Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 V6 - סיכום לאחר חצי שנה.

XENON
שימו לב! השרשור הזה בן 5112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שזה רק אתה...

אולי באמת זה רק אני..

האמת היא בשנתיים האחרונות שאני נמצא על הדרכים,לא ראיתי הרבה צרפתיות נגררות.ראיתי דווקא את המכוניות משנתונים 93 עד 2000 מבלות לא רע על הגרר.דייהטסו שרייד,פולו ודווקא רנו כיכבו.

*תיקון טעות-היום ראיתי בדרכי מראשל"צ לחדרה סיטרואן C5 עם מכסה מנוע פתוח ומעשן.. אז אופס,לכל כלל יש יוצא מן הכלל..:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דבר ראשון-תרשה לי לפרגן ולהגיד "מברוק" עצבני על הסיכום המושקע בתמונות,כל הכבוד!

דבר שני-זה רק אני,או שסיטרואן לאט לאט לומדים מניסאן מבחינת המכניקה והאמינות? אני מכיר בעלים של C5 שנשבע בכל היקר לו שהוא לא מוכן לשמוע על שום רכב אחר מבחינת האמינות שלו..

מבחינת איכות היצור, איכות המוצר ובקרת האיכות של המוצר לפני שיווק - קיימים הבדלים תהומיים בין מה שהיה ב 2001-2002 (עת השקת ה 307 הראשונה וה-C5 הראשונה) לבין מה שקורה בשנים האחרונות ובשלוש שנים האחרונות בפרט. מדברים כאן על עובדות ולא על גחמות של פאנאטים כאלה ואחרים.

דברים נוספים שהשתנו כוללים גם את הבקרה של היצרנים לאחר השקת הרכב ומכירתו כוללים מעקב מפורט על כל פיפס הכי קטן שצץ ברכב. הודות למודרניזציה הכוללת מערכות ממוחשבות (אינטרנט, מצלמות, דוחות טכניים) ליצרנים קיימת האפשרות לעקוב ממש בזמן אמת היכן צצות תקלות - ותודות לכך גם הפתרונות הטכניים מושגים בצורה הרבה הרבה הרבה יותר מהירה ויעילה.

אבל בשורה התחתונה מי רואה את הדברים האלו בצורה הכי מוחשית ? מי שחי בתוך הרשת הזו ונושם את המכוניות האלו יום-יום. בחוץ ימשיכו הפאנאטים לחשוב ששום דבר לא השתנה...

C5 מהדור השני היא מכונית אמינה למדיי, אחוז התקלות מאוד נמוך וברמה המכאנית וגם האלקטרונית כמעט ואין שום קילקולים. לפחות כשמדברים על העשור האחרון, ברמה המכאנית לא היו כמעט בכלל שום דברים סיסטמטיים הקשורים למכאניקה של המנועים או למכאניקה בכלל. אם אסכם את הדברים הכי שכיחים שיכולים להתקלקל ברכב כזה, לא צריך יותר מיד אחת בשביל לספור את כולם... (וזה נתון שמכוניות שנחשבות לאמינות יותר יכולות להתגאות בו).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איכות היצור, איכות המוצר ובקרת האיכות של המוצר לפני שיווק - קיימים הבדלים תהומיים בין מה שהיה ב 2001-2002 (עת השקת ה 307 הראשונה וה-C5 הראשונה) לבין מה שקורה בשנים האחרונות ובשלוש שנים האחרונות בפרט. מדברים כאן על עובדות ולא על גחמות של פאנאטים כאלה ואחרים.

דברים נוספים שהשתנו כוללים גם את הבקרה של היצרנים לאחר השקת הרכב ומכירתו כוללים מעקב מפורט על כל פיפס הכי קטן שצץ ברכב. הודות למודרניזציה הכוללת מערכות ממוחשבות (אינטרנט, מצלמות, דוחות טכניים) ליצרנים קיימת האפשרות לעקוב ממש בזמן אמת היכן צצות תקלות - ותודות לכך גם הפתרונות הטכניים מושגים בצורה הרבה הרבה הרבה יותר מהירה ויעילה.

אבל בשורה התחתונה מי רואה את הדברים האלו בצורה הכי מוחשית ? מי שחי בתוך הרשת הזו ונושם את המכוניות האלו יום-יום. בחוץ ימשיכו הפאנאטים לחשוב ששום דבר לא השתנה...

C5 מהדור השני היא מכונית אמינה למדיי, אחוז התקלות מאוד נמוך וברמה המכאנית וגם האלקטרונית כמעט ואין שום קילקולים. לפחות כשמדברים על העשור האחרון, ברמה המכאנית לא היו כמעט בכלל שום דברים סיסטמטיים הקשורים למכאניקה של המנועים או למכאניקה בכלל. אם אסכם את הדברים הכי שכיחים שיכולים להתקלקל ברכב כזה, לא צריך יותר מיד אחת בשביל לספור את כולם... (וזה נתון שמכוניות שנחשבות לאמינות יותר יכולות להתגאות בו).

איציק

אכן תשובה יפה איציק..אך כהנדסאי אלקטרוניקה אני קצת נוטה לפקפק בחידושים האלקטרוניים האחרונים.

אני דווקא חושב שברגע שנכנסת אלקטרוניקה עדינה לתמונה (כמו חיישני גשם שעובדים על קרן אינפרה-אדום או לייזר או למשל החיישנים האלקטרוניים של השמן,לחץ האוויר והבלמים)-מתחילות לצוץ בעיות רציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שמנסה להפוך את השרשור הזה לשרשור- "צרפתי VS יפני- מי יותר אמין", מתבקש להמשיך אותו פה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=313895

את השרשור ההוא כבר הצלחתם להרוס. השרשור הזה היה דיי ענייני עד כה, אני מבקש לא לסטות מהנושא, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שמנסה להפוך את השרשור הזה לשרשור- "צרפתי VS יפני- מי יותר אמין", מתבקש להמשיך אותו פה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=313895

את השרשור ההוא כבר הצלחתם להרוס. השרשור הזה היה דיי ענייני עד כה, אני מבקש לא לסטות מהנושא, תודה.

צודק.

ד"א,XENON,שתי שאלות: אפשר לדעת איפה התמונה שלך צולמה?בנוסף,אכן קראתי שהסיטרואן היא המועמדת היחידה שרציתם לרכוש.האם הוצעו לכם אלטרנטיבות אחרות?האם הלכתם לבדוק עוד רכבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני-זה רק אני,או שסיטרואן לאט לאט לומדים מניסאן מבחינת המכניקה והאמינות?

אתה מתבלבל. לסיטרואן אין שום קשר לניסאן. השותפות היא של רנו וניסאן.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות צולמו בחצר של הבית שלי.

ולא הלכנו לבדוק רכבים נוספים, ידענו טוב מאוד מה אנחנו רוצים.

:)

אחלה שיקול לבחירת רכב. "כי היה לנו תמיד סיטרואן..."

תגיד לאבא ואמא שכך לא קונים רכב.:wink:

[אפילו אני שלחתי את אבא שלי לנסיעת מבחן על פיג'ו 407 ושאר המתחרות לפני שנסגר בזמנו על B4 כדי שיראה את התמונה המלאה]

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

אחלה שיקול לבחירת רכב. "כי היה לנו תמיד סיטרואן..."

תגיד לאבא ואמא שכך לא קונים רכב.:wink:

[אפילו אני שלחתי את אבא שלי לנסיעת מבחן על פיג'ו 407 ושאר המתחרות לפני שנסגר בזמנו על B4 כדי שיראה את התמונה המלאה]

אייל, אתה עושה את עצמך או שאתה מתעקש לפספס אותי לגמרי?

אבל תודה על הטיפ, אני אמסור אותו לאמא ואבא בהקדם האפשרי ואני יגיד להם שמומחה בשם אייל מקארזפורום הגה אותו.

מסור לאביך כל טוב ושיהנה מה-B4.

שבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תודה על הטיפ, אני אמסור אותו לאמא ואבא בהקדם האפשרי ואני יגיד להם שמומחה בשם אייל מקארזפורום הגה אותו.

שבת שלום.

+10 :king:

CITROEN XM V6 BVM AMBIANCE

CITROEN XM V6 BVA EXCLUCIVE

CITROEN XM TURBO CT BVA VSX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום.

:lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום.

הוא לא עושה את עצמו זה בא לו טבעי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, הC5 החדשה לא פחות ממדהימה.

איך בכלל ניתן להשוות את העיצוב שלה לB4 החדשה למאזדה 6 או לאוונסיס.

הבעיה היא בעיקר תמחורית.

הC5 עולה 180K בעוד האחרות זולות ממנה ב20K+.

ככה יהיה קשה לשבור את הסטיגמות.

ברכות על הרכישה, רכב מדהים.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום.

יפה... :lol::lol:

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...