Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליפה נוחה ללאון fr 2020

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם השנים שעברו והדרישות בכח שפחתו, מחפש מחליפה ללאון fr2020- האמת היא דלא הייתי מחליף אילולא רעשי הפלסטיקה מהדלתות והגג, קרקושים בלתי פוסקים+נסיעה חובטת בעיר בשל חתך נמוך וכיון מתלים נוקשה. בתור חובב ואג לא ציפיתי שאחליף קונצרן אבל עיניי לטשו לכיוון cx5. מודע לזה שהמנוע של מאזדה יאכזב לעומת מנועי הטורבו אבל פחות מחפש כח כאמור לעומת פעם.

מחפש רכב יותר יוקרתי, נח עם הרבה אבזור. שקלתי גם את ה3 אבל מעדיף רכב גבוה יותר (לא מתחבר לcx30).

אשמח לעוד הצעות סביב 160k

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לחסוך לא מעט כסף בדלק, אגרה ותחזוקה במעבר לרכב חשמלי גם אם תקנה רכב בתקציב גבוה יותר מ cx30 / cx5.

מבחינת כח... עולם אחר. לפחות בחלק מהרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, galbh כתב:

תוכל לחסוך לא מעט כסף בדלק, אגרה ותחזוקה במעבר לרכב חשמלי גם אם תקנה רכב בתקציב גבוה יותר מ cx30 / cx5.

מבחינת כח... עולם אחר. לפחות בחלק מהרכבים.

איזו חשמלית הכי איכותית מבחינת איכות חומרים, בידוד רעשים וכיו''ב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, diller כתב:

איזו חשמלית הכי איכותית מבחינת איכות חומרים, בידוד רעשים וכיו''ב?

לכל יצרן רכב כמעט יש דגמים חשמליים (אצל היפנים קצת חלש). הכל פונקציה של תקציב. כמובן שצריך לבדוק שהטווח מתאים לנסיעות היומיומיות. מהחישובים שאני עשיתי רכב חשמלי גם בעלות של 200 אלף ש״ח יהיה הרבה יותר משתלם מבנזין ב 150-160 אלף ש״ח.

רשמת שאתה מעדיף רכב גבוה אז אופציות בסביבות התקציב שרשמת סקודה אנייאק (אמרת שחובב ואג - אמור להגיע גם פולקסווגן id.4 מתישהו), יונדאי איוניק 5, קיה נירו אמור להגיע דגם חדש לחלוטין בהמשך השנה, קיה ev6 אחד הרכבים המדוברים (מקביל לאיוניק 5) אמור גם להגיע מתישהו.

בגלל שציינת מאזדה 3 אז אציין כמובן את טסלה.. הרכב לא גבוה בכלל.. נוטף טכנולוגיה וחזק מאוד! 

בתקציבים יותר גבוהים יש volvo xc40, מרצדס, bmw, יגואר ועוד..

* יש רכבים סיניים בתקציבים נמוכים יותר. לפי השאלות שלך אני מניח שזה לא הכיוון

עריכה אחרונה על ידי galbh
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה CX5 יופי של רכב והוא באמת יהיה נוח יותר, אבל בגרסאות שרלוונטיות לתקציב לא מאובזר במיוחד.

אוקטביה מצליחה להיות נוחה באופן משמעותי ביחס ללאון, קצת מעבר לתקציב נמצאת ה-1.5 סטייל שמאובזרתלא רע אבל שזמני ההמתנה ארוכים.

אם משומשות באות בחשבון אז הייתי בודק פסאט או סופרב בגרסאות הביניים שמאובזרות לא רע אבל בלי ג'אנטים מוגזמים שפוגמים בנוחות. לחלופין יונדאי סונטה לימיטד סופר מאובזרת וגם נוחה מאוד אבל אני מאמין שהיא תחרוג מהתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא חייב רכב חדש, תנסה רכב יוקרתי יותר משומש. הייתי מציע לך ללבוא נסות את שלי- אבל הוא נמוך. הגרמניות בטוח מורכבות מחומרים איכותיים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...