Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אמר MDC ולא קיבל?

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 327
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צמיגים - אני לא בקיא בסוגייה,לכן כאשר ראם שאל את דעתי הפנתי אותו לאופיר מ"טייר קלאב" שהיה נוכח ואמרתי שאל לנו ,המשתתפים ,לקבוע עבור מתחרה אחר !! אני מבין מדברי ניב ורוני שכך היה בשנה שעברה ולכן הדברים צריכים להיות כתובים בתקנון בצורה ברורה שיינתן פירוש אחר !! עצתי לעתיד - איו לאפשר שימוש בצמיגי סליקס בכלל , הדבר מהווה בעייה רצינית לצעירים(בדרך כלל) שאין בידם הממון לכך !! אם זה ספורט עממי , תרדו מזה ונפסיק את "מירוץ החימוש" לטובת כולם !!

יהיו כאלו שירצו מאוד -פיתחו קבוצה נפרדת אחת בה מותר הכל ללא הגבלה !!

אני בהחלט מזדהה עם דבריו של ניר מי-פז על דברי רוני שטרן בנושא !

מחיר - אין להתערב בשיקולים אלו, יקר ? אל תרשם !!

מצטער, מישל, אבל כנראה שנצטרך "לריב" בעניין הזה. באותו היום דיברתי עם כמה אנשים שהחזיקו בדעה שלך, וזה מבלי שהיה להם את כל המידע. אני לא ניגשתי לתחרות הזאת בידיעה שיש לי צמיגי סליקס, סמי-סליקס או משהו-סליקס, וזה כי הצמיגים שלי הם פשוט לא כאלו. מדובר בצמיגים המתאימים גם לגשם, כאלו שאני נוסע בהם לאורך החורף (הקשה :-P ). אין להם שום יתרון אחיזה מובנה על פני צמיגים אחרים, למעט העובדה שהם פשוט איכותיים למדי. דן התחרה איתם בתחרויות קודמות וגם עם צמיגים הרבה יותר "סליקסיים" כמו פאלקן אזניס, ולא הייתה בעיה עם זה. כמו שניב אמר, TREADWEAR 200 נקבע כקו תחתון לצמיגים חוקיים בעונה הקודמת (גם אם זה לא היה רשמי בתקנון - וחבל) והצמיגים הללו הם 200, כך שלא הייתה אמורה להיות כל בעייה. (ושוב אזכיר שבמקומות רבים בחו"ל הרף הוא בכלל 140).

גם אני בעד שלא לאפשר שימוש בצמיגי סליקס המשפרים משמעותית את זמני ההקפה - לעיתים עד שתי שניות. אבל אני לא משתתף במירוץ החימוש. אם לרגע הייתי חושב שהצמיגים שלי הם סליקסים, הייתי מחליף אותם. עובדה היא שזמני ההקפה שלי היו דומים לשל שאר המתחרים. תעשו לי טובה - הזמן הכי טוב שלי היה עדיין גבוה (!) מהזמן של מורן גוט עם מאזדה 3 וצמיגי ליסינג, ככל הנראה. ואם אתם רוצים לחשוב שזה בגלל שאני נוהג ממש לא טוב על הרכב החדש - אני מזמין אתכם לנסות בעצמכם לשפר את הזמנים שלי באופן משמעותי. יודעים מה? אני מוכן לשלם את עלות ההשתתפות למי שירים את הכפפה וישיג זמן טוב משלי בשנייה שלמה ויותר על הרכב שלי, באירוע הבא.

אגב, אם כבר דיברת על המחיר - אם זכרוני איננו מטעה אותי העלות של העונות הקודמות של ה-MDC (לפני ה-WMDC) הגיעה במקסימום עד ל-180 שקלים, עבור תחרות במתחם של מסלולים בפארק אפק. עם המעבר לנחשונים העלות קפצה ל-250 וזאת כי היה צורך לשלם גם לבעלי המגרש. העלות התקבלה בהסכמה על ידי המשתתפים שהגיעו להתחרות בהמוניהם, וזאת גם כי הייתה להם (לנו) הרגשה שמקבלים משהו קצת יותר טוב ממגרש החנייה אליו התרגלנו.

כעת חוזרים למגרש החנייה, שגם הספיק לקטון באמצעו ולהפוך לפחות שימושי, אין עוד שותף שצריך לשלם לו - אבל העלות נותרה גבוהה. מישל - דיברת על בעייה לצעירים שלא יכולים להכנס למרוץ החימוש? אז מה יש לך לומר על מחיר ההשתתפות העולה? לידיעתך, זו סוגיה שהפריעה לי גם בשנים קודמות, כשאני הייתי מאותם צעירים (היום אני כבר זקן).

למען הסר ספק - אין לי כוונה להכנס לשיקולים של מסלולים בבחירת עלות ההשתתפות. הם המארגנים, זכותם לבקש כל סכום שייראה להם נכון, וזכותו של קהל המשתתפים להחליט אם הסכום מתאים או לא.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים - אני לא בקיא בסוגייה,לכן כאשר ראם שאל את דעתי הפנתי אותו לאופיר מ"טייר קלאב" שהיה נוכח ואמרתי שאל לנו ,המשתתפים ,לקבוע עבור מתחרה אחר !! אני מבין מדברי ניב ורוני שכך היה בשנה שעברה ולכן הדברים צריכים להיות כתובים בתקנון בצורה ברורה שיינתן פירוש אחר !! עצתי לעתיד - איו לאפשר שימוש בצמיגי סליקס בכלל , הדבר מהווה בעייה רצינית לצעירים(בדרך כלל) שאין בידם הממון לכך !! אם זה ספורט עממי , תרדו מזה ונפסיק את "מירוץ החימוש" לטובת כולם !!

יהיו כאלו שירצו מאוד -פיתחו קבוצה נפרדת אחת בה מותר הכל ללא הגבלה !!

אני בהחלט מזדהה עם דבריו של ניר מי-פז על דברי רוני שטרן בנושא !

מישל, אני רק אגיב לגבי המחיר. הצמיגי סליקס שלי עלו 450 ש"ח לצמיג. במחיר הזה אתה לא משיג דאנלופ SP9000 במידה שלי (שלא נדבר על שאר המתחרים שפסלו אותם, הצמיגים שלהם עולים פי 2 מהצמיג שלי).

moshe333, שים לב שכל הודעת ביקורת שלי מלווה בברכות ותודות למארגנים. אני הגעתי קודם כל כדי להנות, אח"כ כדי לזכות.

לסיכום, אני מוכן לנדב את הרכב שלי, עם הצמיגי סליקס, לבחור שזכה במקום הראשון בקטגוריה רק בשביל להוכיח שהוא לא יוכל לחזור על הזמנים שהוא עשה עם הרכב שלו (בכדי להוכיח לכולם את הטענה שיש יתרון לרכבים מסויימים).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד לא יצאתי נגדך ואין לי בעיה אם הביקורת שלך

אתה צריך להבין שכל נהג מתחבר לרכב שלו .

נכון שיש נהגים טובים יותר וטובים פחות אבל אין כמו נסיון בארועים כאלה

וגם לא כל מסלול מתאים לכל רכב.

הרכב שנהגתי בו זוהי רק הפעם השנייה שאני נוסע עליו ועדיין הגעתי במקום מעולה .

להזכיר לך 2.0 אוטמטית (אפילו ללא טיפטרוניק) סטנדרטית לחלוטין 143 כ"ס ועדיין מקום 8

קיה פרו סיד

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להמחשה:

צמיגי COMPETITION, שקראנו להם לצורך הנוחות "סמי-סליקס":

יוקוהמה

yo_advan_a048_ci2_l.jpg

פירלי

pi_pzero_corsa_ci2_l.jpg

מישלין

mi_sportcup_ci2_l.jpg

BF גודריץ'

bfg_gforce_r1_ci2_1.jpg

לכולם יש TREADWEAR של 140 ומטה.

צמיגים כמו שלי. דירוג 200

du_dir_spt_z1_starspec_ci2_l.jpg

מישלין פיילוט ספורט. דירוג 220

mi_pilot_sport_ci2_l.jpg

יוקוהמה אדוואן ספורט. דירוג 180

yo_advan_sport_ci2_l.jpg

אגב, צמיגי סליקס אמיתיים יעילים רק כשהם חמים. כמה כבר הצמיגים מתחממים ב-3 דקות נטו של נהיגה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

We interupt this thread just for a moment

להזכיר לכולם שהספונסרים הגדולים של הארוע (ואולי לעונה הבאה :wink:) הם PIT STOP הותיקים שתומכים בכל ספורט מוטורי

בארץ כבר לא מעט שנים והחדשים שממה שהבנתי בלי תמיכתם ארוע # 3 עדיין הייתם רק בגדר חלום בהקיץ חברת רנו RENAULT happy0005.gifhappy0005.gifhappy0005.gif

וברצוני להזכיר לעונה הקרבה ....

SPNSR.jpg

זקוקה לסמי סליקס כמו של סרוניס חחחחח

hint hint

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק,

תמיד מהתגובות שלך עולה הרושם כי שאפת איזה חומר מעניין. :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי,

תודה ענקית על הסרטון - נראה טוב :oops:

לפי זמן הסרטון עושה רושם שירדתי אל מתחת ל -38 השניות :crazyeyes:shock:

TIG Motorsport - כשחלומות ומציאות נפגשים

רחוב החורטים 6, חולון. 03-5566608

http://www.tig-motorsport.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרון מה זה משנה מאיפה הרי אני צריך לבוא להראות לך אייך לשים אותם

ואני לא בא .

סבבה סבבה.

מסלולים ! מה קורה עם תוצאות של כל הקטגוריות .?

DSC_0884.jpg

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרון מה זה משנה מאיפה הרי אני צריך לבוא להראות לך אייך לשים אותם

ואני לא בא .

סבבה סבבה.

מסלולים ! מה קורה עם תוצאות של כל הקטגוריות .?

שושו שכחת משהו

DSC_0884.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...