Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמועה שהגיעה לאוזניי ממקור מוסמך - תוך 3 חודשים מחירי הדלק יעברו את קו העשרה שקלים.

aa123
שימו לב! השרשור הזה בן 4094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, את מה שבכותרת שמעתי הערב ממקורב למקור מוסמך. מאוד מוסמך. הכוונה היא לבצע מחטף ולכפות עובדה בשטח, בדיוק כמו שנעשה עם העלאת המיסים האחרונה.

המס על הדלק הולך להתייקר, ויוסר הפיקוח גם על הבנזין 95. המטרה היא לכפות על חברות התחבורה הציבורית לשפר את השירות, ולאשר לעוד חברות להכנס לתחום. בנוסף - מקווים כי הדבר יזרז את פרוייקט המכונית החשמלית.

מי שלא מאמין - שלא יאמין. נדבר עוד שלושה חודשים.

אני משתמש די ותיק בפורום, מעולם לא כתבתי שטויות.

אני עדיין לא החלטתי איך אני מתארגן - מה שבטוח, אין סיכוי שאני זונח את התחביב ומוכר את הקליאו האהובה.

לילה (לא)טוב.

הבהרה משפטית:

אין לראות באמור לעיל ייעוץ לעשות איזו פעולה. אין פותח השרשור אחראי על דברים שייגרמו כתוצאה מתוכן ההודעות שנכתבו בשרשור זה על ידו, בצורה ישירה או עקיפה. יש להתייחס לאמור לעיל כשמועה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סלח לי אבל נבואות הזעם האלה זה שטויות במיץ, 10 שקלים עלק... נראה לך שעושים פה במחירי הדלק מה שרוצים?

מחיר הדלק צמוד למחיר העולמי לחבית, כדי שנעבור את ה10 שקל צריך שיהיה לפחות 6 שקל מס לליטר, עזוב שזה מקרה שלא יעבור בשקט בחיים זה פשוט דבר שלא יקרה כי העלאה האחרונה הייתה מחטף וגם "יחסית" קטן בדיוק בשביל שזה לא יעורר מהומות אני בספק שנהגי המשאיות והמוניות ישבו בשקט למשמע השטות הזאת.

זוכר את המס על הירקות והפירות?

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לעשות דלקים מוזלים לתח"צ ולצבוע אותם כמו בצבא.

ותמיד אפשר לתת סובסידיה גדולה יותר לתח"צ בכדי לאזן העלאה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרת הפיקוח על מחירי הבנזין באוקטן 95 לאו דווקא תגרום לייקורו. נכון, זה אומר שכולנו נצטרך לבדוק את המחיר בתחנה לפני התדלוק ולחפש את התחנות הזולות, בדיוק כמו שקורא היום עם הסולר לתחבורה. מי שרוצה, מוצא לא מעט תחנות "מוזלות" בכל פינות הארץ. אני מניח שהיות ורכבי בנזין נפוצים יותר מרכבי סולר גם פריסת התחנות שמציאות בנזין "מוזל" תיהיה גדולה יותר מפריסת תחנות הסולר.

לעליית המס על הדלק יש השפעות גדולות על הכלכלה, שהם מעבר לדחיפה של הלקוחות אל התחבורה הציבורית. עליית מחירי הדלק תגרום בשלב הראשון לעלייה ישירה וחדה של מדד המחירים לצרכן ובשלב השני לעלייה עקיפה ומתונה יותר לאורך זמן בעקבות ייקור תשומות הייצור.

שנית, זה יפה מאוד שרוצים לכפות על חברות התחבורה הציבורית לשפר את השירות, אבל לחלק מהחברות אין אפשרות לשפר את השירות. קווי הנוסעים של רכבת ישראל מפוצצים עד אפס מקום ואין לרכבת קרונות וקטרים נוספים שיוכלו לתגבר את הקווים הקיימים (וגם אם היו, ספק אם היה מקום על המסילות). אגד ודן בצמצומים רציניים מאז שחלק נכבד מהקווים שלהם הופרטו. לחברות הפרטיות החדשות יחסית יקח זמן רב לעמוד בביקוש היות ומדובר בהוצאה גדולה יחסית שלא תמומן ע"י המדינה.

אולי אני אופטימי, אבל לי זה נשמע כמו נבואת זעם חסרת בסיס.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם השמועה ששמעת נכונה לחלוטין, אני מאמין שהיוזם שלה ראה מה קרה היום למדד ומיד ביטל את התוכנית.

טיפשים בממשלה (לא מהאוצר, שם אין טיפשים. מלא מנהלי חשבונות שרואים מספרים איפה שיש אנשים אבל לא טיפשים) חושבים שאפשר לחלוב את הציבור בשלל מיסים ומכסים אבל כשהם יעלו על מסלול מדד של 10% בשנה הם יבינו את גודל הטעות שלהם.

כבר עכשיו הם בפאניקה מ 5% שנתי בגלל כל המיסים שנוספו החודש וזה עוד בלי המעמ שיבוא ויכה חודש הבא.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכלו על הצד החיובי של הענין: לאחר רצף של מדדים שליליים ולאחר שבנק ישראל פיספס את יעד האינפלציה מלמטה, ממשלת ישראל הגתה פתרון גאוני להשבת המדד ליעדו המקורי: העלאת מיסים אגרסיבית.

מיתון? מה זה? :roll:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממממ...הרחת משהו טוב או שהמקור הריח?

וברצינות-העלאה כזאת תעלה את האינפלציה בצורה מטורפת

(חשמל גז וכל דבר בעקבותיו) קשה לי להאמין שפישר יתן לזה יד.

מחירי הנפט נקבעים ע"פ חוזים על נפט ברנט בבורסת שיקאגו.

קשה להאמין שאם הדלק לא יתיקר שם הוא יעלה בצורה כזאת חדה.

הטלת מס על הדלק זה צעד שביבי לא יכול להרשות לעצמו לבצע-ראה מע"מ על פירות וירקות.

לכן נראה לי שההנחה הזאת מופרכת מיסודה.

והלואי על כולנו שאני צודק ולא אתה כי אז נעבור לסוס ולא נדבר על כח סוס :)

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט מרגיש כאילו הכלכלנים של האוצר לא למדו מאקרו בסיסי ומסתכלים רק על השורה התחתונה, X% מס שווה X ש"ח כאילו זה לא משפיע על עוד מיליון ואחד דברים.

כאשר נכנסים לחישובים עקיפים של השפעות מחירי הדלק מגיעים גם לזה שהמשאית שמביאה את המוצרים כל היום לסופר עולה פי 2 ומה אתה חושב שהעלות הזאת יורדת מהרווח של הסופר? הכל יורד עלינו, עולה המדד ויורדת הצריכה ויורדת ההכנסה ממיסים אין פה הגיון לטווח הארוך אבל המדינה הזאת מומחית בלחלוב את התושבים עד הסוף ע"ע הכתבה ששלומי פירסם שאנחנו עובדים 200 יום בשביל הממשלה!

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ואני באמת כותב שטויות. אני פשוט רואה צורך לעדכן אתכם, חובבי הרכב.

אגב, דלק לתח"צ כבר היום מאוד זול. לפי מה שהבנתי, תח"צ ותובלה לא יהיו מושפעים. המטרה העיקרית היא לעודד תח"צ ולהחדיר לשוק את הרכבים החשמליים במכה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני?? ממש לא! מציאותי? כן! במדינה שלנו אין ביטוח לשום דבר!!!!

מקווה שאתה טועה כי אם לא אנחנו הולכים לשלם את כל המשכורת שלנו על הדלק....

נמאס מכל המחטפים והמיסים

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...