Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אמר MDC ולא קיבל?

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אמנם הגעתי רק למפלצות (לימודים... :-( )

אבל מצ"ב מס' תמונות. (כמעט לכולם יש עוד תמונות, רק פחות אטרקטיביות)

מי שרוצה את תמונת המקור (ולא את המוקטנות שכאן - נא לפנות בהודעה פרטית)

טל.

DSC_6094.JPG

DSC_6097.JPG

DSC_6106.JPG

DSC_6108.JPG

DSC_6112.JPG

DSC_6116.JPG

DSC_6121.JPG

DSC_6127.JPG

אל תעבור על החוק! עברת - אל תתפס! נתפסת - אל תודה! הודית - אל תחתום! חתמת - אל תתפלא!

זהו! אין יותר מאזדה :cry: (או אוטו בכלל :shock: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 327
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שבת שלום

אני קורא בעיון את כל הבקרות והטענות שהועלו כאן , וכמי שהיה החלוץ בארגון אירועים אלו, אני שמח לראות שיש התעניינות רבה ושהחבר'ה לוקחים את העניין ברצינות ומנסים להתמקצע בניתוח הבעייה האישית של כל אחד ואחד !

צמיגים-סליקס כן,לא? מודד-בודד,עם גיבוי? מדריך ברכב-למה? מערכת למדידת זמנים-למה לא היתה? מקצים- 3 ברצף,2+1? לוח זמנים-עמדו,לא עמדו? מחיר-יקר או לא? מסלול-מאתגר,מתסכל,לא לטעמי,לא מתאים לסגנון הנהיגה שלי,מתאים רק ל-106? וכו' וכו' .......

רבותי , מי שלא עושה לא טועה !! אני מעדיף שיטעו ויעשו !!

אני יכול להבין את מה שנכתב בכל הנושאים שהועלו , אולם זו לא הפעם הראשונה שהתגובות משקפות בדרך כלל דרך את התוצאה שהשיג אותו מבקר !!

אני חייב לסייג את דבריי לגבי אלה המעטים שיודעים להתעלות ולהגיב ביושר ושלא מאשימים את המארגן בכשלונו !

אני מסכים שהיו דברים חריגים ואתייחס אליהם :

צמיגים - אני לא בקיא בסוגייה,לכן כאשר ראם שאל את דעתי הפנתי אותו לאופיר מ"טייר קלאב" שהיה נוכח ואמרתי שאל לנו ,המשתתפים ,לקבוע עבור מתחרה אחר !! אני מבין מדברי ניב ורוני שכך היה בשנה שעברה ולכן הדברים צריכים להיות כתובים בתקנון בצורה ברורה שיינתן פירוש אחר !! עצתי לעתיד - איו לאפשר שימוש בצמיגי סליקס בכלל , הדבר מהווה בעייה רצינית לצעירים(בדרך כלל) שאין בידם הממון לכך !! אם זה ספורט עממי , תרדו מזה ונפסיק את "מירוץ החימוש" לטובת כולם !!

יהיו כאלו שירצו מאוד -פיתחו קבוצה נפרדת אחת בה מותר הכל ללא הגבלה !!

אני בהחלט מזדהה עם דבריו של ניר מי-פז על דברי רוני שטרן בנושא !

מדריך באוטו והעדר מערכת זמנים אלקטרונית - הבנתי שזה נעשה על מנת שהמשטרה לא תוכל לטעון שזו תחרות לכל דבר ,וקראו לזה אימון עם מדריך וכו'.. הייתם מעדיפים שיגיע שוטר ויבטל האירוע ??

מודד בודד - כאן אני מסכים שבמדידה ידנית חובה להעמיד מודד נוסף לגיבוי .

3 מקצים ברצף - בגלל האיחורים , סברו שהדבר יקצר זמנים ,אולם לאחר שיחה קצרה עם עודד וגידי, הבינו השניים שהדבר לא יועיל ושהמתחרים הראשונים יפגעו ,וחזרו בהם מייד ויש לברכם על כך .

עמידה בלוח זמנים - יש בהחלט מקום לשיפור, היו מריחות זמן מיותרות ויש לשים לב לכך, אחרת הקהל יעזוב מוקדם.

מחיר - אין להתערב בשיקולים אלו, יקר ? אל תרשם !!

מסלול - זה דבר שלא מובן לי ! אתם פעם ראיתם שכולם מרוצים ?? יש בהחלט חובה על המארגנים לשנות את אופי המסלול מידי פעם כך שזה ירצה את כולם ,על מנת שכל אחד יוכל לבוא לידי ביטוי ! איזה מין ספורטאים אתם ? קוטרים ! מה הטעם במסלול מהיר ללא אתגרים , שרק המכוניות הגדולות והחזקות יכולת להרשים ? אני חוזר למושג "ספורט עממי"!

CASPER-הגדיל להסביר זאת ,דווקא זה שקיטר הכי הרבה בנושא זה- ואני מצטט " החוכמה והאתגר היא לנצח גם במסלולים שאתה לא אוהב או שפחות מתאים לנהיגה ולניסיון שלך."

מצד שני הוא כתב -"האמת, ברגע שיכולתי היום להוציא את האוטו מהמתחם ולעוף משם...עשיתי זאת. לא היה לי אפילו חשק להשאר לראות את המפלצות. אולי יש כאלה שיראו בזה הגזמה...אבל זו דעתי."

קצת קשה לי לקרוא הניתוח המקצועי והנכון שלך ומאידך הבעת כעס ותסכול ולהפוך את זה לבקרת !!

יש אימונים כדי ללמוד לעשות פרסה ,עם או בלי בלם יד !!

ברכות לכל המנצחים והאלופים !

תודה מיוחדת ליובל ועומר ניר הוד על הנדיבות שאפשרה לי להתחרות ולהנות!

כל הכבוד למשפחת משה אנגלברג על הרוח הספורטיבית !

כל הכבוד למורן גוט על התוצאה המדהימה שלו במזדה (4X4 -WRC):-o

לבחור שניצח בפתוחה עם המיני - נהיגה מרשימה !

לגל מדאלי- מצטער בשבילך על האכזבה, אני יודע שאתה ספורטאי למופת ותדע להבא להראות מה אתה שווה !

לניר מי-פז,קובי כהן,רוני שטרן,ניב וכל התותחים המוכרים - יהיו עוד הרבה אירועים שבהם תזרחו שוב, אלו כללי המשחק !!

תודה לגידי דרור ולכל צוות מסלולים על העשייה!

בתקווה לעונה חדשה ומסודרת !!

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל michelmg sign0133.gif

על תגובתך

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

אם אני הצלחתי לתמרן את הסקנדינבית האוטומטית העצומה בלי לנגוע באף קונוס בקצת יותר מ 44 שניות, ועוד איזה מיצובישי עשה זאת ב 38.09 (!!) זה ממש לא היה מסלול רק ל 106. או שאולי פשוט מכוניות שחורות עושות זאת הכי טוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק כמה תודות לספונסרים שלי, שבלעדיהם כנראה לי היינו מצליחים לעשות את אשר עשינו.

מרכז הצמיג - הרצליה.

EFOD ו - T.C.O - ציוד למחנאות ולחיילים

וכמובן - ל - TIG Motorsport (אילן וטמיר) הנצחון הוא שלכם, אני רק מסובב את ההגה אתם מניעים את כל השאר.

תודה לכם !

TIG Motorsport - כשחלומות ומציאות נפגשים

רחוב החורטים 6, חולון. 03-5566608

http://www.tig-motorsport.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל michelmg sign0133.gif

על תגובתך

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

אם אני הצלחתי לתמרן את הסקנדינבית האוטומטית העצומה בלי לנגוע באף קונוס בקצת יותר מ 44 שניות, ועוד איזה מיצובישי עשה זאת ב 38.09 (!!) זה ממש לא היה מסלול רק ל 106. או שאולי פשוט מכוניות שחורות עושות זאת הכי טוב :lol:

צודק , וכל הכבוד על הביצועים שהפגנת !

אתה באמת התשובה והדוגמה לכל המקטרים על אופי המסלול!

מישל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

רבותי , מי שלא עושה לא טועה !! אני מעדיף שיטעו ויעשו !!

אני יכול להבין את מה שנכתב בכל הנושאים שהועלו , אולם זו לא הפעם הראשונה שהתגובות משקפות בדרך כלל דרך את התוצאה שהשיג אותו מבקר !!

צמיגים - אני לא בקיא בסוגייה,לכן כאשר ראם שאל את דעתי הפנתי אותו לאופיר מ"טייר קלאב" שהיה נוכח ואמרתי שאל לנו ,המשתתפים ,לקבוע עבור מתחרה אחר !! אני מבין מדברי ניב ורוני שכך היה בשנה שעברה ולכן הדברים צריכים להיות כתובים בתקנון בצורה ברורה שיינתן פירוש אחר !! עצתי לעתיד - איו לאפשר שימוש בצמיגי סליקס בכלל , הדבר מהווה בעייה רצינית לצעירים(בדרך כלל) שאין בידם הממון לכך !! אם זה ספורט עממי , תרדו מזה ונפסיק את "מירוץ החימוש" לטובת כולם !!

יהיו כאלו שירצו מאוד -פיתחו קבוצה נפרדת אחת בה מותר הכל ללא הגבלה !!

אני בהחלט מזדהה עם דבריו של ניר מי-פז על דברי רוני שטרן בנושא !

מישל

מישל - כמה הערות:

1. דווקא התגובות שלי לא משקפות את התוצאה שלי - אני מאוד מרוצה מעצמי שעליתי לגמר - זה בעניי היישג ענק עם כל הנהגים המצויינים שהיו נוכחים. אין לי שום הרגשה שבגלל הדברים שעשו מסלולים אני פישלתי או הוצאתי תוצאה פחות טובה - עליתי לגמר בזכות, פסלתי בגמר בזכות והגעתי למקום החמישי שלי בזכות :-)

2. מי שלא עושה לא מפשל - אבל פה נעשתה הליכה רצינית אחורה לעומת הארועים הקודמים. לצערי האתר הישן של מסלולים ירד מהאוויר - ככה שלא ניתן להוכיח כי גם בתקנונים הקודמים היה רשום TW 200 כתנאי סף. בפועל אני יכול להצהיר שאין הרבה הבדל בין הגודייר F1, הטויו T1R, הפאלקן אזניס והדירזה Z1 וכן הלאה. בגימקנה שעשינו לפני זמן רב הגיעו רכבים שנעולים בצמיגים הנ"ל בהפרש של 0.11 שניות מהמקום הראשון עד החמישי (לאחר 11 מקצים - ככה שהיה זמן לבצע את המסלול כמעט מושלם - כל הרכבים הינם מיאטות משנתונים שונים).

מה שנעשה בפועל היה יוצא דופן שאין כמותו בעולם הגימקנות והמרוצים - תבדוק את הקישורים שהבאתי בעמוד הקודם - תראה לי על צמיד אחד שהוא סמי סליקס. כדי לעזור לך - צמיגי סמי סליקס מוגדרים בתור צמיגים ליום מסלול ב אתרים בחו"ל.

ניר - האוטו אולי חדש אבל אתה יכול להשוות את התוצאות של רוני לשלי - עם ה"סליקס" הוא הוציא במוקדמות תוצאה שנמוכה משלי ב 0.1 שניות, שאני כמובן מצוייד בצמיגים חוקיים ואת ההפרש הזעיר ניתן לשם על הכרות הרכב או סתם מזל.

בקיצור - התוצאה שלי לא השתנתה עקב דבר שנעשה בתחרות, אבל אני מוחה על הרשלנות שבא נעשו הדברים הפעם ועל חוסר המקצועיות שלא מאפיין את מסלולים. אני - בניגוד לרובכם - לא מוכן לשתוק שאני רואה את הדברים האלו, גם אם הם השפיעו על אחרים ולא עלי (ההשפעה היחידה הייתה על רוני ומישל)

אחרי העונה הראשונה היה רעש גדול על הצמיגים שקבע את איסור הסמי סליקס, בתחילת העונה השניה היה הרעש השני שקבע את החוקים שהיו קיימים עד אתמול. עכשיו צריך שוב לעשות סדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר - אין להתערב בשיקולים אלו, יקר ? אל תרשם !!

מסלול - זה דבר שלא מובן לי ! אתם פעם ראיתם שכולם מרוצים ?? יש בהחלט חובה על המארגנים לשנות את אופי המסלול מידי פעם כך שזה ירצה את כולם ,על מנת שכל אחד יוכל לבוא לידי ביטוי ! איזה מין ספורטאים אתם ? קוטרים ! מה הטעם במסלול מהיר ללא אתגרים , שרק המכוניות הגדולות והחזקות יכולת להרשים ? אני חוזר למושג "ספורט עממי"!

CASPER-הגדיל להסביר זאת ,דווקא זה שקיטר הכי הרבה בנושא זה- ואני מצטט " החוכמה והאתגר היא לנצח גם במסלולים שאתה לא אוהב או שפחות מתאים לנהיגה ולניסיון שלך."

מצד שני הוא כתב -"האמת, ברגע שיכולתי היום להוציא את האוטו מהמתחם ולעוף משם...עשיתי זאת. לא היה לי אפילו חשק להשאר לראות את המפלצות. אולי יש כאלה שיראו בזה הגזמה...אבל זו דעתי."

קצת קשה לי לקרוא הניתוח המקצועי והנכון שלך ומאידך הבעת כעס ותסכול ולהפוך את זה לבקרת !!

יש אימונים כדי ללמוד לעשות פרסה ,עם או בלי בלם יד !!

מישל, זה ש"שם המשחק" באירועים האלו מוכר ומובן לי עדיין לא משנה את העובדה שעבורי אישית האירוע היה מאכזב. אפשר לקחת את ההתרשמות האישית שלי מהאירוע למקום של "לא הלך לו אז הוא מקטר", אבל גם אפשר לקחת את זה למקום של דעה אישית מבעל ניסיון שחושב שמסלול קשה מדי מוציא לפעמים את החשק והזרימה של התחרות.

מישל, בכל עונת MDC הראשונה נהנתי מאוד מכל אירוע גם אם לא הגעתי לגמר אפילו פעם אחת. נהנתי מהאירוע, מהמסלול, מהאתגר, מהאוירה בין המתחרים, מהקהל ומעצם קיום האירוע.

אתמול פחות נהנתי וזה בעיקר מהמסלול עצמו כי כל רוב האלמנטים מהם נהנתי בעבר, היו קיימים גם הפעם.

הדברים שאני כותב הוא בפירוש ביקורת בונה ולא ביקורת אחרת, מותר לי. אני מאמין שצוות מסלולים יודע לקחת את הדברים שלי מהמקום הנכון ולא ממקום אחר, הם יודעים כמה שאני מעריך אותם על פועלם.

ביקורת בונה כדי שהמסלולים שנראה בעתיד לא יהיו אוסף של פרסות, סלאלומים צפופים במהירות נמוכה (ברור לי שחלק מהתואי הוא משיקולי מגבלות המגרש) רוורסים וכו'.

אני לא כועס על אף אחד, אני אומר את מה שאני חושב כמו שהם בלי כביסת מילים. פשוט פחות נהנתי אתמול, קרה קורה ויקרה לכולם.

אימונים לאיך עושים פרסה עם או בלי בלם יד- בקליאו הבלם יד מעפן מהמפעל, הוא פשוט לא נועל את האחוריים כשהאוטו בתנועה. עכשיו תסביר לי איך אפשר לקחת את הפרסה ההיא בצורה מהירה בלי לפגוע בקונוסים? זריקת האוטו במהירות גבוהה יחסית עם העברת משקל חריפה לא רלבנטית למסלול של אתמול...לא היתה מהירות ולא היה space ל"זריקת כוח" כזו.

האפשרות השניה היא לקחת את הפרסה רחב מאוד, אבל זה דופק את הזמנים אנושות!

אני באמת שואל מתוך מקום של רצון ללמוד, יש לי הרבה ממה ללמוד ממך (אני פאקינג ראיתי אותך מהטריבונה הטבעית באשקלון כשהייתי בגיל חד סיפרתי). אשמח לטיפים מקוונים עד כמה שזה אפשרי.

והמחיר...תמיד חשבתי ש-250 ש"ח עבור סיבוב הכרות ושתי מדידות זה לא בדיוק העסקה הכי טובה בעיר. כשמצטרף לכך מסלול שלא נהנתי בו תחושת העדר התמורה אצלי אישית מתחזקת. בגלל העדר אלטרנטיבה אני נרשם וארשם לאירועים במחיר הזה, אבל עצם ההרשמה שלי לאירועים לא הופכת את המחיר לאטרקטיבי בעיני. תקרא לזה צרכנות לא נבונה מצידי, אבל זה המצב...שוב, אין הרבה אלטרנטיבות. יש כאלו שדוגלים בגישה של "שילמת? תשתוק!". אני לא אחד מאלו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מאמין על התגובות

אני מחזק את מישל בתגובה וגם את אריק אני חושב שהמסלול היה מדהים כל העונה הקודמת היתה משחק ילדים

ואפשר לראות את זה לפי מספר הפסילות של הנהגים . להתאמן בערד או בנס הרים לא תמיד אומר שאתה יודע לנהוג.

תפסיקו כבר עם הסוגיה של הצימיגים מעל חצי שנה לא היה ארוע.

אני מבין את כל השיקולים של מסלולים ואני מוכן להתחייב שאף אחד מהם לא היה בשביל לפגוע בנהגים.

אפשר במקום לריב על הצמיגים לדרוש הבהרות לעונה הקרובה שהלוואי ותבוא .....

אני מקווה שנמשיך לראות מסלולים קשים אף יותר בעתיד .

אי אפשר לעשות ארוע שכולם יהיו מרוצים כמו שבכל אולם קולנוע לא כולם יהנו מהסרט .

אבל באמת תשמרו אכזבות בלב ותפרגנו לכל מי שעושים ארועים ולא משנה איזה.

כספר ידידי גם גיא אמודי מעולם לא משך בלם יד בארוע אבל אתמול הוא עשה את הפרסה בצורה מדהימה ונוגדת

את ההגיון לעשות קשת רחבה ואני בטוח שזה לא קל באיבו .

כספר תנסה לארגן ארוע ברמה כזאת לפי כל החוקים ( אמבולנס ,גדר ) ונראה לאיזה עלות אתה תגיע.

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...