Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה החדשה: סיכום מפורט- חודשיים ביחד

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נ.נ.ב. אני מקווה שאתה לא נוסע עדיין עם כיסויי המושבים שבתמונה...

לא, ברור שלא.. התמונות הללו צולמו שעה אחרי שיצאתי מהסוכנות. הניילונים הורדו מהרכב עוד באותו היום.

בתור אחד שיש לו את אותו דגם אבל ידני, זה הבדל עצום הגיר, יש לי בבית עוד אחת אוטומטית עם רמת אבזור אלגאנס.

הגיר האוטומטי שלהם טוב מאוד, זה הגיר האוטומטי הכי טוב שניתקלתי בו מכל גירסאות הטיפטרוניק למיניהם.

לתג מחיר שלו, אני חושב שאין לו מתחרים, אך נשים דברים בפרופורציות, ההתנהגות כביש שלו טובה מאוד, אך ביחס למתחרים.

הרכב הזה אינו מתיימר להיות עם התנהגות ספורטיבית בכלל, התאוצה שלו בסדר גמור, לא נפלתי מהכסא מהתאוצות שלו.

איכות התא נוסעים גבוהה.

VW יכלו להפיק יותר מהמנוע הזה, 1.6 עם 105 כ"ס זה לא להיט, כבר הונדה שיווקו בעבר בסיויק מנועי 1.6 עם 125 כ"ס ובמו פיתחו מנוע עם אותו נפח והספק 120 כ"ס (שנמצא ב 207, ב C4 ובמיני קופר), עוד פרט משמעותי - המנוע הזה יחסית אינו חסכוני מול המתחרות, הונדה סיויק עם מנוע 1.8 יותר חסכונית.

אם המנוע היה יותר חזק, אני חושב שהרכב הזה היה מס' אחד במכירות בקטגורית הסופר מיני.

אני מסכים עם כל מילה שכתבת, ולכך גם התכוונתי- גם אם זה לא מספיק ברור.

מצד שני אני הסתדרתי גם עם מנוע 1.4 8V עם 71 כ"ס של האונו, אז 16V עם 105 כ"ס זה מעל ומעבר בשבילי.

ממש השקעת, כל הכבוד.

המשפט שסימנתי נשמע לי מעט מתנשא והאמת שהוא די הצחיק אותי :) (בלי שום קשר לפאביה).

אני לא התכוונתי שהמשפט הזה יישמע מתנשא, וזאת לא היתה המטרה בכתיבתו. זה פשוט באמת מה שאני חושב, ברור שיהיו כאלה שיחלקו עליי.

לפעמים אנשים מדהימים אותי עם השטויות שהם עושים בשביל להוכיח לעצמם ולכולם שמה שהם קנו הוא הכי טוב. אני זוכר שרוני בעבר השתמש הרבה במונך הפסיכולוגי המדויק שנשמע כמו קללה.

אינני יודע באיזה מונח רוני השתמש, אבל אני לא צריך להוכיח לעצמי שום דבר. אני באמת חושב שמה שקניתי הוא הכי טוב. לפני חודשיים הייתי יכול לרכוש כל רכב אחר שהייתי חפץ בעיקרו, והגרנדה פונטו היתה חזק על הכוונת. בגלל שהפיאט משווקת עם תת אבזור ומנועים- ויתרתי עליה. הסוויפט והמאזדה 2 נפסלו בגלל העיצוב, העיצוב הזה מתאים לצעירים ולא בשבילי, אבל כרכב מדובר במכוניות מצויינות.

לכל מי שהעיר לגבי הק"מ הנמוך- הרכב בשימוש יום יומי, למעט ביום שבת שהוא לא זז. ביום חול הרכב עושה 6 ק"מ ביום, בשישי עושה 3 ק"מ, בשבת 0 ק"מ. לפעמים אני נוסע איתו כל מיני נסיעות מעבר לזה, בכל אופן הממוצע שלי לשנה הוא 4000 ק"מ ולרוב גם מתחת לזה. עם האונו היתי עושה יותר בזכות מפגשי וטיולי מועדון פיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה נכון, אני אולי העד הראשי שהרכב של אוראל באמת עובר התעללות. ולא קטנה, גדולה וקשה מאוד.

תא הנוסעים באמת מרגיש מאוד נוח, חוץ מכמה זמזומים פה ושם הכל בסדר והכל נעים לעין ולמגע.

הרכב נוסע טוב מאוד, ורעש המנוע נסבל ועוד איך. במיוחד בסל"ד גבוהה שם אתה מרגיש ב"מיני למבורגיני" ;) (בצחוק,כן?)

אז אפשר להגיד שבאמת סקודה פאביה היא באמת התמורה הכי טובה לכסף, אבל על טעם וריח אין להתווכח.

שבת שלום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סקירה מדויקת ואובייקטיבית :shock:

. אני זוכר שרוני בעבר השתמש הרבה במונך הפסיכולוגי המדויק שנשמע כמו קללה.

).

אוטוסוגסטיה

אבל כאן זה פשוט עקב חוסר הכרה של דברים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו את אותו דגם אבל ידני, זה הבדל עצום הגיר, יש לי בבית עוד אחת אוטומטית עם רמת אבזור אלגאנס.

הגיר האוטומטי שלהם טוב מאוד, זה הגיר האוטומטי הכי טוב שניתקלתי בו מכל גירסאות הטיפטרוניק למיניהם.

לתג מחיר שלו, אני חושב שאין לו מתחרים, אך נשים דברים בפרופורציות, ההתנהגות כביש שלו טובה מאוד, אך ביחס למתחרים.

הרכב הזה אינו מתיימר להיות עם התנהגות ספורטיבית בכלל, התאוצה שלו בסדר גמור, לא נפלתי מהכסא מהתאוצות שלו.

איכות התא נוסעים גבוהה.

VW יכלו להפיק יותר מהמנוע הזה, 1.6 עם 105 כ"ס זה לא להיט, כבר הונדה שיווקו בעבר בסיויק מנועי 1.6 עם 125 כ"ס ובמו פיתחו מנוע עם אותו נפח והספק 120 כ"ס (שנמצא ב 207, ב C4 ובמיני קופר), עוד פרט משמעותי - המנוע הזה יחסית אינו חסכוני מול המתחרות, הונדה סיויק עם מנוע 1.8 יותר חסכונית.

אם המנוע היה יותר חזק, אני חושב שהרכב הזה היה מס' אחד במכירות בקטגורית הסופר מיני.

מתחרות ?! :lol: ממתי בדיוק הסיביק מתחרה בפאביה? איך אתה משווה סופר מיני למשפחתית הסיביק כמה רמות מעל לפאביה, על מה כל ההתלהבות הרבה מהפאביה? סך הכל עוד סופר מיני כמו שאר הרכבים הרגילים היא לא שונה במשהו משאר רכבי העדר מלבד " וואו תיראו איזה מגניבה אני עם גג לבן מועתק מהמיני "

וכן בהחלט מגיעה להונדה מילה טובה על המנוע 1.8 , ביצועים מעולים ביחד עם חיסכון מעולה בדלק וביצועים זריזים ביחס למתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום חול הרכב עושה 6 ק"מ ביום, בשישי עושה 3 ק"מ, בשבת 0 ק"מ.

הממוצע שלי לשנה הוא 4000 ק"מ ולרוב גם מתחת לזה

חבל על הכסף... בשביל זה ממש לא כדאי להחזיק רכב (לא כל שכן לקנות רכב חדש מהסוכנות).

בהצלחה ותהנה מהרכב, כמה שאפשר

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שהעיר לגבי הק"מ הנמוך- הרכב בשימוש יום יומי, למעט ביום שבת שהוא לא זז. ביום חול הרכב עושה 6 ק"מ ביום, בשישי עושה 3 ק"מ, בשבת 0 ק"מ. לפעמים אני נוסע איתו כל מיני נסיעות מעבר לזה, בכל אופן הממוצע שלי לשנה הוא 4000 ק"מ ולרוב גם מתחת לזה.

6 ק"מ ליום (חול) ?

מכיוון שאני מניח שזה הלוך חזור ולפחות עם כיבוי מנוע אחד באמצע...האוטו שלך בקושי נוסע!

אפשר אפילו לומר שהמנוע בקושי מגיע לטמפרטורת עבודה והנסיעה כבר נגמרת.

תתחיל ליסוע איתו, לפחות תעשה איזו נסיעה ארוכה או שתיים כדי לגמור את ההרצה.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרחקים כאלה הייתי משתמש באופניים,

לנסר 08, שיצאה מהסוכנות לפני שנה ו-10 יום, גמעה אתמול 23 אלף קילומטר ועוד אלפי קילומטרים בעתיד.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת סקירה מקיפה. בשורה התחתונה - העיקר שאתה נהנה.

אני אישית הייתי מעדיף את האלגנס עם האינטיריור הבהיר. נכון שבספורט החישוקים יפים הרבה יותר והמושבים תומכים יותר, אבל כל השחור הזה בפנים מוגזם וממעיט בערך הרכב (ידיות הדלתות ופתחי האוורור הצבועים בצבע כסוך ממש לא תורמים לנושא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכסף... בשביל זה ממש לא כדאי להחזיק רכב (לא כל שכן לקנות רכב חדש מהסוכנות).

בהצלחה ותהנה מהרכב, כמה שאפשר

מצטרף. אין שום הצדקה כלכלית להחזיק רכב חדש בשביל נסועה כזאת, אלא אם השיקול הכלכלי הוא לא שיקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחרות ?! :lol: ממתי בדיוק הסיביק מתחרה בפאביה? איך אתה משווה סופר מיני למשפחתית הסיביק כמה רמות מעל לפאביה, על מה כל ההתלהבות הרבה מהפאביה? סך הכל עוד סופר מיני כמו שאר הרכבים הרגילים היא לא שונה במשהו משאר רכבי העדר מלבד " וואו תיראו איזה מגניבה אני עם גג לבן מועתק מהמיני "

וכן בהחלט מגיעה להונדה מילה טובה על המנוע 1.8 , ביצועים מעולים ביחד עם חיסכון מעולה בדלק וביצועים זריזים ביחס למתחרות.

מה קשור?

אני דיברתי בכללי על המנוע של VW, וכן המנוע הזה גם נמצא בגולף, אז גולף כן מתחרה של הסיויק.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שביט, קינג קרימזון ?? :shock:

כן!! why not?

43 דקות מופלאות של מוזיקה איכותית ומעניינת. רק ללחוץ פליי ולתת לו לרוץ עד הסוף, מבלי לדלג על שנייה אחת.

(אין כמו אוף טופיק על הבוקר)

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף. אין שום הצדקה כלכלית להחזיק רכב חדש בשביל נסועה כזאת, אלא אם השיקול הכלכלי הוא לא שיקול.

בהחלט צודק , לרכוש רכב של 100K ל 4000 ק"מ בשנה ?

מבחינתי באופן אישי חבל על הכסף, בחצי מהסכום ניתן היה לרכוש רכב אשר יתן את אותה יכולת אולי ללא הריח של הרכב החדש...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...