Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת פיזו 406

yosiel
שימו לב! השרשור הזה בן 6006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

ברשותי רכב מסוז סוזוקי בלנו 2000 , ברצוני להחליף את הרכב ולרכוש פיזו 406 2000 משנת הייצור 2002 אני מעוניין לדעת האם זה כדאי? ומה הסיכונים במידה וקיימים?,מה שאני יודע ה406 רכב מאוד מפנק נוח ובטיחותי.

מחכה לתשובות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל האם עזרנו לך, או שאתה מודה לנו בציניות שלא ענינו לכבודו מספיק מהר?

ולעצם הענין: מדוע ציינת שיש לך כעת את הסוזוקי? האם אתה בעצם מבקש להשוות בין 2 הרכבים? ומה הכוונה ב- "מהם הסיכונים?" הסיכונים הם שבדרך לקנית הרכב אתה עלול להחליק על קליפת בננה, חס וחלילה, וכולם יצחקו עליך. מה אתה בעצם מבקש? מי? מה? מו?

הסבר עצמך טוב יותר וננסה באמת לעזור. מבחינת ההשוואה: לדעתי אין מה להשוות. ה- 406 כמה וכמה רמות מעל היפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל האם עזרנו לך, או שאתה מודה לנו בציניות שלא ענינו לכבודו מספיק מהר?

ולעצם הענין: מדוע ציינת שיש לך כעת את הסוזוקי? האם אתה בעצם מבקש להשוות בין 2 הרכבים? ומה הכוונה ב- "מהם הסיכונים?" הסיכונים הם שבדרך לקנית הרכב אתה עלול להחליק על קליפת בננה, חס וחלילה, וכולם יצחקו עליך. מה אתה בעצם מבקש? מי? מה? מו?

הסבר עצמך טוב יותר וננסה באמת לעזור. מבחינת ההשוואה: לדעתי אין מה להשוות. ה- 406 כמה וכמה רמות מעל היפני.

ירחמיאל שלום,

אני מבין שהבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך,להלן הבהרותי לגבי שאלתי:

ציינתי שיש לי סוזוקי באלנו וזאת כעובדה מוגמרת כרגע ,וביקשתי ייעוץ לגביהשוואה בין שני הרכבים מכיוון שאני מתלבט להחליף את הרכב לפיג'ו 406 דגםSV 2000 וכדי שאנשי הפורום יוכלו לייעץ לי בנושא ,ציינתי את סוג הרכב שיש לי כרגע מול הרכב שאני מעוניין לרכוש.

לגבי "הסיכונים" (הכוונה אם החלפת הרכב תהווה שינוי עבורי מבחינת עלות אחזקה )הבהרתי לגבי הנושא הינה כדלקמן:

1.הבדלים בין צריכת הדלק (למקרה שלא הבנת בין הבאלנו ל406).

2.טיפולים תקופתיים(תדירות טיפול,עלויות טיפול,שמן מומלץ)?

3.חלפים (זמינות חלפים,עלויות חלפים)?

4.אמינות (שמירת ערך,זמינות חלפים)?

כולי תקווה שכרגע אתה יותר מבין את שאלתי ,היות והשאלה בנוסח הקודם הייתה בבחינת כתב מורס עבורך,וכאשר אתה מגדיר כמה רמות מעל היפני תפרט כי זה בדיוק מה שרציתי לדעת ,וכנראהשאם ציינת זאת באמת הבנת אותי בסופו של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי שאני לא צוחק.

תמיד הייתי רגיש לעילגות ולחוסר בסיסי ביכולות ניסוח ותחביר. חבל שהשפה שלנו, שקיבלה חידוש ועדנה לפני כ- 100 שנים, עדיין לא שגורה באופן בסיסי וטבעי אצל כולנו.

ולעצם הענין:

ירחמיאל שלום,

אני מבין שהבנת הנקרא זה לא הצד החזק שלך,להלן הבהרותי לגבי שאלתי:

ציינתי שיש לי סוזוקי באלנו וזאת כעובדה מוגמרת כרגע ,וביקשתי ייעוץ לגביהשוואה בין שני הרכבים מכיוון שאני מתלבט להחליף את הרכב לפיג'ו 406 דגםSV 2000 וכדי שאנשי הפורום יוכלו לייעץ לי בנושא ,ציינתי את סוג הרכב שיש לי כרגע מול הרכב שאני מעוניין לרכוש. בפעם הבאה ציין זאת. אף אחד לא יכול לנחש.

לגבי "הסיכונים" (הכוונה אם החלפת הרכב תהווה שינוי עבורי מבחינת עלות אחזקה )הבהרתי לגבי הנושא הינה כדלקמן: לא נכון, לא עשית זאת. רק כעת אתה מבהיר מה ברצונך בעצם לדעת.

1.הבדלים בין צריכת הדלק (למקרה שלא הבנת בין הבאלנו ל406).

2.טיפולים תקופתיים(תדירות טיפול,עלויות טיפול,שמן מומלץ)?

3.חלפים (זמינות חלפים,עלויות חלפים)?

4.אמינות (שמירת ערך,זמינות חלפים)?

כולי תקווה שכרגע אתה יותר מבין את שאלתי ,היות והשאלה בנוסח הקודם הייתה בבחינת כתב מורס עבורך,וכאשר אתה מגדיר כמה רמות מעל היפני תפרט כי זה בדיוק מה שרציתי לדעת ,וכנראהשאם ציינת זאת באמת הבנת אותי בסופו של דבר.

יפה, ניסחת עצמך היטב. לא היה קשה, נכון? כעת תמתין עד שיענה לך מישהו עם יותר מידע ממני. ולענין התגובות המהירות, ברצוני להזכיר שאת תלוש המשכורת שלי לא אתה משלם, כך שאנו לא עובדים עבורך ותצטרך להמתין עם תגובות עבורך, אם בכלל. ואם אף אחד לא יענה לך או אף אחד לא ידע - אל תכעס. תן לנו צ'אנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי שאני לא צוחק.

תמיד הייתי רגיש לעילגות ולחוסר בסיסי ביכולות ניסוח ותחביר. חבל שהשפה שלנו, שקיבלה חידוש ועדנה לפני כ- 100 שנים, עדיין לא שגורה באופן בסיסי וטבעי אצל כולנו.(אני שם לב !!!)

ולעצם הענין:

יפה, ניסחת עצמך היטב. לא היה קשה, נכון? כעת תמתין עד שיענה לך מישהו עם יותר מידע ממני(לצערי לא חידשת שום מידע). ולענין התגובות המהירות, ברצוני להזכיר שאת תלוש המשכורת שלי לא אתה משלם(וטוב שכך), כך שאנו לא עובדים עבורך ותצטרך להמתין עם תגובות עבורך, אם בכלל. ואם אף אחד לא יענה לך או אף אחד לא ידע - אל תכעס. תן לנו צ'אנס.

.

הפורום נועד להתייעצויות ,התשובות הניתנות כאן הינם בבחינת ידע אישי של כל אחד מהגולשים ,ולכן לפני שאתה עונה למישהו בדוק אם יש לך מה להוסיף ובמידה ולא שתוק!!!

מוסר השכל :להבא כאשר אתה גולש בפורום ונתקל בשאלה או התייעצות שאין לך מידע בנושא ,עדיף להתעלם ממנה מאשר להוסיף מידע סתמי ולנסות להראות "חכם" .(יכולת לפנות ולבקש מידע לגבי שאלתי מאשר להסיק מסקנות )

בכל מקרה אני מקווה שבאמת לא נעלבת ממני, כל מטרתי היא באמת לקבל מידע בנושא !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, ביחס של עלות מול תועלת, כל מי שמחפש "מכונית" ולא "מכונה", יעדיף את ה 406 על הבאלנו גם אם עולה יותר להחזיק אותה.

לנו היו במשפחה שתי 406.

זה פשוט אוטו שמקבל "טוב מאוד" בכל הפרמטרים.

נוחות נסיעה מצוינת.

שקטה בכביש- גם צמיגים וגם מנוע. (ה 1.8 יותר שקטה).

מושבים מעולים ב SV.

מנוע חזק (רק בגרסת 2 ליטר).

מרווחת גם למבוגרים.

תחושת בטחון בנהיגה- יציבה ומדויקת במהירות גבוהה, כיפית בסיבובים...

תא נוסעים נעים- הכל מקטיפה, רך ונעים.

הנקודות החלשות:

ירידת ערך גרועה משל היפניות- אבל זה גם לטובתך כי אתה קונה אותה במודל הרבה יותר חדש מאשר היית יכול אם המחירון שלה היה נשמר.

גיר AL4 - בשתי המכוניות התחילו דפיקות בהילוכים באזור 160,000 ק"מ.

זה יכול להיות שסתומים בגיר שזה בערך 1500 שקל, ושיפוץ מלא אני חושב באזור 7000. אפשר גם להמשיך לנסוע כמו שזה.

בעיות קטנות- ב SV המתוחכמת היו לנו יותר בעיות "מעצבנות" כמו ווליום ברדיו שלא רוצה לעלות, נורית כריות אוויר, חיישן טורים ומהירות ועוד כמה שמונצס.

צריכת דלק היתה בערך 1:10. הבלאנו חייבת להיות יותר טובה מכיוון שהיא שוקלת פחות ועם מנוע קטן יותר.

הביטוח לא צריך לעלות יותר.

טיפולים וחלפים לא יקרים במיוחד.

המנוע אמין.

אני חושב שתחפש לך אחת עם הסטוריה מלאה במוסך מורשה פיז'ו, ככה שתוכל להיות בטוח שהיא טופלה עם מי קירור ירוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על האינפורמציה.

אני יודע בוודאות שהביטוח ב406 זול משמעותית מהבאלנו (קרוב ל1200 ש"ח),אתה כרגע מחדש לי שהחלפים ב406 לא יקרים בהשוואה לבאלנו .

אני מעונין בדגם הSV מנוע 2.0 לפי נתני היצרן צריכת הדלק הינה 15 קילומטר לליטר בנתיב בין עירוני ,זה לא צריכה משמעותית בהתחשב שמדובר ברכב גדול.

לפי הבנתי אתה ממליץ עך ה406 .

שוב ,תודה רבה על העזרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על האינפורמציה.

אני יודע בוודאות שהביטוח ב406 זול משמעותית מהבאלנו (קרוב ל1200 ש"ח),אתה כרגע מחדש לי שהחלפים ב406 לא יקרים בהשוואה לבאלנו .

אני מעונין בדגם הSV מנוע 2.0 לפי נתני היצרן צריכת הדלק הינה 15 קילומטר לליטר בנתיב בין עירוני ,זה לא צריכה משמעותית בהתחשב שמדובר ברכב גדול.

לפי הבנתי אתה ממליץ עך ה406 .

שוב ,תודה רבה על העזרה .

כבעלים של SV 406 2000CC:

1) הביטוח באמת זול (לי עולה 3500 לנהג מעל 24)

2) החלפים לא באמת זולים כמו שאתה חושב!

3) צריכת הדלק באמת מפליאה לרכב בגודל כזה עם מנוע כזה, אולם צפה לצריכה פחות טובה מ 15 ק"מ לליטר. לי בבמוצע יש 1:10 שזאת לכשעצמה צריכה מצויינת לרכב מהנה כ"כ!

4) אם מצאת SV שמור אל תהסס, שווה את התוספת במחיר, בפרט הכסאות המעולים.

לסיכום, לדעתי האישית הכל שטויות, בסיכומו של דבר אין הבדלים גדולים בהוצאות הכל מסתכם, וההבדל השנתי הוא זעום.

המלצתי קנה ותהנה!

היו ברשותי הרבה רכבים, זה באמת אחד האיכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מה ההבדלי0ם בגרסאות בין ה st ל sv?

הבנתי שזה בקרת אקלים, מושבים וסלון שונה, חישן גשם, וכדומה, אפשר עוד פרוט?

ולבחור שכתב לדגם ה SV אפשר יותר פירוט ועלות תיקון לגבי הבעיות שציינת?

והאם זה חזר על עצמו?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...