Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית RNS510 - האם ניתן להחליף תוכנת ניווט?

שימו לב! השרשור הזה בן 3807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 416
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב, מחירו של הקנווד מגרד את ה6.

בקשר ל RNS שדיברתי עליו, מדובר על פתרון שיעלה בסופו של דבר כ700 דולר כולל משלוח ולפני מכס, מכשירים מפירוק גרסא B. אני לא בטוח שזה כדאי כי צריך להוסיף לזה את כל הפלטפורמה של ה GPS.

עוד עדכון / אתגר : המפות ב RNS המקוריות הן של חברת Navteq

עכשיו רק נותר לראות אם יש להם מפות ישראל או אם ניתן לבצע איזו הלבשה של מפה של יצרן אחר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשאול ,לאף אחד מכם לא איכפת מאיכות הסאונד ?

אתם מבינים שלמערכות המקוריות אין יציאות RCA וגם עם מנחת ואפילו עם הביט 1 זה לעולם לא ישמע כמו שצריך. גם לי היה קשה לוותר על המערכת המקורית ואפילו התקנתי מערכת איכותית על ה-RCD 510 בעזרת שימוש בביט 1 , וזה פשוט לא נשמע כמו שצריך . אני חושב שגם על נושא הסאונד צריך לתת את הדעת, ובכל זאת אין להשוות מכשירים סיניים למכשירים מוכרים כגון: קנווד,פיוניר ואלפיין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שזה ברור לכולם.

לי ספציפית אין דרישות אודיו מרקיעות שחקים , גם הסאונד של המערכת המקורית שיש לי כרגע מספיק טוב בשבילי,

צריך טיפה לחזק עם מגבר וזהו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשאול ,לאף אחד מכם לא איכפת מאיכות הסאונד ?

אתם מבינים שלמערכות המקוריות אין יציאות RCA וגם עם מנחת ואפילו עם הביט 1 זה לעולם לא ישמע כמו שצריך. גם לי היה קשה לוותר על המערכת המקורית ואפילו התקנתי מערכת איכותית על ה-RCD 510 בעזרת שימוש בביט 1 , וזה פשוט לא נשמע כמו שצריך . אני חושב שגם על נושא הסאונד צריך לתת את הדעת, ובכל זאת אין להשוות מכשירים סיניים למכשירים מוכרים כגון: קנווד,פיוניר ואלפיין .

למה אתה מכליל ? לי באודי יש FLYAUDIO, עם יציאה אופטית לביט 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עדכון / אתגר : המפות ב RNS המקוריות הן של חברת Navteq

עכשיו רק נותר לראות אם יש להם מפות ישראל או אם ניתן לבצע איזו הלבשה של מפה של יצרן אחר.

על הנקודה הזאת בדיוק חפרנו כל השרשור הזה. הGPS המקורי בRNS קיים ועובד בארץ, הבעיה היא שאין מפות.

למה אין מפות? כי רשיון לדיסק מפות רשמי עולה כמה מאות אלפים (לסוג מכשיר) ולא משתלם ליבואנים בארץ לשלם את זה.

לכן לא תמצא מפות מקוריות, וגם לא תמצא הלבשה של מפות של יצרן אחר (חיפשנו הרבה...) כי זה דורש לא מעט השקעה וכמובן לא חוקי.

אם אתה רוצה לקחת את דיסק מפות מקורי (יש לי), לנתח את המבנה שלהם ולהמיר מפה של IGO או מפה חינמית אחרת לפורמט המפות המדובר - בהצלחה. אני אהיה מוכן לקנות אותו ממך אח"כ ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר קל לעבור מדינה עם הרכב יחד ולנווט שם בכיף :)

כן, האופציה הזאת עלתה גם...

אנטישמים כולם ;)

בדיסק המפות המקורי יש מפה של ישראל?

לא. אם היה זאת לא היתה בעיה.

http://navigationdisk.eu/?p=1123

שים לב: http://audiforum.us/maps-firmware/6131-israel-map-rns-e.html

זה מ-2007, אני מניח שמאז אף אחד לא הרים את הכפפה. אולי עכשיו מישהו רוצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות יש 2 אופציות :

1. FLYAUDIO
  2. לקחת RNS באלף דולר בערך כלל משלוח וכו', ולתפור עליו בעוד 4 אלף שקל GPS טאץ',

כל שאר האופציות מבחינתי לא נחשב אופציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליי אודיו הוא לא אופציה. בסופו של יום זה מוצר סיני ולשלם 7200 על מוצר סיני - לא בא בחשבון.

אם כבר שמים כסף גדול אז על פתרון מקורי יחד עם הלימוזין או על אפטרמרקט משובח דוגמת קנווד או אלפיין.

אם הולכים על הפתרון הסיני, אפשר לסגור עניין ב400 עד 500 דולר כולל משלוח והפתרונות הסיניים האלה נראים אפילו יותר מקוריים מגרסת הפלייאודיו לגולף MK5 שנראית דיי זולה (קיבלתי תמונות מהיבואן היום).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הטיפ, זה באמת מכשיר שמתאים 1 ל1 ! (רק שבקשר לניווט אני לא בטוח שיש שם תוכנת ניווט פתוחה)

אני מפחד לבדוק מה המחיר :)

http://www.kenwood.eu/view.aspx?url=http://images.kenwood.eu/files/image/1698/8/original/DNX520VBT_IMG_VW-Golf_F2.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...