי דעתי הדבר לא אמור להשפיע אלא רק להמיר את צורת האות הנכנס למכשיר. לגבי תצוגת קווי ההנחיה בחנייה עוד לא יצא לי לראות את הדבר במו עיני על רכביי פולקסוואגן, אני מניח שאתה מדבר על זה : 4496544754_7d2a3988aa.jpg

בכל הנוגע לנושא , ואני יודע שכבר יש פתרונות לכך פנה לשלומי\אודי מקלאס איי. אני אוהד שרוף של החבר'ה. אתה לא תמצא בשום מקום במדינת ישראל, אנשים יותר מקצועיים מהם בכל הנוגע למערכות הנ"ל.(המחיר בהתאם) :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער על הבורות בכל הנוגע לפולקסוואגן אבל לא חקרתי לעומק את הנושא, אני אתרום רק מהידע האישי. המערכת שאתה מדבר עליה נקראת OPS, Optical Parking System והיא תוספת. המתאם תפקידו אך ורק המרה של האות מ RCA לחיבור של ההד יוניט. לפי דעתי הדבר לא אמור להשפיע אלא רק להמיר את צורת האות הנכנס למכשיר.

בכל הנוגע לנושא , ואני יודע שכבר יש פתרונות לכך פנה לשלומי\אודי מקלאס איי. אני אוהד שרוף של החבר'ה. אתה לא תמצא בשום מקום במדינת ישראל, אנשים יותר מקצועיים מהם בכל הנוגע למערכות הנ"ל.(המחיר בהתאם) :lol:

עד כמה שאני יודע OPS זה המערכת שמשתמשת בחיישנים ומציגה אותם בתצוגה יפה על גבי הHU, המצלמה זה משהו האחר.

תמידי לא הבנתי איך שילוב של מצלמה וOPS (חיישנים) עובדים יחד (כלומר איך זה נראה על המסך)

הסיבה שמעניין אותי עניין הקוים הוא שהם זזזים בהתאם לסיבוב של ההגה (נפלאות הCANBUS)

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע OPS זה המערכת שמשתמשת בחיישנים ומציגה אותם בתצוגה יפה על גבי הHU, המצלמה זה משהו האחר.

תמידי לא הבנתי איך שילוב של מצלמה וOPS (חיישנים) עובדים יחד (כלומר איך זה נראה על המסך)

הסיבה שמעניין אותי עניין הקוים הוא שהם זזזים בהתאם לסיבוב של ההגה (נפלאות הCANBUS)

חקרתי לך כרגע את הנושא, המערכת הינה מערכת נפרדת הנקראת : "REAR ASSIST" והיא נפרדת מ ה OPS שהראתי למעלה. תקרא פה טיפה על הנושא: http://www.vagsg.com/forums/showthread.php?p=324013

AUDI

MMi+3G+Camera+$281$29.jpg

MMi+3G+Camera+$283$29.jpg

MMi+3G+Camera+$284$29.jpg

GOLF

01_RearAssist_PopUp.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לומר, אין על המקורי ועל המראה של המקורי.

אשמח לראות איך נראה מסך הניווט במכשיר החדש שלך (RNS-E).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...