Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו לוגאן (רכב שבעה מקומות)

mannys
שימו לב! השרשור הזה בן 5262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגיליון 283 (ספטמבר) של מגזין "אוטו" יש סקירה מאד ממצה של הרכב בגרסת 1.6 אוט', סה"כ המסקנה חיובית.

אם אתם לא מפחדים מרכב שבנוי בצורה קצת ספרטנית ומגיע מרומניה, לכו על זה בגדול! (תרתי משמע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, תודה לכל המגיבים

דבר שני, הלוגאן מגיע בארץ רק בבנזין 1.6, 16 שסתומים, הספק מירבי 105/5750 (סל"ד/כ"ס), מומנט מירבי 15/3750 (סל"ד/קג"מ) (יש אוטומאט וידני, אנחנו הולכים על הידני עם 5 הילוכים). זה חזק מספיק בשביל להניע אותו בצורה סבירה גם כשיש אנשים באוטו וגם בעליות?

אנחנו לא צריכים מכונית מרוץ, אבל גם לא רוצים לקנות עגלה...

המנוע הנ"ל הוא של המגאן? אם כן, אני לא רואה סיבה לבעיה עם חלקים גם אם יפסיקו יבוא. תקנו אותי אם אני טועה.

בנוסף, ממה שאנחנו הבנו, הפסקת הייבוא של מכוניות משפחתיות ללא בקרת יציבות היא מסוף, לא תחילת, 2010, ובכל מקרה, יכולים לרשום את זה כמסחרי, ולהמשיך לייבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוגאן יפסיק להמכר כאן מהראשון לינואר מאחר ואין לו בקרת יציבות.

חבל להשקיע.

שוב פעם.

מהראשון לינואר אין לוגאן.

לא נכון. היבואן הצטייד מראש במלאי לכמעט כל השנה והרכב בהחלט יימכר לאורך לא מעט חודשים ב-2010.

דבר שני, הלוגאן מגיע בארץ רק בבנזין 1.6, 16 שסתומים, הספק מירבי 105/5750 (סל"ד/כ"ס), מומנט מירבי 15/3750 (סל"ד/קג"מ) (יש אוטומאט וידני, אנחנו הולכים על הידני עם 5 הילוכים). זה חזק מספיק בשביל להניע אותו בצורה סבירה גם כשיש אנשים באוטו וגם בעליות?

בא.

לוגאן היא מכונית בסיסית ביותר, אבל אין חלופה עדיפה בתקציב (כרכב חדש!) לשבעה מקומות. בגיר ידני היא תהיה סבירה גם בעליות ועם משא מלא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. היבואן הצטייד מראש במלאי לכמעט כל השנה והרכב בהחלט יימכר לאורך לא מעט חודשים ב-2010.

בתור דגם 2009?

כי 2010 אסור למכור בלי ESP.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור דגם 2009?

כי 2010 אסור למכור בלי ESP.

אני יודע. היבואן יכול להחזיק במשך שנה מכוניות מבלי לבזבז עליהן יד. הוא קנה מראש הרבה לוגאנים וימכור אותם לאורך השנה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הנ"ל הוא של המגאן? אם כן, אני לא רואה סיבה לבעיה עם חלקים גם אם יפסיקו יבוא. תקנו אותי אם אני טועה.

בגרסא הידנית לא תהיה מעיית סחיבה, גם בעליות.

היבואן מחוייב לספק חלפים 7 שנים לפחות.

המנוע לא זהה למנוע של מגאן - הוא זהה למנוע של רנו סימבול שמיוצרת בטורקיה.

זה אחד ממגוון המנועים של רנו. במזרח אירופה ישנה לוגאן עם כמה מנועי בנזין - המנוע שהגיע לישראל (16V) הוא הכי חזק והכי מוצלח .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום,

אני גר ברומניה בענייני עבודה כבר שנתיים +

כשהגעתי לא רציתי להוציא הרבה על רכב כי לא ידעתי איך יתגלגלו פה העניינים.

רכשתי דאצ'יה לוגאן MCV 1.5DCI

אישית לא הלכתי על ה-7 מקומות שמרתי בגאז' גדול

0 תקלות

מיכל דלק פעם בחודש

גם רכב מלא באנשים וציוד אני מטפס לאיזור ההרים בלי להרגיש

צריך להכניס את הטורבו והכל בסדר הרכב לא מאבד כוח

יש הגבלה בכביש המהיר. אחרי 140-150 קמש מתחילים להרגיש שלא כדאי יותר.

אני מחכה בכליון עיניים לגרסאת אוטומט ואני עושה אפגרייד אולי לדאסטר. גם לאשתי אני מתכנן להחליף את הרכב לדאצ'יה חדשה.

מה שכן לא מומלצת למי שאוהב קצת סטיילץ אין לרכב פוזה.

לגבי גרסאת האוטומט יש רק בארץ 1.6 בנזין. כאן לא מוכרים.

אחרי הניסיון המוצלח אני נשאר עם דיזל. אחרי שמתרגלים לעבוד עם הטורבו ועם הדיליי בהתחלה, ממש תענוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, תודה לכולם על העצות והתגובות.

דבר שני, רק למקרה שיש מישהו שמתעניין ברכב, לקחנו אותו אתמול לנסיעת מבחן, והוא עבד מעולה. ניסינו עקיפה בכביש מהיר ואפילו על הילוך רביעי הוא הגיע בקלות ל120קמ"ש . אולי קצת רועש, אבל לא נורא.

אח"כ אספנו עוד כמה אנשים והוא טיפס יפה בעליה אפילו עם 6 מבוגרים באוטו ומזגן פועל בעוצמה מירבית. אולי הוא היה יכול להאיץ קצת יותר מהר, אבל סה"כ הגיע למהירות סבירה בהחלט בפרק זמן סביר.

כל הנ"ל הוא לגבי הגרסה הידנית, לא ניסינו את האוטומט. העדפנו ידני בגלל חיסכון בדלק וסיכוי קטן יותר לבעיות. מה גם שהוא מלכתחילה יותר זול וכרגע יש להם הנחה של 10K על הידני (מחיר אחרי הנחה 107K)

זה נכון שהאוטו לא "סטייל" אבל מבחינתנו זה לא שווה כסף.

סידור המושבים טוב יותר, הגיוני יותר ומרווח יותר מאשר בכל מיניואן אחר שראינו (מלבד הענקיים שזוללים טונות של דלק, וגם נוטים לבלאי גבוה בשל הכובד שלהם) . גם הנהיגה בו מאד נוחה, בכל גובה אפשרי של הנהג (אצלנו האישה בגובה 1.5 והבעל 1.9, כך שזה משמעותי)

שיהיה בהצלחה לכולם, ושוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...