Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית RNS510 - האם ניתן להחליף תוכנת ניווט?

שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 416
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כולם רוצים אורגינל,שמעו את המחיר וחזרו חזרה למלונה

נכון המחירים של CLASS A "מפולפלים" וכבר אמרתי את זה לפני כמה חודשים

התוצאה באוטו של עופר יפה מאוד ראיתי בעיני,גם הרזולוציה של הקנווד עדיפה על הRCD 510

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אסביר משהו קטן , בתור אחד שהיה לו את שניהם : אין תחליף למקור או כמו שסבא שלי תמיד אומר "אני לא מספיק עשיר בשביל לקנות זול" . אומנם אתם תראו הרבה תחליפים סיניים כאלה ואחרים אבל אין ולא יהיה על המקור מהסיבות הפשוטות שאולי נראות לאנשים כמו שטות מוחלטת אבל ברגע שתרצו לנגן דיוידי ופתאום יקפוץ לכם הסרט או הדיבורית תעבוד רק בימי שני וחמישי בין השעות 2 ל 4 אתם תבינו ותחזרו למקור .

אני לאחרונה התקנתי את RNS-E מהסיבה הפשוטה שגם לי היה תחליף, והוא אחלה תחליף ד"א (DYNAVIN) פשוט לא רציתי את הסיני, השקעת כל כך הרבה על הרכב? תתאמץ עוד טיפה ותזמין דרך EBAY איזה RNS נורמאלי וגמור תסיפור, כל החלקים שקונים ב CLASS A ניתן לרכוש ב 70 אחוז פחות דרך האינטרנט. תמצאו לכם תעסוקה לכמה ימים תחפשו ותקנו דרך איזה מכרז או הצעה כלשהי - אתם לא תתאכזבו .

וד"א כמו שכולם יודעים על השירות של CLASS A אין עוררין , ולא הם לא משלמים לי אני פשוט אחרי כוויות נוראיות אצל המתחרים שאני לא אנקוט בשמם אלא רק אוסיף שאת המצלמת רוורס שהם סיימו להתקין, הם שכחו להבריג וכך גם את לוחית הרישוי שנאבדה אי שם בכביש 6.

מקווה שהבנתם את מה שניסיתי להעביר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעצם גם התחושה שלי, שאין תחליף למקורי, בינתיים לאחר בירור יותר מעמיק מדובר כבר על מחירים של 700-750 דולר לפני מכס/מע"מ ליחידות מגרסא B. עדיין שווה לדעתכם ?

מישהו יכול לומר מהם ההבדלים בין הגרסאות של RNS510?

האם מדובר בגרסאות FIRMWARE שאפשר לשדרג או שאלו גרסאות חומרה שונות? (ראיתי שניתן לשדרג מ A ל B ע"י צריבת תוכנה חדשה דרך ה DVD)

תודה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי לגבי מוצרים סיניים, אבל KENWOOD לא נכנס בקטגוריה הסינית

ובכלל המצב אצלי שוני כי רק תצוגת המזגן מופיעה בRCD והעדפתי לוותר עליה, גם כך אני מסתכל על סקאלת המעלות

ואין לי שליטה מההגה.

אז לי הפתרון היה תפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהפתרון שלך הוא לא טוב, פשוט הוא לא מתאים לפסיכים כמוני שרוצים לראות מראה מקורי ואחיד ברכב.

מבחינתי אם כבר אפטרמרקט ב8K אז זה לא חשוב אם זה פלייאודיו או קנווד, לפחות הפלייאודיו יושב מקורי ומתחבר ל CANBUS ושאר הקונקטורים המקוריים.

דרך אגב, התמונות מהרכב שלך לא עולות אצלי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקלאס A מסרו לי זה שהתקנת ה GPS על ה RNS510 כרוכה בתשלום של 6900 לא כולל מע"מ!

לדעתי זה ביזיון וגנבה!

מחיר יקר זה לא "ביזיון " , זה רק מחיר יקר וזהו , אפשר לקנות במקום אחר או לעשות לבד .

ולמה אתה חושב שזו "גניבה" ? מישהו שם לוקח לך את הכסף בכח ?

הם מציעים שירות וזה עולה כסף , זו העבודה שלהם וככה הם החליטו לתמחר אותה , הם לא "גנבים" .

כשאתה נכנס לארומה וקונה ארוחת בוקר אז אתה מחשב את העלויות של "2 ביצים+גזר+מלפפון+גבינה+חלב+מים חמים" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד״א מישהו פה זרק מחיר של 1800 ללימוזין,יש דרך להשיג את המוצר דרך מישהו אחר מלמבד קלאס אי במחיר יותר עממי?

את הלימוזין ניתן לקנות בהרבה מקומות, 1800 ש"ח זה ממש לא המחיר בקלאס אי, אלא בחנויות אחרות.

בזמנו חיפשתי בכל חנות אפשרית בארץ ומצאתי אולי חנות אחת או שתיים שדיברו על המחיר הזה.

מחיפוש עכשיו בזאפ ראיתי חנות שמוכרת ב1700, אבל אני לא יודע אם בכלל יש במלאי וזה אמיתי.

פניתי עכשיו לnavngo בישראל לקבל הצעת מחיר, נראה מה הם יגידו

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שששששששששירוקו אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...