Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לא ידעתי על שני הנקודות הראשונות. אני נמצא בקבוצה בפייס של הפלטפורמה הזו בחו״ל ואני רואה לא מעט טויוטות GR וכמובן שכולם בוכים על המחסור ומנסים לצוד כל רכב גם במקרה של הברז וגם של הטויוטה אז לא חשבתי שהמצב מוטה לרעה כלפי דגם מסויים. חשבתי זה חרא וכאב ראש להשיג אחת ב spec שאתה רוצה במידה שווה :) 

מבחינת התנהגות, אני לא מהמשפרים הגדולים (למרות שברור לי שאחוז ענק מהרוכשים הוא כזה) אז אין לי את הפרספקטיבה שלך, זה מבחינתי רכב יחיד ודיילי לפני הכל אז האלמנט של הרחוב מאוד חשוב לי ונשמע שבזה הטויטה מנצחת. 

למען האמת זה אכן נראה שרוב הביקורות, לפחות בערוצים שאני רואה, מתמקדים בנהיגת רחוב ולא נכנסים לעומק של ההבדלים ביניהן במסלול. הנה דוגמא אחרונה וטרייה לאחת שאומרת שה GR יותר כיפית:

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הדילרים של טיוטה קיבלו הקצאות אבל כמעט כל הרכבים שהוקצו הם אוטומט והבודדים שהיו ידני יועברו לאנשים שבראש רשימות ההמתנה. אני עדיין מנסה לדוג GR 86 ידנית בNeptune blue. ואם אצליח ,אבטל את ההזמנה על הברז. את הברז הזמנתי בצבע שצריך להזמין ברז 😉

אני דווקא אוהב את העיצוב של הברז קצת יותר אבל הטויוטה מגיעה עם יום מסלול ומנוי שנתי לNASA שמהווים אחלה בונוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Doron_Z כתב:

מבחינת התנהגות, אני לא מהמשפרים הגדולים (למרות שברור לי שאחוז ענק מהרוכשים הוא כזה) אז אין לי את הפרספקטיבה שלך, זה מבחינתי רכב יחיד ודיילי לפני הכל אז האלמנט של הרחוב מאוד חשוב לי ונשמע שבזה הטויטה מנצחת. 

שלא תטעה - רוב המכוניות האלו הם אצל ״משפרים״ שסתם זורקים חלקים ורובם לא יבלו דקה על המסלול 😂 (מכיר את המועדונים בארהב ואת הקבוצות המקומיות עוד מימי הbrz הקודמת)

וזה כולל גם את רוב הערוצי יוטיוב.

בקרב החברה שיותר במסלול תמצא בעיקר brzים או כאלו משופרות לרמה שזה לא משנה.

לפני 9 דקות, AK21 כתב:

אבל הטויוטה מגיעה עם יום מסלול ומנוי שנתי לNASA שמהווים אחלה בונוס.

אכן אחלה בונוס - אבל לפרופורציות - זה 300$ יום מסלול ו59$ חברות (״במקרה״ בדיוק שילמתי על 2 בחודש האחרון - הראשון ביום שני הקרוב)

המארקאפ של דילרים של טויוטה בפני עצמו זורק את הערך הזה לפח.

תשמור את ההזמנה.

הרשימות המתנה האלו הן לא הזמנות מראש כמו בסובארו אלא לפי הקצאה דל דילרים.

אם אתה מוצא דילר שמוכן להתחייב שהוא מקצה לך רכב ומתחייב על המחיר, סבבה, אחרת … אל תבזבז את הזמן שלך.

מצחיק שכשזה היה frs הן ישבו במגרשים בגלל השם הפחות טוב.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הטמטום של טויטה עם אוטומט בדגם הזה כשאפילו בארץ שלנו שבה הגיר הידני הוא אויב לאומי יש רוב עצום לגרסה הידנית של הברז על פני האוטומט (וזה רכב שנמכר פה מעולה ביחס לז׳אנר) אז מה זו ההתעקשות הזו לייצר יותר אוטומט?

@Liviur בתכלס כשחושבים על זה רוב ביקורות הווידאו לרוב הרכבים, גם הכי קיצוניים, בכל הערוצים הגדולים הם סביב נהיגת רחוב (מה שבארץ מכנים כ״טיול״), זה תמיד לקחת רכב לכביש מגניב ומפותל עם צילומים יפים ולדבר ברקע. זה נכון לכל ערוצי היוטיוב הגדולים. 

לפעמים יש פרק מיוחד או וידאו שבאמת בוחן רכב מסויים נטו במסלול אבל מעטים מתמקדים רק בו כמו שאתה כנראה מתכוון לעשות :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק לגבי המארקאפ ולכן זו עוד סיבה ללמה זה קשה יותר עם הטיוטה,מעבר לתמהיל המוזר של 90 % אוטומט לרכב כזה. אני בקשר רק עם דילרים שלא מוסיפים מארקאפ, כן מוכן להוסיף עד 1k לכל מיני אביזרים שהם מתקינים (נהוג אצל המון דולרים של טויוטה) אבל לא מעבר. אני לא הולך לבטל את ההזמנה על הברז כל עוד אין לי את הGR בבית.

לגבי ההטבות של טיוטה- נכון לא סכום מטורף אבל עדיין נחמד שיש בהינתן שהרכבים כמעט זהים. גם הכמות של הדילרים של טיוטה באזור שלי היא בסדרי גודל מעל הסובארו ואני רואה את זה כעוד יתרון קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הם מוסיפים את המקראפ ״אביזרים״ או פשוט ישיר - סמנטי.

גם כמות הדילרים לא ממש רלוונטית, אלא אם אתה הולך לטפל אצלם (ויש סיבה למה הם נקראים ״בחיבה״ stealership…)

בכא - בא נראה מה מוליד יום.

משופ מה יש לי תחושה שהbrz תגיע לפני שתמצא דילר טויוטה הוגן.

וחכה , מילא הgr86… הקורונה gr יהיה הבלאגן האמיתי השנה אצל הדילרים האלו.

מהמר שכמעט יכפיל את המחיר.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Doron_Z כתב:

לא ידעתי על שני הנקודות הראשונות.

תראה בביקורת שצירפתי בעמוד הקודם הוא מסביר על זה ממש. הבחור מחזיק BRZ מהדור הנוכחי, החזיק את הדור הקודם גם וכעת בוחן דגם אחד מעל מה שיש לו (במבחן זו הלימיטד ולו יש את הדגם הבסיסי יותר). סך הכל ביקורת מאוזנת גם בפן הניהוג וגם בפן הדיילי. 

נראה שהם יצרו מכונית מצוינת כמו קודמתה עם השיפורים הדרושים. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Liviur כתב:

הקורונה gr יהיה הבלאגן האמיתי השנה אצל הדילרים האלו.

מהמר שכמעט יכפיל את המחיר.

נשמע כמו אחלה של השקעה.

תקנה שלוש, תמכור בעוד שנה ותקנה סופרה 🤪.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ לגמרי אם יש אפשרות לשים יד על אחת. הCircuit edition  תצא ב1500 יחידות סה"כ והסיכוי לאחת במחיר MSRP מאוד נמוך אבל בכל זאת השארתי פרטים אצל רוב הדילרים בסביבה שלי לכשתגיע אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז יצא לי לעשות נסיעת מבחן קצרה על הBRZ החדשה ואני מאוהב. אין לי ניסיון עם רכבים ספורטיביים(אף פעם לא היה לי אחד) אבל מהרגע הראשון נוצר קליק ואני מתחרפן מההמתנה להזמנה שלי.

יצא לי לעשות כמה נסיעות מבחן על המיאטה ולמרות שמאוד רציתי לאהוב אותה כי זה מה שאמורים לעשות אוהבי רכב, לא הצלחתי להתחבר אליה ולהתגבר על המחסור בכוח ועל המחסור במקום(ואני לא גדול במיוחד).אני מאוד אוהב מאזדה  באופן כללי אבל ספציפית עם המיאטה פשוט לא מתחבר.

בברז לעומת זאת,הכל פשוט הרגיש נכון מהרגע שהתיישבתי.הרכב מאוד חד ומגיב מהר לאינפוט. לרגע לא הרגשתי שחסר לי כוח והאמת שהחיוך לא ירד לי כל הנסיעה.להבדיל מרוב הביקורות דווקא אהבתי את רעש המנוע המהונדס כי הרכב כל כך שקט(ביחס לציפיות שלי מרכב ספורט "טהור") שבקושי שומעים את המנוע. 

עכשיו נותר רק לחכות..

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהסתמך על הסרטון של ג'ייסון ההבדל בביצועים לעומת המזדה לא נראה דרמטי:

עריכה אחרונה על ידי mcshmupi

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא, אבל מה זה משנה. ברכבים כאלו הקליק באמת פי אלף יותר חשוב מנתונים, לרוב, ולכן נראה שהבחירה שלו מנצחת עבורו. 

במשפחה שלי התיישבו בברז ואמרו שזה מרגיש יותר זול מיונדאי אלנטרה 2002 לעומת תא הפנים של המיאטה (וזה נכון בגדול). אז כל אחד והשיקולים/קליק שלו. 

לא נהגתי בברז החדשה, אם הייתי צריך לבחור בליינד, הייתי הולך עליה. יש לי תחושה שהיא תתאים לי יותר. ה-ND מצוינת גם כן אבל המחיר של גג קשיח פסיכי (לפחות היה בזמנו לא יודע מה היום). 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן אכן זהות בכוח פחות או יותר, בטח לא ברמה שמישהו ירגיש שהאחת חלשה לעומת האחרת אבל נו, ככה זה רכבים, כשאתה מתלהב ונהנה ממשהו החושים שלך תופסים אותו אחרת וזה מה שקרה לו עם הברז :)

מה שכן הטיעונים שלו לגבי חוסר המקום וחוסר החדות ביחס לברז (ידוע שהיא הרבה יותר מתנדנדת וספינתית בסטוק) הם כן נכונים אובייקטיבית.

אישית אם היתה לי אפשרות לרכב שני כנראה המיאטה היתה הבחירה כי הוא פשוט רכב סופ״ש מושלם עם הגג הנפתח והכל, כרכב יחיד היא לא פונקציה והבחירה במיוחד מול הברז החדשה שגם כיסתה את הפערים בכוח כבר נו בריינר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.4.2022 בשעה 12:21, aka77 כתב:

איפה ניתן לראות את המחירים שדווחו למשרד התחבורה?

https://data.gov.il/dataset/mehir_yevuan

עם קצת כישורי סינון בדאטה בייס תמצא את מבוקשך(תלחץ הסמל של העין בחיפוש תריץ BRZ ותלחץ ENTER)

• רעיון טוב! 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.61e6ee586dc957596adee51b974d8d16.png

מי זה 0202 השקעות ואיך הוא השיג ב-200K?

זה יבוא מקביל אני מניח?

האם המחיר הזה שמדווח הוא בהכרח המחיר האמיתי שהלקוח שילם? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...