Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה על רכב אחר עם מספר שלי.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח חניה מעיריית אשדוד ובצילומים על הדו"ח מופיע רכב עם מספר שלי אבל בצבע שחור. רכב שלי בצבע לבן. אני כבר לא מדבר על זה שלא הייתי באשדוד שנים.

דבר ראשון פניתי למשטרה פיזית, הייתי בתחנה. אמרו לפנות לעירייה ולא קשור למשטרה. כמובן אפנה לעירייה אבל מה דעתכם, איך דבר כזה יכול להיות? גם לא ברור הדגם של עבריין. בתמונה מופיעים שני רכבים שחונים על מדרכה ושניהם בצבע שחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לפנות למשטרה ולהגיש תלונה רשמית על זיוף לוחית הרישוי, לא ברור למה הם נפנפו אותך.

אם התלונה ותיעוד רשיון הרכב ותמונה עדכנית שלו שלח לעירית אשדוד דרישה לביטול הדו״ח.

בתקווה שלא תתחיל לקבל דוחות נוספים בגללו...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, זה מה שעשיתי. הגשתי תלונה למשטרה דרך אינטרנט על חשד להתחזות/זיוף, ושלחתי את כל המסמכים עם תמונת הרכב שלי עם מספר לעירייה בדרישה לבטל את הקנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו דגם ואותו יצרן או משהו אחר לגמרי?

זה מוזר כי לדעתי לפקח מופיע שם היצרן והדגם ברישום של דו"ח חנייה (ככה לפחות היה בדוח שאני קיבלתי).
עלה פה לאחרונה צילום של לוחית שהבורג שלה היה במרכז של הספרה אפס וגרם לה להיראות כשמונה. יכול להיות שאצלך זה מקרה דומה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ArikB כתב:

משהו אחר לגמרי?

אחר לגמרי. אני עם פיקנטו בצבע לבן ושם רכב גדול בשחור. בדוח שקיבלתי לא רשום דגם הרכב. מספר שלי מתחיל ב 56, ו 6 בדו"ח נראה קצת לא ברור, בהתחלה חשבתי שאולי זה 5, אבל בבדיקה נוספת זה נראה כמו 6. לא יודע, קטע הזוי, מקווה שהדוח יבוטל ומשטרה תבדוק מה קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה וריאציות שונות של הספרה הלא ברורה באתר משומשת בכדי להבין האם זה זיוף לוחית או סתם לוחית פגומה. תוכל להעלות כאן את התמונה מהדוח עם הלוחית גלויה.

נכון, זו עבודה של המשטרה אבל, בהכללה, האייקיו של החוקרים לא משהו. שאל את ההוא שחשב שבאת לערער על דו”ח עירייה.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה זיוף (בדר"כ מזייפים מאותו דגם).

אם לא נגנבו לך לוחיות, כנראה זו ספרה אחת שונה.

אם תעלה את התמונה נוכל לתרום מחכמתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.6.2024 בשעה 15:03, avngas כתב:

לא ברור הדגם של עבריין. בתמונה מופיעים שני רכבים שחונים על מדרכה ושניהם בצבע שחור.

אם אני מבין אותך נכון - אתה לא רואה את מספר הרכב מופיע בתמונה, אלא רק מצויין בדו"ח ע"פ זיהוי של פקח, נכון?

אם כן - אז זה מקרה קלאסי של טעות הקלדה של הפקח שרשם את הדו"ח, כנראה טעה בספרה ויצא לו המספר שלך.

אז זה הסיפור אז אז שליחת תמונות + הסבר לעירייה כמו שעשית אמורה לפתור את המקרה ולהסב את הדו"ח אל בעל הרכב האמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, chezik כתב:

אם אני מבין אותך נכון - אתה לא רואה את מספר הרכב מופיע בתמונה, אלא רק מצויין בדו"ח ע"פ זיהוי של פקח, נכון?

לא נכון.

בתאריך 23.6.2024 בשעה 15:03, avngas כתב:

ובצילומים על הדו"ח מופיע רכב עם מספר שלי אבל בצבע שחור. רכב שלי בצבע לבן

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, tinoki כתב:

באתר משומשת

תודה על הרעיון, איך לא חשבתי על זה. רשמתי 55 במקום 56 שלי, ובאמת רשום על זה קיה ספורטאג' שחור, וזו התמונה שלו שצילם פקח בדו"ח. אני מקווה שעירייה ומשטרה יגיעו לאותה מסקנה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, avngas כתב:

תודה על הרעיון, איך לא חשבתי על זה. רשמתי 55 במקום 56 שלי, ובאמת רשום על זה קיה ספורטאג' שחור, וזו התמונה שלו שצילם פקח בדו"ח. אני מקווה שעירייה ומשטרה יגיעו לאותה מסקנה.

המשטרה לא צריכה להגיע למסקנה, פשוט תבטל את התלונה.

הרי התברר שמדובר בשומר חוק לא פחות ממך (למעט החניה האסורה), ובסך הכל בטעות של פקח.

אולי יתפנה לשוטרים מעט זמן לטפל בגניבות רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה שנים היה לי סיפור יותר הזוי:

הגעתי הביתה מיום עבודה ארוך ומצאתי בתיבת הדואר מעטפה ועליה כתוב ״מדינת ישראל - דואר רשמי״. בתוכה הודעה: ״הינך מתבקש לסור לתחנת משטרת פתח תקווה לצורך חקירה״.

אני בן אדם מכובד, מי דורש ממני לסור למשטרה לחקירה?

התברר כי לאיזו חנות בפ״ת נכנס אדם, לקח תיק של לקוחה והסתלק. העדים סיפרו שהגנב, גבוה ובלונדיני, נכנס לסקודה פיבוריט כחולה (נתתי לכם ציון זמן) וסיפקו גם מספר רישוי. של הרכב החדש שלי.

לא היתה ברירה, לקחתי יום חופש מהעבודה וכך גם אישתי, התייצבנו במשטרת פתח תקווה רק כדי שהחוקר ישוחח איתנו 3 דקות, יראה שאני לא גבוה ולא בלונדיני ושאשתי בכלל קטנה ושחורה וישחרר אותנו לדרכנו.

כבר חששתי מזיוף מספר הרכב אבל במהלך השנים הבאות לא היו תלונות נוספות.

אז שגיאה בקריאת או דיווח מספר הרכב גרמה לאובדן שני ימי עבודה, שריפת 200 ק״מ וכבונוס גם קנס חנייה בפ״ת (גם הזוי, התברר שפ״ת היא העיר היחידה בלי הסכם הכרה הדדית בכרטיסי חניה עם חיפה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, avngas כתב:

למעשה, יש לבטל את התלונה במשטרה ולערער לעירייה בצירוף מס’ הרכב הנכון המופיע בתמונה.

האם יסבו את הדוח עליו או לא - כבר לא קשור אליך. העיקר שהדוח שלך יבוטל.

ותבקר באשדוד לפעמים. אנשים נפלאים יש שם, כמעט כמו בפ”ת.

• אהבתי 2

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, tinoki כתב:

לא נכון.

פות"ש כתב שיש בתמונה 2 רכבים שחורים והוא לא יודע איזה מהם הוא נשוא הדו"ח, מכך הסקתי שהוא לא זיהה בעצמו את הספרות של הרישוי הזהה לשלו, אלא הסתמך על הפענוח של פקח העירייה, שאצלם נפוצה הטעות של הקלדת ספרה שגויה.

בסופו של דבר ההשערה הזו התבררה כנכונה ע"פ הודעת פות"ש

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...