Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנורות לד צהובות באודי 2019

IMILANO

פוסטים מומלצים

היי חברה, 

יש לי כמה שאלות, נתחיל בזאת שבכותרת, הלד של הפנסים הקדמיים התחיל להצהיב איך אפשר לשנות וכמה יעלה לי לקנות בעצמי ומאיפה?

שאלה שניה, שלא קשורה לאודי, אלא לקליאו 2015, כאשר מסובב את ההגה ימינה שמאלה אני שומע קול של עמעום עמוק , אשמח להארות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, IMILANO כתב:

היי חברה, 

יש לי כמה שאלות, נתחיל בזאת שבכותרת, הלד של הפנסים הקדמיים התחיל להצהיב איך אפשר לשנות וכמה יעלה לי לקנות בעצמי ומאיפה?

תעלה צילום של הלדים/תאורה של הפנסים הקידמיים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מחיפוש קל ברשת נראה שמדובר כנראה בכשל תכנוני שבו הלדים מתחממים יתר על המידה וממיסים את הפלסטיק סביבם ו/או את צינורית התאורה.

בסרטון פה הוא מסביר ומראה את הכל:

יש עוד סרטונים כאלו למיניהם והרבה תוצאות ברשת לגבי Audi Yellow DRL ושאר מילות מפתח.

לא נראה שיש יותר מדי מה לעשות חוץ מלהחליף את היחידה המאירה ולגבי הצינורית, אם הנזק לא חמור אולי אפשר לשייף אותה קצת, אחרת להחליף גם. רק שלא בטוח שהיא נמכרת בנפרד, וגם אם להשיג מפירוק או משהו, זה סיפור כי יהיה צריך לפתוח את הפנס. לא אתפלא אם בארץ הפתרון יהיה להחליף את כל הפנס כולו תמורת כמה אלפים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה קורה בדרך כלל בגלל שהלד מחמם את מוביל האור-זה שנראה כמו צינורית מוארת בתוך הפנס.בדרך כלל דורש החלפה של כל הפנס.תופעה שמוכרת גם בסיאט לאון.שמעתי שיש בעלי מקצוע שמפרקים את הפנס-מפרידים בין גוף הפנס לכיסוי השקוף,מנקים את איזור המגע של הלד ואוטמים בחזרה.לא יצא לראות תוצאות של זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני החלפת הפנסים, הייתי פונה לחברה בבקשה לקבל החלפה בדרך של רצון טוב. 

אם תסורב, הייתי פונה לחברה בחוײל ואם עדיין תסורב, אישית הייתי משאיר את המצב כמו שהוא. עלות הפנסים כנראה תהיה גבוהה מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Moshe c כתב:

אם תסורב, הייתי פונה לחברה בחוײל ואם עדיין תסורב, אישית הייתי משאיר את המצב כמו שהוא. עלות הפנסים כנראה תהיה גבוהה מאוד. 

תודה רבה משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.12.2023 בשעה 17:04, hunter22 כתב:

ממליץ לדבר גם עם hadar hi led , חושב שהוא מבצע תיקונים נקודתיים להחלפה של החלק בלי להחליף את כל הפנס. 

יש לך עמוד פייסבוק, טלפון? תודה

בתאריך 18.12.2023 בשעה 13:15, Moshe c כתב:

היי משה,

איך אני מגיע לחברה בחו״ל, אשמח לעזרתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, IMILANO כתב:

היי משה,

איך אני מגיע לחברה בחו״ל, אשמח לעזרתך.

לצערי אין לי את הפרטים

תוכל לבקש מהחברה בארץ, חיפוש בגוגל או שאחד מהחברים כאן יוכל להרים את הכפפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...