Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חג בחירות שמח לכולם - אל תשכחו ללכת להצביע!

ishpuz
שימו לב! השרשור הזה בן 6610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה..

בהתחלה רציתי להצביע לפרס...

אח"כ השתכנעתי שעדיף להצביע לצחי הנגבי..

בסוף שמתי לב שהם באותה מפלגה.. מוזר.. לא?! מי היה מאמין? (אה.. הכסאות.. שכחתי..)

אז בסוווף סווף - הצבעתי להוא עם השפם.. לפחות אולי יעלו לי את המשכורת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שנית - לא חשוב עבור מי תצביעו! - העיקר שתצביעו לאנשים שלא היו מעורבים בפרשיות שחיתות
זה לא פוסל פחות או יותר את כל האפשרויות? :roll::wink:

עידו

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית חוקי כן, אבל ברגע שהממשלה/כנסת החליטה לפנות את הגוש ברוב קולות, הם היו צריכים לפנות את בתיהם.

וממש אין לי רחמים על משפחות עם 7 ילדים שברוב מסכנותה מתאכסנת בבתי מלון

בכספי פיצויים שהם קיבלו, הם היו יכולים לקנות יופי של אחוזה בכל ישוב קהילתי שבו יחפצו.

הבחירה להישאר בבתי המלון על חשבון משלם המיסים רק יוצרת אנטגוניזים כלפי האוכלוסייה הזו

את החשבון של הבית מלון הייתי מנכה להם מסכום הפיצויים שלהם בלי לחשוב פעמיים

כן בטח שלחו אותם להקים מפעל חיים .

לכנסת נבחרו מפלגות ימין .

ופתאום מישהו קיבל כריזה והם צריכים לעוף מהבית ,לעזוב מפעל חיים ועוד בטח גם להגיד לך תודה....

ולהזכירך כשאתה מקים ענף חקלאי ,אי אפשר להעביר אותו,חממה שמפרקים אפשר לזרוק לפח ,צנרת באדמה זה דבר שבונים במשך שנים .

המלונות שבהם הם מאוחסנים (אין הגדרה עדינה יותר) הם ממש לא מה שאתה מדמיין כשאתה חושב על חופשה.

הפיצויים שהם יקבלו ,מתעקביים ובנתיים אנשים בלי עבודה ונכנסים לחובות אדירים (צריך גם לאוכול משהו לא?).

אגב מי שבגיל 45 לקחו לו את שטח החקלאות שלו כבר לא ימצא עבודה בחיים (וכל מי שבמין מה זה חקלאות יסכים איתי ).

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שינוי מבחינתי היא מפלגה גזענית

ש"ס ואגודת ישראל הם גזענים לדעתי, אני יכול לפרט אבל תמיד יהיה לך מה לענות, כי להתווכח אתה יודע מצויין, דוגמא קטנה, ראית אשכנזים בש"ס? ראית ספרדים באגודת ישראל?

שינוי קיבלה כ-300,000 קולות בבחירות הקרובות, 300,000 אנשים שנשבר להם הזין מהכפיה הדתית, 300,000 אנשים שנמאס להם ש10-15 חברי כנסת מנהלים להם את החיים

שינוי אם לא היתה מתפצלת היתה מקבלת כ-150,000 קולות בבחירות היום, אחרי הפיצול שתי המפלגות שנוצרו מקבלות ביחד כ-50,000-80,000 קולות, כנראה שה"גזענות" שאתה טוען שהמפלגות האלה מציגות נגד הדתיים נובעות מאיפשהו, קוראים לזה כפייה דתית.

300,000 האנשים שהצביעו בבחירות הקודמות לשינוי יקומו מחר שחץ ושינוי כנראה לא יעברו את אחוז החסימה, ש"ס תחזור ובגדול לממשלה, ואז נראה אם לא יצטערו על זה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת את העובדה שזה שהם הגיעו לרכוש , גרמו לאלה שיורים קסאמים להגיע למצב שהם בכלל רוצים לירות את אותם קסאמים , עשו שבעה ילדים בתמיכה כלכלית מלאה של המדינה וסירבו להגיע לסידור טוב יותר מראש - זה בניגוד מוחלט לרצונם של רוב האנשים בעם.

עובדות - בתחת שלי. אתה מזכיר לי את רואי החשבון שמשחקים עם המאזנים (המספרים במאזנים הם עובדות, לא?) כדי שייראו כפי שהם רוצים.

אגב - הייתי אתמול בניצן. הרבה יותר טוב מהאוהלים אליהם זרקו את סבא שלי ואת אמא שלי (ילדה בת 6) בשנת 52' - על הגבול , עם פדאיון ומסתננים, ללא תשתית וללא הגנה - ועדיין , חיינו בשלום עם תושבי כפרים ערביים מסביבנו (ויש , תאמין לי) - ורק בגלל שהתייחסנו אליהם כמו בני אדם - ולא כעבדים.

לא זוכר שסבא שלי "מסק" שקי זיתים ששייכים לאחרים, או עקר למישהו עץ , או היכה פלשתיני כלשהו כי המראה שלו לא מצא חן בעיניו - כי הוא זכר שבזמן השואה הנאצים התנהגו אליו בדיוק ככה.

עובדות עאלק.

טוב, הגעתי הבייתה ואפשר להתחיל :).

1. זה שהם הגיעו לרכוש גרם לרצון של הערבים לירות קסמים. זה מזכיר לי את סיפור יציאת מצרים - זה שעמ"י גדול מאוד גרם לפרעה לרצות לגרש אותם. לא מאמין בתנ"ך וביציאת מצרים? אז זה גם מה שקרה בשואה.

2. תמיכה כלכלית של המדינה יש לכל מי שמביא שבעה ילדים. גם אם הוא לא בחר בהתנחלויות. תיכף תגיד לי שגם להקים עסקים זה לא בסדר כי זה בתמיכה כלכלית של המדינה. (הרי עצם העובדה שהיא [עדיין] לא גובה 90% מס, נניח, מעודדת הקמת עסקים).

3. ההורים שלך באו לארץ חסרי כל; לא היו להם רכוש ועסקים לפני (בארץ), ולכן שיכנו אותם באוהלים.

4. הסעיף האחרון לא קשור.

5. אגב, אמרתי עובדות או לא? אתה מוזמן להכחיש.

בידידות, אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בטח שלחו אותם להקים מפעל חיים .

לכנסת נבחרו מפלגות ימין .

ופתאום מישהו קיבל כריזה והם צריכים לעוף מהבית ,לעזוב מפעל חיים ועוד בטח גם להגיד לך תודה....

ולהזכירך כשאתה מקים ענף חקלאי ,אי אפשר להעביר אותו,חממה שמפרקים אפשר לזרוק לפח ,צנרת באדמה זה דבר שבונים במשך שנים .

המלונות שבהם הם מאוחסנים (אין הגדרה עדינה יותר) הם ממש לא מה שאתה מדמיין כשאתה חושב על חופשה.

הפיצויים שהם יקבלו ,מתעקביים ובנתיים אנשים בלי עבודה ונכנסים לחובות אדירים (צריך גם לאוכול משהו לא?).

אגב מי שבגיל 45 לקחו לו את שטח החקלאות שלו כבר לא ימצא עבודה בחיים (וכל מי שבמין מה זה חקלאות יסכים איתי ).

כל מילה בסלע!!

אליק בליק: אתה רוצה לומר לי שאם רוב הציבור היה מחליט להוריד את המהירות המקסימלית ל-70 כי מהירות (עאלק) הורגת - היית אומר - וואלה חוק!!! צריך לקיים אותו... כן בטח..

שוב בידידות, אביעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

150 אלף בוחרים שינוי היו מקבלים אולי אם הם היו מתאחדים עם קדימה ומרצ ביחד, 150 אעלק. אנשים כנראה התפכחו והבינו שטומי לפיד פורז ושות מדברים גולו גולו ועושים פקה פקה. את האמת אני שמח ששינוי לא עוברים את אחוז החסימה, מפלגה של כלום עם כלום.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה: הרב קוק אמר "דורנו הוא דור נפלא"
ולאיזה דור הוא אמר את זה? אם אתה מדבר על ראי"ה אז זה שני דורות אחורה אם זה רצי"ה אז זה רק דור אחד אחורה...

ולעניין פינוי שמונת אלפים האנשים מבין עזה לרפיח - אם מדינת ישראל הייתה מידפקת יום אחד על דלת ביתי בראשון לציון עם צו האומר שביתי מיועד להריסה כי עומדים להקים במקומו כביש מהיר - הייתי מתעצב ומתעצבן, מתווכח ומתמקח כדי שיפצו אותי על עוגמת הנפש, ובסוף מתפנה כמו טאטאלע. כי טובת המדינה קודמת לטובת הפרט וכי אני לא מקדש אדמה ואבן.

ובינתיים הפינוי הוכיח את עצמו כהחלטה היסטורית מבריקה ואמיצה. כמה הרוגים היו בחבל עזה בכל שנה וכמה היו מאז?

אל תתחילו עם דמגוגיה של קסאמים. יותר פצמ"רים נפלו על ישובי חבל עזה בשבוע מקסאמים שעפו מאז ההתנתקות. אוגדה וחצי שמרו על שמונת אלפים איש שניסו לנהל מראית עין של חיים נורמליים בסטלינגרד הנצורה. כמה חיילים ואזרחים נהרגו בישובים ועל הצירים במלחמה האבודה הזו למען הנדל"ן הכי מיותר במזרח התיכון?

ראבאק. אנחנו מדברים פה על שמונת אלפים איש. העוול שנעשה להם הוא בפיצוי ובניהול ענייניהם, וחלקו נובע גם מכך שהם היו נאיבים ועקשנים מכדי לראות את הנולד ולא דאגו להיאבק על כך מראש. ואני לא מדבר על האידיוטים האמיתיים שהיו בטוחים שברגע האחרון הקדוש ברוך הוא יירד מהזולה שלו ויהפוך את היס"מניקים לירקות אורגניים ונורא הופתעו שזה לא קרה. מהם לא ציפיתי להרבה היגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז, אתה משחק אותה ראש קטן, ואתה ממש לא אחד כזה.

כולנו יודעים שחלקם היו שם מסיבות אידיאולוגיות וחלקם היו שם מסיבות כלכליות, לכן אלו שגרו שם מסיבות אידיאולוגיות לא רצו להתפנות ואת אלו שגרו שם מסיבות כלכליות לא היה קשה לשכנע להיאבק.

את התוצאות של ההתנתקות אנחנו עדיין לא רואים, אבל רק היום נהרגו ארבעה אזרחים של מדינת ישראל (ממש לא משנה שהם בדואים, גם בצה"ל יש בדואים) אז איך בדיוק ההתנתקות עזרה? מה נתן לך הסרט הכחול ששמת על האוטו מלבד צער שגרמת למפונים? מלבד יתרון אסטרטגי לפלסטינים וחופש פעולה רחב יותר.

הפלסטינים הם עם טיפש, כל אחד שם חי בשביל עצמו, הם לא רוצים ממשלה, ולא רוצים משטרה, הם מצד אחד יורקים לשוטרים בפנים ומצד שני בוכים שהשוטרים שלהם לא עושים כלום.

כמה שנתנתק מהם עדיין הם יהיו תלויים בתרומות, בעזרה, בפתיחת מעברים לישראל...

שים לב כמה זמן החזיק החמאס בלי עזרה, אחרי פחות מכמה שבועות התחילו לחזור הסיועים ונחש לאן הולך כל הכסף? גם אם הם מקבלים סיועים שהם לא כסף זה לא מקדם אותם לשום מקום זה כמו לתת לקבצן 50 שקל לעומת למצוא לקבצן עבודה או בית או כלי רכב.

צאו מהבועה שאתם חיים אין עתיד עם הפלסטינים, צריך למצוא פיתרון שמדינה אחרת תדאג להם או שתהיה להם מנהיגות נורמלית ולא מנהיגות של ארגון טרור או אנטי-ישראלית (מה שבחיים לא יקרה).

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארבעת האזרחים שנהרגו היום לא נהרגו מפח"ע. הם נהרגו ממשחק בתחמושת ונפלים (בטח חיפשו ברזל למכור), ושניים מהם בכלל עשו את זה בשטח אש ליד קרית גת. דרווין דווקא מרוצה.

חוץ מזה אני לא מבין את הטיעונים שלך. קודם כל אני לא מסכים שהפלסטינים הם עם טיפש. חלק מהמנהיגים שלהם לא חכמים במיוחד, אבל זה בין השאר בגלל שהם פנאטים דתיים. ופנאטים דתיים (לא משנה מאיזו עדה) הם עם טיפש.

זה שלטענתך הם עם טיפש אומר שאנחנו צריכים לדאוג למיליון וחצי מהם, כי אנחנו יותר חכמים מהם? למה?

היופי בתכנית ההתנתקות החד צדדית (ואני מדגיש את החד צדדיות שבעניין) הוא שאנחנו מסירים אחריות מהם. אנחנו לא צריכים לדאוג לפרנסתם ולא צריכים לענות לתלונותיהם. תסתכל כמה זמן סגורים המעברים בין עזה לישראל. תסתכל כמה פיגועים לא יצאו משם לישראל בזכות זה.

גם אני מסכים שאין עתיד עם הפלסטינים. ואת זה אני אומר בכאב של אחד שהיה פעיל שלום מאוד אקטיבי. אני שמח שהיה הסכם אוסלו, כי הכשלון שלו לימד אותנו אחת ולתמיד שאין עם מי לדבר. אם פעם חשבתי שיש עתיד משותף לשני העמים עכשיו אני יודע אמפירית שאין.

ומה הפתרון? כמו שז'בוטינסקי אמר - קיר ברזל של כידונים עבריים בינינו ובינם. סיפוח גושי התיישבות קרובים שבהם יש רוב, ונטישת ישובים מבודדים ורחוקים מתוך תועלתנות. בניית גדר אטומה בינינו לבין איזור פלסטיני סביר ורציף, והסרת האחריות לכל מה שקורה מהצד השני שלה.

ואחרי זה - סנקציות צבאיות ואזרחיות חריפות על כל אירוע חבלני שמגיע מהצד השני.

אני עד עכשיו לא מבין איך כל פעם שהחארות יורים קסאם על תחנת הכח באשקלון שפאקינג מספקת חשמל גם לעזה, לא סוגרים להם את החשמל ליומיים.

מצידי שתהיה להם מדינה ותהיה בינינו מלחמה. אנחנו לא נפסיד. אבל המצב הנוכחי בו ישובים ישראלים תקועים כמו זין בתחת של ריכוזי אוכלוסיה ערביים צפופים הוא מצב בלתי נסבל. יש גבול לכמות הקונדומים שאפשר לשים מסביב ליישוב מבודד, וזין בתחת עם חור בקונדום זה סכנת חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזין בתחת עם חור בקונדום זה סכנת חיים.

מישהו שיסביר לו בבקשה שככה אין סכנה להריון...

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הא?

אז איך לגיל ריבה יש ילד? הא?

לא משנה. לכו להצביע. יש עוד שעה.

אגב, אם לא ציינתי וזה לא ברור - את הדעות בשרשור הזה אני משמיע על דעת עצמי והן כמובן אינן מייצגות את הנהלת הפורום בשום צורה. נראה לי טריוויאלי לציין את זה, אבל בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...