Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תמונות רכבי השטח שלנו

החוקר
שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תסלחו לי אבל מה הקטע של הג'יפאים לנהוג ללא חגורות בטיחות??

יש סבירות דיי גבוהה להפוך רכב בשטח... נראה לכם שבמקרה התהפכות מצבם יהיה טוב???

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 153
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תסלחו לי אבל מה הקטע של הג'יפאים לנהוג ללא חגורות בטיחות??

יש סבירות דיי גבוהה להפוך רכב בשטח... נראה לכם שבמקרה התהפכות מצבם יהיה טוב???

חגורת בטיחות ננעלת רק במשיכה חזקה שנגרמת עקב פגיעה בחזית הרכב, מצב שלא קיים בשטח. נסיעה בשטח היא איטית וטכנית מלווה בירידות רבות מהרכב לצורך בדיקת השטח ואיתור מקומות אפשריים למעבר. גם במצב של התהפכות בשטח ההתהפכות איטית, החגורה לא ננעלת ובמקרה הטוב יכולה רק לגרום למצב של חניקה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, חגורת בטיחות בשטח ננעלת מרוב ויברציות וכשאתה רוצה להתכופף לכיוון החלון הקדמי או לצאת קצת מחלון הדלת בכדי לראות שאתה מפספס בור או ניגש למדרגה בצורה נכונה או בכדי לראות את הדרך יותר טוב, לרוב אתה לא מסוגל כי החגורה נעולה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה אתם לקוחים את הטיפשות לומר שחגורת בטיחות "לא טובה בשטח". אני מכיר שני אנשים שחייבים לחגורה את חייהם, ואחד שאיבד חלק משמעותי מאיברי גופו בגלל שלא היה חגור.

חגורת בטיחות היא חובה גם בשטח! לא בגלל חוק, כדי שתחזרו הביתה גם מהשטח בריאים ושלמים.

חגורת בטיחות שומרת אותך שלא תיזרק מהאוטו אם חס-וחלילה הצלחת להתהפך. כמה מקרים כאלה כבר קרו, ואנשים לא לומדים.

כל השופוני של נהיגה בלי חגורה, חצי גוף מחוץ לחלון, ילד שמוציא חצי גוף דרך הסאן-רוף, ילד שמחזיק את ההגה על ברכי אביו ש"נוהג" באוטו, ילדים שיושבים על הגגון, ידיים מחוץ לחלון, ועוד ועוד "מחזות" בהם אני נתקל בשטח - שאלוהים ישמור אתכם, כי אתם לא שומרים את עצמכם.

פעם עוד היינו מאירים/מעירים לכאלה שפגשנו בשטח. אחרי תגובות אלימות, הפסקנו. שכל אחד יבחר לעצמו איך הוא רוצה לסיים את החיים שלו ושל ילדיו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שקיבלת תגובות אלימות, תקרא את ההודעה שלך ותבין כמה היא אגרסיבית !

1.אם אני לובש חגורה בשטח זה ענייני בלבד, אין לי חובה ואני מסכן את עצמי בלבד.

2. בין לנסוע בלי חגורה בשטח למטרת תימרון בעייתי ובין לא לדאוג לילד שנוסע עם חצי גוף מהסאן-רוף או על הגגון יש הבדלים גדולים ואל תערבב בין המקרים.

3. אף אחד לא מתהפך בטעות. לא בכביש ולא בשטח. אם אתה חושש ממעבר, אל תעבור בו וזהוא. אם עברת והתהפכת, אין לך מה להיות גאה שלפחות היית עם חגורה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שכך אתה רואה את הדברים.

מאחל לך שנים של נסיעה טובה ובטוחה בשטח מחוצה לו, בין אם תהיה חגור, ובין אם לא.

אני ממליץ לך ולכל מי שקורא את האמור, לחגור חגורת בטיחות בכל נסיעה בשטח וכמובן בכביש.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אם אני לובש חגורה בשטח זה ענייני בלבד, אין לי חובה ואני מסכן את עצמי בלבד.

...

3. אף אחד לא מתהפך בטעות. לא בכביש ולא בשטח. אם אתה חושש ממעבר, אל תעבור בו וזהוא. אם עברת והתהפכת, אין לך מה להיות גאה שלפחות היית עם חגורה :wink:

אף אחד גם לא ממש מתהפך בכוונה.

התהפכות בשטח נובעת בד"כ מהסתבכות לא צפוייה ויציאת תמרון מכלל שליטה.

אם מדובר בהסתבכות צפוייה שבכל זאת נגמרת בהתהפכות, אז החגורה רק מפריעה לדארווין לעשות את שלו.

גילוי נאות: התהפכתי בשטח. נסעתי מהר מדי, בשביל חשוך מדי והתעלה קפצה לי לסיבוב. ככה שבדארווין אני מבין.

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאתם את השטויות האלו ? חגורת בטיחות היא חובה, ג'יפאים מקצועיים באמת חלק גדול מהם נוסע רתמות של 4 ו6 נקודות

ותתפלאו לא בתמרון מיוחד תבוא ההפתעה, דווקא היה מקרה של בחור עם CJ (מי שמכיר מכיר נשמור את שמו בגלל צנעת הפרט) שדווקא בנסיעה מנהלתית אחרי שנגמר הטיול בדרך החוצה מהשטח התהפך ואיבד איבר חיוני בגופו

חברים חגורת בטיחות מצליחה חיים - נקודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות: התהפכתי בשטח. נסעתי מהר מדי, בשביל חשוך מדי והתעלה קפצה לי לסיבוב. ככה שבדארווין אני מבין.

יניב

דווקא היה מקרה של בחור עם CJ (מי שמכיר מכיר נשמור את שמו בגלל צנעת הפרט) שדווקא בנסיעה מנהלתית אחרי שנגמר הטיול בדרך החוצה מהשטח התהפך ואיבד איבר חיוני בגופו

מתהפכים בשטח (וגם בכביש) אך ורק מסיבה אחת בלבד וזאת טעות של הנהג.

או שהוא לא קרא נכון את השטח או שהוא לא מכיר את מגבלות הכלי שלו.

מה אתה בא להמציא לי, שנסיעה מנהלתית ב 40 קמ"ש בשטח פתאום בלי כל אזהרה מראש ה CJ התהפך (או שהתעלה "קפצה" לכביש)? או שאולי אתה מנסה בעצם להגיד שהיציאה מהשטח הייתה שביל ארוך ויחסית שטוח שהנהג לא מכיר אותו ועדיין הרשה לעצמו לנסוע 80 ומעלה בשטח וכתוצאה מטעות שלו או מתוואי שטח שהשתנה במפתיע הוא איבד שליטה על הרכב והתהפך?

בקיצור, בדיוק כמו שיש חולגנים פורעי חוק על הכביש, יש שם כאלה גם בשטח.

אנשים שיורדים משבילים, אנשים שנוהגים במהירות מטורפת בשבילים שטוחים כי הם ראו פריז-דקאר כמה פעמים יותר מידי, אנשים שחושבים שבגלל שהכלי שלהם עלה 300K אז אין מכשול שלא יעבור והם בדיוק אלה שמתהפכים בשטח.

נהג שטח מנוסה ואחראי לא מתהפך, נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג שטח מנוסה ואחראי לא מתהפך, נקודה.

כמה שאתה טועה. אני מקווה שלא תדע לעולם. שאלוהים ישמור אותך מכזו דעה נחרצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, זה שרשור תמונות ולא שירשור בטיחות (למרות שגם זה חשוב) אם נשאיר את השרשור לתמונות בלבד עם תאור הרכבים של כל אחד, אולי זה יהפוך לשרשור דביק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

חגורת בטיחות בשטח היא חובה!

בכל נסיעה יכול לצוץ "בור" או מכשול אחר שיגרום לנהג/נוסעים "לעוף" ממקומם.

ראיתי רכבים מתהפכים ונהגים שיצאו עם מכות יבשות בלבד כיוון שהיו חגורים.

לצערי, אני מכיר גם סיפורים על נהגים לא חגורים שאינם עימנו היום.

ילד שחצי גופו מחוץ לסנרוף אולי נראה טוב בתמונה, אבל ברקס אחד ורופא השיניים יברך את הנהג...

וכדי לשמור על הנושא, תמונה שלי...

סער.

norm_489F1EBD4B434DF19F3554D7CC2ABF76.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הבטחתי המשך, לא אחרתי לקיים :)

מבקש סליחה על התמונות המעפנות, השעה הייתה 6 בערב (ממש לפני חצי שעה).

IMG_4185-1.JPG

IMG_4186-1.JPG

IMG_4187-1.JPG

IMG_4188-1.JPG

IMG_4189-1.JPG

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו לא בדיוק שלי, אבל משמש אותי לטיולי שטח פה ושם.

IMG_0036.JPG

IMG_0048.JPG

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...