Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SSD אמין

ד ו ד

פוסטים מומלצים

מחפש התייסויות לגבי רכישת SSD מאלי אקספרס, מנסה לקבל החלטה אם יש מקום לקנות באלי או לוותר ולקנות בארץ.  האם לנסיונכם יש מצב לקנות באלי פריט איכותי , יהיה מעניין לקבל חוו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדיקה ראשונה בעלי,   מצאתי פריטים זולים עם מספר קניות גבוה-לכאורה פריט שעונה לדרישות. מצד שני קל להגרר אחרי השם כמו סמסונג בתחושה שמדובר במשהו ממש איכותי ולשלם את הפרמיה.

הרכישה תוכל להתעכב, אמשיך סתם מתוך סקרנות לחפש מידע  - המשך יבוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על SSD אמין ובכלל שוקל האם לקנות באלי או בארץ.
אני חשבתי שתתלבט איזה סדרה לקנות. גם בסמסונג יש סדרות שונות ורמות שונות.
יש הבדלים בעמידות של הSSD לשגיאות, בעמידות שלו לתנאי סביבה, בכמות הכתיבות שניתן לעשות, בקיצור המון הבדלים שבאים לידי ביטוי במחיר.

אולי כדאי שתעדכן את הכותרת או את אופי החיפוש.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במחשב הנוכחי יש לי זוג כונני SSD של סמסונג בנפח 256GB מהתקופה שכל כונן כזה עלה כ- 900 שקלים, מחוברים ב- RAID 0, עובדים כמעט רצוף 10 שנים (המחשב נקנה בשנת 2013).

מערכת ההפעלה הותקנה מחדש בינואר 2016 כי עברתי ל- Windows 10 ומאז לא נגעתי. 

כונן SSD נוסף קניתי בתחילת שנת 2010, אינטל בנפח 80GB. עדיין חי ועובד, בתוכנה של אינטל מציג חיים של כ- 85% שזה נראה לי בסדר לכונן SSD שעברו כמעט 15 שנים מיום הייצור שלו.

כל הכוננים נקנו ב- KSP. 

עריכה אחרונה על ידי Pavlik
חידוד הדברים

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, farkash7 כתב:

יש הבדלים בעמידות של הSSD לשגיאות, בעמידות שלו לתנאי סביבה, בכמות הכתיבות שניתן לעשות, בקיצור המון הבדלים שבאים לידי ביטוי במחיר.

אולי כדאי שתעדכן את הכותרת או את אופי החיפוש.

שכחתי לפרט שמדובר על SSD שמטרתו לשמש סוג של גיבוי שמתעדכן בתדירות של פעם ב 10 ימים, מעשית לא נדרש קצב כתיבה וקריאה גבוה, טמפ סביבה זה חדר ועניין השגיאות-הקונטרולים, אם אני לא טועה נבדלים בזמני תגובה וכולם שואפים למיעוט מחזורים, לא נראה קריטי כאן.

לפני 8 שעות, Pavlik כתב:

במחשב הנוכחי יש לי זוג כונני SSD של סמסונג בנפח 256GB מהתקופה שכל כונן כזה עלה כ- 900 שקלים, מחוברים ב- RAID 0, עובדים כמעט רצוף 10 שנים (המחשב נקנה בשנת 2013).

מערכת ההפעלה הותקנה מחדש בינואר 2016 כי עברתי ל- Windows 10 ומאז לא נגעתי. 

כונן SSD נוסף קניתי בתחילת שנת 2010, אינטל בנפח 80GB. עדיין חי ועובד, בתוכנה של אינטל מציג חיים של כ- 85% שזה נראה לי בסדר לכונן SSD שעברו כמעט 15 שנים מיום הייצור שלו.

כל הכוננים נקנו ב- KSP. 

במחשבים השונים בבית מותקנים SSD מיצרנים שונים, גם פחות מוכרים ואף פעם לא נתקלתי בבעיה. מכל מקום טוב שנפתח הנושא ואם המנוסים בו יישתתפו וישתפו, בטוח שכולנו נפיק  הרבה תועלות ותובנות-זו מהות הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המידע חשוב לך - קנה בארץ. כונן עם מותג ידוע ואחריות. זו המלצתי החד משמעית. לסלולרי של הילדים תקנה כרטיסי זכרון בהודו, למה שחשוב לך - החסכון עלול לעלות בעגמת נפש שלא תתואר.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל אצבע חשוב -

מוצרים גנריים - קיסמי שיניים, כבלים ומגיני מסך לטלפון, אביזרים למכונת קפה - עליאקספרס

מותגים סיניים - טלפונים סלולריים (שיאומי, פוקו), מצלמות רכב (DDPAI) וכו' - עליאקספרס

מותגים מערביים - אמזון (או בארץ, אבל אמזון בד"כ הרבה יותר זול כולל משלוח ומיסים)

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, ד ו ד כתב:

שכחתי לפרט שמדובר על SSD שמטרתו לשמש סוג של גיבוי שמתעדכן בתדירות של פעם ב 10 ימים, מעשית לא נדרש קצב כתיבה וקריאה גבוה

HDD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Michazzz כתב:

אם המידע חשוב לך - קנה בארץ. כונן עם מותג ידוע ואחריות. זו המלצתי החד משמעית.

אחריות על מוצר נותנת תחושה טובה כל זמן שהכל תקין, כמו בהרבה תחומים מכוסים באחריות. במציאות כשכונן נתקע עם כל הדאטה שבו-מה בדיוק תעזור האחריות .  האחריות תמיד תתקשר לתוספת פרמיה, לא בטוח שהיא נחוצה במקרה הזה, או שאני טועה.

לפני כשעה, tan tan כתב:

לא עושים גיבוי על ssd ולא קונים התקני אחסון בעליאקספרס

תקנה כונן hdd באמזון או בארץ ותגבה 

תוכל להסביר מדוע לא גיבוי על SSD. בהיסטוריה חוויתי כבר כמה נפילות מהיד של HDD ובזאת הסתימו חייהם של הכוננים. חשבתי שאין מניעה טכנית להשאיר דאטה על SSD לזמנים של נניח חודש, כאן אני מקבל סוג של הגנה על התוכן במקרה של נפילה. משהו לא מסתדר עם ההנחות  האלה, לדעתי לא.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה באלי בעיקר מחשש לזיופים.
בסופו של יום הכל תלוי בכמה המידע חשוב לך, אם חשוב מאוד, עדיף לשלם קצת יותר ולקנות מוצר שאתה יודע שהוא מקורי.
באמזון לעיתים יש מבצעים טובים על אחסון. המחירים של KSP גם טובים מאוד. אישית הייתי קונה מאחד מאלו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...