Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית RNS510 - האם ניתן להחליף תוכנת ניווט?

שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 416
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לומר לך את האמת,לדעתי אין לזה ממש מחיר כי זה רדיו שאין לו ערך מוסף , לכן מבחינתי למשל, אין לו יתרון על RCD300 מלבד תמיכה ב MP3 והיותו יפה יותר בתצוגה.

מי שכבר יש לו רדיו כזה, קשה להאמין שיחליף ל RCD510 בלי לקבל GPS או דיבורית BT כי אחרת זה לא מהווה שדרוג ממשי.

נ.ב. בתחילת הדרך עוד לפני שפתחתי את השרשור דיברתי עם פירוקייה ,שם ביקשו ממני 1800 ש"ח על היחידה,כמובן היתה בשימוש תקופה מסויימת אבל נראית חדשה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה בואו נכנס לפרופורציות,

זה שאפשר להשיג חדש באיביי יופי, מה זה אומר ? כלום,

עם כל הכבוד, במידה והמכשיר עולה חדש אצל היבואן משהו כמו 8\9 אלף שקל (במידה ונגיד התקלקל שלכם או משהו כזה)

אז 4 אלף שקל במידה והמכשיר פורק שהרכב היה חדש זה מחיר סביר לחלוטין

מי שיכול להשיג את זה זול יותר מאיביי, מעולה !, ובאמת אולי כדאי שאכן יעשה כך ויחסוך כסף לעצמו

אבל המחיר שנדרש על המערכת הזאת הוא לא מופרז,

בכלל להשוות קניה ב-EBAY לקניה בארץ זה נכון רק בתור שיקול עצמי, ובשום אופן לא בתור מדד לתמחור,

באיביי יש לך ערכים מוספים בדמות :

1. חוסר וודאות עד שהמוצר אצלך ביד
  2. המתנה למשלוח
  3. סיכוי לנזק במשלוח
  4. שחרור מהמכס
  5. הפתעות בשחרור מהמכס (פתאום אומרים לך - זה מקלט רדיו, לך תביא אישור של משרד התקשורת, וכן חד משמעית יש אפשרות כזאת)
  6. אחרי ששילמת על המוצר מה ששילמת אתה מרכיב אותו ברכב ומגלה ש-X לא עובד, או פונקציה כזאת לא זמינה, גם אם אתה מגיש קליים ב-PAYPAL הם דורשים ממך לשלוח את המוצר בחזרה על חשבונך (כלל טראקינג נאמבר) והמוכר רשאי לזכות אותך על מחיר המוצר ללא המשלוח אם הוא רוצה !!

במצב הנ"ל אנחנו מדברים על מכשיר חדש, פה בארץ שניתן לך ביד במעמד התשלום

בלי הפתעות וקונצים, ואם הרכב של בעל המכשיר באחריות הריי שיש סוג של אחריות על המכשיר עצמו,

בקיצור אין למחיר באיביי שום קשר לתמחור בארץ, הוא יכול לשמש קו מנחה אישי אבל לא יכול להוות קו מנחה בביקורת על תמחור של אדם כזה או אחר, ומניסיון רחב מאוד בעולם האודיו לרכב אני יכול להגיד שזה סופר מקובל לדרוש 4000 שקל על מכשיר במצב חדש לחלוטין במידה ומחיר הריטייל שלו זה 8/9K גם אם באיביי אפשר להשיג אותו בחצי

אייל - אם המכשיר שווה לך או לא שווה לך זה לא מעיד כלל וכלל על מה שווה המכשיר,

מאיפה שלא תבוא לזה מדובר במכשיר עם צג מגע תומך MP3, ועם האפשרות (שזה לא דבר שיש להתעלם ממנו) לתופסת אביזרים בעתיד (אם המחיר משתלם זה החלטה של הבעלים בלבד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר לך את האמת,לדעתי אין לזה ממש מחיר כי זה רדיו שאין לו ערך מוסף

אין לו ערך מוסף? אז למה אנחנו טוחנים מים על זה ש"רק מקורי ושום דבר אחר חוץ ממקורי לא מתקבל"?

נ.ב. בתחילת הדרך עוד לפני שפתחתי את השרשור דיברתי עם פירוקייה ,שם ביקשו ממני 1800 ש"ח על היחידה,כמובן היתה בשימוש תקופה מסויימת אבל נראית חדשה.

המחיר מעולה במידה והוא היה במצב טוב! ואם רוצים מקורי, צריך להתחיל ממשהו, אתם צודקים אין לחץ, אפשרי כ הזמן להוסיף עוד רכיב, אבל חייבים את הHU קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא במצב טוב וכמעט קניתי אותו, אבל אז דווקא חברי "עתיד" האיר את עיני ואמר לי : "מה זה יתן לך לקנות מכשיר שאין בו GPS ,תהיה סבלני תביא פתרון כולל ". והוא צודק.

לא אמרתי ש4K הוא מחיר לא הוגן, אמרתי שאני לא מסוגל לחשוב על סכום כי הגעתי למסקנה (אישית) המתבקשת שאם הפתרון הוא לא פתרון כולל , אז עדיף לחסוך את הכסף.

בכל מקרה אם מחיר הריטייל שלו בארץ הוא 8-9K אז המחיר שאתה מדבר עליו הוא הגיוני מבחינה מסחרית.

בקצב שהיחידות האלו מגיעות על רכבים חדשים ומפורקות לטובת שדרוג לפתרון כולל כנראה שיהיה הרבה מבחר בקרוב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר לך את האמת,לדעתי אין לזה ממש מחיר כי זה רדיו שאין לו ערך מוסף , לכן מבחינתי למשל, אין לו יתרון על RCD300 מלבד תמיכה ב MP3 והיותו יפה יותר בתצוגה.

זה בדיוק כמו שכתבת כמה דפים קודם שאין הבדלים בין עיצוב הפנים של השירוקו לגולף דור קודם, חוץ מפתחי אוורור ושליטה במיזוג, שזה בעצם הכל חוץ מהרדיו - שהוא גם שונה, כמובן :-)

לרדיו החדש יותר יש, בנוסף כמובן למסך מגע ו- MP3 (לא אמרת כלום...), צ'ינג'ר מובנה, יותר פונקציות, כניסת SD, אפשרות הדיבורית BT ושליטה על כל הפונקציות שלו, וזה רק ככה מהזיכרון העמום שלי, בלי לבדוק. אתה יכול לומר באמת שזה לא מצדיק מבחינתך 1,800 ש"ח, אבל זה כן ערך מוסף.

לגבי דיבורית BT, אני לא יודע אם מתחברת למערכת שלך, ולמיטב זכרוני היא תתחבר רק למחשב הרכב ולא לרדיו, מה שדי מבאס.

אני רכשתי של KUFATEC כי היא מתקשרת עם יותר מכשירים, וכדאי שתברר בדיוק לפני שאתה רוכש, בהתאם למכשיר שלך. בנוסף, בזמנו דיבורית מקורית של VW היתה הופכת את המכשיר ל- slave ולא מאפשרת לחייג ממנו או לעשות בו שימוש, סיבה נוספת למה לבחור ב- KUFATEC. ואם יש לך שליטה מההגה (או תהיה לך מהרדיו החדש יותר) אז בוודאי שעדיף כזו ע"פ כל תחליף של PARROT או WHATEVER.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'יינג'ר מובנה יש גם בדגמים המתקדמים יותר של ה RCD300 (לא צבעוניים) שעולים גרוש וחצי.

הRCD510 הוא אחלה מכשיר, אם הייתי מקבל כזה עם הרכב , רוב הסיכויים שהייתי מוסיף לו את היחידות GPS וBT,

אבל להתחיל להרכיב מערכת חדשה טלאי על טלאי זה לא משהו שאני מעוניין בו כרגע (אלא אם כן הRCD510 יהיה באמת זול מאוד)

אני לא בא לזלזל, המצב אצלי כיום הוא כזה :

יש לי דיבורית BT מצויינת של מטורולה מותקנת ברכב

יש לי GPS על גבי מחשב כף יד באוטו (מורכב בשעת הצורך)

יש לי רדיו RCD300 שעובד סבבה אבל אין לו את הפונק' הנ"ל.

כלומר מה שחסר לי זה תמיכה ב MP3 , לכן אין לי סיבה לרוץ ולקנות מכשיר שלא יאחד לי את כולם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, הבעיה מלכתחילה היתה רק החוסר ב-MP3, לא?את יתר הדברים יש לך לחוד, למה לחפש משהו יקר משמעותית שאתה בין כה לא הכי צריך?

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'יינג'ר מובנה יש גם בדגמים המתקדמים יותר של ה RCD300 (לא צבעוניים) שעולים גרוש וחצי.

הRCD510 הוא אחלה מכשיר, אם הייתי מקבל כזה עם הרכב , רוב הסיכויים שהייתי מוסיף לו את היחידות GPS וBT,

אבל להתחיל להרכיב מערכת חדשה טלאי על טלאי זה לא משהו שאני מעוניין בו כרגע (אלא אם כן הRCD510 יהיה באמת זול מאוד)

אני לא בא לזלזל, המצב אצלי כיום הוא כזה :

יש לי דיבורית BT מצויינת של מטורולה מותקנת ברכב

יש לי GPS על גבי מחשב כף יד באוטו (מורכב בשעת הצורך)

יש לי רדיו RCD300 שעובד סבבה אבל אין לו את הפונק' הנ"ל.

כלומר מה שחסר לי זה תמיכה ב MP3 , לכן אין לי סיבה לרוץ ולקנות מכשיר שלא יאחד לי את כולם.

אתה עושה צחוק ?

BT בנפרד,

GPS תקוע עם ואקום על השמשה

מה בכלל ההשוואה למערכת מוכללת ? כאילו אני מוכן לקבל את זה שלך זה מספיק נגיד

אבל אין פה השוואה בכלל, אם דיברנו על OEM, מראה מקורי, קוים נקיים וכו'

GPS על עריסת ואקום זה הכי לא מכל הדברים בעולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אבל אנחנו מסכימים.

אמרתי שאין לי מה להתקין RCD510 כי זה לא יעיף לי את הוואקום הזה מהשימשה ואת הדיבורית BT... :)

[הוואקום לא יושב קבוע על החלון, רק במקרה הצורך]

בכל מקרה אין הרבה התקדמות מאז תחילת השרשור , האופציות היו ונשארו :

RNS510 עם קומבינת GPS

תואם סיני עם איכות מוטלת בספק אבל עם מחיר כל כך זול שעושה חשק להמר :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה אומר שלא בא לךטלאי על טלאי

אבל המצב הנוכחי שזה בדיוק מה שהולך אצלך ברכב, טלאי על טלאי..

אני כמוך גם לא אוהב טלאי על טלאי. לכן הפתרון של ה8024 התאים לי בול (לי אין מחשב מורחב וכפתורים על ההגה)

לגבי איך זה נראה? אני עדיין חושב שזה נראה יותר טוב מRCD310 + מוטורולה + קונדום על השמשה

לגבי ההימור על מוצר סיני, לא המצאת את הגלגל, הרבה ניסו לפנייך ועכשיו מתבאסים. אל תעשה את הטעויות של כולם.

אני מוכן לפרוס לך את הRCD שלי לתשלומים..:)

את ה600 דולר של הסיני תשקיע בוולנטיין טוב.. לי עלה 450 דולר כולל משלוח ומכס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, ניסית לדבר עם קלאס A לגבי מכשיר RCD?

לדעתי יש להם לא מעט כאלה במחסן מרכבים שלהם הם התקינו מכשירים יותר מתקדמים.

(למשל אני יודע שיש להם עשרות Audi Concert)

אולי דווקא מהם תוכל לקבל מחיר רצפה על המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אתה אומר שלא בא לךטלאי על טלאי

אבל המצב הנוכחי שזה בדיוק מה שהולך אצלך ברכב, טלאי על טלאי..

אני כמוך גם לא אוהב טלאי על טלאי. לכן הפתרון של ה8024 התאים לי בול (לי אין מחשב מורחב וכפתורים על ההגה)

לגבי איך זה נראה? אני עדיין חושב שזה נראה יותר טוב מRCD310 + מוטורולה + קונדום על השמשה

לגבי ההימור על מוצר סיני, לא המצאת את הגלגל, הרבה ניסו לפנייך ועכשיו מתבאסים. אל תעשה את הטעויות של כולם.

אני מוכן לפרוס לך את הRCD שלי לתשלומים..:)

את ה600 דולר של הסיני תשקיע בוולנטיין טוב.. לי עלה 450 דולר כולל משלוח ומכס..

רואים שסדרי העדיפויות שלך שגויים.

קודם משקיעים במיגון ובעודף משתמשים לאודיו... :)

אחרת לא בטוח שתשמור מספיק זמן על הרשיון כדי להנות מהאודיו.... :wink:

בקשר למה שרשמתי , כנראה לא הבנת אותי.

הכוונה היא שכבר יש לי כיום טלאי על טלאי אז בשביל מה להשקיע אלפי שקלים בשביל טלאי על טלאי אחר :)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...