Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לחוק של ה2 באוטו

or_b7
שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בגיל 21 אני מקבל פתאום תוכנות סגוליות שאני רשאי ומוסמך להסיע מעל 2 נוסעים?

החוק הוא רק עד גמר הנהג חדש. מה הבעיה להבין את זה לעזעזל.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים אני יסביר את זה במילים פשוטות:

עד גמר הנהג חדש זה אומר:

רוב הצעירים שהוציאו רישיון בגיל 17 ויום ייחשבו נהגים חדשים לתקופה של שנתיים ימים ואז יקבלו את הכרטיס רישיון נהיגה שבו לא יהיה כתוב באיזור המגלות :"נהג חדש", ואז החוק של ה2 לא תופס לאחר שנתיים רישיון בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירון זה או שנתיים מהוצאת הרשיון או עד גיל 21, ז''א מה שבא מוקדם יותר

דוגמאות:

הוציא רשיון בגיל 17 ושנתיים מאז מחוייב לנסוע עם לא יותר מ 2 אנשים

הוציא רשיון בגיל 20 ועד גיל 21 יהיה חייב לנסוע עם לא יותר מ 2 אנשים

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,"מבוגר". אני רק בן 21. כתבתי "ילדים" כדי להפנות אאת ההודעה למי שהחוק חל עליו.

אני שם לב שכמעט כל שרשור אתה איכשהו מצליח להתפס לקטע של ה-"ילדונים","פוזה" ,"מתי תבינו.." וכו' וכו(אפילו בנושאים כואבים כמו תאונות דרכים..). מעטים המקומות שבהם דיברתי על זה. וכואב כמה שהוא יהיה הנושא, עדיין צריך לדעת להסתכל לאמת בעיניים.

אין מה לעשות ,אתה בגילך המופלג לא צריך לדכא אותי. צריך לזכור שגם אנחנו חלק אוכלוסיית הנהגים על הכביש ,ואפילו חלק בלתי מבוטל, ולכן גם לנו יש כאן זכות לחוות דעה ואם זה לא נראה בעינייך אז אתה יכול פשוט לא להגיב במקום לרשום תגובת קונטרה. בשום מקום לא כתבתי שלנהגים צעירים אין זכויות, וגם בשום מקום לא כתבתי שאין לכם זכות להביע דעה, אל תכניס מילים לפי. ואני אגיב כאוות נפשי, כי אחרי הכל זה פורום, וזאת המטרה שלו. אם לא מוצאים חן בעינייך תגובות עינייניות, אל תקרא את ההודעות שלי.

אתה רוצה לשמוע משהו אירוני? אבל ממש ממש אירוני..אני לא רואה מה האירוניה במה שאתה הולך לכתוב.

שים לב מה אמרת :"ילדים, מתי תבינו שהפרט לא מצביע על הכלל?"

ובכן,גבר גבר תודה שים לב מה אמרת בדיוק בהמשך ההודעה:" כלומר, זה שכל אחד ממכם בא ומספר לנו סיפורים (שלא ממש מעניינים פה את הרוב, אם לומר את האמת)". - ומה בדיוק פה קשור ל"רוב"? אולי לא הבנת את הכוונה שלי, אבל מה שניסיתי לכתוב, זה שהנהגים החדשים בפורום מהווים אחוז פעוט מכלל הנהגים החדשים על הכבישים, לכן הסיפורים שלהם על עד כמה הם לא מושפעים מכמות האנשים ברכב, על איך הם משתלטים על הרכב ועל טיב הנהיגה שלהם, לא מראה על הכלל - כל הנהגים החדשים על הכבישים. פעם הבאה תנסה להבין את המשמעות לפני שאתה קופץ להתקיף.

ואני חשבתי שקוראים לך איגור ולא "רוב".מאיפה לקחת, שבאיזושהו חלק בהודעה, דיברתי על עצמי בתור רוב, אתה מוציא את דברי מהקשרם,כותב שטויות ואז מגיב לפי השטויות שלך עצמך. אז מתי תבין "רוב" ש-הפרט לא מצביע על הכלל? כמו שכתבתי בהתחלה, אין לי מושג מה ניסית להגיד.

ולעניינינו: אנחנו לא בוכים ולא מילליים ,רחוק מזה ולהפך! אנחנו פשוט מביעים את האבסורד שבחוק הזה ומביאים דוגמאות רלוונטיות וענייניות . אני בטוח שהחוק הזה חוקק מתוך כוונות טובות,ממש כמו החוק ללבישת אפוד זוהר. בפועל, זהו "שירות דב" של מדינת ישראל. כלומר ,תוצאה רעה שהיו לה כוונות טובות. הביטוי הוא "חיבוק דוב", רוב המגיבים לא הציגו אפילו טענה אחת עניינית, אלא יותר סיפרו על איך הם נוהגים.וזה בדיוק היה נושא התגובה שלי. וזה כן נחשב בכי, כשקוראים הודעה אחת אחרי השנייה ובכל אחת מהן הדבר היחיד שכתוב הוא " זה החוק הכי דבילי, חובה לבטל אותו", תסכים איתי, שזאת לא טענה עניינית.

בכל אופן,לאחר כל הדוגמאות שהביאו פה,כולל התגובה שלי, אני לא חושב שישנם עוד בני אדם אינטלגנטים שחושבים אחרת ממני. לא הביאו פה שום טענות קונקרטיות, אלא רק דוגמאות אישיות, וכמו שכתבתי, ולא ממש הבנת : "הפרט לא מצביע על הכלל".

תודה ויום טוב.יום טוב גם לך [/QUOTE]

ממש אין לי אנרגיה להתווכח איתך, כי אחד מאיתנו הולך עם הראש בקיר וזה לא יוביל לשומקום.

ולידיעתך מר איגור, הביטוי הוא "שירות דוב" . חיבוק דוב זה מה שנותנים לילדונים (כמוני בטח..) כשהם הולכים לישון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירון זה או שנתיים מהוצאת הרשיון או עד גיל 21, ז''א מה שבא מוקדם יותר

דוגמאות:

הוציא רשיון בגיל 17 ושנתיים מאז מחוייב לנסוע עם לא יותר מ 2 אנשים

הוציא רשיון בגיל 20 ועד גיל 21 יהיה חייב לנסוע עם לא יותר מ 2 אנשים

אז זהו...שלא!

ובאמת...ביקשתי את זה ולדעתי זה צריך ליהיות כלל מספר אחד בפורום

לא לזי** ת'שכל!

אם אתם לא יודעים/לא מעודכנים אל תגיבו....חבל אתם מטעים אנשים תמימים

וזה לא סתם..יכולים לתפוס פה אנשים והם יקבלו קנס של 500 - 1000 שקל סתם...

בגלל שאתם סתם מנסים ליהיות חכמים..

ולענייננו...אם הייתם עוקבים אחרי הדיונים פה הייתם מגיעים לקישור שנתתי

נהג חדש ומלווה

כל מי שהוציא רשיון ולא מלאו לו 21 יכול רק שני נוסעים. (נקודה)

כל מי שהוא נהג חדש עם מלווה וגילו יותר מ 21 תכלס אין לו הגבלה כי הוא חייב מלווה

ועם מלווה אפשר כמה שרוצים ושנגמר לו המלווה כבר אין לו הגבלה ככה שתכלס..

ההגבלה היא עד גיל 21

יש שאלות?....יופי

הדוגמא הראשונה לא נכונה...

השניה בפוקס יצאה נכונה (סתם גבר..אל תיקח ללב)

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש אין לי אנרגיה להתווכח איתך, כי אחד מאיתנו הולך עם הראש בקיר וזה לא יוביל לשומקום.

ולידיעתך מר איגור, הביטוי הוא "שירות דוב" . חיבוק דוב זה מה שנותנים לילדונים (כמוני בטח..) כשהם הולכים לישון.

אין פה שום ויכוח, כי אין נושא לויכוח.

העניין היה חוסר ההבנה שלך של מה שכתבתי,וההתקפה שלך עליי כתוצאה מהחוסר הבנה.

רק ניסיתי להבהיר לך.

אין כזה ביטוי "שירות דוב".ואם יש, אז הוא בעצם לקוח מהביטוי המקורי שהוא "חיבוק דוב".

הביטוי הוא "חיבוק דוב",ומשמעותו הוא שכאשר מנסים לעשות מעשה בעל מטרה טובה, אבל כתוצאה מהגזמה התוצאות של המעשה הופכות לרעות.

אין לידי מילון,לכן אני לא יכול לכתוב את ההגדרה המדוייקת. אתה מוזמן לפתוח מילון ולבדוק בעצמך.

עד כאן שיעור הלשון להיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח אני חייב להמשיך את השיעור הזה.

חמודי,כאחד שעשה לא מבחן פיסוכמטרי אחד,אני יכול להגיד לך שהביטוי הוא שירות דוב. ואתה מוזמן לחפש בגוגל אם אין לך מילון לידך.

לפעמים צריך להודות בטעות..לא תמיד ללכת עם הראש בקיר. ממש כמו בשרשור הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדודס' - חיבוק או שירות - חלאס עם שעורי הלשון! אתם מחזירים אותי לימי כיתה י' שבהם הייתה לי מורה ללשון כ"כ פוסטמה שרק מצמד המלים "שעור לשון" עולה לי ריח של סיגריות EUROPA ובחילה עזה..

ולנושאנו - אני מציעה לכל הנהגים החדשים לקחת את כל האמור פה בעירבון מוגבל עד שראיתם את החוק הכתוב שמאפשר לכם לנהוג בלי מלווה או בלי ההגבלה. אל תקחו את הסיכון - זה הרישיון שלכם.

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מאמין יכול להתקשר למשרד הרישוי

1700-70-43-70

מינימן: "זה פשוט משמח לעבור טסט כל פעם מחדש , יש הרגשה כאילו נצחתי את המכון טסטים." :hihi:

"בחורה זה כמו אימיול, לאט לאט אבל בסוף יורדת."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו...שלא!

ובאמת...ביקשתי את זה ולדעתי זה צריך ליהיות כלל מספר אחד בפורום

לא לזי** ת'שכל!

אם אתם לא יודעים/לא מעודכנים אל תגיבו....חבל אתם מטעים אנשים תמימים

וזה לא סתם..יכולים לתפוס פה אנשים והם יקבלו קנס של 500 - 1000 שקל סתם...

בגלל שאתם סתם מנסים ליהיות חכמים..

ולענייננו...אם הייתם עוקבים אחרי הדיונים פה הייתם מגיעים לקישור שנתתי

נהג חדש ומלווה

כל מי שהוציא רשיון ולא מלאו לו 21 יכול רק שני נוסעים. (נקודה)

כל מי שהוא נהג חדש עם מלווה וגילו יותר מ 21 תכלס אין לו הגבלה כי הוא חייב מלווה

ועם מלווה אפשר כמה שרוצים ושנגמר לו המלווה כבר אין לו הגבלה ככה שתכלס..

ההגבלה היא עד גיל 21

יש שאלות?....יופי

הדוגמא הראשונה לא נכונה...

השניה בפוקס יצאה נכונה (סתם גבר..אל תיקח ללב)

שמע בחורצ'יק, לפני שאתה קופץ כמו קופיקו על שטויות בלי להבין למה ובלי לדעת את הנושא עליו אתה קופץ, עדיף שתשתוק.

הנה לשון החוק כמו שכתוב בספר החוקים:

לאחר תום שלשת החודשים הראשונים בהם חייב הנוהג החדש בלווי, חלה ההגבלה כדלקמן:-

נוהג חדש שטרם מלאו לו 21 שנה וקיבל את רשיון הנהיגה שלו אחרי 1.11.2004, יוכל להסיע ברכבו רק 2 נוסעים וזאת עד שימלאו לו 21 שנה. אם רוצה להסיע יותר מ-2 נוסעים, יכול לעשות זאת רק אם יושב לצידו מלווה כדין.

עכשיו, כמו שאתה רואה, משתמשים שם במשפט הראשון בצמד המילים נהג חדש, לפיכך, כאשר חדלת מלהיות נהג חדש, חוק זה אינו נוגע בך. על מנת שהחוק יחול עלייך אתה צריך למלאות 3 דרישות:

1) להוציא את הרישיון לאחר ה-1.11.2004

2) להיות נהג חדש

3) להיות מתחת ל-21

ברגע שאחד מהתנאים הללו לא מתקיימים, החוק לא חל עלייך.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...