Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

נו, מאיפה הם הגיעו? מצרפת? מבריטניה? מהחלל? תגלה לי, אל תשאיר אותי במתח.

האביב הערבי התחיל מתוניסאי אחד שהצית את עצמו מרוב ייאוש וסחף אחריו עשרות מיליונים, זה לא נשמע לי מופרך שפניית פרסה של ממשלה מושחתת והתרחקות פתאומית מאירופה תעורר גל מחאה עממי. 

אבל אתה הרי יודע מאיפה המפגינים הגיעו, אז בבקשה ספר לכולנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הכי טוב לגבי המהפכה הזאת ששמעתי היה: "מישהו שכח לעדכן את פורבס ורשימת העשירים ביותר באוקראינה".

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, MiniMiz3r כתב:

האביב הערבי התחיל מתוניסאי אחד שהצית את עצמו מרוב ייאוש וסחף אחריו עשרות מיליונים

תשמע אתה ממש צ׳כוב. יש לך יכולות לתמצת תהליכים מורכבים במשפטים של חמש מילים, או משפטי צ׳אק נוריס.

ואם להיות רציניים משמח אותי לדעת שבמדינה עם מציאות די קשוחה כמו ישראל איפה שאנשים מתבגרים מהר יש עדין את התמימות הבתולית הזו.

מאחל לך ערב מקסים, וספציפית את הדיון הזה סגרתי. 

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, MiniMiz3r כתב:

האביב הערבי התחיל מתוניסאי אחד שהצית את עצמו מרוב ייאוש וסחף אחריו עשרות מיליונים,

ומלחמת האזרחים בסוריה התחילה בגלל ששוטרים הרביצו לילדים שריססו גרפיטי בנוגע לראש הממשלה ומה המקצוע של אמא שלו.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרביצו זו מילה עדינה לתאר את העובדה שהם עברו עינויים (עקירת ציפורניים וכו'), אבל כן, זה מה שהתחיל את גל המחאות שבסופו של דבר התפתח למלחמת אזרחים כוללת.

מה הטענה הנגדית? שיד נעלמה שילמה לאותם נערים לכתוב את הגרפיטי? או שאולי שילמו לשוטרים להתעלל בהם כדי לייצר את המחאה? אולי בכלל שילמו לאסד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, DareDevil כתב:

ומלחמת האזרחים בסוריה התחילה בגלל ששוטרים הרביצו לילדים שריססו גרפיטי בנוגע לראש הממשלה ומה המקצוע של אמא שלו.

אתה מפספס את השתלשלות האירועים. השוטרים בסוריה הרביצו לילדים שריססו גרפיטי בגלל תוניסאי אחד שהצית את עצמו. 

לילה טוב 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, falou כתב:

הסורים עשו מהלך מינורי. בסופו של דבר אנחנו יצאנו לכבוש את השטח במטרה לכבוש כמה שיותר, והסורים לא רצו בכלל להלחם. אנחנו ניצלנו הזדמנות לקחת שטח.

היו לנו צידוקים... תמיד היו לנו צידוקים. קרבות עם הסורים היו לנו במשך שנים.

בסופו של דבר, היינו צריכים את הנכס האסטרטגי של רמת הגולן ולקחנו אותו. 

ממש לא נכון.
במלחמת ששת הימים בתחילה פנינו נגד מצריים , והשארנו מינימום יחידות מול הירדנים והסורים. בתחילה נזהרנו שלא תהיה מלחמה עם ירדן וסוריה כי לא ידענו כמה זמן תימשך המלחמה עם מצריים, וכאמור צה"ל היה עסוק שם.
אצמצם על המלחמה עם ירדן שבה בתחילה בתחילה רצינו אר מעט, כולל שטח ליד ג'נין שמשם הפגיזו את בסיס ח"א רמת דויד.
אחרי שהתברר הנצחון המהיר על מצריים, הממשלה רצתה לתקוף את סוריה בגלל כל ההפגזות והחבלות שיצאו משם, אך שר הבטחון דיין התנגד בגלל החשש מבריה"מ. רק ביום שישי מוקדם בבוקר, דיין שינה את דעתו באופן פתאומי ולא ברור ואז תקפנו את סוריה.
לא ברור מה הפסול שאתה מוצא בכיבוש  המוצבים הסורים שמיררו את חיי התושבים באצבע הגליל בהפגזות וחבלות.
בנוסף, למרות שלא תוכנן מראש, סיני ורמת הגולן היו נכס שהאויב מאוד רצה שנחזיר לו, ועל כך היה עליו לשלם בשלום עם ישראל. עם סוריה  זה רק כמעט קרה, אך עם מצריים זה קרה. הם עשו שלום עם ישראל רק כי רצו שנחזיר להם את סיני. ! אי אפשר להגזים בתיאור חשיבות הסכם השלום הזה עבורינו.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yehuda-k כתב:

מה הפסול שאתה מוצא בכיבוש  המוצבים הסורים שמיררו את חיי התושבים באצבע הגליל בהפגזות וחבלות

תראה לי איפה כתבתי שמשהו פסול או ההפך?

אני מציין עובדות. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, falou כתב:

תביא משהו אחד שכתבתי, עובדתי, שהוא לא נכון.

->

לפני 23 שעות, falou כתב:

אז עלו לרמה ותוך 24 שעות ניקסון הרים טלפון לאשכול ואמר לו: או שאתה עוצר או שאתה עוצר - קאפיש?!

ניקסון היה הנשיא רק מינואר 69, שנה וחצי אחרי מלחמת ששת הימים. :-)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...