Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Liviur כתב:

יחסית למיאטה שלי

כמה נשים יש לך PLAYA? ;)

תתחדש! השחור נראה מעולה. אהבתי מאוד.

אם מזדמן לך כשאתה בפנים, תן איזו תמונת פנים לסוטים שאוהבים יותר תאי פנים מאשר חוץ של מכוניות.

אני יודע שיש בגוגל. זה לא אותו דבר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מבקשים תמונות של הפנים אה?

הפתעה קטנה - אין גלגל ספייר אגב.

לגבי הרכבים כרגע:

1. מאזדהספיד מיאטה

2. מאזדה 3 2.5 ליטר ידנית

3. Brz

הכי הרבה רכבים בבת אחת שהיה לי

D291BE4E-E741-4FBB-84A3-548CBD9621D5.jpeg

B6E1B67A-587A-432E-AA5F-91B6121A7BAF.jpeg

1310A22F-20C4-4E07-B07D-64807822E670.jpeg

917A196D-7590-4F19-A612-BB2B5E9F01BB.jpeg

5B474111-110B-4B7F-B861-A024E9869A1C.jpeg

473D44FC-AB71-437C-8A2C-64B35934E1F1.jpeg

• אהבתי 7

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אתה יכול לשים גלגל ספייר שם לא?

אתה משאיר את כל ה-3 או שאחת בדרך החוצה?

אגב גם ה-3 שלך שחורה לא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Liviur כתב:

2. מאזדה 3 2.5 ליטר ידנית

נשמע כמו חלום עממי לחובב הנהיגה.
איך היא? איך המנוע והגיר?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תתחדש!

אתה יכול לשים גלגל ספייר שם לא?

אתה משאיר את כל ה-3 או שאחת בדרך החוצה?

אגב גם ה-3 שלך שחורה לא?

יכול - בייגלה לדעתי.

בנתיים אני משאיר - אבל יש לחץ פיזי מתון למכור את המיאטה :)

ה3 שלי שחורה גם כן (כל פעם אני אומר שאני לא אקנה עוד מכוניות שחורות - זו השביעית או השמינית שלי ...)

לפני 21 דקות, mcshmupi כתב:

נשמע כמו חלום עממי לחובב הנהיגה.
איך היא? איך המנוע והגיר?

זה לא רכב ספורטיבי. אחלה אוטו ליום יום עם פנים מפנק - אבל המנוע מרגיש בעיקר כמו מנוע גדול ולא מנוע שמת על לסוע מהר.

הגיר מאוד ארוך.

זה מעולה לכל הנסיעות הארוכות עם המשפחה ויש מספיק כיף כדי שלא יהיה משעמם לגמרי.

(הכל עניין של פרופורציות כן ?)

לרכב יומיומי מאובזר עם פנים יפה, גיר ידני וקצת כח - זה אחלה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני או שה-interior נראה outdated ברמות? כאילו ברור לי שזה לא אמור להיות פסגת ה-luxury, אבל עדיין - הוא נראה כמו ה-interior ב-Kia Forte 2010 של מכר שלי.

נו שוין, סובארו. You get what you pay for~

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי אומר outdated אבל בהחלט לא יפיל אף אחד או ירשים במיוחד - אם אתה משווה למכוניות רגילות (שבהן לא שמו את הכסף במנוע ובשילדה) באותה רמת מחיר.

הוא סביר + למה שהוא.

שמועות חצי רשמיות אגב ש:

1. ההקצאה של סובארו ל2023 ול2024 נסגרה תוך פחות מחודש באנגליה.

2. בארה״ב מסתמן שדילרים הפסיקו לקחת הזמנות ל2023 חוץ מביטולים ו2-3 הקצאות לדילרים גדולים

• אהבתי 2

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liviur כתב:

יכול - בייגלה לדעתי.

בנתיים אני משאיר - אבל יש לחץ פיזי מתון למכור את המיאטה :)

ה3 שלי שחורה גם כן (כל פעם אני אומר שאני לא אקנה עוד מכוניות שחורות - זו השביעית או השמינית שלי ...)

לא ראיתי הרבה זמן רכב חדש עם גלגל ספייר בגודל מלא.

הלחץ על המיאטה? אתה תכף מסיים את החוזה על ה-3 לא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה3 היא שלי (לא ליס) - אין שום לחץ איתה והיא משולמת במלואה.

הלחץ הוא על המיאטה כדי לצמצם את האורווה ואם משקיעים כסף בשיפורים ברכב אחד במקום ב2. (במיוחד שהמיאטה היא בכ״ז רכב בן 18 עם 100 אלף מייל ויחד עם זאת עם ערך שעלה מאז שקנינו אותה).

בנוסף יש נקודה נוספת - יש לנו כרגע garage אחד. בנוסף יש לנו עצים גבוהים מאוד (oak , נראה לי זה אלון בעברית) בני 100+ שנה. עצים מהממים ובריאים - אבל יש להם תקופה בשנה שהם משירים בלוטים קטנים. ברוב השנים זה non issue , אבל יש שנים שחייבים לכסות את האוטו אחרת האוטו יראה כמו אחרי ברד קל. אפילו אם מטפלים בהם וגוזמים אותם בעונה וכו - אז את הרכב שלי לרוב אנחנו מכניסים לגראג׳.

אז התחילה השיחה - איזה רכב להכניס בתקופה הזו של השנה (בערך חודשיים) , כי אפילו עם כיסוי יש עדיין סכנה מסוימת.

(לא , אי אפשר בקלות לבנות עוד גראג או להרחיב , להקים פרגולה קבועה - מה שנקרא carport מסתמן כסיפור של 25 אלף דולר + אישורים לא טריוויאלים, ולא - בתיאוריה אסור לחנות ברחוב במהלך הלילה)

אלו הכאבי ראש של לגור באיזור טוב של ארה״ב עם עצים.

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

רק אני או שה-interior נראה outdated ברמות? כאילו ברור לי שזה לא אמור להיות פסגת ה-luxury, אבל עדיין - הוא נראה כמו ה-interior ב-Kia Forte 2010 של מכר שלי.

האינטיריור מאוד פרקטי ונטול כל גימיקים. ברכב מהסוג הזה לדעתי זה מושלם. יש כמעט את כל מה שצריך מבחינת אבזור נוחות והכסף הלך לדברים היותר חשובים כמו חוויית נהיגה. 

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Fraysa כתב:

לשפוט אינטריור של ברז זה כמו לשפוט צריכת דלק של פרארי. לא בשביל זה קונים את הרכב. גם ברוב המקרים זו לא ממש מכונית דיילי, אולי לחבר'ה צעירים עם גב בריא. סובארו גם יכלו לשים שם אחלה אינטריור אבל, אז היא הייתה עולה עוד 10-15 אלף דולר (שהארץ מתורגמים ל-100000 שקלים). במקרה כזה כל המטרה של הרכב הזה הייתה מתפספסת. אתה רוצה כמה שפחות משקל ברכב כזה. 

ליביו תודה על השיתוף. מאחל שתהנה הרבה בפיתולים. באמת נראה שהמיאטה והברז קצת נופלות על אותה משבצת. 

• אהבתי 2

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Liviur כתב:

ה3 היא שלי (לא ליס) - אין שום לחץ איתה והיא משולמת במלואה.

הלחץ הוא על המיאטה כדי לצמצם את האורווה ואם משקיעים כסף בשיפורים ברכב אחד במקום ב2. (במיוחד שהמיאטה היא בכ״ז רכב בן 18 עם 100 אלף מייל ויחד עם זאת עם ערך שעלה מאז שקנינו אותה).

בנוסף יש נקודה נוספת - יש לנו כרגע garage אחד. בנוסף יש לנו עצים גבוהים מאוד (oak , נראה לי זה אלון בעברית) בני 100+ שנה. עצים מהממים ובריאים - אבל יש להם תקופה בשנה שהם משירים בלוטים קטנים. ברוב השנים זה non issue , אבל יש שנים שחייבים לכסות את האוטו אחרת האוטו יראה כמו אחרי ברד קל. אפילו אם מטפלים בהם וגוזמים אותם בעונה וכו - אז את הרכב שלי לרוב אנחנו מכניסים לגראג׳.

אז התחילה השיחה - איזה רכב להכניס בתקופה הזו של השנה (בערך חודשיים) , כי אפילו עם כיסוי יש עדיין סכנה מסוימת.

(לא , אי אפשר בקלות לבנות עוד גראג או להרחיב , להקים פרגולה קבועה - מה שנקרא carport מסתמן כסיפור של 25 אלף דולר + אישורים לא טריוויאלים, ולא - בתיאוריה אסור לחנות ברחוב במהלך הלילה)

אלו הכאבי ראש של לגור באיזור טוב של ארה״ב עם עצים.

וואללה לא הייתי מתנגד לצרות כאלה 😁

בכל אופן, אם המחשבות על המכירה הן רק בגלל העצים אז לדעתי אפשר לחשוב על פתרונות לזה.

הייתי מתחיל בתפירה של כיסוי עם שכבה פנימית נוספת של ספוג או חומר דומה שידע לרכך את הנפילות מהעצים. בטוח יעלה פחות מ25 אלף, ואם אתה אומר שהערך שלה רק עולה אז זה גם יחזיר את ההשקעה די מהר.. 😜

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...