Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלתי לעבוד על עגורן צריח

דובצע

פוסטים מומלצים

לפני 22 דקות, zaf כתב:

שים לב שגם עם הכשרה נקרא לה בסיסית, הבחור ספג פיזיקה ומתמטיקה שימושית תוך זמן קצר.

אולי מצאת פתרון כולל לחרדים - גם לימודי ליבה, גם יציאה לעבודה וגם להתפלל כשהם הכי קרובים אליו וחוסכים דרך לתפילות שלהם?😀

• מצחיק 5
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 399
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 19 שעות, דובצע כתב:

אתת זה דרגה בהיררכיה של הפועלים מעליו יש ׳בעל הבית גדול׳  והם מתקדמים בתפקיד בצורה מסודרת-לפחות אצל הסינים זה ככה

אתת מצריך הסמכה רשמית כפי שיש הסמכה רשמית למפעיל מנוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, guya72 כתב:

אתת מצריך הסמכה רשמית כפי שיש הסמכה רשמית למפעיל מנוף.

נכון. ואני בפעם הראשונה מבקש ממנו מס׳ ת״ז או דרכון ובודק באתר של משרד העבודה שהוא כזה. בעבודה מאחורי הבניין למשל האחריות עליו אז צריך שיהיה מורשה. ורק הוא מוסמך/או אתת אחר. לתת לי פקודות בקשר. ועגורנאי אוטומטית הוא גם אתת

אבל מה שאמרתי אתה יכול לשים אתת מישהו שולי שירוץ עם המנוף

אבל אצל הסינים הוא מתכנן את העבודה ומורה פקודות לשאר הפועלים ויותר בכיר בהיררכיה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2024 בשעה 16:46, yohai71 כתב:

כאילו שמישהו צפר באופן יזום. 

אמרתי שהאנטי קוליז׳ן מצפצף. אבל אתה צודק אפשר ״ליצפור״ על ידי לחיצה על מתג ההפעלה של המנוף-אפשר גם לבטל אנטי קוליז׳ן באישור מנהל העבודה ואז בהחלט היה צריך ליצפור - ויש מקומות שאין את המערכת אנטי קוליז׳ן

בתחלס קורה שניתקעים בכבל-יש חמורים קרה לי בסטאז׳ שניתקעו לי מזל שלא היה לי מיטען קשור-הסטאז׳ר התחיל להוריד כבל בפול גז ואני הבאתי לו את הקשר עם הערוץ של השכן שידבר איתו-פחדתי שעוד שניה יפול המנוף כי אין לי מושג בדברים האלה אבל הסטאז׳ר היה דיי רגוע

בקיצור זה דבר רע מאוד הייתי מעדיף לא לעבוד במקום עם פוטנציאל התנגשות ואין אנטי קוליז׳ן

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, דובצע כתב:

בתמונה אפשר ליראות את המשאבת בטון הצהובה שעולה עם הבניין וככה אפשר להריץ בטון ולא קצת קצת עם הדוד בטון שהמנוף מביא.

איך מוציאים משם את המשאבה בסיום הבנייה?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאבה מורכבת על משאית שחונה ברחוב , רק הזרוע נפתחת לגובה .

image.png.7b258ceb7ffade59751eafca0c985a44.png

זה נקרא boom concrete pump

image.png.80a9401f5c12cddbecf43a576fbdf060.png

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@zaf תסתכל שוב בתמונה של @דובצע - זו משאבת בטון שמותקנת פיזית על הבניין, לא משאבה שמותקנת על משאית.

אני מניח שכל פעם כשמסיימים קומה, המנוף מעלה אותה לקומה החדשה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, לא הגדלתי את התמונה לפני כן.🙄.
במבט ראשון גם ה צהובה וגם הבום האדום ברקע נראו לי דומים.
אבל למדתי משהו מעניין לכשעצמו, שימוש בליבת הביניין ,דרך פיר מעלית, על מנת לתמוך בבסיס המשאבה.

תענוג לראות שסוף סוף מאמצים טכנולוגיות בניה מתקדמות ולא רק ״עבודת כפיים״ כמיטב מסורת הלבנט 😜

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, - XM - כתב:

יך מוציאים משם את המשאבה בסיום הבנייה?

שאלתי חבר ותיק-ניראה מה הוא יענה

היום הייתי כונן במודיעין-פשוט ישנתי באוטו 

שעות הכוננות היו מ6:30 עד 9. וקיבלתי 4 שעות שזה המינימום לכונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, zaf כתב:

שימוש בליבת הביניין ,דרך פיר מעלית

אם אני זוכר נכון, כשבנו את המגדל העגול של עזריאלי בתל אביב, המנוף היה ממוקם בתוך הבניין.

כשסיימו את הבניה המנוף נשאר שם עוד הרבה זמן והיו דיבורים על זה שרק למנופי אבי יש מנוף מספיק גבוה בשביל להוציא את המנוף מהבניין, והוא מנצל את זה ודורש מחיר מופקע.

לא יודע אם הסיפור נכון ומה נסגר בסוף.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...