Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תמונות רכבי השטח שלנו

החוקר
שימו לב! השרשור הזה בן 4210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב נו לא בדיוק שלי, אבל משמש אותי לטיולי שטח פה ושם.

הבחורה או הרכב?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב השטח שלי (למרות שבקושי יש לי זמן לרדת איתו לשטח...:cry:)

ביום, יום משמש כרכב הסעות לשלושה זעטוטים זבי חוטם.

למי שלא מזהה סאנגיונג רקסטון.

200802160002lp9.jpg

w1024.png

wallpaper1rl3.jpg

w1024.png

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לוקח אותי עם יד אחת קשורה מאחורה...

במחשבה שניה גימיני לוקח את כולם עם יד אחת קשורה מאחורה :-)

מצ"ב הגימיני הקודם (והאהוב) שלי.

img0067sz5.jpg

w1024.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחורה או הרכב?

האישה חתמה איתי חוזה ארוך טווח...חוזה של החיים :-)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לשעבר, היילקס 2.4LT 99, עבר שיפורי מנוע - טורבו. נעילת דימפרנציאל אחורית, מוגבהה קדימה אחורה, צמיגים 31.

הרכב הזה לא שוקע בדיונות, לא משנה מה תמיד הוא יוצא לבד.

הרכב בילה איתי המון בשטח, לכביש היה רכב אחר.

attachment.php?attachmentid=138042&stc=1&d=1229064595

attachment.php?attachmentid=138043&stc=1&d=1229064595

attachment.php?attachmentid=138044&stc=1&d=1229064595

attachment.php?attachmentid=138045&stc=1&d=1229064595

שבת שלום.

SSA41070.JPG

SSA41105.JPG

SSA41183.JPG

SSA41187.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאניאנג מוסו ספורט,

בעיקרון, סתם רכב עבודה זול.

תכלס, בהשוואה לטנדרים אחרים 4X4 הוא הפתעה גדולה בכביש ולא מאכזב בשטח.

אין לי תמונות אקשן שלו אז אני מקווה שסתם סיבוב בנחל מערות מהיום גם יהיה בסדר, על הדרך, פריחה בכרמל.

1 087.jpg

1 088.jpg

1 097.jpg

1 086.jpg

1 095.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קצת גשם עושה באזור השרון שלוליות גדולות.

זמן מצויין ללכלך את האוטו. תמונות מהיום.

אבי

1.jpg

2.jpg

3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחלה בחירה :-), עכשיו צריך רק להשיג לך סמל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתהפכים בשטח (וגם בכביש) אך ורק מסיבה אחת בלבד וזאת טעות של הנהג.

או שהוא לא קרא נכון את השטח או שהוא לא מכיר את מגבלות הכלי שלו.

מה אתה בא להמציא לי, שנסיעה מנהלתית ב 40 קמ"ש בשטח פתאום בלי כל אזהרה מראש ה CJ התהפך (או שהתעלה "קפצה" לכביש)? או שאולי אתה מנסה בעצם להגיד שהיציאה מהשטח הייתה שביל ארוך ויחסית שטוח שהנהג לא מכיר אותו ועדיין הרשה לעצמו לנסוע 80 ומעלה בשטח וכתוצאה מטעות שלו או מתוואי שטח שהשתנה במפתיע הוא איבד שליטה על הרכב והתהפך?

בקיצור, בדיוק כמו שיש חולגנים פורעי חוק על הכביש, יש שם כאלה גם בשטח.

אנשים שיורדים משבילים, אנשים שנוהגים במהירות מטורפת בשבילים שטוחים כי הם ראו פריז-דקאר כמה פעמים יותר מידי, אנשים שחושבים שבגלל שהכלי שלהם עלה 300K אז אין מכשול שלא יעבור והם בדיוק אלה שמתהפכים בשטח.

נהג שטח מנוסה ואחראי לא מתהפך, נקודה.

אתה טועה. נכון רוב הזמן התאפכות נובעת מטעות של נהג? אבל אם אתה חגור את הטעות הזאת תהיה לא גורלית לפחות... אם אתה מתהפך.. חגורה שומרת גם שלא טיפול עם הראש על דופן הגג וכאשר התפכות של כמה גילגולים תמנע מהגוף שלך "לטייל" בתוך הסלון של האוטו כמו בננה בשייק ותשמור עליך במקום.

התאונה של האוטובוס שהדרדר באילת... אלו שהיו חגורים נצלו..

נכון זה בחירה שלך לחגור או לא... אבל תמיד עדיף לחגור גם אם יש סיכוי של 1% להשאר בריא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...