Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חג בחירות שמח לכולם - אל תשכחו ללכת להצביע!

ishpuz
שימו לב! השרשור הזה בן 6610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

in your face

תהיה נסיגה מיהודה ושומרון, יהיה שינוי מדיניות כלכלי and there's nothing you can do about it

איך אמר פה אחד מחברי הפורום? "אין שנאה כמ שנאה חינם, ואין שמחה כמו שמחה לאיד". הכי חשוב, זה שאתה שמח.

תסתכלו סביב- אין אחד פוליטיקאי אחד שיש לו יכולת מחשבה, ערכים לאומיים, קו אידאולוגי, דאגה למדינה. בכירי קדימה אפילו התהדרו בכך שהם מתנערים מהעבר של עם ישראל, מלחמותיו וגיבוריו [לפחות שיורידו את זה מהדרישות לבגרות...] ומסתכלים "רק קדימה".

כל היושבים בכנסת- ממש לא מעניין אותם "עם גושקטיף" או "בלי גושקטיף", וכנ"ל לגבי השומרון, החרמון, ירושלים, הנגב, ולמעשה כל המדינה. דאגתם היחידה- להיות בצד של "המנצחים", ולהתקרב עוד צעד אל הכיסא המרופד יותר. בשביל זה הם ימכרו ה-כ-ל, והכי רווחי למכור את מה שלא יורד להם מהמשכורת- את ארץ ישראל.

אין אחד- חוץ מבנימין נתניהו.

אפילו אולמרט, בנאומו, הודה לביבי על פועולו הכלכלי שהציל את המדינה ממשבר עמוק מאוד [אולמרט כדוגמא ליריב פוליטי, ולא כדוגמא לאיש בר דעת]. כנ"ל אהוד ברק, בייגה שוחט, ואפילו רינה "אני שונאת את הימין" מצליח מערוץ 2 [הכנ"ל מתייחס גם לסוגריים].

אין לי מושג מדוע יש אנשים שיש להם רצון [מעבר להסכמה, שגם היא לא ברורה] למסור שטח למישהו אחר. אם למישהו יש דונם מיותר- יכול לתת לי, אני כבר אעשה מזה הרבה תועלת.

אין לי מושג מדוע כל כך נלחמים ב"עברייני תנועה" עם עונשים כבדים, אבל נותנים כסף ושווה ערך לערבים [שלא היו עם עד שלא קראנו להם כך] שמבקשים להשמידך- בגלוי ובמוצהר.

אין לי מושג איך כל כך הרבה אנשים מצביעים לאדם כל כך שפל כמו אהוד אולמרט. הסכמה לגבי המשפט "אהוד אולמרט הוא אדם שפל" הייתי מקבל כאן, ברחבה זו, כשאהוד היה בליכוד ולא עשה קולות של שמאלני, בלי בעיה.

אני מאחל לעם ישראל להתפכח- ומהר. עד אז אני נמנע.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ולאיזה דור הוא אמר את זה? אם אתה מדבר על ראי"ה אז זה שני דורות אחורה אם זה רצי"ה אז זה רק דור אחד אחורה...

ולעניין פינוי שמונת אלפים האנשים מבין עזה לרפיח - אם מדינת ישראל הייתה מידפקת יום אחד על דלת ביתי בראשון לציון עם צו האומר שביתי מיועד להריסה כי עומדים להקים במקומו כביש מהיר - הייתי מתעצב ומתעצבן, מתווכח ומתמקח כדי שיפצו אותי על עוגמת הנפש, ובסוף מתפנה כמו טאטאלע. כי טובת המדינה קודמת לטובת הפרט וכי אני לא מקדש אדמה ואבן.

ובינתיים הפינוי הוכיח את עצמו כהחלטה היסטורית מבריקה ואמיצה. כמה הרוגים היו בחבל עזה בכל שנה וכמה היו מאז?

אל תתחילו עם דמגוגיה של קסאמים. יותר פצמ"רים נפלו על ישובי חבל עזה בשבוע מקסאמים שעפו מאז ההתנתקות. אוגדה וחצי שמרו על שמונת אלפים איש שניסו לנהל מראית עין של חיים נורמליים בסטלינגרד הנצורה. כמה חיילים ואזרחים נהרגו בישובים ועל הצירים במלחמה האבודה הזו למען הנדל"ן הכי מיותר במזרח התיכון?

ראבאק. אנחנו מדברים פה על שמונת אלפים איש. העוול שנעשה להם הוא בפיצוי ובניהול ענייניהם, וחלקו נובע גם מכך שהם היו נאיבים ועקשנים מכדי לראות את הנולד ולא דאגו להיאבק על כך מראש. ואני לא מדבר על האידיוטים האמיתיים שהיו בטוחים שברגע האחרון הקדוש ברוך הוא יירד מהזולה שלו ויהפוך את היס"מניקים לירקות אורגניים ונורא הופתעו שזה לא קרה. מהם לא ציפיתי להרבה היגיון.

אולי בעזה יש פחות הרוגים אבל שיכנענו אותם שבכוח זה עובד (ואם אתה לא מאמין לי תשאל אותם) .

כמו שאחרי לבנון המצב ביש"ע החמיר ,עכשיו אחרי עזה המצב ביו"ש יחמיר ,ואם נמשיך ככה זה יעבור לגליל ולנגב (וזה כבר קרה באוקטובר 2000).

ולמי שכתב על הנגמ"שים ,מה שקרה שם קרה בגלל שהדרגים לא הקשיבו ללוחמים שדרשו נגמ"שים ממוגנים יותר ,ותאמין לי אני מכיר את הנושא טוב מידי,וקרוב מידי.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס עם כל הכבוד אתה יכול לדחוף את ההסכמות שלך. אתה עיוור למה שקורה סביבך, אתה סתגלן, ואתה מנותק מהמציאות. אם יש לך ספק שהחמאס הוא ארגון טרור במלוא מובן המילה, שמטרתו המוצהרת היא השמדת ישראל, אתה לא חיי איתנו באותה מדינה. ניכר שלא קראת את אמנת החמאס.

ועשה לי טובה - אל תגיב לשום דבר שאני כותב. אתה כבר הוכחת יפה שאין לך עמוד שדרה.

זה פורום. אני מגיב כי אני רוצה שאנשים אחרים יקראו, לא רק אתה. אתה לא חייב לקרוא שום דבר.

אני לא אומר שהחמאס הוא לא ארגון טרור. אבל כעת שהוא נמצא בשלטון, אין לו מנוס מלהיווכח שמבחינתו הדרך היחידה להפסקת הסבל של העם הפלסטיני (וכן, ברגע שהוא הגיע לשלטון, זה האינטרס שלו) היא הסכם עם "האויב הציוני".. אל תדאג, הם כבר ימצאו דרך לגרום לזה להיראות נכון מבחינה דתית.

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פורום. אני מגיב כי אני רוצה שאנשים אחרים יקראו, לא רק אתה. אתה לא חייב לקרוא שום דבר.

אני לא אומר שהחמאס הוא לא ארגון טרור. אבל כעת שהוא נמצא בשלטון, אין לו מנוס מלהיווכח שמבחינתו הדרך היחידה להפסקת הסבל של העם הפלסטיני (וכן, ברגע שהוא הגיע לשלטון, זה האינטרס שלו) היא הסכם עם "האויב הציוני".. אל תדאג, הם כבר ימצאו דרך לגרום לזה להיראות נכון מבחינה דתית.

עמוס

הסכם אתה צריך, אוסלו לא מספיק

לא די בהסכמים יותר, צריך גם לדעת מה קורה למי שמפר את ההסכם, ומישהו שיהיה ערב לכך שזה יתבצע

בנתיים כולם רק חותים הסכמים והצהרת כוונות

אי אפשר לדבר עם החמאס כי אם החמאס יכיר בישראל כל הבלון שלו יתפוצץ לו בפנים

את כל התמיכה שלו הוא בנה על שינאת ישראל ועל פלסטין השלמה, אז פיתאום הוא יכיר בא''י

לגבי הבחירות שוב ראינו שפוליטיקאי יהיה פוליטיקאי. וכל מה שהם אומרים ליפני הבחירות יהיה שונה אחרי הבחירות, וכל ההשמצות של אולמרט שביבי נילחץ ומזיע והוא בפאניקה ובהיסטריה, כדי להגיד לו תודה על זה שהוא הציל את כלכלת ישראל (כניראה שבאותה פאניקה והיסטריה)

בחירות יהיו יותר מוקדם ממה שאתם חושבים כי אולמרט הוא מס' 2 הקלאסי, אם זה בקמפיין של ביבי ב99 או בקמפיינים של שרון וגם זה שעכשיו, ומתחתיו עומד מס' 2 הבלתי מעורער שמעון פרס שלא מכיר את המושג פנסיה, ולא יודע מתי להפסיק, וממס' 2 אי אפשר להנהיג מדינה.

דבר מעניין שעושות עכשיו המיפלגות זה לשים את עצמן בין הפטיש לסדן (אם ביודעין ואם לא). היום בכל העיתונים הופיעו התנאים ההכרחיים של המפלגות לקיום המו''מ הקואליציוני, וכולן אמרו שלא יתפשרו על הדגל החברתי.

אני אומר בבקשה כי העיתונים רק יחכו לסקופ שהמפלגות האלה יביאו להם אם הן יסגו מההבטחות שהלן. לשם שינוי אם ההבטחות שלהן יתקיימו אז בעיתונים זה בטוח לא יפורסם אבל אנחנו סוף סוף נרוויח מזה

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...