Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 V6 - סיכום לאחר חצי שנה.

XENON
שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הטרידו כי לא היו או לא הטרידו כי לא אתה היית צריך לבזבז זמן בשביל לתקן אותן?

אשמח אם תוכל לפרט קצת.

מה יש לפרט? רכב חדש של 300 אלף שקל ואתה שואל על תקלות?!

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוקיי, תודה רבה לך.

תמשיך להנות מהאוטו, אנחנו מחכים לקיץ שיגיע ה1.6T והגיר 6 הילוכים.(לייתר דיוק אני אומר להורים שלי לחכות, כי אני מתחיל לנהוג שנה הבאה:roll: )

נקח את גירסת הפרימיום.

כל עוד המושבים באותה רמת נוחות(חוץ מעור, חשמל, וכיוונון עליון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכאורה נראה כי היבואן הגזים בתמחורו של הרכב הספציפי הזה. אך הבדיקה מגלה כי לא כך הם פני הדברים. מחירו באירופה נושק ל-32 K אירו, דהינו מדובר בשער האירו של כ-1:10, הטיפוסי לרכבי היוקרה. ז"א דגמים אחרים, לרבות במוו, אודי, מרסדס, אינפיניטי וכו נמכרים ביחס מחירים דומה (מה שעולה כאן בסביבות 300 K ש"ח עולה שם כ-30 K אירו, בדומה ל-C5 הפרמיום). מה שכן, הגירסה הזולה יותר של C5, שלא נחשבת לרכב יוקרה, בא ביחס מחירים העדיף של כ-1:7. אגב, המכירות של סיטרואן באירופה אינן נופלות מהמכירות של במוו או מרסדס, מה שלא עושה את הבחירה של פותח השירשור מוזרה ויוצאת דופן. אגב, כל אותם דגמי היוקרה סובלים מירידת ערך הדומה במימדיה וכפי שנאמר כאן, רכישתם הינה "קטסטרופה כלכלית". אלה משום מה מחשבות כאלה אינן עולות במקרים של מרסדס או במוו.

לטעמי האישי הבחירה בסיטרואן בתנאי הארץ הגיונית יותר מבחירה ב-במוו אם רק נתעלם משיקולי הרושם והיוקרה. אותי בכל פעם משעשע לעקוף פורשה או קורבט רק בגלל שאני יודע לתמרן בפקקים טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה מגיע עם מושבים מעסים?

האמת שזה נשמע לי בולשיט עד שהתיישבתי ב-C5 החדשה אחרי יום מייגע בתערוכת פרנקפורט, הדיילת לחצה על הכפתור, וא-מחייע :lol:

ואגב, בישראל ישנן גם קסנטיות ו-406-ים עם מנוע 3 ליטר.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור בהחלט מעולה.

כל הכבוד.

אלי כתב: הנהלת האתר מגנה בכל תוקף תחרויות בכבישים צבוריים,או כל סוג אחר של התפרעות ועבירה על חוקי התנועה!

*אבל אם אתם לוחצים, בחיית צלמו שנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה מגיע עם מושבים מעסים?

האמת שהזמנו את האופציה הזאת, כולל חימום מושבים אבל היא הלכה לאיבוד איפשהו בדרך.

מקצועיות נטו של איש המכירות.

ושוב, תודה על המחמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיקור יפה. תודה! חסכת לי קניה של מגזין 8)

אני מאמין שתהנה מאמינות טובה. גם לי היו שתי סי5 מדור 1 ו- 2 והיה ביניהן פער גדול מבחינת אמינות הרכיבים והתוכנה. בדור 1 היו המון תקלות שנפתרו אט-אט והשביחו את הרכב עם הזמן. בדור 2 לא היו לי תקלות בכלל, מלבד הרוטינה של שסתומי גיר וכיוונונים שקשורים בדוושת התאוצה. לא ראיתי סי5 שלא עברה את זה!

לגבי מרווח פנים - אחרי שהתיישבתי בתערוכת ג'נבה בהמון רכבי יוקרה גדולים, למדתי שכמעט אין קשר בין מחיר הרכב ומידותיו החיצוניות ותחושת המרחב בפנים. לפעמים ברכב מאד רחב יש חלונות אלכסוניים וספסל די צר שמצופף בסוף את הנוסעים מאחור ולכאורה מבזבז את הרוחב. באופן דומה יש ספסלים כאלו שהמבנה שלהם מבזבז גם את מימד האורך.

ודרך אגב - בסי6 יש מאחור כורסאות מדהימות שעוברות למצב שכיבה. אבל הרוחב עדיין לא מאפשר לשלושה מבוגרים להתרווח שם.

שמחתי לראות שיש פה בפורום עוד אנשים שויתרו בינתיים על הרכב הזה בגלל המנוע. אם היה פה הטורבו כבר הייתי מצטייד בסטיישן. איזה רכב מדהים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מראה שברכבים אין שחור ולבן.

ואני מאוד מעריך בן אדם שרוכש רכב ומודע לכך שיש עוד אלטרנטיבות ואף רכב הוא לא הכי טוב, ולכל אחד יש את הרכב שהכי יתאים לו.

כמו שאני לדוגמא לא שוקל סיטרואן כאופציה ככה באותה מידה הרכב הזה הוא הבחירה המועדפת על אחרים.

תתחדש ותהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהזמנו את האופציה הזאת, כולל חימום מושבים אבל היא הלכה לאיבוד איפשהו בדרך.

מקצועיות נטו של איש המכירות.

מקווה שגרמתם להם לשלם על זה. אם הייתי מקבל אוטו כזה ללא אבזור שהזמנתי, הייתי אומר להם שנפגש בעוד חודשיים, כשהמכונית החדשה שתוזמן לי תגיע. החשש להתקע עם האוטו הזה היה גורם למחיר לצנוח בכמה אלפים טובים :evil::evil:

לחבר זה עבד לא רע.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הסיקור ,אהבתי (מאד) את ה C5 ,פשוט מדהימה .

אנשים צריכים להבין שסיטרואן זה מחלה ,ואם כל הכבוד לשאר הדגמים באותו סיגמנט

אני לא חושב שיש אחת שמתקרבת לסיטרואן .

בתור בעליו של XM V6 (גיר ידני ) אני תמיד מרוצה להכיר עוד חברים למחלה .

תתחדש ובטוח שתהנה .

CITROEN XM V6 BVM AMBIANCE

CITROEN XM V6 BVA EXCLUCIVE

CITROEN XM TURBO CT BVA VSX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל C5 וגם ל XM, אף אחת מהן לא מתקרבת לאוטו המדהים שמופיע אצלך בכינוי. וזה מעורר מחשבות מעט נוגות, לא רק על סיטרואן, אלא בכלל על המכוניות שפעם עשו לנו את זה והיום כל שאנחנו רואים אלו נסיונות חיקוי של עיצובים ומותגים מצליחים.:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון-תרשה לי לפרגן ולהגיד "מברוק" עצבני על הסיכום המושקע בתמונות,כל הכבוד!

דבר שני-זה רק אני,או שסיטרואן לאט לאט לומדים מניסאן מבחינת המכניקה והאמינות? אני מכיר בעלים של C5 שנשבע בכל היקר לו שהוא לא מוכן לשמוע על שום רכב אחר מבחינת האמינות שלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...