Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית RNS510 - האם ניתן להחליף תוכנת ניווט?

שימו לב! השרשור הזה בן 3807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטוארג של אחיין שלי בארהב יש את המערכת חניה הזאת

אחד הדברים היותר נוחים

אגב חיישני החניה המקוריים שם בכלל לא מוצגים בתוך המסך של המערכת

אלא מעל המערכת יש מעיין אורגן אורות שמשתנה בהתאם, זה פועל גם בנסיעה קדימה עם החיישנים הקדמיים וגם שאתה משנה נתיב אם משהו נמצא מהצד שלך בזמן שמדליקים וינקר זה מתריע

בקיצור מערכת נחמדה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 416
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטוארג של אחיין שלי בארהב יש את המערכת חניה הזאת

אחד הדברים היותר נוחים

אגב חיישני החניה המקוריים שם בכלל לא מוצגים בתוך המסך של המערכת

אלא מעל המערכת יש מעיין אורגן אורות שמשתנה בהתאם, זה פועל גם בנסיעה קדימה עם החיישנים הקדמיים וגם שאתה משנה נתיב אם משהו נמצא מהצד שלך בזמן שמדליקים וינקר זה מתריע

בקיצור מערכת נחמדה מאוד

אפשר להתקין את זה גם בארץ...

עשיתי נסיעת מבחן על FR וזה היה מותקן שם. האמת שלא אהבתי.

בפוקוס יש לנו חיישנים מקוריים שרק מצפצפים, בלי חיווי ויזואלי, והאמת שזה מספיק לי, הנורות האלה זה לא משהו.

מה שכן הייתי רוצה זה מערכת כמו בVAG החדשות, שאשכרה רואים על המסך מאיזה כיוון בדיוק אתה מתקרב למכשול וכו'

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים האלה באמת נפוצים כי כמעט כל גולף או שירוקו חדשים באים עם כאלה,

ואלו מכשירים שחוץ ממסך צבעוני ותמיכה ב MP3 אין בהם כלום ! (אלא אם כן העמיסו אותם בתוספות וזה לא קורה)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המחיר,מי שלא מתאים לא חייב,ולכל הקשקשנים אין RNS חדש במחיר שאמרת גם לא מתוקן,מוחדש,מפירוק,

בכלל כל התרד הזה כולו מלא בירבורים מאנשים שאין להם מושג ירוק,ונותנים עצות לא מדויקות ומבוססות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המחיר,מי שלא מתאים לא חייב,ולכל הקשקשנים אין RNS חדש במחיר שאמרת גם לא מתוקן,מוחדש,מפירוק,

בכלל כל התרד הזה כולו מלא בירבורים מאנשים שאין להם מושג ירוק,ונותנים עצות לא מדויקות ומבוססות

אז יאלה, חדש לנו, כולם פה גם ככה צמאים למידע.

-----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה?

אז מה זה למשל (וזה הראשון שמצאתי באיביי): Brand new condition not a single scratch on screen

http://cgi.ebay.co.uk/VW-MFD3-RNS-510-passat-tiguan-golf-Version-C-RNS510-/200472041241?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ead109719#ht_1833wt_1165

ולהזכירך, UK£ 529 = 2 936.84569 Israeli shekels.

אני יכול לתת לך עוד עשרות דוגמאות כאלה, אפילו יותר זולות:

http://cgi.ebay.co.uk/LATEST-VW-RNS-510-MFD3-HDD-DVD-NAVIGATION-Version-B-/250633957249?cmd=ViewItem&pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item3a5af2af81#ht_2161wt_1165

http://cgi.ebay.co.uk/VW-VOLKSWAGEN-RNS-510-SAT-NAV-MFD3-RNS510-Version-C-V6-/190389745199?cmd=ViewItem&pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item2c541cf62f#ht_2793wt_1165

http://cgi.ebay.co.uk/VW-RNS-510-MFD3-DVD-NAVIGATION-VERSION-B-touchscreen-/250633346516?cmd=ViewItem&pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item3a5ae95dd4#ht_1869wt_1165

http://cgi.ebay.co.uk/NAVIGATION-RNS-510-MFD3-VW-VERSION-C-SDS-TV-FREE-GOLF-/330431838761?cmd=ViewItem&pt=UK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems&hash=item4cef45ba29#ht_1219wt_1165

להמשיך?

ועוד יותר מזה, אני קניתי את הRNS-E בערך ב-4500.

זה היה לפני יותר משנה. הוא רק יצא, הפאונד היה גבוה ובכלל המחירים בשוק היו יותר גבוהים.

אז אתה מנסה למכור מכשיר מנוון ב4000 שקל? אתה לא מתבייש?

אז, שלא יעבדו עליכם.

נ.ב המכשיר המקורי שהיה לי ברכב מונח בקופסא ומחכה ליום שאולי אני אצטרך להחליף חזרה. לא חשבתי לנסות אפילו למכור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר GTI10

אני יכול להביא לך RNS510 כמה יחידות שאתה רוצה ב700 דולר, אז תעשה לי טובה. אם אין לזה GPS זה לא שווה לי גם 200 דולר.

אתה מדבר בצורה מגעילה בכל התגובות שלך כאילו אתה יודע הכל יותר טוב מכולם, אז בחייאת. רד לקרקע.

בשביל מכירות יש את פורום מכירה, אל תלכלך לנו את השרשור . לדעתי זה יהיה שרשור שישתמשו בו רבות בעתיד בכל רכבי הקונצרן עם יחידות מובנות.

אם יש לך משהו לתרום/לחלוק -בשמחה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד הרי שלא מבין בירוקים , אני קניתי את ה RNS שלי תמורת 3500 ש"ח חדשים , הוא אומנם היה מורכב חודשים ברכב , אך ישנה אחריות של חצי שנה ובנוסף הוא אפילו מהסדרה החדשה .

נפלאות האיבי פותרים אותי מסגירת עסקים עם אנשים שדורשים סכומים מופרזים תמורת סחורה שאינה שווה רבע מהסכום הנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החכמים כל המכשירים שפרסמתם בלינק משומשים,למי שמאותגר באנגלית.(UESD)

חסידי המכשירים המקוריים,יש לזה מחיר ,השידרוגים יקרים מאוד,אני ויתרתי מראש ולכן המכשיר מוצא למכירה,

את מקומו מצא קנווד 5024+GPS+מצלמה+בלוטוס,מגבר 4 ערוצים וסאב ,הקומפוננט לא הוחלף עדיין.

אם היתה דרך זולה יותר או פשוטה יותר קלאס אי כבר היה מוצא אותה,לכן או שתכניסו את היד עמוק לכיס,ותפסיקו לחפש מתחת לקש משהו שלא קיים,

כן(אתה אייל)אין ארוחות חינם

למי שהמחיר של המכשיר שלי יקר שלא יקנה,יש לי כבר הצעה ב3000 תודה רבה

כמו כן ראיתי במו עיני את הקנווד 8024 של עופר תוצאה יפה במחיר הגיוני,יש ל8024 יתרון זה שהוא מעוברת לחלוטין,גם באיפון גם בתפריט(5024 לא)

לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המעונין RCD-510 חדש בקרטון+כרטיס קוד,ללא שימוש כלל אפילו לא דקה,פורק משירוקו 2010

מחיר 4000שח

משומש

(ת') שנעשה בו שימוש, השתמשו בו, מנוצל, מבוזבז, אינו יד ראשונה, אינו חדש, יד שנייה; בלוי, משופשף, מושחת, שחוק, מפורר, הרוס, מהוה; ששימשו אותו, מפונק, עדין, מעודן

סלח לי על בעיית הבנת הנקרא, יש לי פטור. האם המכשיר אותו אתה מציע למכירה נקרא חדש? או שמה הוא "פורק" מרכב ולכן נחשב משומש ?

אין בכוונתי לפגוע , אלא להעמיד אדם על דיוקו. שניה או חודש, מבחינת ההגדרה , המכשיר אינו חדש בשקית הניילון ובאריזתו המקורית אלא הורכב מבעוד מועד על רכב ורק לאחר מכן אתה מציע את המוצר הנ"ל למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל החכמים כל המכשירים שפרסמתם בלינק משומשים,למי שמאותגר באנגלית.(UESD)

חמוד, גם המכשיר שלך משומש בדיוק כמו רוב המכשירים שמוצעים למכירה באיביי.

אתה לא יבואן ולא קנית אותו מהחברה. המכשיר שלך פורק מהרכב שלך וזה לא משנה אם לא הדלקת אותו אף פעם.

נכון, הוא במצב חדש אבל ככה גם המכשיר שאני קניתי ורוב מי שקונה מכשירים משומשים. אחרת הכסף מוחזר. נפלאות האיביי אה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עדיף לשתוק ולהיראות טיפש, מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח את זה".

אתה טועה ואתה עדיין בכול התגובות שלך מנסה לצאת צודק, אפילו שאתה לא, הוכיחו לך פה מספר פעמים שאפשר להשיג "מערכת" הרבה יותר טובה ממה שאתה מנסה למכור פה ובפחות ואפילו הביאו לך הוכחות ואתה עדיין בשלך אומר שכול טועים ולא מביא שום ביסוס להאשמות האלה, אז עדיף פשוט שתפסיק להגיב ולהגיד לאנשים שהם לא מבינים, כשאתה עצמך לא מבין.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...