Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחממות מנוע ואיבוד מים מהרדיאטור

much
שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי הונדה סיוויק 97 וביומיים האחרונים גיליתי שחסר לי מים במיכל איבוי לאחר שהרכב ישב

ללא תנועה כיום שלם, מלאתי מים ונסעתי לאחר כחצי שעה עלה מחוג חום מנוע ממש עד הקו האדום העליון

והמים במיכל איבויי החלו לבעבע ולעלות כמעט עד סופו. בדקתי והמאוורר של הרדיאטור אכן פועל אך למיספר שניות ומפסיק וכך הלאה לאחר כמה דקות הוא נידלק שוב ל20 שניות וחוזר חלילה האם ככה זה

אמור להיות או שפשוט המאוורר עובד מעט מידיי זמן בשביל לקרר כמו שצריך את המים ברדיאטור וזאת הסיבה שהחום מנוע עולה מאוד?

הייתכן שהיוניט חום נדפק והוא נותן אישור פעולה למאוורר לפעול מאוחר מידיי ולכן המנוע מתחמם?

בדקתי גם את האפשרות לנזילה מהרדיאטור או מאחד הצינורות אך לא הצלחתי לאבחן שום נזילה לפחות

שנראית לעין, אם הרכב עומד יותר מיום שלם אז לאחר שהמיכל איבויי מתרוקן לגמריי גם הרדיאטור מתחיל

להתרוקן אך לא רואים שום סימן למים או נזילה מה עוד יכולה להיות התקלה שהמים נעלמים והמחוג של

החום מנוע עולה ממש עד למעלה?

אשמח מאוד אם תוכלו להפנות אותי למוסך מיקצועי המתמחה ברכביי הונדה או כל מוסך אחר אשר יוכל לאתר לי את התקלה ואף לתקנה במחיר סביר והוגן, אני מחולון ורצוי שיהיה באיזור בבקשה

תודה רבה ומחכה לתשובות ופיתרונות לאיבחון התקלה

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו טרמוסטט שלא נפתח עד הסוף...

איך ניתן לבדוק אם אכן זו הבעיה?

ומה מחיר החלפת טרמוסטט+עבודה צריך להיות?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בהונדה סיוק יש לנקז אויר ממערכת הקרור. כמו כן תיתכן נזילת מים ממשאבת המים או מצינור מים דפוק.

אם תרצה עזרה תפנה אלי בפרטי .

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתכן שהבעיה נובעת מפקק של הרדיאטור לא תקין?

אבל לאן נעלמים המים? אני לא מוצא שום סימן לנזילה

עוד הצעות לאיבחון התקלה בבקשה

תודה ויום טוב

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה צריך לעלות החלפת רדיאטור חדש +עבודה וכל מה שצריך מסביב כגון מילויי מים ירוקים+ניקוז

אוויר במערכת בהונדה סיוויק שנת 97?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...