Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק שהתחדשתי בו, מספר שאלות.

פוסטים מומלצים

לפני 19 דקות, zaf כתב:

למה? איפה הבעיה/מה האתגר?

אין לי גישה לברז מים ומצד שני לא לא ראלי להתארגן על כמות כזאת של מים בג'ריקנים.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התחדשתי בגרניק נטען אבל של YOFIDRA , ההמצאה הזאת גאונית למי שאין מקום מים.

אני משתמש בג'רקין 18 ליטר כזה בידיוק, מחבר לו את הצינור עם משקולות שיצמד לקרקעית, אני לא משתמש בפילטר בגלל שהוא לא נכנס בפתח הפקק, את המים לוקח מהברז של האמבטיה אז הכל טוב.

תמיד לוקח איתי עוד ג'ריקן קטן של 4 ליטר ספיר, מספיק לי בידיוק לשטיפה. צריך להיות מיומן עם המים ולא להימרח על אזור.

קבל טיפ: תתחיל מהגג תמיד .

https://www.yhome.co.il/items/6050338-ג-ריקן-מיכל-מים-20-ליטר-

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, CRuzer669 כתב:

גם אני התחדשתי בגרניק נטען אבל של YOFIDRA , ההמצאה הזאת גאונית למי שאין מקום מים.

אני משתמש בג'רקין 18 ליטר כזה בידיוק, מחבר לו את הצינור עם משקולות שיצמד לקרקעית, אני לא משתמש בפילטר בגלל שהוא לא נכנס בפתח הפקק, את המים לוקח מהברז של האמבטיה אז הכל טוב.

תמיד לוקח איתי עוד ג'ריקן קטן של 4 ליטר ספיר, מספיק לי בידיוק לשטיפה. צריך להיות מיומן עם המים ולא להימרח על אזור.

קבל טיפ: תתחיל מהגג תמיד .

ג'ריקן מים איכותי 18 ליטר | אקסזון

אולי אקנה באמת של 18 ליטר.

מה זה המשקולת? אם לא המסנן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, CRuzer669 כתב:

זה כן נכנס לג'ריקן? או זאתה מקבע אותו בצמוד לפתח של הג'ריקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Supertigre כתב:

לקרוא למכשיר כמו YOFIDRA גרניק זו בדיחה, זה יותר משאבת מים בלחץ נמוך מאשר גרניק. אין לזה כל יכולת ניקוי של ממש.

הנה הנודניק התורן.

בנאדם שאל שאלה (לא על איכות מכשיר כזה או אחר) בנאדם אחר משקיע מזמנו ומרצ,ו עונה לו ועוזר לו, ודי ממצים את נושא ההודעה...

אדם שלישי מאד חשוב לו ללכלך על איזה מוצר (ששוב אציין, שאלה על איכות מוצר לא הייתה בהודעה) ובכלל זה לא ללכלך אלא בעצם להתפאר במה שלו יש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Avi132 כתב:

אין לי גישה לברז מים ומצד שני לא לא ראלי להתארגן על כמות כזאת של מים בג'ריקנים.

ככל שמצאתי נתונים ברשת, הספיקה של המכשיר הזה כמו גם של  YOFIDRA היא 4.1 ליטר לדקה. 

לכן אם לא תשתמש בג׳ריקן של 18-20 ליטר לפחות אחד,  לפי מה שכתבת בתחילה יהיו לך בערך 2 דקות עבודה. זה רחוק מאוד משטיפה ראויה לרכב, כל רכב. 

image.thumb.png.b97e7b5752012230ab1132e2f3006789.png

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, zaf כתב:

ככל שמצאתי נתונים ברשת, הספיקה של המכשיר הזה כמו גם של  YOFIDRA היא 4.5 ליטר לדקה. 

לכן אם לא תשתמש בג׳ריקן של 18-20 ליטר לפחות אחד,  לפי מה שכתבת בתחילה יהיו לך בערך 2 דקות עבודה. זה רחוק מאוד משטיפה ראויה לרכב, כל רכב. 

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, ציקציק כתב:

למה ללכת בכוח על שיטת שטיפה שלא מתאימה למי שאין צינור?
בשביל זה המציאו Rinseless wash, הרבה פחות לסחוב, הרבה פחות כאב ראש.

''השטיפה'' הכי מסריחה שיש, כל הלכלוך נתקע בניקוזים, ולא דיברנו על הכביסות והבלאי המטורף למגבות המיקרופייבר ובטח שסוורילים..

בתאריך 12.6.2024 בשעה 23:51, Avi132 כתב:

זה כן נכנס לג'ריקן? או זאתה מקבע אותו בצמוד לפתח של הג'ריקן?

מקבע אותו בצמוד לפילטר כדי שידבק לתחתית של הג'ריקן. היום קניתי כזה, יש את זה בכל חנות סניטרית.

בתאריך 13.6.2024 בשעה 12:32, Supertigre כתב:

לקרוא למכשיר כמו YOFIDRA גרניק זו בדיחה, זה יותר משאבת מים בלחץ נמוך מאשר גרניק. אין לזה כל יכולת ניקוי של ממש.

תתחדש

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, CRuzer669 כתב:

''השטיפה'' הכי מסריחה שיש, כל הלכלוך נתקע בניקוזים, ולא דיברנו על הכביסות והבלאי המטורף למגבות המיקרופייבר ובטח שסוורילים..

כל עוד לא ניסית חומר טוב לפי הוראות יצרן אתה סתם מפיץ פה דעות קדומות ומקובעות.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ציקציק כתב:

כל עוד לא ניסית חומר טוב לפי הוראות יצרן אתה סתם מפיץ פה דעות קדומות ומקובעות.

יש בזה הרבה משתנים ובעיקר חסרונות, הריינס הזה טוב רק לשכבת אבק קלה מאוד, ועדיין לא אשתמש בזה.

האוטו יראה נקי אבל מסריח עם אבק שתקוע בחריצים ובפינות שהמיקרופייבר בחיים לא מגיע. 

ולא דיברנו על גלגלים🤣 ...

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, CRuzer669 כתב:

יש בזה הרבה משתנים ובעיקר חסרונות, הריינס הזה טוב רק לשכבת אבק קלה מאוד, ועדיין לא אשתמש בזה.

האוטו יראה נקי אבל מסריח עם אבק שתקוע בחריצים ובפינות שהמיקרופייבר בחיים לא מגיע. 

ולא דיברנו על גלגלים🤣 ...

תמשיך עם הדעות הקדומות, בינתיים הרכב שלי יותר נקי ממה ששלך אי פעם היה, והכל בלי צינור או גרניק אחד.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ציקציק כתב:

תמשיך עם הדעות הקדומות, בינתיים הרכב שלי יותר נקי ממה ששלך אי פעם היה, והכל בלי צינור או גרניק אחד.

אפשר עוד פירוט?

איזה חומרים ואביזרים משתמש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...