Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכל חברי הפורום יודעים - יבואני הרכב מנקנקים אותנו...

CX25GTI

פוסטים מומלצים

לפני 36 דקות, CX25GTI כתב:

קניתי משומש.

אתה מתאר את הבעיה בישראל ולא רק בתחום הרכב, במקום לחץ ציבורי נרחב להורדת עלות המחיה בישראל קונים בכל מחיר ואח"כ מתלוננים על יוקר המחיה.

הגיוני סה"כ.

לא. אני מתאר מציאות שעובדת אותו הדבר בכל העולם.

כשיש צורך אז קונים. אם זה רצון אז מחכים או שקונים רק אם המחיר מצדיק מבחינתנו.

אם מה שמפריע זה רק המחיר אז מתפשרים ובמקום לקנות מאזדה קונים סובארו למשל.

אם יש לי רכב בן 3 ואני מזהה הזדמנות למכור אותו במחיר שיאפשר לי לקנות חדש בתוספת של פחות מעשירייה אני אמכור אותו לך שמחרים את היבואנים ואקנה חדש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

@ברווז בפעם ה-62,643 בשרשור: מה אתה מציע במקום המיסוי על רכב?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 10 דקות, ברווז כתב:

דעתי האישית? המחירים מופלצים לחלוטין. תודה לכל המיסים שחולבים מאיתנו על תחום הרכב. וכמובן שאי אפשר לגעת במחירים בצורה משמעותית, כי זה ישבור (או למטה או למעלה) את כל! שוק המשומשות בנוסף

אתה לא טועה, אבל אם יורידו את המיסוי על רכבים, יעלו את המיסוי על x ואז אנחנו נגיד שהמחירים של x מופלצים ושצריך להחרים את היבואנים של x.

נ.ב גם אני אף פעם לא קניתי מכונית חדשה מהיבואן ואני לא רואה את זה מתרחש בקרוב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור היקף המיסוי על רכב זה יהיה הרבה יותר מ״x” כלשהו. זה יהיה, נניח, להעלות את מס ההכנסה או מע״מ לכל הרוחב. תחשוב מי ייפגע הכי הרבה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, sperial כתב:

ומה קנה מי שמכר לך?

רכב משומש כיוון שלא עמד במימון לרכב שמכר לי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במעלה השרשרת תמצא מי שקנה רכב חדש. כל רכב משומש היה פעם חדש, וכפי שנכתב כאן לפני שעה - אם לא יימכרו רכבים חדשים לא יהיו בשוק רכבים משומשים.

רוצה להיות קובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, RK כתב:

אתה מתכוון מתלוננים על מי שמוכר, כן? מוכר למי שרוצה ומחפש לקנות? בכל מחיר כמעט?

זה אותו הדבר. בסופו של דבר הוא מתלונן על זה שמוכנים לקנות בכול מחיר. אוקיי

אבל אם המוכר של הרכב שהוא קנה, לא היה קונה אותו ומוכר כי הוא ניסה לקנות בכול מחיר והסתבר שהוא לא יכול..... אז לא היה רכב כזה למכירה ובמחיר כזה.

זה כאילו להתלונן על המערכת ולנצל אותה באותה הנשימה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Night Driver כתב:

לא. אני מתאר מציאות שעובדת אותו הדבר בכל העולם.

כשיש צורך אז קונים. אם זה רצון אז מחכים או שקונים רק אם המחיר מצדיק מבחינתנו.

אם מה שמפריע זה רק המחיר אז מתפשרים ובמקום לקנות מאזדה קונים סובארו למשל.

אם יש לי רכב בן 3 ואני מזהה הזדמנות למכור אותו במחיר שיאפשר לי לקנות חדש בתוספת של פחות מעשירייה אני אמכור אותו לך שמחרים את היבואנים ואקנה חדש.

משעשע אתה.

לצורך הדוגמא הקורולה שרכשת לפני 3 שנים עלתה כ 135K , לאחר 3 שנים היא שווה במקרה הטוב 110K, רק שהיום אותה קורולה כבר עולה 167... אז באיזה עולם דמיוני אתה מוסיף 10K לרכב חדש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ברווז כתב:

אבל מאחר ואנשים גם לא רואים אפשרות של הורדות מחירים, אנשים יעשו מאמצים לא מבוטלים כדי להתחדש בסמל סטאטוס של אוטו חדש. 

בדיוק כמו המסכנים שמשעבדים את עצמם לדעת עבור משכנתה, עם הלוואה להון הראשוני מבנק אחד ואת המשכנתה מבנק שני ומהשוק האפור (במקרה הטוב) כדי לזגזג בין השניים. 

המחירים אכן מוגזמים. 

אנשים אכן קונים. 

זה לא סמל סטאטוס אלא שאלה של כדאיות.

כשאני שוקל רכב לעבודה השיקול העיקרי הוא לא רק כמה עולה הרכב אלא כמה תכלה לי שנת שימוש בו כשאני צריך לכמת פנימה גם את עלות ימי ההשבתה בין אם לטיפול ובין אם לתיקון. זה לא רק עלות הרכב אלא גם ההפסד של העבודה שלא נעשית איתו וזה מטה את הכף לחדש. גם בכלים אחרים (כמו מלגזה למשל שבדיוק פרקתי באמצע הכתיבה את החדשה) אני אקנה חדש אבל בגלל שהנוכחית בת 23 והגיל כבר נותן את אותותיו.

ברכב פרטי לאשתי אני גם אקנה חדש כדי לחסוך את הריצות, החיפושים וההימורים של יד שנייה וגם כי אני יכול להרשות לעצמי. מה שכן, אחזיק אותו לפחות 5-6 שנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

אז במעלה השרשרת תמצא מי שקנה רכב חדש. כל רכב משומש היה פעם חדש, וכפי שנכתב כאן לפני שעה - אם לא יימכרו רכבים חדשים לא יהיו בשוק רכבים משומשים.

רוצה להיות קובה?

אז תקופה לא יהיו רכבים חדשים שיעלו לכביש , זה מהות של חרם צרכנים כדי להוריד מחירים, אנו כושלים בזה כאזרחים בתחום הרכב, המזון ובעצם בכל מונופול אשר גורם לישראל להיות היקרה ביותר למחיה באירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל גם השקל היום זה לא השקל מלפני 3 שנים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, CX25GTI כתב:

אנו כושלים בזה כאזרחים בתחום הרכב, המזון ובעצם בכל מונופול אשר גורם לישראל להיות היקרה ביותר למחיה באירופה.

אז למה פתחת שרשור שלם נגד יבואנים? היית פותח עצומה, קריאה לחרם צרכנים, משהו שיטפל בשורש הבעיה, לא איזה מניפסט KILL THE RICH של סטודנט אמריקאי, אגב ניצול המערכת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, CX25GTI כתב:

אז תקופה לא יהיו רכבים חדשים שיעלו לכביש

אז לא תוכל לרכוש טוסון במחיר משתלם, והטוסון הישן יותר יעלה יותר, כי אף אחד לא קונה חדש ויד2 שווה יותר. 

ומה אז?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

אבל גם השקל היום זה לא השקל מלפני 3 שנים.

וואלה , וכאשר הדולר \ אירו היו בשפל מול השקל למשל בינואר 21 יבואני הרכב יצאו במבצעי מכירה ?

בין ינואר 21 ליוני 22 הדולר נסחר ברמות של בין 3.08 ל 3.26 , מחירי הרכב לא זזו מילימטר ובוודאי שלא ירדו לכן התירוץ הזה לא תופס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, CX25GTI כתב:

אז תקופה לא יהיו רכבים חדשים שיעלו לכביש , זה מהות של חרם צרכנים כדי להוריד מחירים, אנו כושלים בזה כאזרחים בתחום הרכב, המזון ובעצם בכל מונופול אשר גורם לישראל להיות היקרה ביותר למחיה באירופה.

זה לא עובד.

ראינו את זה בקורונה - היתה תקופה של כשל בשרשרת האספקה, היה מחסור באספקת רכבים חדשים.

שוק המשומשות באותה תקופה השתולל לגמרי, משומשות בנות שנה-שנתיים נמכרו במחיר של רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...