Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אמר MDC ולא קיבל?

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל אופן' date=' שיהיה בהצלחה לכל המתחרים, ובעיקר לקוזמה - תן בראש לכל הרנואים והמזדות!! העם בהולנד אתך!![/quote']

:evil: (מה גם שהוא כמוך, לא ממש צריך לעבוד קשה מחר)

נ.ב. אתה מודע לזה שהוא אמור/היה אמור להיות על רנו ? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא... לא הייתי מודע לזה...

ראיתי תמונות שלו באימון עם 205 אז הנחתי שהכל כרגיל.

אתה מוכרח להודות שהרבה יותר כיף לראות 205 בת 15 או יותר משאירה אבק למכוניות הרבה יותר חדשות וחזקות.

בהצלחה גם לך בטבילת האש הראשונה של הצעצוע החדש!

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספרים לי שאם יואל לא עולה על הפודיום (אני מקווה שהוא מתחרה), אז לא צריך קרונין שיתחרה על מנת שקרונין יקח את האליפות, מאחר וממשיכים את הניקוד מעונת החורף הקודם :-P

וכמובן שאני מאחל ליואל שהוא יהיה על הפודיום, ורצוי בראשו - בכל זאת אחת הנצחונות שלי ב WMDC היתה עם האוטו שלו.

בכל אופן, שיהיה בהצלחה לכל המתחרים, ובעיקר לקוזמה - תן בראש לכל הרנואים והמזדות!! העם בהולנד אתך!!

ג'רמי תודה, אבל זה לא עזר. הגעתי חמישי.

כנראה שחוסר האימון עשה את שלו, לא הייתי מספיק טוב. אין תירוצים.

לפחות הצלחתי לעלות לגמר, מה שאומר שאני מקום שני בליגה. ואתה מקום ראשון, מצחיק לא?

אדם הגיע מקום שלישי היום עם האוטו הקודם שלך.

בכל מקרה היה נהדר לחזור למסלול. היה חסר.

צריך להתאמן ולנסות לחזור לבצע זמנים טובים.

תודה לכל מי שהיה קשור לאירוע.

תודה למסלולים.

תודה לספונסור, מוסך פרומוטורס רעננה.

יואל

יואל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שיגיעו תמונות טובות באמת מהצלמים עם התותחים הכבדים, הנה כמה תמונות ראשונות מהמצלמה שלי.

IMG_4935.JPG

IMG_4956.JPG

IMG_4962.JPG

IMG_4973.JPG

IMG_5001.JPG

IMG_5007.JPG

IMG_5000.JPG

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מדהים .........

כל הכבוד למסלולים היה מסלול סוף !

המון תודה לספונסר שלי קיה על הפרו סיד ובמיוחד ליהודה ורועי על העזרה .

היה באמת 10 אני מצפה לראות המון תמונות מכל הצלמים.

תודה לכל החברים שבאו ותמכו נפשית

שלכם לבנתיים.

משה זיטמן " קיה פרוסיד "

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מהאירוע. היה כיף מאוד וכל הכבוד למסלולים על הארגון ולקרסו ו-PIT STOP על החסות אבל אי אפשר בלי קצת הרבה ביקורת. נתחיל מזה שעשו לי בעיות על הצמיגים. נכון שזו אשמתי שלא קראתי את התקנון אבל הצמיגים שלי ממש לא מוגדרים סליקס אלא ALL SEASON ורק בגלל שיש להם תרד של 140 אז הם מוגדרים כסליקס (לפי התקנון). אני מוכן להביא אישור מצמיגי מטלון שהתקינו לי אותם שהם ממש לא צמיגי סליקס. יש לי בבית את הסט גאנטים המקוריים על צמיגי SP9000 עליהם, אם הייתי יודע הייתי בא אתם. אני לקחתי את זה פחות קשה משאר המתחרים שעשו להם בעיות על הצמיגים מכיוון שאני באתי להנות ולא לקחת פודיום ולכן לאחר שסיכמתי עם השופטים שגם אם אני לוקח מקום ראשון (ולא הייתי אפילו קרוב לשם) אני לא עולה לגמר.

נמשיך עם זה שהמסלול היה מאוד מבלבל, הרבה נהגים טעו, גם כאלה עם הרבה יותר ניסיון ממני בג'ימיקאנות.

הפרסה בסוף הייתה ממש מיותרת וגרמה בעיות להרבה רכבים. המסלול עשה חסד עם רכבים קטנים וקלילים ועובדה ששלושת הפיינליסטים בקטגוריה הפתוחה היו מיני קופר S, פיז'ו 205 GTI ו-106 ראלי דור ראשון כאשר הם מתחרים ברנו קליאו ספורט ממגוון הדורות, מיאטה NC, סיוויק טייפ R, מגאן ספורט חדשה וכו'.

אני הלכתי ישר עם תחילת הסבב השלישי של המפלצות, אני בטוח שהם יתקשו אפילו יותר מאתנו (קטגוריה הפתוחה) על המסלול הזה (כי אין כמעט שום מקום שיתן יתרון לרכבים חזקים יותר או אוחזים יותר, הכל תלוי באיך האוטו משנה כיוון ומה לעשות שפה יש יתרון אדיר לרכבים קטנים וקלים).

לסיום, אני רק רוצה להגיד כל הכבוד לכל הקשישות שבאו להתחרות (גולף GTI MK2, פיאט 127 ספורט ואלפא ספיידר). כתור בעלים של 5 רכבי אספנות, היה פשוט תענוג לראות אותכם על המסלול ולא משנה איזה תוצאה/מקום הישגתם.

וכמובן שוב, תודה לכל המארגנים ונותני החסות, למרות שיש טיפה טעם מר בפה ותחושת אכזבה (על המחיר ותוואי המסלול) אני שמח שאתם שומרים על טיפ טיפה מסורת של ספורט מוטורי פה בארץ.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיה מדהים!!

מיליון תודות לראם סמואל ובי"ס מסלולים ולרנו שהחזירו אותנו לאספלט smiley32.gif

גידי הכין לנו מסלול מאתגר בטירוף smiley32.gifsmiley32.gifsmiley32.gif

לכל הצוות על ארוע בלתי נשכח smiley32.gif

ברכות לעידן #1 במקצה הבימבות ולאלןף הארץ בפעם השניה מררררר שרון קוזמה!!

למפלצות לא נשארתי עד הסוף אז ספרו ספרו icon_lol.gificon_lol.gif

ואם מישהו צילם את הסקנדנבית השחורה שקצת נסחפה לה, אשמח לראות smiley20.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

174M4R וצביקה פיקה, תודה רבה על התמונות. אני אודה מאוד לכל הצלמים שהיו באירוע אם תוכלו להעביר לי למייל (שמופיע בפרופיל שלי) את כל התמונות של הקליאו שלי (הבורדו עם הגאנטים כוורת). אני בקרוב נפרד מהאוטו בצער רב ואני צריך איזה תמונת אקשן שתשאר לי למזכרת.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מרענן לחזור להתחרות. תודה למסלולים על האירוח!

אם אפשר, אשמח לתמונות של מיאטה NC כחולה (תזהו אותה בעזרת צמיגי הסליקס האימתניים המורכבים עליה).

כמו כן, אשמח לקבל אישור מהצלמים להשתמש בתמונות שלהם (עם קרדיט, כמובן) עבור אתר האינטרנט של מגזין אוטו.

תודה

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע חזרתי מהאירוע. היה כיף מאוד וכל הכבוד למסלולים על הארגון ולקרסו ו-PIT STOP על החסות אבל אי אפשר בלי קצת הרבה ביקורת. נתחיל מזה שעשו לי בעיות על הצמיגים. נכון שזו אשמתי שלא קראתי את התקנון אבל הצמיגים שלי ממש לא מוגדרים סליקס אלא ALL SEASON ורק בגלל שיש להם תרד של 140 אז הם מוגדרים כסליקס (לפי התקנון). אני מוכן להביא אישור מצמיגי מטלון שהתקינו לי אותם שהם ממש לא צמיגי סליקס. יש לי בבית את הסט גאנטים המקוריים על צמיגי SP9000 עליהם, אם הייתי יודע הייתי בא אתם. אני לקחתי את זה פחות קשה משאר המתחרים שעשו להם בעיות על הצמיגים מכיוון שאני באתי להנות ולא לקחת פודיום ולכן לאחר שסיכמתי עם השופטים שגם אם אני לוקח מקום ראשון (ולא הייתי אפילו קרוב לשם) אני לא עולה לגמר.

נמשיך עם זה שהמסלול היה מאוד מבלבל, הרבה נהגים טעו, גם כאלה עם הרבה יותר ניסיון ממני בג'ימיקאנות.

הפרסה בסוף הייתה ממש מיותרת וגרמה בעיות להרבה רכבים. המסלול עשה חסד עם רכבים קטנים וקלילים ועובדה ששלושת הפיינליסטים בקטגוריה הפתוחה היו מיני קופר S, פיז'ו 205 GTI ו-106 ראלי דור ראשון כאשר הם מתחרים ברנו קליאו ספורט ממגוון הדורות, מיאטה NC, סיוויק טייפ R, מגאן ספורט חדשה וכו'.

אני הלכתי ישר עם תחילת הסבב השלישי של המפלצות, אני בטוח שהם יתקשו אפילו יותר מאתנו (קטגוריה הפתוחה) על המסלול הזה (כי אין כמעט שום מקום שיתן יתרון לרכבים חזקים יותר או אוחזים יותר, הכל תלוי באיך האוטו משנה כיוון ומה לעשות שפה יש יתרון אדיר לרכבים קטנים וקלים).

לסיום, אני רק רוצה להגיד כל הכבוד לכל הקשישות שבאו להתחרות (גולף GTI MK2, פיאט 127 ספורט ואלפא ספיידר). כתור בעלים של 5 רכבי אספנות, היה פשוט תענוג לראות אותכם על המסלול ולא משנה איזה תוצאה/מקום הישגתם.

וכמובן שוב, תודה לכל המארגנים ונותני החסות, למרות שיש טיפה טעם מר בפה ותחושת אכזבה (על המחיר ותוואי המסלול) אני שמח שאתם שומרים על טיפ טיפה מסורת של ספורט מוטורי פה בארץ.

לא מסכים איתך בקשר ליתרון של הרכבים הקטנים והקלים בהכרח, ולראיה - בקטגורייה של ה-1600, ב2 המדידות הראשונות מקום ראשון לקח מורן גוט עם המאזדה 3, אם לא הייתי פוסל - אני הייתי מקום שני עם הקורולה (אני והרובוט).

אח"כ הגיעו ה-106ים (עידן, אדם ויואל). לא יודע מה היה בגמר..נאלצתי ללכת.

t.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מורן גוט הוכיח שוב מעבר לכל ספק שזה לא האוטו - זה הנהג. אותו דבר עם קוזמה, כמובן. כל הכבוד לשניהם!

וכמובן - כל הכבוד למנצחים! :mm_yeah:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...