Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התראת "Set shift lever to P" - מאזדה 6 2015

Jeka88
שימו לב! השרשור הזה בן 935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קניתי מאזדה לפני חודש מטופ טרייד ולפעמים בסיום נסיעה אני מעביר את תיבת ההילוכים מ - D ל- P ולוחץ על כפתור כיבוי הרכב והמנוע נכבה אבל מערכות החשמל נשארות דלוקות ומופיעה ההתראה שבכותרת, קראתי קצת על הנושא ומסתבר שזה תקלה ידועה בחיישן ידית ההילוכים וראיתי שיצא גם TSB בעניין, דיברתי עם המוסך המרכזי והם מכירים את הבעיה הזו ושהיא נפוצה ברכבי מאזדה 6\CX5.

מדובר על תיקון של איזור ה900 ש"ח.

נתנו לי אחריות על המנוע ותיבת ההילוכים בקנייה של הרכב לשלושה חודשים ודיברתי עם הטריידאין ולפי מה שהבנתי האחריות לא מכסה את הנושא.

השאלה שלי היא כזו, אם יצא TSB בעניין היצרן\יבואן לא אמור לקחת את הטיפול בבעיה על חשבונו?

עריכה אחרונה על ידי Jeka88

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Jeka88 כתב:

היי,

קניתי מאזדה לפני חודש מטופ טרייד ולפעמים בסיום נסיעה אני מעביר את תיבת ההילוכים מ - D ל- P ולוחץ על כפתור כיבוי הרכב והמנוע נכבה אבל מערכות החשמל נשארות דלוקות ומופיעה ההתראה שבכותרת, קראתי קצת על הנושא ומסתבר שזה תקלה ידועה בחיישן ידית ההילוכים וראיתי שיצא גם TSB בעניין, דיברתי עם המוסך המרכזי והם מכירים את הבעיה הזו ושהיא נפוצה ברכבי מאזדה 6\CX5.

מדובר על תיקון של איזור ה900 ש"ח.

נתנו לי אחריות על המנוע ותיבת ההילוכים בקנייה של הרכב לשלושה חודשים ודיברתי עם הטריידאין ולפי מה שהבנתי האחריות לא מכסה את הנושא.

השאלה שלי היא כזו, אם יצא TSB בעניין היצרן\יבואן לא אמור לקחת את הטיפול בבעיה על חשבונו?

אם המוסך מכיר את הבעיה מדוע הוא לא משתתף באחריות? או אפילו בחלק?

יאמר לזכות היבואן שהשתתף בריקולים של דשבורד, פנסים בלי להתווכח!

יש כאן חבר פורום בשם עדי ממוסך שי-לי מאזדה אור יהודה, אין לי היכרות איתו אבל מפוסטים שאני זוכר בחור על הכיפאק שיישמח לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Jeka88 כתב:

דיברתי איתו, אמר לי שזה רק חוזר טכני(TSB) ולכן עלות התיקון במלואה היא עליי.

תוכל בבקשה להסביר מה זה חוזר טכני??

לפי מה שאני יודע.. אם יש "תקולה ידועה" או ריקול. העלות היא על היבואן.

במקרה הזה לא מדובר בריקול אבל מאחר וישנה תקלה ידועה, נהוג לפצות את הלקוח בתשלום רק על העבודה או תשלום מסובסד 50 50, ובכך להרוויח את הלקוח לפעם הבאה ע"י שירות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין שגם בקבוצת VAG ידועה בעיה דומה ועלות התיקון דומה גם כן וגם אצלהם נראה שאין איזשהו ריקול (לפחות ממה שאני מכיר).

אגב, קראתי על הבעיה הזו גם כן בקבוצה של מאזדה בפייסבוק, כמה שזכור לי זה היה גם במאזדה 6.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היי,

כמו שכתבתי מדובר בחוזר טכני בלבד שפורסם ע״י היצרן / יבואן, כזה שמעדכן על תקלה אפשרית בדגם כלשהו.

ישנם חוזרים אחרים כמו החלפת פנסים או דשבורד בדגמים מסויימים שמנחים על החלפה ללא עלות מסיבות כאלה ואחרות (לרוב מדובר בעניינים בטיחותיים).

יש עוד ״מחלות״ או נושאים ידועים בכל מיני דגמי רכבים, לא את כולם מכסה היבואן / יצרן (למשל: מנועים של יצרן קוריאני מסויים מאוד שמוכר כאן הרבה רכבים 😬 ).

• אהבתי 2

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן:

ביום חמישי דיברתי עם טופ טרייד מוטורס, אמרו לי להגיע אליהם ויראו איך הם יכולים לעזור, הפנו אותי למוסך מרכזי מאזדה\פורד "עד רעננה", הגעתי לשם עם נציג שירות שלהם והוא אמר לי שהם יוכלו לעשות לי את ההחלפה תמורת 850 ש"ח, אמרתי לנציג שירות שאני יכול להזמין את החלק הזה מEBAY ב50 דולר כולל משלוח וללכת למוסך שלי ולשלם רק על עבודה וזה נראה לי קצת גניבה המחיר שהם רוצים ולכן נסעתי הביתה ודיברתי עם המוסך שלי(המוסך הירוק בפ"ת), הם אמרו שהם יכולים לעשות בדיוק את אותה עבודה עם חלק מקורי תמורת 600 ש"ח(שזה כבר פחות 250 ש"ח מהמוסך המרכזי), תיאמתי איתם ליום ראשון ונסעתי הביתה, בדרך חזרה הביתה התקשר אליי הנציג מכירות מטופ טרייד מוטורס ואמר לי שהם מוכנים לספוג 50% מעלות התיקון על חשבונם ולכן ביטלתי את התור שקבעתי למוסך שלי והיום נסעתי למרכזי של מאזדה\פורד(עד רעננה) ותיקנתי את זה אצלם, יצא בסופו של דבר ששילמתי 444 ש"ח למוסך המרכזי ושמו לי חלק מקורי חדש.

זיו

• אהבתי 1

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Jeka88 כתב:

מעדכן:

ביום חמישי דיברתי עם טופ טרייד מוטורס, אמרו לי להגיע אליהם ויראו איך הם יכולים לעזור, הפנו אותי למוסך מרכזי מאזדה\פורד "עד רעננה", הגעתי לשם עם נציג שירות שלהם והוא אמר לי שהם יוכלו לעשות לי את ההחלפה תמורת 850 ש"ח, אמרתי לנציג שירות שאני יכול להזמין את החלק הזה מEBAY ב50 דולר כולל משלוח וללכת למוסך שלי ולשלם רק על עבודה וזה נראה לי קצת גניבה המחיר שהם רוצים ולכן נסעתי הביתה ודיברתי עם המוסך שלי(המוסך הירוק בפ"ת), הם אמרו שהם יכולים לעשות בדיוק את אותה עבודה עם חלק מקורי תמורת 600 ש"ח(שזה כבר פחות 250 ש"ח מהמוסך המרכזי), תיאמתי איתם ליום ראשון ונסעתי הביתה, בדרך חזרה הביתה התקשר אליי הנציג מכירות מטופ טרייד מוטורס ואמר לי שהם מוכנים לספוג 50% מעלות התיקון על חשבונם ולכן ביטלתי את התור שקבעתי למוסך שלי והיום נסעתי למרכזי של מאזדה\פורד(עד רעננה) ותיקנתי את זה אצלם, יצא בסופו של דבר ששילמתי 444 ש"ח למוסך המרכזי ושמו לי חלק מקורי חדש.

זיו

מניסיון איתם בהחלפת דשבורד במאזדה 3 דור 2, אחלה מוסך, ממש בית מרקחת !!!

אני לא מהאיזור שם ובכל זאת ביצעתי את ההחלפה אצלהם (לפני 5 שנים)

יש שם מנהל שירות/מוסך נחמד מאוד, בשם חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון שלי עד רעננה ממש לא מוצלח.

מילאו שמן מנוע לא לפי התקן, מזל ששמתי לב והחליפו.

לא הצליחו תקופה ארוכה (כולל ימים רבים שהרכב נשאר אצלם) לאבחן תקלה. לאחר שהתייאשו הרכב הועבר לשי-לי שפתרו את התקלה בהצלחה תוך שעתיים.

• אהבתי 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...