Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעונין לשפר רובר 620 טורבו

navgnr
שימו לב! השרשור הזה בן 6269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה לנעול שרשור ?

אחרי שתדבר עם ולדי , כתוב מה הוא אמר , ואנא ספר בעתיד מה עשית

מעניין לדעת .

תודה

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולם על העצות!!!

מצאתי את ולדי שיש לו רובר טורבו משופרת למעל 300 כ"ס ואפשר לנעול.

מזל טוב על הקנייה,שתהנה!

בשבילך חיפשתי את הבחור מיפני נט (רובר 620 משופרת שהופיע בסרט) וחשבתי שזה הוא (ולד)

אבל הקדמת אותי... :mm_wink:

אז מצאת בחור לעיניין שאני מאמין שיכול לענות לך על כול דבר כמעט

ועוד פעם מזל טוב!

אלעד

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת איך הבחור הגיע להספק של 300 כ"ס? (מה הוא שיפר?)

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לדעת איך הבחור הגיע להספק של 300 כ"ס? (מה הוא שיפר?)

בכול אופן הנה הסרט

http://www.yapani.net/modules.php?name=Video_Stream&page=watch&id=16

בתאבון :mm_wink:

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הסרט,

אני שואל איזה רכיבים הוא התקין?

ואיך יודעים לזרוק מספר כמו 300 כ"ס?

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו באמת תמיד נקודה שהורסת אותי.

בטוח הוא על 300?

ואולי זה 280?במנוע או בגלגלים?

אולי הוא על 317?

הדיוק הזה תמיד משעשע אותי והוא גם דו כיווני - כמו אלו ששואלים על שיפורים ומדברים איתך על כ"ס כאילו הם עומדים על המדף במכולת "תביא לי לחם, חלב ו-35 כ"ס..."

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים...

נו באמת.. איזה 300 כח סוס ואיזה נעליים, אולי 180 במקרה הטוב.

קחו לדוגמא את ה"קרב" מול האיביזה הצהובה, הוא קיבל כזאת רכבת שאם אני הייתי במקומו הייתי מתבייש להצהיר שיש לי 200 סוסים שלא נדבר על 300...

הרובר זה אוטו כבד מאוד והמכלולים הסטאנדרטים שלו לא בנויים לשאת הספקים כאלה מטורפים. אתה רוצה לשפר? אתה תצטרך להחליף הכל כולל הכל וזה יעלה לך הרבה מאוד $$$, וכל זה בשביל מה? לעמוד עם איביזה במקרה הטוב?

לסיכום, עדיף למכור ולקנות רכב ספורטיבי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתיחות, רכבות, עומד מול זה ומקבל מההוא
מי עמד מול מי ובאיזה הקשר, בכמה מכוניות לקח ומאיזו מהירות גלגול לא קשור לדיון טכני.

דינמומטר לא מספק מידע ברכבות או במכוניות אלא בכ"ס וקג"מ וזה כבר רלוונטי לדיון טכני בנושא שיפורים ורכיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי עמד מול מי ובאיזה הקשר, בכמה מכוניות לקח ומאיזו מהירות גלגול לא קשור לדיון טכני.

דינמומטר לא מספק מידע ברכבות או במכוניות אלא בכ"ס וקג"מ וזה כבר רלוונטי לדיון טכני בנושא שיפורים ורכיבים.

קודם כל, אם אתה מצטט מישהו מן הראוי שתשים את הביטוי המדוייק ולא תכניס מילים לפיו.

דבר שני, בגלל שבארץ כמות הדינמומטרים מעטה מאוד וגם אלה שקיימים ממש לא מדוייקים האינדיקציה היחידה שנשארה לנו היא בדיקות יכולת (לצערי). לכן זה מאוד רלוונטי והגיוני להפריך טענה של 300 כח סוס באמצעות התייחסות לאותה בדיקה שנעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי מבקש נסיעת מבחן על הרובר המדוברת, ולאחר מכן במידה ועדיין תהיה מעוניין לשפר דווקא את הרכב שלך- הייתי פונה לאיש מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סליחה שאני מתערב ועוד בכזה איחור אבל למה לעזאזל לשפר רובר 620!?

הפורום צעיר אז לא נמחוק בינתיים אבל נא להמנע מהערות לא בונות! יניב.

אם כבר רובר תמכור את ה620, תקנה 216 או 25 חדה וזריזה שפר אותה ותקבל תוצאות הרבה יותר טובות אפילו בלי טורבו. לדעתי לא כל אוטו עם טורבו דורש שיפור, זה כמו לשפר פורד טראנזיט. עם כל אהבתי למותג רובר ומהכרות די טובה עם ה620 האוטו לא הכי מתאים לשיפורים בתקציב של 10000 ש"ח הוא פשוט לא בעל אופי ספורטיבי מספיק והדרך להביא אותו לשם כרוכה בהרבה סיבוכים וכסף (במידה ורוצים לעשות עבודה יסודית ואיכותית). במקומך הייתי מחליף במשהו עם פוטנציאל שיפורים טוב יותר ופחות סיבוכים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים בדיוק מה שהפורום הזה בא לא לעשות.

בהודעת פתיחה נאמר: הודעות כמו "תחליף אוטו" לא יתקבלו בברכה.

משהו בסגנון.

אם הוא רוצה לשפר את ה620 שלו - שישפר אותה. אם זה יעלה לו הרבה הרבה כסף - אז תגידו לו שיעלה לו הרבה כסף.

אם הוא צריך בשביל זה לשפר גם את המערכת קירור, אז אומרים לו.

אבל לא צריך ישר לשלוח אותו לקנות רכב אחר (שזה לא משימה כזאת פשוטה, לא כל אחד מוכר וקונה רכבים על ימין ועל שמאל. יש אנשים שנקשרים לרכב שלהם, וגם למצוא רכב כזה שמור זה לא כל כך קל).

הרי כל הרעיון של שיפורים זה להתאים את הרכב לאיך שאתה אוהב. ואם הוא אוהב את הרובר שלו, למה שיחליף אותה?

(אני בספק שהוא ירצה לשפר רכב שהוא לא אוהב)

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...