Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית RNS510 - האם ניתן להחליף תוכנת ניווט?

שימו לב! השרשור הזה בן 3803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לא מזמן החלפתי את הרכב לגולף 5 אשר מגיעה בו המערכת המובנית מדגם RCD300 שכוללת תמיכה בCD רגילים בלבד.

אני מעוניין להחליף למערכת מקורית מדגם RNS510 (שעולה הון עתק בארץ וניתן להשיג אותה בחו"ל בפחות כסף משמעותית).

המערכת הזו זמינה בכל דגמי פולקסווגן וסקודה (כנראה גם אאודי).

השאלה שלי , מכיוון שאני מעוניין לרכוש כזו בחו"ל ולהביא לארץ - האם ניתן להוסיף מפות של ישראל לתוכנה המקורית + קריין בעברית , או לחילופין האם ניתן להחליף את התוכנה ולהתקין IGO ?

האם מישהו ראה מערכת כזו מותקנת בארץ וראה אותה בפעולה?

רוב אלה שראיתי אצלם דאבל דין מקורי עם ניווט ,הם כאלה שרכשו RCD510 והוסיפו לו GPS חיצוני ב A CLASS.

תודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 416
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אייל, צור קשר עם שלומי מקלאס A,

תקבל מחיר של אח - אחחחחחח איך ז**תי אותו :)

בקיצור, שלומי יציע לך פתרון מבוסס לימוזין או משהו דומה, בכל מקרה תתכונן לאיזה 5\6 אלף אם לא יותר,

לסיכום : חבל על השיחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לימוזין זה חיבור חיצוני של מכשיר GPS אחרי פריצה מסויימת שעושים במערכת המקורית ? כי אם כן, לא בזה אני מעוניין.

אני רוצה להביא יחידה מקורית מחו"ל, לעדכן לה את המפות למפות של הארץ (יש עליה 30 גיגה אחסון שעליו מאוחסנות המפות)

וזהו בערך.

אני אנסה לדבר עם שלומי מCLASS A, לא בטוח שזה ישרת את האינטרסים שלהם לתת לי את המידע הנדרש ,אבל אנסה.

תודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל חבל על הזמן שלך, התוכנת GPS של הRNS לא עובדת בארץ,

אין מפות, אין תמיכה בעברית ואין עתיד באופק שתהיה תמיכה.

בשביל לתמוך במפות האלה בישראל היבואן צריך לרכוש רישיון בעלות לא מבוטלת בכלל ואז לעשות את ההתאמות הדרושות לתוכנה, אין לדבר הזה מספיק שוק בארץ כדי שמישהו ירכוש את הרישיון וזה ישתלם לו. (ד"א אותו סיפור בדיוק במערכות של אאודי)

הדבר היחיד שטוב בRNS לטעמי זה מסך 800X480 שמאפשר לעשות אחלה CarPC עם מראה מקורי.

בשורה התחתונה לא שווה לקנות RNS בארץ, GPS לא יעבוד לך בו.

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר הזה עולה 16K בארץ! וחו"ל 1800 דולר! הפרש עצום, אבל גם 1800 דולר זה המון בהנחה שיש רפליקות סיניות שעושות את העבודה בפחות מ 600 דולר.

אם אתה רוצה להשאר "גרמני" תקנה RCD510 בגרסאת הPremuim שכוללת גם דיבורית BT

רוצה "להשתגע" עם זה? תזמין גם מצלמת רוורס מקורית שיושבת מתחת לסמל בבגז' ו/או חיישני רוורס מקוריים שיודעים לתקשר עם הRCD510.

כל אחד מהצעצועים האלה יקרים מאוד, אבל בא לך, הכל אפשרי.

אבל כמו שאמרו לך הRNS הוא לא פונקציה פה.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שרציתי לדעת, כי אני יכול להביא RNS510 מחו"ל בעלות נמוכה מאוד, יותר נמוכה משל אפטר מרקט סוג ז'. אני לא מתכוון להשקיע 1600 דולר, אין לי את הסכומים האלה (אנחנו מדברים כאן על כ-500-600 דולר)

שוחחתי עם המוכר בערך מתי שפתחתי את השרשור הזה והוא טוען שהזמינו ממנו הרבה יחידות מישראל,

לכן לדעתו יש לעניין הזה פתרון וזו הסיבה שהתייעצתי כאן.

אתם בטוחים שאי אפשר להתקין IGO בצורה כלשהי על ה RNS? זו מערכת הפעלה סגורה של VW ?

אם כבר, אז כנראה עדיף RCD510 פרימיום עם כניסה לGPS חיצוני,או לחילופין ללכת על יחידת אפטרמרקט סינית.

נ.ב. בהנחה שאני מהמר ורוכש RNS510, האם ניתן לחבר לו GPS חיצוני?

נ.ב.2. מישהו יודע איפה ניתן לקנות בארץ תואם טוב (כמו FLYAUDIO) במחיר סביר?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אם אתה יודע מאיפה להביא RNS במחיר הזה, אני אשמח לדעת גם (מדובר על גרסא C ?)

אין אפשרות להתקין IGO על הRNS, מדובר במ"ה ייעודית שהיא לא WinCE ולא ניתנת לפריצה.

אם אתה מחפש RCD, אז אני אמכור את שלי ביום שיהיה לי RNS (אהם אהם ;) )

לגבי חיבור של GPS חיצוני לRNS, אפשרי בהחלט, אבל מדובר בעסק לא זול בכלל

שכן ע"מ למתג בין התצוגה המקורית לבין תצוגות חלופיות ובאותו זמן למתג את הTOUCH לGPS יש צורך במתאם מיוחד שמיוצר ע"י QDIS (חברה קוריאנית).

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף,

הייתי מציע לך להעלות את הנושא בפורום הראשי בVAG,

יש בחור בשם יואב שעובד בצ'מפיון ומכיר טוב את הנושא הזה, אולי הוא יחדש לנו קצת על הRNS.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני מתעלק על השרשור שלך אייל, אבל לא רואה סיבה לפתוח שרשור חדש בשביל השאלות האלו:

מר אמיר, כאחד שנראה לי מתמצה בRCD510 יש לי כמה שאלות מכיוון שאמי רכשה השבוע גולף עם המערכת הזו:

1. האם בגרסא הבסיסית שלה היא תומכת Bluetooth? אני יודע שחייגן אין לה (רק בפרימיום), אבל ישנו בתפריט אופציה של הפעלת הBT אז אמרתי אולי אופציה של שימוש ברמקולים ומיקרופון כן יש לה (פשוט בלי חייגן וספר טלפונים שאני יודע שמגיעים רק בpremuim)

2. ישנם בשוקי חיישני רוורס מקוריים, הם של bosh והם canbus וכשהם מגיעים מקורי התצוגה שלהם היא על הRCD, אם אקנה כאלו, זה סיפור להתקין? או שזה אמו להיות plug and play והRCD ידע להשתמש בהם...

3. מצלמת רוורס - אפשר לחבר לRCD מצלמה? אם כן, איזו, ואיך היא עובדת בשילוב עם אופצית החיישנים?

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, פרסמתי שם.

בקשר ל RNS510, מהי גרסא C ? אני אברר את הנושא ואעדכן אתכם.

עקרונית יצרתי קשר עם דילר בחו"ל שיכול להביא אותם במחירים האלה (לפני משלוח ומכס , המשלוח כ100 דולר)

עכשיו הפתעתם אותי שניכם, במחיר הזה הוא כן כדאי? למרות שאין לו GPS מתאים לארץ? :)

אבירי, תתעלק חופשי, זה יעזור לכולנו.

נ.ב. אצלי, לצערי יש חיישני רוורס בהתקנה מקומית , אבל אם יהיה אפשר להתקין מקוריים על אותם חורים בפגוש, אני בהחלט אלך בכיוון הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לסקודה זה עם תאורה ירוקה, כמו כן אם לא מצויין שם יצרן אז כנראה שזה אפטרמרקט סיני זול שכמוהו אפשר לרכוש באיביי ב400 דולר.

פניתי כבר לבחור הזה , נראה מה יאמר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני מתעלק על השרשור שלך אייל, אבל לא רואה סיבה לפתוח שרשור חדש בשביל השאלות האלו:

מר אמיר, כאחד שנראה לי מתמצה בRCD510 יש לי כמה שאלות מכיוון שאמי רכשה השבוע גולף עם המערכת הזו:

1. האם בגרסא הבסיסית שלה היא תומכת Bluetooth? אני יודע שחייגן אין לה (רק בפרימיום), אבל ישנו בתפריט אופציה של הפעלת הBT אז אמרתי אולי אופציה של שימוש ברמקולים ומיקרופון כן יש לה (פשוט בלי חייגן וספר טלפונים שאני יודע שמגיעים רק בpremuim)

2. ישנם בשוקי חיישני רוורס מקוריים, הם של bosh והם canbus וכשהם מגיעים מקורי התצוגה שלהם היא על הRCD, אם אקנה כאלו, זה סיפור להתקין? או שזה אמו להיות plug and play והRCD ידע להשתמש בהם...

3. מצלמת רוורס - אפשר לחבר לRCD מצלמה? אם כן, איזו, ואיך היא עובדת בשילוב עם אופצית החיישנים?

אהלן,

הנה תשובות למה שאני יודע:

1. לRCD יש אופציה שנקראת BT-Audio, היא אפשרית אך ורק עם מתאם BT מקורי של VAG, מה שאני יודע שמגיע עם דיבוריות BT מקוריות מהחברה - כלומר בפועל זה לא עוזר לך.

2. חיישני הרוורס שאתה מדבר עליהם משתמשים בפונקציה שנקראת OPS (Optical Parking System) שהיא אכן על גבי התצוגה של הRCD, בקלאס A עשו פיתוח שמאפשר לחבר חיישנים רגילים לOPS ובמחיר לא בשמיים (סובייקטיבי), מעבר לזה אני לא מכיר מישהו ברחבי האינטרנט שהצליח להפעיל את הOPS בלי להשתמש בחומרה מקורית, לגבי עניין הPNP, אין לי מושג, רוב הסיכוים שתצטרך לעשות שינוים קלים בעזרת VAG-COM, שוב, אני לא מכיר תיעוד של זה באיטנרנט כך שזה יכול להיות בעייתי.

3. גרסאות חדשות של RCD מגיעות עם כניסות וידאו מיוחדת עבור מצלמת רוורס, זה כמובן אומר שהתמונה מהמצלמה מופיעה מיד עם הכנסת הילוך הרוורס, אבל עדיין לא יצא לי לשמוע על מערכות כאלה שהגיעו לארץ, רק תיעוד בחו"ל של הדברים האלה.

סיכוי גבוה שהדגם שיגיע לארץ לא יכלול את הכניסה המיוחדת הזאת.

כאן נכנסת לתמונה האופציה השניה, והיא מתאם וידאו ייעודי לRCD, שניתן להתקין בקלאס A בעלות לא מבוטלת ככה"נ.

לגבי סוגיה מצלמות יש אינספור סוגים, כולן מוציאות סיגנל CVBS, מה שנקרא בשפת העם Composite (חיבור בננה צהוב)

שילוב עם חיישנים (OPS) - לא נשמע לי רעיון טוב, אם אתה רוצה שילוב של השניים הייתי ממליץ על חיישנים סטנדרטיים שמצפצפים ואולי תצוגה חיצונית, ומצלמת רוורס על מסך הRCD.

ד"א תיקון קטן, לRCD אין "רמות", יש רק סוג אחד של יחידה. האיזכורים שלך לPremium וכו' מדברים על הדיבורית BT בלבד.

כאשר כאן יש 2 אופציה, המקורית של VW ואפטרמרקט של Kufatec.

בזמנו הקופאטק הייתה טובה יותר, היום הטענה היא שהמקורית טובה יותר ואף זולה יותר.

מה שמאד חשוב הוא שהPrimium היא דיבורית שעובדת רק עם rSAP לפי מה שאני יודע - משהו שלא נתמך ברוב הטלפונים,

הדיבורית שאתה צריך היא הBasic או Basic Plus (שכולל עבודה עם הDIS - התצוגה בלוח המכוונים)

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...