Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלי אקספרס

husky

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, שחר 1 כתב:

אני מקפיד לשלם עם paypal. מוסיף עוד שכבת הגנה חשובה.

רק שתדע - פייפל הם בד"כ בעד הצרכן אבל אין שום אפשרות ערעור. במקרה שלי מישהו בפייפל פישל ובגללו הפסדתי כסף.

לא עם מי לדבר.

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה היה שם?

לי אישית לא יצא לפתוח שם תלונה (כי לא היו לי כמעט בכלל בעיות מול הסינים במקרה שחבילה לא הגיעה או משהו בסגנון הזה. היתה פעם אחת, בסכום קטן שלא היה לי כוח להתעסק איתו).

אבל יש לי חבר שהיתה לו בעיה עם משלוח, עליאקספרס לא היו מוכנים להחזיר לו את הכסף, והוא קיבל החזר מלא מפייפאל.

• רעיון טוב! 1

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי פעם רחפן בכמה מאות שקלים מאיביי (כשעוד היה טעם לקנות שם). הרחפן הגיע מקולקל.

פתחתי קייס והמוכר רצה שאשלח חזרה על חשבוני (משלוח יקר). פניתי לפייפל ושם אמרו שבגלל שאני לקוח קבוע וכו' וכו' הם יממנו את המשלוח. אחלה.

היו לי 2 כתובות משוייכות לחשבון - ישראלית ואמריקאית. הגאון בפייפל נתן לי משלוח חינם מהאמריקאית. כשפניתי ואמרתי שהמוצר נשלח לארץ הוא פשוט סגר את כל הקייס לרעתי.

מהרגע הזה - אין עם מי לדבר. אין אפשרות ערעור, אין פתיחת קייס מחדש, אין אפילו טלפון. חפש את החברים שלך.

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, taranta כתב:

רק שתדע - פייפל הם בד"כ בעד הצרכן אבל אין שום אפשרות ערעור. במקרה שלי מישהו בפייפל פישל ובגללו הפסדתי כסף.

לא עם מי לדבר.

ברור שאפשר לערער, אפילו יותר מפעם אחת על אותה החלטה.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע אם עלי אקספרס מזכים על חבילה שלא נאספה? מה קורה לחבילה? היא חוזרת לשולח?

• מעניין 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, taranta כתב:

שים לב - כתבתי על טעות שלהם. בכל מקרה - אולי זה השתנה מאז זמני. אז לא היה עם מי לדבר.

‏ על החלטה שגויה לדעתי של PayPal הראה אותי לא ‎-מ-3 פעמים ובפעם הרביעית אחרי הסברים נוספים כנראה הבינו שהכסף מגיע לי בחזרה

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.7.2024 בשעה 13:49, פינדר כתב:

כדאי לחכות עוד?

הגיעה החבילה השלישית. על ידי חברה אחרת לנק׳ איסוף אחרת.

נזכרתי למה אני שונא להזמין מהם.

לפחות החולצות נראות טוב.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פינדר כתב:

הגיעה החבילה השלישית. על ידי חברה אחרת לנק׳ איסוף אחרת.

נזכרתי למה אני שונא להזמין מהם.

לפחות החולצות נראות טוב.

נכון זה מעצבן כל הנק' איסוף שלהם ......

בתאריך 2.7.2024 בשעה 13:13, Coro כתב:

מישהו יודע אם עלי אקספרס מזכים על חבילה שלא נאספה? מה קורה לחבילה? היא חוזרת לשולח?

זו השאלה .. גם לי קרה לפני כמה שבועות שהגיע חבילה שלא נאספה כעבור 10 ימים או פחות..   והדואר טוען שנשלח בחזרה ..

בזמנו נתנו לי הזדמנות שניה - זה תומרת ששלחו לי שוב את החבילה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה טובות מהדואר: עלי אקספרס פותחת נקודת חלוקה בדיזנגוף סנטר
לקוחות של עלי אקספרס קיבלו בימים האחרונים הודעה לאסוף מוצרים מנקודת החלוקה שתיפתח באופן רשמי בעוד שבועיים ■

החבילות יחולקו בשלב הראשון באופן ידני, ובהמשך החלוקה תהיה אוטומטית באמצעות ברקודים ■

הקמת הנקודה נועדה לסייע לחברה לקצר שרשרות אספקה בתוך ישראל

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...