Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אמר MDC ולא קיבל?

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 327
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התקנון אומר שאסור להשתמש בסופר גלו, או ברכבים ללא דש בורד. :D

אף אחד לא צילם את ה 306 הכחולה היפה שלי? הרי הייתי מספר 1 בקטגוריה הפתוחה!

טוב, בסדר העליה למקצים, לא בזמנים...

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לחברת סופר גלו, שהדביקה את ה-205GTI שלי,

וזה החזיק עד סוף המרוץ!

דבק חזק...[/quote]

יא חרא קטן..... ומי הדביק אותך לכיסא ?? אההה שכחת ספונסר/שוגר-דדי מאוד מיוחד :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מי העזה להגיע לארוע... הסימנים מרמזים שהיא קיבלה את מה שביקשה (:wink:).

אני מוכן להתערב איתכם שבמוסף שבעה לילות של השבוע הבא יופיע הטקסט הבא:

מחתרת הרייסים - חלק ב'.

חברי כת הרייסרים מתכנסים במגרש נטוש באיזור המרכז, משחררים לאויר עשן צמיגים וטסים במהירויות מבהילות כחוט השערה מהקהל המשולהב שניצב בסמוך - והכל תחת מסווה של ספורט מוטורי.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה היא תכתוב אחרי שראתה את מופע האימים של אולג והבימר.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב מי העזה להגיע לארוע... הסימנים מרמזים שהיא קיבלה את מה שביקשה (:wink:).

מזל שלא סיפרת את זה במהלך האירוע, בטח היה מתנהל שם לינץ' :twisted::wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שלי בMDC ודי נהנתי.

קשה מאוד לתכנן מסלול שיתאים גם ל106 וגם לEVO (או VOLVO),לכן המסלול צריך להיות מגוון ולכל משתתף יש קטעים שנוחים לו יותר וקטעים שלא "תפורים" על הרכב שלו.

לדעתי המסלול תוכנן בצורה מעולה, אף שהייתי מעדיף סובייקטיבית מסלול יותר מהיר ופחות טכני, שדומה יותר למציאות.

לגבי פניית הפרסה- גם ברכב שלי בלם היד לא מסוגל לנעול, ואני חושב שהצלחתי להסתדר עם הפניה יפה מאוד,ואם STI מסוגלת לעשות פנייה צרה כזו בצורה מושלמת, אז אל לנו להתלונן.

אם מישהו מחפש "אשמים" בנושא הצמיגים, אז אני הוא הכתובת ולצורך העניין אפרט את השתלשלות העניינים מנקודת מבטי.

במהלך השבוע שעבר בעת שנרשמתי טלפונית לMDC ,שאלתי (כמשתתף חדש) את נציג מסלולים, "מה מבחינתכם צמיגי סמי סליקס?"

הוא כנראה חשב שאין לי מושג ואמר לי "זה צמיגים מאוד יקרים שאתה לא תרכיב על האוטו הישן שלך" :lol:

אמרתי לו שיש לי מעט ידע בצמיגים וברצוני לדעת מה נחשב לסמי סליקס לפי התקנון. האם מקדם שחיקה, מראה וויזואלי או רשימה של דגמים מסויימים.

ולאחר ששאלתי לגבי דגם מסוים שהוא לא הכיר , הוא סיים את השיחה ב"אל תדאג יהיה בסדר, אנחנו יודעים להבדיל"

בזמן שהרכבים נכנסו לחנייה הבחנתי שחלקם נועלים צמיגים, שלעניות דעתי, לא צמיגי כביש רגילים ושאף אחד מהשופטים לא טורח בכלל לבדוק צמיגים ברכבים המשתתפים, לכן התלוננתי בפני השופטים שנושא הצמיגים לא נבדק ומכאן ההמשך ידוע.

אני מכיר אישית לפחות שלושה משתתפים פוטנציאלים שנמנעו להשתתף בגלל המחיר הגבוה (חיילים), מצד שני מחיר נמוך יותר יביא לכמות משתתפים רבה מידי ,

אני מציע לפצל קטגוריות ולפצל לשני אירועים, לדוג' ארוע 1- עד 1600 ומפלצות וארוע 2-קטגוריה פתוחה והנעה אחורית.

שבוע טוב.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מחפש "אשמים" בנושא הצמיגים, אז אני הוא הכתובת

עכשיו רק נשאר שתשים את עצמך בדיוק מול הכוונת שלי :wink:

סתם, אני לפחות לא מחפש אשמים. אבל צריך להתייחס לנושא הזה וזה ברור. רק שזה לא צריך להיות באופן אקראי ולא מקצועי כמו שזה נעשה באירוע הנוכחי. בעצמך אמרת - אתה לא מבין כמעט כלום בצמיגים, אבל ראית מכוניות בתחרות שלעניות דעתך לא היו להן צמיגים רגילים - והרי אין לך את הכלים למדוד זאת.

בכל מקרה נאלץ לחכות ולראות מה יוחלט, ומשם להתקדם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, באים כדי לנהוג 250 קמ"ש בתוך מתחם "מסלולים" :hihi:.

מזל שלא סיפרת את זה במהלך האירוע, בטח היה מתנהל שם לינץ' :twisted::wink:

ככה זה כשאתה עיתונאי, אתה מוכר וכותב מה שנשמע מאוד עסיסי, ויביא קהל קוראים.

:roll:

מלבד זאת, היה אירוע מעולה, נהנתי לצפות בנהגים שבמיומנות רבה תמרנו ונהגו במסלול.

כן ירבו אירועים מסוג זה.

ממתינה לפעם הבאה.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשאתה עיתונאי, אתה מוכר וכותב מה שנשמע מאוד עסיסי, ויביא קהל קוראים.

:roll:

מבחינתי האנשים האלו לא עיתונאים כי הם לא עובדים בעיתון, אלא בצהובון... מה שמדהים זה שדווקא בכתבי הרכב נהנים כל-כך להשתלח, כשבעיתונים היומיים שיש להם תפוצה פי אלף מתפרסמות שטויות מוחלטות בכמות גדולה בהרבה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום

צמיגים - אני לא בקיא בסוגייה,לכן כאשר ראם שאל את דעתי הפנתי אותו לאופיר מ"טייר קלאב" שהיה נוכח ואמרתי שאל לנו ,המשתתפים ,לקבוע עבור מתחרה אחר !! אני מבין מדברי ניב ורוני שכך היה בשנה שעברה ולכן הדברים צריכים להיות כתובים בתקנון בצורה ברורה שלא יינתן פירוש אחר !!

מישל

רוני-בעניין הצמיגים - אתה לא צריך לריב איתי כי אני מסכים איתך ועם ניב וכך גם כתבתי , הציטוט למעלה ומוגדש !!

אני שוב מזכיר לכם שבתחילת הנושא כתבתי ברורות "אני לא בקיא בסוגייה" אם תרצו את דעתי , אפרט :

ואני שואל אתכם - היה תקנון כתוב איפה הוא ? אם כן ,מה היתה הבעיה להציגו? אם לא , זה ממש לא בסדר !!ואני חוזר ואומר זאת בצורה הכי ברורה- אם כך היו החוקים בתחילת הליגה , ונעשה לכם עוול ואני הראשון שאעביר הגביע למי שנפגע !! כמוכן יש לזכות בנקודות ליגה את אותם המתחרים , נקודה ! יש לא פעם טעויות , וזה קורה , אולם אם הדבר ברור מעל לכל ספק , יש לתקן מייד וכמה שיותר מהר !!

========================================

מישל, בכל עונת MDC הראשונה נהנתי מאוד מכל אירוע גם אם לא הגעתי לגמר אפילו פעם אחת. נהנתי מהאירוע, מהמסלול, מהאתגר, מהאוירה בין המתחרים, מהקהל ומעצם קיום האירוע.

הדברים שאני כותב הוא בפירוש ביקורת בונה ולא ביקורת אחרת, מותר לי. אני מאמין שצוות מסלולים יודע לקחת את הדברים שלי מהמקום הנכון

אני לא כועס על אף אחד, אני אומר את מה שאני חושב כמו שהם בלי כביסת מילים. פשוט פחות נהנתי אתמול, קרה קורה ויקרה לכולם.

אימונים לאיך עושים פרסה עם או בלי בלם יד- בקליאו הבלם יד מעפן מהמפעל, הוא פשוט לא נועל את האחוריים כשהאוטו בתנועה. עכשיו תסביר לי איך אפשר לקחת את הפרסה ההיא בצורה מהירה בלי לפגוע בקונוסים? זריקת האוטו במהירות גבוהה יחסית עם העברת משקל חריפה לא רלבנטית למסלול של אתמול...לא היתה מהירות ולא היה space ל"זריקת כוח" כזו.

האפשרות השניה היא לקחת את הפרסה רחב מאוד, אבל זה דופק את הזמנים אנושות!

אני באמת שואל מתוך מקום של רצון ללמוד, יש לי הרבה ממה ללמוד ממך (אני פאקינג ראיתי אותך מהטריבונה הטבעית באשקלון כשהייתי בגיל חד סיפרתי). אשמח לטיפים מקוונים עד כמה שזה אפשרי.

אני חייב להודות ששמחתי לקרוא תגובה זו , כי זה נשמע אחרת לגמרי מהודעתך הקודמת שממנה משתמע טון אחר שלא מתאים לעובדות וטוב שהבהרת ועל כן ,אני מתנצל אם נפגעת מדבריי !

לגבי פניית הפרסה - בוודאי שיש טכניקות שונות שבעזרתן אפשר להתגבר על פרסה הדוקה , לא אכנס לזה כעת, אך ציפיתי ממך שלאחר מקצה האימון ,בו עשית רוורס,תקח את פרסה רחב מספיק ולא תחזור על אותה טעות !זה לא מתאים לך ! אחרים עם רכב הרבה יותר ארוך משלך התגברו יפה ועשו תוצאות נאות ! כנראה שזה לא היה היום שלך !

והמחיר...תמיד חשבתי ש-250 ש"ח עבור סיבוב הכרות ושתי מדידות זה לא בדיוק העסקה הכי טובה בעיר. כשמצטרף לכך מסלול שלא נהנתי בו תחושת העדר התמורה אצלי אישית מתחזקת. בגלל העדר אלטרנטיבה אני נרשם וארשם לאירועים במחיר הזה, אבל עצם ההרשמה שלי לאירועים לא הופכת את המחיר לאטרקטיבי בעיני. תקרא לזה צרכנות לא נבונה מצידי, אבל זה המצב...שוב, אין הרבה אלטרנטיבות. יש כאלו שדוגלים בגישה של "שילמת? תשתוק!". אני לא אחד מאלו.

אני טוען שלגבי המחיר ראויי היה להעלות נושא זה לדיון לפני האירוע ,כי בעסקים ככה זה עובד, קבלת הצעת מחיר,הכל היה ברור,לא בקשת שינוי או הנחה,שילמת,השתתפת וכעת אתה טוען שזה יקר מידי ! לדעתי,זה לא מקובל !

========================================

שרון יקירי - אני מפרגן למסלולים שצריך - ובדרך כלל הארועים שלהם מתוקתקים - אבל פרשת הצמיגים היום הייתה הזוייה :!:

מה לעשות - יש מישהו שצריך להוציא את הדברים הפחות טובים - כדי שבמרוץ הבא זה לא יקרה ...

ניב , אני חייב להודות שאתה אחד הבודדים שלא חושש להביע בקרת ,וטוב שכך, אך לפעמים יוצא שהבקרת לא בדיוק נכונה ולפעמים יש לתקנה, כאן אמנם זה לא המקרה, אך זכור זאת !!

מישל

מישל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- אתה לא מבין כמעט כלום בצמיגים, אבל ראית מכוניות בתחרות שלעניות דעתך לא היו להן צמיגים רגילים - והרי אין לך את הכלים למדוד זאת.

בכל מקרה נאלץ לחכות ולראות מה יוחלט, ומשם להתקדם.

לא אמרתי שאני לא מבין כמעט כלום בצמיגים , אמרתי לו בסוג של ציניות שיש לי מעט ידע בצמיגים (אני, לפחות יודע מה זה FEDERAL 595 וTOYO R888 )

בכ"מ אין זה מתפקידי לבחון את צמיגי המשתתפים.

נקווה שלעונה הבאה יהיה תקנון יותר ברור וחד משמעי.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...