Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש רכב ספורטיבי לצורך מחקר

אמיר-מחקר
שימו לב! השרשור הזה בן 4947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני אמיר, ולאחרונה אני מבצע סדרת מחקרים הבודקים את הקשר של הנאות וריגושים לתפקוד המיני.

מאחר וגופי מחקר מוכרים (אוניברסיטאות וכו') לא מוכנים לשמוע ממני, כי אני לא דוקטורנט (למעשה אין לי אף תואר מוכר. אני אוטודידקט), אני נאלץ לבצע את המחקרים בעצמי, מתקציב פרטי, ובאמצעות מתנדבים.

המחקר שאותו אני מתכנן בימים אלו הוא אחד מתוך סדרה של מחקרים שבהם אני חווה הנאות וריגושים, לאחר מכן מקבל גירוי מיני (ע"י מתדנבת), ולבסוף מבצע בדיקת זרע מלאה.

לצורך המחקר העכשיוי אני זקוק לרכב ספורטיבי, למשך כ-5 שעות, כולל ביטוח המכסה אותי (פרטי יועברו עפ"י דרישה. כעקרון כל ביטוח שלא מכסה נהג נקוב בשם אמור לכסות אותי - אני לא נהג חדש ולא צעיר).

בעל הרכב יוכל לשהות ברכב לצידי (או במושבים האחוריים - אם יש כאלו) למשך כל הנהיגה שלי ברכבו.

תגמול כספי (סמלי) יוצע למתאים.

דרישות מהרכב:

* רכב ספורטיבי

* הנעה אחורית

* 180 כ"ס לכל הפחות

* אחיזה טובה

* מערכות בטיחות מתקדמות (ESP חובה - לא עברתי הכשרות מתקדמות בתחום הנהיגה)

דרישות נוספות:

* זמינות לכחמש שעות, בתאריך גמיש בחודש דצמבר.

* הנסיעה תתחיל מתל-אביב, לכיוון ירושלים, ותתמקד בכבישים: 395, 386, וכבישים נוספים לבחירתי. אני שומר את הזכות לשנות את המסלול מתוך שיקולים אקדמיים, בכל עת, ואף במהלך הנהיגה עצמה. בעל הרכב חייב להסכים לכך.

* אני לא מתחייב לקבל או לא לקבל הצעה כלשהי, אלא אך ורק במידה ותתאים למטרה האקדמית של המחקר, על-פי שיקול דעתי.

* התגמול הכספי יועבר רק בסוף הנהיגה, ורק בתנאי שכל התנאים שנקבעו מראש מולאו.

* במידה ויהיו פקקים, או במידה ויעלה צורך אקדמי, הנהיגה עלולה להתארך. התגמול הכספי קבוע מראש ואני משתנה כופנק' של משך הנהיגה. אני מתחייב לא לעבור את גבול ה 7 שעות.

* פרטים נוספים (כולל גובה התגמול הכספי הסמלי) יועברו עפ"י דרישה, לרציניים בלבד.

ניתן לפנות אלי בתגובה להודעה זו, או במסר פרטי

תודה, אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בקיצור, אתה רוצה לזיין רכב ספורט של מישהו, ואז את החברה?

למה צריך את כל המלל הזה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לסכום הסמלי אתה משלם גם על הדלק? או שזה כלול? מה קורה במידה ותקבל קנס? או שבגלל נהיגה פרועה חלק כלשהא ברכב יהרס?

נ.ב.

מצטרף לשאלה של קלאץ'

נ.ב.2 אני גם דורש לפגוש את המתנדבת

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך את כל המלל הזה.

כי הוא מנסה לשכנע את עצמו שהבקשה שלו הגיונית ושה"מחקר" (בן הבדיקה היחידה) שלו רציני. בפועל, לצערו, זה בדיוק כמו שאמרת - לבלות עם רכב ספורט בכבישים נוחים עבורו, עם דרישות מגוחכות של הנעה אחורית ו-180 כ"ס לפחות, ואחרי זה לקבל מצ*** מ"מתנדבת" (סלחו לי על הצרפתית המצונזרת). וכעת אעבור לאנגלית:

WHAT A LOAD OF CRAP

נ.ב. לצורך מחקר מדעי הבודק את הקשר של הנאות וריגושים לתפקוד המיני, אני מחפש 100 מתנדבות אשר לאחר שיתפשטו ויענגו אחת את השנייה מולי, יספקו לי גירוי מיני בזו אחר זו, לאורך חודשיים רצופים (או עד שאתמוטט).

דרישות:

* הבחירה של המתנדבות תהיה שלי בלבד, אני שומר את הזכות לא להסכים לקבל את המתנדבת אם היא לא בלונדינית רזה עם חזה גדול.

* ההתנדבות היא ללא תשלום - זנות איננה חוקית בארץ. תתביישו לכם! זו זכות להשתתף במחקר מדעי כה אמיץ ורב חשיבות! שלא לומר - זו זכות לתת שירות :wink:

אני מצפה שבתוך דקות ספורות עשרות תאומות בר רפאלי יתדפקו על סף דלתי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לשאול - מהי בדיקת זרע מלאה? :shock:

לא ראית שהוא כתב שיש מתנדבת? (נפתח שירוש "דרושה מתנדבת" באוף-טופיק?)

חבר'ה, אני מבקש רק מאנשים רציניים לפנות לבחור כמו שהוא ביקש, שאף אחד לא רציני לא יסתנן לפה.

בכל אופן, אני לא מוכן לנדב את הרכב, אבל אני מוכן לספק זרע למתנדבת שלך.

בעל הרכב יוכל לשהות ברכב לצידי (או במושבים האחוריים

בזמן שמישהו מסתכל מהצד. :)

ולמי שאין ממש זמן לקרוא את הכל אני אסכם.

הבחור מבקש לקרוע את הרכב היקר (כי רק רכב יקר יענה לדרישות שהוצבו) שלכם ל7-5 שעות, תלוי ב"שיקולים אקדמיים", בכבישים באזור ת"א - ירושלים, תלוי ב"שיקולים אקדמיים" ובסוף לשים כמה שקלים על דלק.

הא כן ותדאגו שיהיה לו ביטוח! אמרנו כבר, רציניים בלבד!

תודה מראש.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטובוס אגד עם נהגת עונה על כל הדרישות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורש ורוצה, ולא מתחייב, מתנה תנאים (כאילו שהוא משאיל רכב). ומה מציע ? נאדא!

עריכה - שכנעתי את שכן שלי לנדב את הדייהו נובירה שלו, שנוסעת על שלושה צילינדרים (בעלי נובירות לא להעלב!). זה מספיק טוב?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח אוטו עם ביטוח סע לאן שבא לך בתנאי שזו המתנדבת

ugly-woman-moustache-pictures.jpg

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לתת לך כמה ביקורות למתודולוגיה שלך:

1) אתה צריך מדגם. אדם אחד לא ממש יכול להעיד על תופעה כלשהי. אולי אני מגיב שונה ממך לאותם דברים.

2) צריך לבודד משתנים. מה קורה אם יש משתנה כלשהו (למשל, הלבוש של המתנדבת) הוא שונה מפעם לפעם? מה קורה אם התזונה שלך משתנה? אתה לא יכול לעשות מחקר רק עם מישהו אחד, וגם אם כן, חובה לחזור עליו הרבה פעמים כדי לראות שיש את אותה תוצאה.

3) לא צריך רכב ספורטיבי, רק את הריגוש עצמו. אין לך צורך ברכב ספורטיבי כי אתה לא באמת יכול להגיע לרמת נהיגה מספיק טובה בשביל שיהיה הבדל, אלא אם יש לך ניסיון בנהיגה ספורטיבית.

4) צריך להיות מסוגלים לתעד הכל ולחזות את התוצאות ברמה מובהקת בניסויים עתידיים. אם אתה לא עושה את המתודולוגיה ואת התיעוד כמו שצריך, כל מה שתעשה לא יהיה שווה כלום.

יש סיבה שבגללה לא מכירים במחקר שלך.

אין בעיה לערוך מחקרים ולפרסם מאמרים אפילו באופן לא אקדמאי, ואז לגשת לאוניברסיטאות ולבקש הכרה כלשהי.

אין גם בעיה ללמוד תואר ראשון ואז לקבל הערכה מספקת.

אם אתה כבר מעורב במחקר, לך תלמד תואר ראשון.

תואר אקדמאי הוא צורת חשיבה, לא רק ידע שמוקנה לך.

מקצועות שמתמקדים במחקר (מדעים למיניהם) עוזרים לך להתמודד עם שאלות מתודולוגיות מסוימות, וזו השכלה שלפחות כיום, אי אפשר להשיג לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...